@TheNekro94 Chodziło mi o krytykę, że nie trzeba być trenerem żeby krytykować trenera. Ale ta krytyka musi dotyczyć tego co rzeczywiście jest winą trenera. W kwestii wyzywania się zgadzamy. No ale przecież to nie są mentalne dzieciaki...
@TheNekro94 no można, nie trzeba być piekarzem żeby stwierdzić że ciasto jest niedobre. Problemem jest jednak wyzywanie osoby bez powodu. Tak samo jak obwinianie jej o absolutnie wszystko. Już naprawdę szkoda słów na to wszystko.
@Janiama Dla mnie to jest niesamowite że widząc taki wpis jak ten twój czytam go i myślę sobie "no, ma rację, przecież to oczywiste". Tylko czemu to nie jest oczywiste dla większości osób...
Czytać te wszystkie komentarze a potem ktoś będzie mi zarzucał że większość osób tutaj nazywam mentalnymi dzieciakami :D Może ma ktoś lepszą propozycję nazwy?
@BykFCB Uwierz, rozumiem hiszpański na tyle żeby zrozumieć co powiedział. Chodziło mi że jak ktoś nie rozumie słowa to i tak sam sposób w jakim się wypowiedział był niesamowity.
Nie wiem jak wy ale ja się wzruszyłem przy przemowie Messiego. Nawet nie trzeba rozumieć co on mówił, wystarczy usłyszeć w jaki sposób mówił. Ten mały chłopiec, który zawsze siedział cicho... Teraz jest kapitanem wielkiej Barcelony, i on staje przed wszystkimi po poprzednim sezonie i wręcz krzyczy że te wygrane ligi w ciągu ostatnich 11 lat byłyby czymś nieprawdopodobnym dla każdego klubu na świecie, dla tego również i kibice powinni doceniać wartość ligi. Ja go nigdy nie widziałem żeby tak głośno przemawiał. Niesamowita jest jego historia, od cichutkiego chłopca do kapitana który staje i zdaje sobie sprawę że cała drużyna zawiodła. Ja jestem dumny że moim idolem jest ktoś taki.
@krzychu1526 "pan do nas mierzył z broni!" xD a to jest jakoś zabronione czy co? Dwóch policjantów na 10 osób z których mimo ostrzeżeń część z nich podchodziła bliżej. Też mnie zawsze ciekawi że tego typu nagrania są od momentu interwencji policji, a już przyczyny interwencji nie ma. No bo przecież na pewno było tak że sebixy grzecznie siedziały a źli panowie rzucili się na nich, skopali i zakuli w kajdany xD JP NA 100 PROCENT!!
@BarcaInfo Czemu ci wszyscy prezydenci świata, nieważne czy kraju czy klubu, nie mogą ubrać dobrze dopasowanych spodni? Kasy im nie brakuje, stylistów też, to tak trudno dobrać odpowiednią długość? xD
@drNo To chyba jasne że chodziło mi że stylem gry nie jest mu daleko do Xaviego. Kto oczekuje żeby 22 latek grał jak Xavi w szczycie swojej kariery? Dajmy mu czas.
Jeśli ktoś po przeczytaniu tekstu lub chociaż po obejrzeniu tej heatmapy dalej będzie twierdził że Busquets jest słaby to naprawdę nie wiem co takiej osobie może pomóc. Jego głównym atutem nigdy nie była szybkość czy wytrzymałość. Świetnie napisany tekst. Busi gra jak Casemiro a do takiej gry się nie nadaje. Musimy wrócić do korzeni. Moim zdaniem powinniśmy grać trójką w pomocy Busquets, Arthur i de Jong. Przed nimi Griezmann, Suárez i Messi. A sam artykuł napisany tak jak lubię najbardziej. Nie głupie narzekanie że ktoś gra słabo, ale szukanie przyczyn i znajdowanie ich. Szkoda że większość ludzi ogranicza się tylko do tego pierwszego.
@hen0x Nie neguję tego, po prostu śmieszy robienie z Dembélé szklanki w sytuacji gdy Messi jak na razie pauzował częściej od niego. Wraz z przyjściem Guardioli zmieniło się podejście samego Messiego, zatrudniono mu odpowiednich ludzi i za Pepa wypadł tylko na tydzień w ciągu 4 sezonów. Dembélé też potrzebny jest taki Guardiola. (Oczywiście faktycznie może być problem zdrowotny z nim, tego nikt nie wie)
8
@klemens100 Oho, widzę zaczęło się licytowanie na to na jakie marsze uczęszczają idioci :D
0
@TheNekro94 Chodziło mi o krytykę, że nie trzeba być trenerem żeby krytykować trenera. Ale ta krytyka musi dotyczyć tego co rzeczywiście jest winą trenera. W kwestii wyzywania się zgadzamy. No ale przecież to nie są mentalne dzieciaki...
4
@TheNekro94 no można, nie trzeba być piekarzem żeby stwierdzić że ciasto jest niedobre. Problemem jest jednak wyzywanie osoby bez powodu. Tak samo jak obwinianie jej o absolutnie wszystko. Już naprawdę szkoda słów na to wszystko.
0
@Janiama Dla mnie to jest niesamowite że widząc taki wpis jak ten twój czytam go i myślę sobie "no, ma rację, przecież to oczywiste". Tylko czemu to nie jest oczywiste dla większości osób...
0
@Mns21 Ja jestem tego samego zdania. O tobie nie wspominałem akurat.
0
@NGTRX Uwierz że są. Spora ich część tutaj to osoby grubo po studiach.
8
Czytać te wszystkie komentarze a potem ktoś będzie mi zarzucał że większość osób tutaj nazywam mentalnymi dzieciakami :D Może ma ktoś lepszą propozycję nazwy?
0
@Azi Ano nie ma limitu, o to właśnie chodzi
1
Już widzę to szambo jakie tu wybije gdy Puig nie wyjdzie na drugą połowę xD
1
@Kwiat71 Klub wysyła zaproszenie do przeciwnika.
3
@BykFCB Uwierz, rozumiem hiszpański na tyle żeby zrozumieć co powiedział. Chodziło mi że jak ktoś nie rozumie słowa to i tak sam sposób w jakim się wypowiedział był niesamowity.
0
@Jericho Gwizdali.
11
Nie wiem jak wy ale ja się wzruszyłem przy przemowie Messiego. Nawet nie trzeba rozumieć co on mówił, wystarczy usłyszeć w jaki sposób mówił. Ten mały chłopiec, który zawsze siedział cicho... Teraz jest kapitanem wielkiej Barcelony, i on staje przed wszystkimi po poprzednim sezonie i wręcz krzyczy że te wygrane ligi w ciągu ostatnich 11 lat byłyby czymś nieprawdopodobnym dla każdego klubu na świecie, dla tego również i kibice powinni doceniać wartość ligi. Ja go nigdy nie widziałem żeby tak głośno przemawiał. Niesamowita jest jego historia, od cichutkiego chłopca do kapitana który staje i zdaje sobie sprawę że cała drużyna zawiodła. Ja jestem dumny że moim idolem jest ktoś taki.
0
Komentarz usunięty
0
@VenoM To współczuję
1
@macio_944 xD no świetny pomysł, szczególnie że większość tutaj to mentalne dzieciaki które oceniają na podstawie emocji
2
@macio_944 No popatrz mi się Valverde zupełnie inaczej kojarzy.
3
@FCB24 Jak się ogląda mecze po to żeby narzekać to faktycznie.
2
@krzychu1526 "pan do nas mierzył z broni!" xD a to jest jakoś zabronione czy co? Dwóch policjantów na 10 osób z których mimo ostrzeżeń część z nich podchodziła bliżej. Też mnie zawsze ciekawi że tego typu nagrania są od momentu interwencji policji, a już przyczyny interwencji nie ma. No bo przecież na pewno było tak że sebixy grzecznie siedziały a źli panowie rzucili się na nich, skopali i zakuli w kajdany xD JP NA 100 PROCENT!!
19
@Dejvv I ten patałach po prawej z takimi wzmocnieniami bez Neymara wygrał ligę w połowie sezonu.
1
@Szalik Z tego co wiem to żyje i ma się dobrze.
0
@BarcaInfo Czemu ci wszyscy prezydenci świata, nieważne czy kraju czy klubu, nie mogą ubrać dobrze dopasowanych spodni? Kasy im nie brakuje, stylistów też, to tak trudno dobrać odpowiednią długość? xD
13
Pamiętam miesiąc temu te narzekania że Real się już uzbroił a my bez transferów... xD
0
@drNo To chyba jasne że chodziło mi że stylem gry nie jest mu daleko do Xaviego. Kto oczekuje żeby 22 latek grał jak Xavi w szczycie swojej kariery? Dajmy mu czas.
1
@drNo Arthurowi daleko do Xaviego? :D Pokaż mi obecnie zawodnika który bardziej przypomina Xaviego
1
Jeśli ktoś po przeczytaniu tekstu lub chociaż po obejrzeniu tej heatmapy dalej będzie twierdził że Busquets jest słaby to naprawdę nie wiem co takiej osobie może pomóc. Jego głównym atutem nigdy nie była szybkość czy wytrzymałość. Świetnie napisany tekst. Busi gra jak Casemiro a do takiej gry się nie nadaje. Musimy wrócić do korzeni. Moim zdaniem powinniśmy grać trójką w pomocy Busquets, Arthur i de Jong. Przed nimi Griezmann, Suárez i Messi.
A sam artykuł napisany tak jak lubię najbardziej. Nie głupie narzekanie że ktoś gra słabo, ale szukanie przyczyn i znajdowanie ich. Szkoda że większość ludzi ogranicza się tylko do tego pierwszego.
1
@hen0x Tu jest świetny artykuł co do mięśni Messiego. Polecam przeczytać wszystkim którzy zastanawiają się on "zawsze człapie"
https://www.fcbarca.com/mobile/66090-okiem-kibica-messi-znowu-czlapal.html
2
@tbas No jasne że fizjoterapeuci. Napisałem przecież że "zatrudniono mu odpowiednich ludzi"
1
@hen0x Nie neguję tego, po prostu śmieszy robienie z Dembélé szklanki w sytuacji gdy Messi jak na razie pauzował częściej od niego. Wraz z przyjściem Guardioli zmieniło się podejście samego Messiego, zatrudniono mu odpowiednich ludzi i za Pepa wypadł tylko na tydzień w ciągu 4 sezonów. Dembélé też potrzebny jest taki Guardiola. (Oczywiście faktycznie może być problem zdrowotny z nim, tego nikt nie wie)
0
@Janiama Racja, jednak w porównaniu z nim Dembélé
19 lat: 10 dni pauzy
20 lat: 136 dni pauzy