0

@macio_944 Zarzucano mu wcześniej że defensywnego Arthura stawia wyżej bo chce zmieścić więcej defensywnych zawodników. Teraz chce grającego wyżej de Jonga dać do tyłu to też źle xD

1

@Kettger Na jakiej podstawie uważasz go bardziej za ofensywnego zawodnika niż defensywnego?

0

@sidzej No niezupełnie bo jeśli nawet przekroczą próg to najwięcej do powiedzenia będzie mieć KORWiN bo najwięcej % dostaną

0

@matirix20 Występy -> Przegląd występów

0

@Gall Elita w znaczeniu osoby które potrafią myśleć inaczej niż mówią im w telewizji. Nie chodzi o wyborców Korwina.

0

@turek99 To co przedstawiłeś to w dużej mierze głupoty i uproszczenia. Rozumiem o co ci chodzi. Dla ciebie ważne są również kwestie poboczne niż tylko gospodarka. Mi na przykład zakaz aborcji nie przeszkadza bo mnie nie dotyczy. A gdyby dotyczył bliskiej mi osoby to zawsze jest jakieś wyjście. Obecnie jakoś aborcje są przeprowadzane. Głosuję na Korwina bo chciałbym móc normalnie pracować i żyć w moim kraju. A nie że za miesiąc wyjeżdżam za granicę do pracy.
Nie głosuję na Godek, Brauna czy RN.

0

@krzychu1526 Ach Korwa... Oczywiście to nie jest prawda i wcale tak nie jest...

1

@ViscaBarca123 Carles Pérez wymiata u mnie w FM.

0

@kerouac Akurat mi chodziło o bardziej legalne i akceptowane moralnie sposoby :P Sam również jestem sceptycznie nastawiony do mlm, choć faktycznie można się na tym dorobić.

0

@turek99 No jeżeli to co wymieniłeś skutecznie zniechęca cię do głosowania za słusznymi według ciebie rozwiązaniami gospodarczymi to może mi być wyłącznie przykro.

0

@kerouac Akurat w internecie naprawdę można zarabiać. Trzeba tylko odpowiednio szukać. Na wypełnianiu ankiet czy klikaniu w reklamy się nie zarabia xd

4

@Wawrzyszewski No też tak sądzę że nigdy się do władzy nie dostanie. Ale gdzie tu powód żeby na niego nie głosować? Tym bardziej skoro zgadzasz się z poglądami jego partii. Nie rozumiem tego po prostu. Lepiej nie głosować wcale lub na "mniejsze zło" (xD)? Ja obserwując go doszedłem do wniosku że nie zależy mu żeby zdobyć władzę. Bardziej chce dotrzeć ze swoimi poglądami do jak największej ilości ludzi, tak aby te 15 % elity która jest w stanie zrozumieć o co chodzi w walce o wolność miała szanse go poznać. I właśnie ci młodzi w przyszłości mają zmieniać Polskę. On nic nie zmieni i najpewniej doskonale o tym wie.

11

@Wawrzyszewski Nie rozumiem takich ludzi jak ty. Chcesz mieć niższe podatki i lepsze życie? Nie zagłosujesz na partię której program to zakłada dlatego że starszy pan coś palnie xD Świadomie odrzucasz możliwość poprawy swojego życia i ogólnej sytuacji kraju ze względu na to że ktoś tam coś chlapnie. Pewnie jest zdecydowanie więcej takich jak ty, a potem wielkie zdziwienie czemu nic się nie zmienia.

2

@Kettger Bez przesady 6-0 do przerwy to nigdy nie było :P

4

@filip73 Czy wy potraficie rozróżniać spójnik "i" od "lub"?

0

@Stoiczkow No ale jego umiejętności czy wartość sportowa nie mają tu nic do rzeczy. Podobnie jak w przypadku Neymara.

4

@BieVo Coraz częściej niestety okazuje się że informacje biorą z przysłowiowej dupy.

1

@Messibestplayerintheworld Warto. Brzmi całkiem sensownie jak na Neymara.

0

@Stoiczkow Ci "najwięksi malkontenci" jak to nazwałeś nie krytykują transferu Griezmanna za jego umiejętności piłkarskie.

1

@baryn Dokładnie tak było. To tylko dobitnie pokazało że większość ludzi na tej stronie to mentalne dzieciaki co kierują się tylko emocjami.

1

@sebo939 No ja właśnie o tym mówię. W pierwszej połowie byliśmy lepszą drużyną, zabrakło tylko szczęścia i wykończenia jednej z kilku świetnych okazji, a Liverpool strzelił gola po indywidualnym błędzie. Naprawdę nie wiem co można zarzucić trenerowi tutaj, no ale jak wiadomo wszystkiemu jest winny Valverde.

0

@baryn Za Romę jak najbardziej można winić trenera. To on nieumiejętnie zarządzał kadrą przez co piłkarze byli przemęczeni. Również on nakazał zachowawczą grę i granie na czas przez cały mecz aby tylko dociągnąć awans. Zawodnicy wykonywali tylko polecenia trenera, po trzecim golu dla Romy jakoś potrafili przycisnąć ją i już do końca meczu atakowali.
Natomiast z Liverpoolem było zupełnie inaczej. Valverde wyciągnął wnioski z klęski w Rzymie i rotował składem przez cały mecz, zawodnicy byli wypoczęci na starcie z Liverpoolem. Zawiodła głowa, w samym rewanżu wcale nie byliśmy gorszą drużyną. Również ustawienie było ofensywne w odróżnieniu od tego z Romą.

1

@daniel32778 Z szacunku do Atlético to jeszcze głośniej powinien to sprzedać.
"Madrid" w tym kontekście nie oznacza miasta a klub Real.

0

@mesi8191 No tylko że oni nie mają Messiego w drużynie

0

@barteq Dlatego zawsze oglądam go na szybkości 1,5

1

@Bagsik88 Przestań, przecież wiadomo że wszystko co najgorsze to wina Valverde

7

@deyna2018 Nie trzeba być xd wystarczy pamiętać że Lechia grała z Barçą

0

@deyna2018 W Gdańsku

2

@bafi perełka export
Ale śmieszą mnie zawsze zwolennicy jarania którzy twierdzą że jest to lepsze od alkoholu argumentując to tym że po alkoholu ludzie są agresywni, przemoc domowa itp xD Jak ktoś nie potrafi pić to może się staje agresywny ale po co uznawać to jako argument przeciwko? Jak widzę kolegów którzy są zjarani to czasem się ich boję bo odwalają gorzej niż po wódzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?