1

@Barcelismo Jakby Griezmann się odnalazł na tej "półlewej" stronie (bo często by schodził do środka) to zdecydowanie jest to najlepsze ustawienie dla nas.

6

@Gaucho Dramat dlatego że w każdym sondażu ostatnich lat jakieś 85% wyborców to debile.

0

@Colon Scarlett Johansson.

0

@Dembi11 To by się zgadzało bo zazwyczaj są to konta które mają kilkanaście/dziesiąt tysięcy followów.

0

@Skaramuczi Gdyby w futbolu chodziło wyłącznie o pieniądze to wszyscy graliby w Katarze i Chinach. Taki piłkarz jak Neymar który swego czasu był numerem 2 na świecie na pewno miał inne cele odchodząc z Barçy.

0

@kkbarca Nie pamiętam.

2

@Skaramuczi Na pewno miał w zamyśle zmarnowanie dwóch sezonów :D
Jeśli nie chodziło mu tylko o kasę to zdecydowanie chciał iść do PSG żeby tam zachwycać grą i wygrać LM. Tym samym mógłby walczyć z Messim o Złotą Piłkę.

0

@kkbarca Klauzula?

0

Korzysta ktoś z Instagrama? Od dłuższego czasu zauważyłem że pojawiają mi się zdjęcia od kont których nie obserwowałem, a okazuje się że mam je zaobserwowane. Chodzi mi o takie konta o których nawet nie wiem że istnieją i na pewno nie dawałem tam followa. Ma ktoś podobny problem?

2

@krzychu1526 Ale mówienie o Messim że jest numerem 1 to nie jest mówienie że tak trzeba tylko stwierdzanie faktów.

52

@krzychu1526 Chyba "ty, Scooby i Velma pójdziecie do piwnicy, a ja i Daphne sprawdzimy sypialnię"

1

@TheNekro94 Każdy jest hipokrytą

13

@kerouac u mnie każdy oprócz domu z papieru

0

@barcelonaLM No chyba nie chcesz powiedzieć że to jest autentyczne zdjęcie.

35

@Gaucho A wiesz jak Gomes na treningach wymiatał?

0

@FC1899Barca No może dlatego że w obecnym ustawieniu sobie nie radzi bo musi za duże dziury łatać to na pewno jako pivot ze swoją szybkością i wydolnością będzie grał dobrze.

0

@FC1899Barca Busquets w 4-2-3-1 no geniusz taktyczny

27

@Polnar Mnie też. Obawiam się że będzie to niewypał transferowy. Oby go sprzedali jeszcze w tym okienku bo to ostatnia szansa aby zarobić na nim.

0

@damian777 2500 zł netto.

3

@grizzy10 Brakuje mu jedynie odwagi do ryzykowania. Pewnie niewiele osób pamięta co zrobił po przegranym meczu 1-3 z Realem. Na rewanż wyszliśmy w 3-5-2. Efektu może to nie przyniosło ale sam fakt że nie zawahał się wybrać takiego ustawienia. Dał nadzieje na to że często będzie zmieniał ustawienia i szukał odpowiednich wariantów. Niestety tak się nie stało, presja związana z wynikami była i jest wciąż zbyt duża. Co prawda na pojedyncze mecze potrafi zmienić formację na 4-4-2 czy 4-2-3-1 jednak cały czas gramy tylko 4-3-3. Fachowcem jest bardzo dobrym podobnie jak taktykiem, reagować na wydarzenia boiskowe też potrafi bardzo dobrze. Szkoda tylko że presja go przytłacza i nie chce w żadnym stopniu ryzykować.

0

@Colon Wiele razy zauważyłem że Roger chciał skończyć akcję zbyt ładnie. Przypominało mi to niekiedy grę Barçy gdy zamiast strzelać piłkarze chcieli przedobrzyć i wbiec z piłką do bramki. Wczoraj była długa wymiana i Djokovic wyrzucony daleko odbił piłkę i Federer był pod siatką i miał cały kort wolny to zamiast po prostu odbić piłkę chciał tak ładnie ją podciąć technicznie. No i trafił w aut i rozległ się tylko jęk zawodu. Nie wiem czy ma taki styl i zawsze tak robi ale wczoraj często widziałem tego typu akcje w jego wykonaniu.

0

@Thierno No ja mam takie samo zdanie. Dlatego trochę nie rozumiem co w jej odpowiedzi było nie tak. Domyślam się że chodziło o pierwszeństwo no ale i tak wg mnie trzeba się rozejrzeć a nie ślepo jechać no bo mam pierwszeństwo.

0

@Mazi Nie mam prawka i nie znam się na zasadach. Chodzi o to że na tym skrzyżowaniu ty masz pierwszeństwo i nie musisz się "patrzyć"?

1

@Phatro Jeszcze w Wolfsburgu miał brodę

7

@Chwytliwy A co ma korupcja do superpucharu Hiszpanii?

0

@LosBlankos Nie no spokojnie :D tutaj mimo twojego avataru zgadzam się w całości z tym co napisałeś. I aż mnie to dziwi że kibice Realu potrafią opisać sytuację tak jak wyglądała a kibice Barçy są zaślepieni Neymarem i bagatelizują jego odejście.

0

@LosBlankos Coś nie tak? To było pieszczotliwie.

0

@l0Messini biały kolega napisał dokładnie tak jak było, żadnego demonizowania tu nie ma. No chyba że według ciebie Neymar po prostu zmienił klub, no to okej.

0

@Mns21 Raiola nie będzie negocjował do czasu aż Barça wyrówna ofertę Juve xD Czyli co 12 mln rocznie dla Ligta i 100 dla niego? Ile Juve oferuje Raioli?

3

Zdecydowanie przypomina to Messi vs Ronaldo
Djokoviciowi puszczają nerwy a Federer najwyższa klasa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?