@damianex10 Nazwisko nic mi nie mówi ale wystarczyło jedno słowo usłyszeć i od razu wiadomo kto to :D Również bardzo go lubię. No i wydaje mi się że dalej komentuje, często go słyszę.
@Chwytliwy ciekawa opinia, dla mnie jest właśnie jak najbardziej piłkarzem nowoczesnym, wybiegany, dobry w obronie, potrafi też coś zagrać do przodu, zagra wszędzie w pomocy... Tacy są w modzie teraz. Archaiczny to może być Busquets.
@Phatro Busquets zmuszony jest łatać wielkie przestrzenie na boisku i latać za rywalami. I potem wielkie oburzenie że gra słabo. On takim zawodnikiem nigdy nie był i być nie może. Musi skupić się na grze z tyłu i rozgrywaniu. W tym niewielu jest lepszych od niego. Rotować go z Rakiticiem i to może pomoże aby był w pełni skoncentrowany przez cały mecz.
Pomocy, zarejestrowałem się na realmadryt.pl pod nazwą "SuperCulé" i dałem sobie w awatar Piqué pokazującego piątkę. Wyzywają mnie tam że prowokuję, o co im chodzi?
Nie no, żartowałem. Tam nawet awatara nie można ustawić xD
@Szklaner Ja też tak mówię i co? I to nie na podstawie sparingu a jego gry przez ostatnie 2 sezony. Przebłyski miał ale jak na razie zupełnie nie pasuje do tego klubu.
@clyde Messi był niski ale nie malutki jak Puig. Tak samo Neymar jak przyszedł musiał szybko przybrać na masie po prostu się odbijał od rywali. Puig jak nie przytyje to nie ma co liczyć na grę na najwyższym poziomie.
Ehh... Valverde dalej nic się nie uczy... Zero rotacji... Nawet w towarzyskich meczach musi bronić ter Stegen a potem zdziwienie że zespół jest zajechany na wiosnę.
@Odesseiron Marzy mi się aby policja mogła strzelać bez konsekwencji do każdego kto rzuci kamieniem, zaatakuje policjanta lub innego manifestanta itp. Kilka takich parad i już byłby spokój.
@Ratamahatta Chyba na logikę wychowywanie dziecka jest bardziej rozwojowe niż przybijanie pieczątek przez 8 godzin. Naprawdę nie rozumiesz o co mu chodziło?
@krzychu1526 Do dziś pamiętam jeden odcinek którego bardzo się bałem za dzieciaka. Było to w jakimś sanatorium i był jakiś upiór co grał na organach straszną melodię. Zawsze osrany byłem jak tylko ją słyszałem xD
Moja mamusia na szczęście taka była tylko do 18. roku życia, po tym stwierdziła że już pełnoletni jestem to mogę robić co chce. Z tym że z perspektywy czasu widzę że to wszystko co mnie wkurzało przed tym to jednak miała całkowitą rację i mimo że nie słuchałem się jej za bardzo i robiłem wszystko po swojemu to jednak gdybym jej słuchał to lepiej bym wyszedł na tym. Pamiętajcie, mama ma zawsze rację, nawet wtedy gdy wydaje wam się że wiecie lepiej!
1
@damianex10 Nazwisko nic mi nie mówi ale wystarczyło jedno słowo usłyszeć i od razu wiadomo kto to :D Również bardzo go lubię. No i wydaje mi się że dalej komentuje, często go słyszę.
2
@Chwytliwy ciekawa opinia, dla mnie jest właśnie jak najbardziej piłkarzem nowoczesnym, wybiegany, dobry w obronie, potrafi też coś zagrać do przodu, zagra wszędzie w pomocy... Tacy są w modzie teraz.
Archaiczny to może być Busquets.
0
@Chwytliwy archaiczny
1. «będący przeżytkiem»
2. «właściwy minionym czasom, pochodzący z odległych epok»
na pewno to słowo chciałeś użyć?
0
@Phatro Busquets zmuszony jest łatać wielkie przestrzenie na boisku i latać za rywalami. I potem wielkie oburzenie że gra słabo. On takim zawodnikiem nigdy nie był i być nie może. Musi skupić się na grze z tyłu i rozgrywaniu. W tym niewielu jest lepszych od niego. Rotować go z Rakiticiem i to może pomoże aby był w pełni skoncentrowany przez cały mecz.
0
@Chwytliwy Archaiczny?
1
@NGTRX Myślę że dokładnie odwrotnie :P
199
Pomocy, zarejestrowałem się na realmadryt.pl pod nazwą "SuperCulé" i dałem sobie w awatar Piqué pokazującego piątkę. Wyzywają mnie tam że prowokuję, o co im chodzi?
Nie no, żartowałem. Tam nawet awatara nie można ustawić xD
5
@AmigoBlancos Zgłoszone za prowokacje.
2
@D44H Gdyby Samper był dużo lepszym piłkarzem to spokojnie grałby w pierwszym składzie.
1
@Criss18Barca Łatwo powiedzieć że zarabiają za dużo ale jednak ktoś im to dobrowolnie płaci. Więc wcale za dużo nie zarabiają.
0
@Kidd Dembélé w 17/18 pewnie też ma wszystko lepsze od Iniesty a chyba nikt nie twierdzi że grał lepiej od Iniesty.
0
On od wielu lat jest uznawany za ogromny talent i z tego co wiem wymiata w każdej kolejnej grupie wiekowej.
0
@Szklaner Ja też tak mówię i co? I to nie na podstawie sparingu a jego gry przez ostatnie 2 sezony. Przebłyski miał ale jak na razie zupełnie nie pasuje do tego klubu.
1
@Szklaner A to 45 minut PRE-sezonu, mecz towarzyski zmienia że zagrał słabo? Rozwala mnie takie wyolbrzymianie.
0
@clyde Messi był niski ale nie malutki jak Puig. Tak samo Neymar jak przyszedł musiał szybko przybrać na masie po prostu się odbijał od rywali. Puig jak nie przytyje to nie ma co liczyć na grę na najwyższym poziomie.
0
A ludzie się dziwią czemu Puig nie dostawał szans. Przecież on wygląda karykaturalnie na tle innych. Jakby miał z 15 lat.
0
@Bambus150400 no chyba tylko
Wejdź sobie w komentarze po pierwszym meczu z Liverpoolem i później po rewanżu
0
@NeroTFP A ciekawe ilu przyszło dla Messiego...
14
Ehh... Valverde dalej nic się nie uczy... Zero rotacji... Nawet w towarzyskich meczach musi bronić ter Stegen a potem zdziwienie że zespół jest zajechany na wiosnę.
0
@Dejvv Tak jakby polski komentarz był zaletą xD
0
@rust https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte#bez-limitu-25-nowy-klient
3
@Bovciek Jaki sens krytykowania decyzji personalnych w przedsezonowym sparingu?
0
@mateusz_ rzeczywiście idiotyzm. 250 co najmniej.
1
@Odesseiron Marzy mi się aby policja mogła strzelać bez konsekwencji do każdego kto rzuci kamieniem, zaatakuje policjanta lub innego manifestanta itp. Kilka takich parad i już byłby spokój.
0
@Ratamahatta Chyba na logikę wychowywanie dziecka jest bardziej rozwojowe niż przybijanie pieczątek przez 8 godzin. Naprawdę nie rozumiesz o co mu chodziło?
0
@krzychu1526 jednak nie :P https://www.myvi.top/idgc?v=zggp4qgm6pgwbfqsd9octhxprr
0
@krzychu1526 Do dziś pamiętam jeden odcinek którego bardzo się bałem za dzieciaka. Było to w jakimś sanatorium i był jakiś upiór co grał na organach straszną melodię. Zawsze osrany byłem jak tylko ją słyszałem xD
1
@Colon Przecież Korwin nienawidzi kobiet. Obraża je na każdym kroku.
3
@Nihas Kimmich.
1
Moja mamusia na szczęście taka była tylko do 18. roku życia, po tym stwierdziła że już pełnoletni jestem to mogę robić co chce. Z tym że z perspektywy czasu widzę że to wszystko co mnie wkurzało przed tym to jednak miała całkowitą rację i mimo że nie słuchałem się jej za bardzo i robiłem wszystko po swojemu to jednak gdybym jej słuchał to lepiej bym wyszedł na tym. Pamiętajcie, mama ma zawsze rację, nawet wtedy gdy wydaje wam się że wiecie lepiej!