@BarcaInfo "Wolę wygrać 5-4 niż 1-0", "W moich zespołach bramkarz jest pierwszym atakującym, a napastnik pierwszym obrońcą", "Jeśli masz piłkę to przeciwnik jej nie ma" Ale piękne słowa.
@Mazi Widzę powód. Zespół był rozbity mentalnie po rewanżu z Liverpoolem. Pewnie chciał wysoko wygrać mecz dla kibiców. Do tego ostatnim celem był Puchar więc przygotowywali się do tego. Ale jednak tamta porażka na tyle utkwiła w głowie piłkarzom że nie mogli grać normalnie.
A co do stylu to może spójrz na mecze w LM która była priorytetem. Tam w kazdym meczu graliśmy świetnie. W lidze było słabiej bo się oszczędzaliśmy. Taka różnica między nami a Realem. My skupiamy się na LM i w lidze gramy na pół gwizdka i wygrywamy ją z przewagą 10 pkt, Real jak się skupia na LM i w lidze gra na pół gwizdka to w lutym przegrywa już.
@VenoM Typowe bajdurzenie. "kogokolwiek" "mógł próbować to" "mógł próbować tamto"... typie trener odpowiada za każdy wynik, tylko on jest za to odpowiedzialny, nie może sobie pozwolić na "kogokolwiek". Z kanapy łatwo się mówi co ktoś powinien robić, gorzej jeśli personalnie jesteś odpowiedzialny za to co się stanie. Rakitić i Vidal grywali na DM i radzili sobie nieźle. Teraz jest Griezmann i już Suárez ma odpowiedniego zmiennika, jeśli teraz będzie sytuacja że Suárez będzie grał słabo a mimo to będzie grał kosztem Francuza to wtedy można krytykować trenera.
@Jordi10 Większość fragmentów z meczu to po prostu biegł niektyty i podał (nie zawsze celnie), dwie fajne akcje na małej przestrzeni, czym tu się zachwycać?
Barça uważa że Ivan Rakitić odejdzie tego lata ponieważ linia pomocy jest przepełniona i Chorwat nie jest już niezbędny w systemie Valverde. Manchester United i Inter są zainteresowane transferem. Barça oczekuje około 50 mln euro. [SPORT]
1
@Mazi A tak spytam ty oglądałeś te mecze czy tylko wynik sprawdzałeś?
17
@BarcaInfo "Wolę wygrać 5-4 niż 1-0", "W moich zespołach bramkarz jest pierwszym atakującym, a napastnik pierwszym obrońcą", "Jeśli masz piłkę to przeciwnik jej nie ma" Ale piękne słowa.
1
@Mazi Widzę powód. Zespół był rozbity mentalnie po rewanżu z Liverpoolem. Pewnie chciał wysoko wygrać mecz dla kibiców. Do tego ostatnim celem był Puchar więc przygotowywali się do tego. Ale jednak tamta porażka na tyle utkwiła w głowie piłkarzom że nie mogli grać normalnie.
A co do stylu to może spójrz na mecze w LM która była priorytetem. Tam w kazdym meczu graliśmy świetnie. W lidze było słabiej bo się oszczędzaliśmy. Taka różnica między nami a Realem. My skupiamy się na LM i w lidze gramy na pół gwizdka i wygrywamy ją z przewagą 10 pkt, Real jak się skupia na LM i w lidze gra na pół gwizdka to w lutym przegrywa już.
0
@Mazi Ty naprawdę nie widzisz powodu dla którego w tych ostatnich meczach grali podstawowi zawodnicy?
6
@arcziFCB https://obcyjezykpolski.pl/cristiano-ronaldo/
14
@arcziFCB W polskim zawsze należy odmieniać nazwisko więc z tego punktu widzenia poprawna jest taka forma.
4
@BarcaInfo Czyli nasza prawa obrona będzie składać się z Semedo i Wagué. Czarno to widzę.
1
@krzychu1526 To pewnie jakiś fejk. Pary homo są zawsze lepszymi rodzicami niż hetero, nie rozstają się.
21
@pero1983 Sprawa jest zasadniczo prosta - albo przyjdzie, albo nie.
1
@Bartek22 Wypełnione. Myślałem że będzie dłuższa :D
0
Zwycięstwo.
0
@MichalZZZ 0-5
7
A Tiki-taka jak gdyby nigdy nic :P
0
@robsesh Monese, mogę ci załatwić 10 funtów za darmo na niej.
0
@AdrianGajewski2005 żeby uniknąć zbanowania za prawa autorskie
4
@snoopdegie Chyba chodziło mu że obojętne czy PiS czy PO, bo to faktycznie nie ma żadnego znaczenia.
8
@MILOSZ_F22 Wiemy za to co się znajdzie na liście najgorszych komentarzy.
0
@Norbaj66 Mi też to polecali tutaj ale nie pomogło.
0
@Norbaj66 Mam dokładnie ten sam problem bracie.
5
@Barcelona92 Pewnie równie ważny co ostatnich 30 dni :D
0
@VenoM Typowe bajdurzenie. "kogokolwiek" "mógł próbować to" "mógł próbować tamto"... typie trener odpowiada za każdy wynik, tylko on jest za to odpowiedzialny, nie może sobie pozwolić na "kogokolwiek". Z kanapy łatwo się mówi co ktoś powinien robić, gorzej jeśli personalnie jesteś odpowiedzialny za to co się stanie. Rakitić i Vidal grywali na DM i radzili sobie nieźle. Teraz jest Griezmann i już Suárez ma odpowiedniego zmiennika, jeśli teraz będzie sytuacja że Suárez będzie grał słabo a mimo to będzie grał kosztem Francuza to wtedy można krytykować trenera.
18
@l0Messini "Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej."
3
@VenoM Powiedz mi kogo mial Valverde wystawić za Suáreza.
0
@Jordi10 Większość fragmentów z meczu to po prostu biegł niektyty i podał (nie zawsze celnie), dwie fajne akcje na małej przestrzeni, czym tu się zachwycać?
21
@Buba13 Ciekawe co na to zwolennicy LGBTQIAPK+, przecież to dyskryminacja.
0
@kubix05 Skurcz go złapał.
40
Barça uważa że Ivan Rakitić odejdzie tego lata ponieważ linia pomocy jest przepełniona i Chorwat nie jest już niezbędny w systemie Valverde.
Manchester United i Inter są zainteresowane transferem. Barça oczekuje około 50 mln euro. [SPORT]
9
@kenneth99 Lepiej uważaj z takimi słowami, oby nie miały podobnego efektu jak ostatnio :D
0
Jaki macie czas na setkę?
0
@Cave Ja nie będę tęsknił.