1

@Mat_Cat Najgorsze jest pisanie Athletico

3

@AmigoBlancos A to jedna wyjazdowa wygrana zmienia cokolwiek w kwestii oceny pracy trenera?

0

@DonAndresFCB A niby skąd ta pewność? Według mnie to będzie właśnie 4-3-3 z pomocą Griezmann, Busquets, de Jong. Już graliśmy tak z Vidalem i świetnie się sprawdził w roli łącznika. Griezmann jest jescze lepszy od Vidala więc czemu miałby się również nie sprawdzić?

3

@Bovciek Można. Tak, realizuje przelewy w weekend.

13

@Witekk10 Cyk, trójka obrońców i Dembélé na wahadle

0

0

@daniel32778 No jest lepszym trenerem bo wg statystyk wygrał więcej pucharów (choć w tym przypadku wystarczy napisać że wygrał cokolwiek, bo Pochettino nic nie wygrał). Tak samo jak Cristiano jest lepszy od Messiego jeśli chodzi o gole w reprezentacji. Co z tego że większość strzelił słabym? Ma więcej goli to jest lepszy. (W tej konkretnej statystyce)
Nie rozumiem co w tym niezwykłego.
Widzę że ty kierujesz się uprzedzeniami w stosunku do @Rewolucja123 lub po prostu przeczytałeś za szybko i bez zrozumienia to, co on napisał.

0

@daniel32778 A co takiego pisał? Że Valverde osiągnął więcej od Pochettino, nawet nie licząc Barcelony? No chyba że granie w finale LM przebija wszystko.

1

@Katalończyk 99 Ja wczoraj w sklepie spotkałem takiego starszego pana. Zauważyłem że do koszyka wsadził dwie mielonki turystyczne. Spytałem go gdzie się wybiera, w góry, za miasto? Odpowiedział że nigdzie i że nie jest turystą. Dodał na koniec ze wcale nie trzeba być turystą aby kupić mielonkę turystyczną. No mi to rozwaliło głowę.

1

@kodi77 Jak to co? Wina Valverde.

0

@barcelonistka1899 A czy ja cokolwiek napisałem o tobie?

0

@IAmBackCules No tak, wcale za ich rządów nie rosła biurokracja i zakazy, nie chcieli wprowadzić ACTA, no i nie chcieli sprowadzać imigrantów xD
Dobra, niech będzie.

0

@macio_944 No ale na nie kwestionuję tego co napisali. Nawet więcej, ja się z nimi zgadzam. Nie rozumiem tylko jak można chcieć żeby rządziło PO kosztem PiSu.
Widzę że chyba odbiera się mnie tu jako zwolennika PiSu xD No cóż, przyzwyczaiłem się już że krytykując jedno TRZEBA być zwolennikiem drugiego.

0

@IAmBackCules No właśnie nikogo. W tym jest problem. To tylko pokazuje że oni wszyscy grają do jednej bramki.
"Raz rządzimy my, raz wy, raz my, raz wy. Wy nie ruszacie naszych, my nie ruszamy waszych, a głupi Polacy niech myślą że mają wybór"

2

@IAmBackCules A, no tak. No to spoko, niech znowu ci aferzyści wrócą. 8 lat rozkradania państwa to jak widać za mało żeby uświadomić sobie pewne rzeczy. Ah, Boże drogi, jak się ma w tym kraju cokolwiek zmienić?

1

@barcelonistka1899 Najgorsze jest to że cała dyskusja opiera się na tym że PiS jest zły. No jest zły, ale co z tego? Większość osób które tak twierdzą chcą po prostu żeby PO rządziło zamiast PiSu. No i co to niby zmieni? Nie chcę żeby kradli jedni, no to lepiej żeby kradli drudzy? Nie lepiej odsunąć złodziei od koryta?

0

@TR3YWAY no domyśliłem się xD bardziej chodziło mi o nazwisko
No nie bądź taki, podziel się z kolegą

0

@TR3YWAY A kto to?

5

@MaTi61415 Jak napisałeś że Tadeusz Soplica był mężem Izabeli Łęckiej i w więzieniu przemienił się w Konrada to co się dziwisz.

2

@Mario96w ktoś o kim mowa w komentarzu przerywającym zabawę

E: Cytując pana Tadeusza Sznuka "jednak nie"

1

@tristan87 Nie, no co ty, tato.

2

@SeeleyBooth Trudno powiedzieć. Jeśli praca jest jednocześnie hobby to raczej jest to na równi lub nieco lepsze. Moja obecna praca jest wyłącznie dla pieniędzy więc zdecydowanie wybieram czilowanie z ziomeczkami w szkole. Jako że nie musiałem praktycznie nic robić jeśli chodzi o naukę to zdecydowanie wolałbym siedzieć w szkole niż w pracy.

8

@Danny Gaucho Tu Traper z Woli.

3

@bixmix @MesQueUnClub_87 Widzę że muszę sprecyzować. Z tym smutkiem to chodziło mi o to, że Messi pomimo bycia lepszym nie zdołał wygrać czegoś poważnego ze swoją reprezentacją, a przecież wiemy jak bardzo o tym marzy. I chyba wszyscy się zgadzamy że bardzo zasłużył.
Gdybym miał się smucić ludzką głupotą to bym już dawno przedawkował psychotropy :P

9

Rozmawiałem wczoraj z Hiszpanem w pracy. Oczywiście rozmowa zeszła w końcu na piłkę nożną. Jako że jest z Walencji to kibicuje Valencii, jak większość mieszkańców tego miasta, Real i Barça są mu obojętni. Zdziwiła mnie, albo właśnie nie zdziwiła, jego ocena Messi vs Ronaldo. Otóż stwierdził że wiadomo Messi jest świetny, ale bardziej ceni Ronaldo bo:
- w każdym klubie (Manchester, Real, Juve) był największą gwiazdą i najlepszym piłkarzem
- Messi jest dobry tylko w Barcelonie, np w reprezentacji gra słabo (ten Hiszpan tak twierdzi, czy to prawda to już osobna kwestia)
- Cristiano wygrał ME, a Messi nic nie wygrał
- no i chyba najlepsze, bo nie słyszałem tego wcześniej, na Messiego gra cała drużyna, a Ronaldo ciągnie grę całej drużyny
No tutaj aż dopytałem po angielsku bo już myślałem że źle go zrozumiałem. Jest przecież zupełnie na odwrót, po chwili przyznał mi rację jednak stwierdził że w sumie to na obu gra cała drużyna, nie chciał przyznać że to Messi gra dla całej drużyny, czasem nawet za bardzo.
Powiedział też że dla niego Maradona jest lepszy od Messiego bo sam wygrał MŚ ze słabą reprezentacją, a Messi nie.
Dlaczego o tym piszę? To jest niesamowite jak takie banały mogą naprawdę wpływać na ocenę zawodników. I tak znajdą się tacy, którzy będą pisać że w piłce nie jest potrzebne szczęście. Otóż jest bardzo potrzebne. O ile faktycznie Maradona i jego turniej 1986 był naprawdę czymś fantastycznym, o tyle ME 2016 to było szczęście porównywalne do Realu w LM. A dzięki temu turniejowi niektórzy uważają Cristiano za lepszego.
Wcześniej rozmawiałem z Portugalczykiem i stwierdził on bardzo podobnie. Myślałem że to z powodu z kraju z którego pochodzi. Ale jak widać narodowość nie ma wpływu na to.
Takie sytuacje tylko potęgują smutek jaki odczuwam w związku z tymi karierami reprezentacyjnymi obu tych zawodników.

1

@Pilka_jest_okragla Chcesz powiedzieć że nasz bilans transferowy wynosi miliard euro na minusie? Bo z tego co rozumiem kwoty podane w przypadku klubów angielskich to właśnie bilans a nie suma wydana.
E: no chyba że po prostu chcesz porównać 300 mln wydane przez Tottenham do miliarda przez nas. No faktycznie jest to bardzo duża różnica, ale popatrzmy jakie sukcesy odnieśliśmy w tym czasie, a jakie Totki.

1

@tadzik447 Ja też :D Przypomniała mi się bo dziś oglądałem odcinek nowszy gdzie Kozłowski kandydował i była piosenka "dla Polski, dla Polski pan prezes Kozłowski" xD

2

@jedrek7000 Laj laj laj laj laj laj...

4

@macio_944 No i wypowiedź Cristiano po wygranej Barçy z Almeríą 8-0 w poprzedniej kolejce: "Zobaczymy czy nam też strzelą 8 goli" :)

5

@Chaoss Ja go cały oglądałem z 10 razy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?