1

@tbas Łączmy się bo zostało nas niewielu!

3

@Hosh "Przypominam, że sprzeciw jego słowom jest sprzeciwem wobec Boga." o kurde xDDD

2

@tbas Wina Valverde!

1

0

@Bruttal Jaki limit? Oglądałem tam wczoraj cały 3 sezon i nie miałem żadnego limitu. No chyba że jeszcze inne rzeczy oglądałeś :P

10

@kerouac Wtedy będą manifestować aby takie małżeństwa miały większe prawa niż małżeństwa hetero.

0

@Karamba A gdzie ja napisałem że dzieci stają się homo przez rodziców homo? xD

9

@Cave Psychologiem nie jestem ale dziecko w pewnym okresie nieświadomie naśladuje osoby z najbliższego otoczenia. Czy to jest ojciec, dziadek, piłkarz, piosenkarz itp zawsze w pewnym stopniu stara się go naśladować przy dorastaniu. W związku z tym nie wiem czy dwie mamusie lub dwóch tatusiów to dobry pomysł dla dziecka. No ale żeby to sprawdzić pewnie trzeba by jakichś badań.

0

@ViscaBarca123 W FM 19 on wspólnie z Mirandą to kozaki.

4

@Thoms94 Bez przesady z ta atmosferą. Na ważnych meczach czuć wsparcie z trybun.

21

@Criss18Barca Myślę że nazwą "kibole" chodziło mu o takich ćwierćinteligentów którzy w 20 atakują jedną osobę i mają się za nie wiadomo kogo.

2

@Amigo_Blanco "Nie mogą dziedziczyć po sobie majątku, nie przysługuje im nawet prawo do udzielenia informacji o stanie zdrowia ukochanej osoby" co to za bzdury...

0

@krzychu1526 Sonia lepsza.

0

@Puyolex Sprzedaliśmy Ibrahimovicia, za niego przyszedł David Villa.

0

@Abuk Ja też bym chciał się uśmiać dlatego poprosiłem o wytłumaczenie bo nie rozumiem xd

0

@kingmati414 Puig ma posturę jak ja. A to nie jest komplement.

19

@MatiFCB2000 A gdzie Rakitić hahahaha zapomniałeś kto jest trenerem???

0

@Abuk po "XDD" wnioskuję że to zabawne, może wytłumaczysz?

3

@Drzakubs Tacy ludzie jak ty są najgorsi. Bo ty chyba naprawdę w to uwierzyłeś że LGBTQZ+ reprezentuje osoby homo. Tak samo jak podobno feministki reprezentują kobiety. Takie organizacje nie robią nic innego jak mącą w głowach ludziom i stwarzają problemy tak gdzie ich nie ma.

3

@KamQiX Mi się najbardziej podobała postać Profesora. Z czasem zobaczysz co on nie wymyśli. Już się wydaje że wszystko stracone a tu się okazuje że on zaplanował nawet wpadki :P Tokio niesamowicie irytująca jest, sam napad mało realistyczny itd ale postać Profesora rekompensuje to wszystko. Zobaczysz, będziesz tak jak ja porównywał go do Guardioli bo podobieństwo jest bardzo duże. Również w 3. sezonie to było widać jak wszyscy się go słuchali jak coś mówił, byli w stanie skoczyć za nim w ogień, taki z niego motywator tak jak Pep.

0

@Makalu Niesamowite

0

@kenneth99 Ciekawe czy Todibo zostanie z tą "6"

0

@PanRol Kto?

13

@FCBarcelonista 3500 zł brutto

2

@ann_ann Oboje wykorzystali około 80% wykonywanych karnych. Cristiano po prostu sprawia wrażenie pewniejszego. Może przez to że wyolbrzymia się te niewykorzystane przez Messiego i jednocześnie zapomina się że trochę tych ważnych udało mu się strzelić.

Po sprawdzeniu: Messi 88/26 (w tym 1 asysta z Celtą) 77% strzelonych
Ronaldo 116/25 82% strzelonych

2

@Eto'o9 R10 No wygrał ME w niezłym stylu. Jest lepszy w grze głową i chyba pewniejszy w rzutach karnych. Messi strzela najwięcej goli, ma najwięcej asyst, najlepiej drybluje, kieruje grą drużyny, wykańcza akcje zapoczątkowane przed siebie itd. Dla mnie nie ma dyskusji, no i jasne że to moja subiektywna ocena. Tak po prostu uważam. Samo strzelanie goli nie jest wystarczające dla mnie.

8

@Gaucho A to ma być prawdziwa historia opisana? Chyba chodzi o to żeby widz czuł napięcie i przeżywał nagłe zwroty akcji. Tę funkcję serial jak najbardziej spełnia.

1

@TheNekro94 No a patrząc na ogół to śmiało można powiedzieć że nie ma startu.

16

@ArterkHD Dzisiaj rano niespodzianie znów Alina włącza pranie
Pralka brzęczy, ona jęczy (xD) wszystko dźwięczy, to mnie męczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?