@panczo Czy ty zmierzasz do tego że kontuzje Dembélé były do przewidzenia przez prezesa? xD Ja naprawdę nie rozumiem jak ludzie mogą wypisywać takie rzeczy oglądając mecze. Na początku sezonu Coutinho grał w pomocy, nie radził sobie tam to przeszedł na skrzydło. Szkoda że w poprzednim sezonie graliśmy 4-4-2 i Coutinho grał bardzo dobrze. No ale to przeciętny zawodnik. I kolejne bzdury na temat Liverpoolu. Chłopie my w pierwszej połowie rewanżu mieliśmy z 4 stuprocentowe sytuacje na gola! Liverpool stworzył sobie dwie dobre sytuacje, w tym jedną po błędzie Alby. W całej edycji graliśmy bardzo dobrze i pewnie wygrywaliśmy wszystko. Staliśmy się drużyną niezwykle wyrachowaną, nie tak efektowną jak za Pepa ale niezwykle skuteczną, potrafiącą bezlitośnie wykorzystać niewielki moment słabości rywala. Valverde był wychwalany nawet tutaj po meczach z Manchesterem United czy pierwszym meczu z Liverpoolem. A ty piszesz o gwałcie. Real grał w ostatnich edycjach słabiej od nas a je wygrał. Czy tam szczęście nie miało wielkie wpływu? Naprawdę nie ośmieszaj się.
@panczo No fakty są takie że Neymar postawił klub pod ścianą swoim niezapowiedzianym odejściem. Jaka wina prezydenta w tym że kluby żądały dużo więcej za swoich zawodników bo wiedziały że mamy tyle kasy za Neymara? Naprawdę wystarczy troszkę pomyśleć i widzieć przyczyny niektórych zachowań. Czy ktoś wątpił w 2017 że Coutinho i Dembélé to bardzo dobrzy zawodnicy którzy mogą pomóc nam? Myślę że nie. Łatwo jest teraz krytykować po fakcie, bo wiadomo że każdy mądry na końcu. Większość wypowiedzi auto to brednie. Tak pisze jakby to trener przegrywał mecze w LM, nie dawał szans zdolnym młodym i chyba najlepsze to że podobne chce ściągnąć Griemzmanna i Neymara. No z tego co wiem to Valverde jest niezwykle bierny jeśli chodzi o życzenia co do składu i godzi się pracować z tym co dostanie. Szukanie winy trenera we wszystkim jest niezwykle głupie i rzeczywiście można nazywać to bredniami.
@AmigoBlancos Moje zdanie jest takie że płacić powinni ci którzy go niesłusznie skazali. A jeśli to nie wystarczy to zorganizować zbiórkę. Ludzie na pewno chętnie wpłacą, jednak jeśli ktoś sobie nie życzy płacić na niego to powinien mieć takie prawo.
@msmsms Jak chciałem go kupić w FM to Bayern kategorycznie odmawiał sprzedaży. A sam Kimmich zaczął strajkować i pokłócił się z trenerem że ten odmawia mu transferu do Barçy :D I w końcu wymusił transfer za 80 mln. Może naprawdę byłoby podobnie?
W pobliskiej knajpie zainstalowano mechanicznego barmana. Ów robot obsługiwał klientów, zabawiał ich, zagadywał tematami zależnymi od poziomu IQ klienta. Przyszedł pierwszy klient. Barman zapytał go o IQ - 150 - odpowiedział klient. Robot nalał klientowi drinka i zaczął pytać go o fizykę kwantową i ogólnej teorii względności. Po nim do baru wszedł drugi klient. Na pytanie o IQ odpowiedział 110. Barman nalał mu drinka i zaczął rozmawiać z nim o motoryzacji i popularnych programach rozrywkowych. W końcu wszedł trzeci klient. Barman pyta: - Jakie masz IQ? - 20 - No jak tam, znowu Real przegrał mecz?
@ranger3120 Ja bym na odwrót zrobił, najpierw nauczył się słówek a potem gramatyki. No i obowiązkowo słuchać piosenki (i potem sprawdzać i tłumaczyć tekst), oglądać filmy, w miarę możliwości komunikować się w tym konkretnym języku.
@Bartek22 A to nie jest tak że ludzie go krytykują za 2 ostatnie lata a nie za jedną sytuację w sparingu? Przecież to nawet śmieszne nie jest że komuś może chodzić o tylko jedną sytuację. Wiem że jest tu parę gagatków o wyjątkowo pustych łbach no ale bez przesady. Dla mnie on nie pasuje do Barçy bo jest za bardzo chaotyczny. Jedyne co go w mojej ocenie ratuje to młody wiek i ogromny potencjał bo umiejętności ma bardzo duże. W jego rozwoju chyba najbardziej przeszkadzały kontuzje więc brak dużego progresu nie jest niczym dziwnym w jego sytuacji. Oby ten rok miał wolny od kontuzji, niech rozegra pełen sezon i wtedy w maju będziemy mogli oceniać jego progres.
1
@panczo No przepraszam bardzo jak ktoś wypisuje głupoty to będę "niegrzecznie" jak to ująłeś odpowiadał.
2
@panczo Czy ty zmierzasz do tego że kontuzje Dembélé były do przewidzenia przez prezesa? xD
Ja naprawdę nie rozumiem jak ludzie mogą wypisywać takie rzeczy oglądając mecze. Na początku sezonu Coutinho grał w pomocy, nie radził sobie tam to przeszedł na skrzydło. Szkoda że w poprzednim sezonie graliśmy 4-4-2 i Coutinho grał bardzo dobrze. No ale to przeciętny zawodnik.
I kolejne bzdury na temat Liverpoolu. Chłopie my w pierwszej połowie rewanżu mieliśmy z 4 stuprocentowe sytuacje na gola! Liverpool stworzył sobie dwie dobre sytuacje, w tym jedną po błędzie Alby. W całej edycji graliśmy bardzo dobrze i pewnie wygrywaliśmy wszystko. Staliśmy się drużyną niezwykle wyrachowaną, nie tak efektowną jak za Pepa ale niezwykle skuteczną, potrafiącą bezlitośnie wykorzystać niewielki moment słabości rywala. Valverde był wychwalany nawet tutaj po meczach z Manchesterem United czy pierwszym meczu z Liverpoolem. A ty piszesz o gwałcie. Real grał w ostatnich edycjach słabiej od nas a je wygrał. Czy tam szczęście nie miało wielkie wpływu? Naprawdę nie ośmieszaj się.
0
@kibic1899 A według ciebie kto miałby wejść do składu za Suáreza? :D
3
@panczo No fakty są takie że Neymar postawił klub pod ścianą swoim niezapowiedzianym odejściem. Jaka wina prezydenta w tym że kluby żądały dużo więcej za swoich zawodników bo wiedziały że mamy tyle kasy za Neymara? Naprawdę wystarczy troszkę pomyśleć i widzieć przyczyny niektórych zachowań. Czy ktoś wątpił w 2017 że Coutinho i Dembélé to bardzo dobrzy zawodnicy którzy mogą pomóc nam? Myślę że nie. Łatwo jest teraz krytykować po fakcie, bo wiadomo że każdy mądry na końcu.
Większość wypowiedzi auto to brednie. Tak pisze jakby to trener przegrywał mecze w LM, nie dawał szans zdolnym młodym i chyba najlepsze to że podobne chce ściągnąć Griemzmanna i Neymara. No z tego co wiem to Valverde jest niezwykle bierny jeśli chodzi o życzenia co do składu i godzi się pracować z tym co dostanie. Szukanie winy trenera we wszystkim jest niezwykle głupie i rzeczywiście można nazywać to bredniami.
3
@AmigoBlancos Moje zdanie jest takie że płacić powinni ci którzy go niesłusznie skazali. A jeśli to nie wystarczy to zorganizować zbiórkę. Ludzie na pewno chętnie wpłacą, jednak jeśli ktoś sobie nie życzy płacić na niego to powinien mieć takie prawo.
10
@Messi1510 xD
Osobie z takim stażem wstyd powinno być wypisywać takie głupoty
3
@insp1re Widziałem głosy że Tatiana to ta nowa inspektorka. No i gdyby się zastanowić to miałoby sens.
0
@clyde U mnie jest to mój anioł stróż czyli również mama.
1
@Robertinho On ma ten sam problem co ja, kiedyś ci podsyłałem dyskusje w których nie dostawałem powiadomienia.
3
@SkN 1. Messi 2. Messi rezerwowy 3. Messi kontuzjowany
0
@msmsms Jak była dobrze przechowywana to tak. Po takim czasie może być jedynie nieco słabsza ale wciąż zdatna do spożywania.
1
@kerouac Chcesz powiedzieć że w meczach gdzie na prawej stronie grali Dembélé i Semedo prawe skrzydło było wyłączone? xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Porównanie Kimmicha, Sergiego Roberto i Semedo:
Jako prawy obrońca
Kimmich: 93 mecze, 9 goli, 34 asysty
Roberto: 115 meczów, 1 gol, 21 asyst
Semedo: 181 meczów, 9 goli, 22 asysty
W Lidze Mistrzów
Kimmich: 35 meczów, 7 goli, 5 asyst
Roberto: 42 mecze, 3 gole, 0 asyst
Semedo: 28 meczów, 1 gol, 0 asyst
W lidze
Kimmich: 113 meczów, 9 goli, 29 asyst
Roberto: 154 mecze, 1 gol, 26 asyst
Semedo: (portugalska) 63 mecze, 5 goli, 9 asyst i (hiszpańska) 50 meczów, 1 gol, 3 asysty, łącznie 113 meczów, 6 goli, 12 asyst
Przepaść.
0
@msmsms Jak chciałem go kupić w FM to Bayern kategorycznie odmawiał sprzedaży. A sam Kimmich zaczął strajkować i pokłócił się z trenerem że ten odmawia mu transferu do Barçy :D I w końcu wymusił transfer za 80 mln. Może naprawdę byłoby podobnie?
6
@JaSzymon Jasne że Alba. Gra w moim klubie to wiadomo że lepszy ;)
1
@IronSanHybrid Mam często to samo. Robertinho powiedział że pracuje nad tym problemem.
123
W pobliskiej knajpie zainstalowano mechanicznego barmana. Ów robot obsługiwał klientów, zabawiał ich, zagadywał tematami zależnymi od poziomu IQ klienta.
Przyszedł pierwszy klient. Barman zapytał go o IQ
- 150 - odpowiedział klient. Robot nalał klientowi drinka i zaczął pytać go o fizykę kwantową i ogólnej teorii względności.
Po nim do baru wszedł drugi klient. Na pytanie o IQ odpowiedział 110. Barman nalał mu drinka i zaczął rozmawiać z nim o motoryzacji i popularnych programach rozrywkowych.
W końcu wszedł trzeci klient. Barman pyta:
- Jakie masz IQ?
- 20
- No jak tam, znowu Real przegrał mecz?
0
@Pawlak1992
1
@Skaramuczi A, racja, zapomniałem o tym. Sprzedać.
2
@ranger3120 Ja bym na odwrót zrobił, najpierw nauczył się słówek a potem gramatyki. No i obowiązkowo słuchać piosenki (i potem sprawdzać i tłumaczyć tekst), oglądać filmy, w miarę możliwości komunikować się w tym konkretnym języku.
2
@Bartek22 A to nie jest tak że ludzie go krytykują za 2 ostatnie lata a nie za jedną sytuację w sparingu? Przecież to nawet śmieszne nie jest że komuś może chodzić o tylko jedną sytuację. Wiem że jest tu parę gagatków o wyjątkowo pustych łbach no ale bez przesady.
Dla mnie on nie pasuje do Barçy bo jest za bardzo chaotyczny. Jedyne co go w mojej ocenie ratuje to młody wiek i ogromny potencjał bo umiejętności ma bardzo duże. W jego rozwoju chyba najbardziej przeszkadzały kontuzje więc brak dużego progresu nie jest niczym dziwnym w jego sytuacji. Oby ten rok miał wolny od kontuzji, niech rozegra pełen sezon i wtedy w maju będziemy mogli oceniać jego progres.
28
28 lipca 2004, po odejściu Luisa Enrique i Cocu, Carles Puyol został kapitanem FC Barcelony.
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67188037_2843891282306202_699070210199519232_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_oc=AQl-fZUdCzNXnHb8CbCVckVYDdMFH22X6MYqWdRKu9lUD8dOJPjA1xPS3yLHYflE0LM&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=2bbc1f0633e0ac1264ac769daeeb0d6c&oe=5DE52807
1
@adamek1910 Nie tylko on, ja pierwszym razem też nie potrafiłem tego znaleźć. W poprzedniej wersji było to dużo lepiej widoczne.
0
@Colon Szczerze to mi najbardziej smakuje Colon Tradicional
1
@Momalsino Lubię: Bale, Benzema, Varane
Nie lubię: Ramos, Casemiro, Carvajal, Reguilón, Marcelo
0
@smolintoto carlos perez nie trenuje z 1 drużyną
0
@Ghandi Zgrywasz wielce inteligentnego a tak się wyrażasz o piłkarzach ukochanego klubu...
0
@escarabajo Po komentarzach zawsze można odnieść wrażenie że gramy beznadziejnie. Nie sugerowałbym się tym.
1
@VamosGirl Można wiele mówić ale z VARem będzie mu dużo ciężej wygrywać. Choć nie jest to niemożliwe patrząc na ostatnie CA.