0

@Konias4318 To przez to że nie gra w pomocy.

0

@piotr_styk nie wiem, może też

0

@Aaron10 Co takie poruszenie tą nazwą? Jedna modyfikacja i już się ma pełną nazwę.

0

@robsesh No i co? Dobrze poukładał ten świetny skład. Lenglet, Arthur, Vidal i Aleñá dobrze zostali wprowadzeni do składu. W Lidze Mistrzów która była priorytetem w tamtym sezonie w każdym meczu graliśmy świetnie, nawet w pierwszej połowie rewanżu na Anfield. Można Valverde nie lubić ale to są fakty i tego się nie zmieni.

23

@robsesh Aleñá nie jest dobrze wprowadzany? xD

5

Komentarz usunięty

1

@Wawrzyszewski To prawda. Jeśli dobrze pójdzie to post ma maksymalnie zasięg 10 tys. Ale dziwi mnie to dlatego że na przykład ja widzę każdy post z jakiejś strony, czyli dociera do mnie każdy, a skoro zasięg jest mniejszy niż liczba osób którzy lubią stronę to od czego to zależy że komuś się wyświetla post a komuś nie?

3

Ciekawe jakby dosłownie każda osoba która widzi ten post dałaby polecenie to ile by ten post zdobył. Ciekawi mnie to ze względu na fanpejdże na fb. Strona ma 15 tys like a pod postem maksymalnie jest tysiąc. Z czego to wynika?

8

@Grichon Zwykle Messi pełni tę funkcję.

0

@BigShaq No racja, po co wykorzystywać atuty zawodnika, lepiej dać go do ustawienia gdzie sobie nie radzi bo nie ma z kim wymieniać piłki i narzekać że gra słabo :D
I w ogóle to gdzie tu ustawianie całego składu pod jednego zawodnika? Tym zawodnikiem może być tylko Messi a nie Semedo. Dembélé na prawej też wygląda lepiej niż na lewej więc dla całej drużyny lepszym wyjściem jest żeby oboje grali na prawej stronie.

0

@Colon Ocena jego gry jest trudna. Gdy grał razem z Dembélé na skrzydle to wyglądał co najmniej przyzwoicie. Gorzej gry zamiast Francuza był tam Messi, wtedy wyglądało to dużo gorzej. Wydaje mi się że idealnym ustawieniem dla niego jest 4-2-3-1 z Dembélé na prawym skrzydle.

1

@Grichon ter Stegen - Roberto, Piqué, Umtiti, Alba - Busquets, de Jong, Arthur - Messi, Suárez, Griezmann

0

@hoeniker U nas rywalizowałby z Piqué który za rok lub dwa odejdzie.

0

@NeroTFP Ja w ogóle jestem w szoku że takie głosy się pojawiają. Zwłaszcza jeżeli niedawno Legia zremisowała z wicemistrzem Gibraltaru.

0

@Katalonik97 A co mial dzisiaj w story?

0

@Wienio Ja też.

5

@kenneth99 xD Ale przecież jego kanał to nie jest merytoryczne dyskutowanie o piłce tylko kanał jakby tego nie nazwać "rozrywkowy" więc to normalne że wybiera tylko te "śmieszne". Jego twórczość jest wpasowana w młodych odbiorców i to nic dziwnego że tego typu treści się tam pojawiają.

0

@Boberson A kto to broda?

3

@Hawajczyk Dziękuję ci za ten komentarz. Fajnie wiedzieć że są tutaj trzeźwo myślący ludzie.

@myscooter Od meczu z Tottenhamem na Wembley.

0

@Darshan1010 Wywiad czy szybkie 2 pytania?

0

@LuisSalvano Sporo tu dzieciaków więc ja nie wątpię w to.

39

@Deltta Zakładają maski Valverde i chodzą po domach kibiców Barçy.

0

Docenicie Valverde jak już go nie będzie...

30

@Wawrzyszewski A co powiesz o tym?
Dzwoni Obama do Putina i mówi :
- Słuchaj, musimy zmienić strefy czasowe na
takie same! Wczoraj dzwoniłem do Chin z
życzeniami, a okazało się że urodziny były
wczoraj...
Putin na to: - To co ja mam powiedzieć jak dzwoniłem do Polski z kondolencjami, a
okazało się że samolot jeszcze nie wystartował...

0

@DonAndrzejos To ten nowy teleturniej?

0

@Albus54 Każdy może dodać napisy.

0

@MesQueUnClub_87 No a to nie prawda? Jakby chciał do nas przyjść to by przyszedł. Poszedł do Juve bo nie chciał grać u nas. Proste.

1

@Momalsino Nikt nie jest nieomylny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?