0

@Szklaner Pewnie nasz trener w przerwie zmotywował drużynę do lepszej gry. Potem pod koniec meczu sam strzelił gola na wagę zwycięstwa. Super mieć takiego trenera jak Leo ;)

3

@Pilka_jest_okragla To jest właśnie jeden z największych problemów obecnej Barçy. Młodziki czy nowi zawodnicy są pod ogromną presją. Wielu zachwyca się że w innych klubach to grają nastolatkowie i grają dobrze. A no grają. Tylko że u nas młodzi nie mają czasu. Od razu wymaga się od nich gry na najwyższym poziomie. Trener nastawiony wyłącznie na wynik, pracujący z kadrą która nie do końca mu odpowiada, również nie pomaga. Jeden słabszy mecz, jeden błąd i już zawodnik wypada bo potrzebne są wyniki. Nic dziwnego że nie wyrabiają psychicznie i grają zachowawczo.
Niestety panuje u nas błędne koło. Chcemy wychowanków i młodzieży oraz jednocześnie dobrych wyników i poziomu. Młodzi grają, ale potrzebują czasu aby grać dobrze. Jako że nie grają dobrze to ich się odstawia, nie dostają czasu. Nie dostają czasu bo nie grają dobrze, a nie grają dobrze bo nie dostają czasu.
Aż chciało by się powiedzieć że tak "w koło Macieju" ( @Janiama ).

1

@Ziettol Czyli chodzi ci o taki zestaw dla początkującego czy po prostu nowy zestaw dla kogoś kto już pije yerbe?
Tak czy siak polecam ten sklep https://allegro.pl/uzytkownik/yerbamarket_com/sklep
Kupiłem tam zarówno mój pierwszy zestaw startowy jak i dokupuję na bieżąco kolejne porcje, wszystko w dobrej cenie i szybka wysyłka, czego chcieć więcej?
Aż dziwne że mi nie płacą za reklamę...

0

@Ziettol Na allegro masz mnóstwo ofert. Najlepiej wybrać właśnie jak najwięcej różnych smaków i dobrać te odpowiednie dla siebie i później właśnie te zamówić w większych ilościach ;)

15

@Cochise Fajnie że jest ktoś kto potrafi wychwycić jakieś pozytywy czy ciekawostki taktyczne. Czasem czytając LR zastanawiam się czy ja oglądam jakieś inne mecze. Bo według opisów tutaj powinniśmy być chyba w strefie spadkowej.

1

Komentarz usunięty

4

Tak tylko przypomnę niektórym osobom. Pan @Don-Corleone otrzymał w 2017 specjalną nagrodę od redakcji za właśnie całokształt. Tym samym nieco głupio jest tak argumentować głosowanie na niego w konkursie ZP 2019.
I nie chcę być źle zrozumiany, jestem jednym z największych fanów Dona, bardzo żałuję że się nie odzywa (choć szczerze ani trochę się nie dziwię), ogromną radość mi sprawia gdy poleci mój komentarz. Jednak jeśli podważamy (chyba słusznie) wartość prawdziwej ZP to chociaż w zabawie na tej stronie postarajmy się trzymać się pewnych zasad.
No i uprzedzając komentarze które pewnie mogą sie pojawić. Tak, wiem że ta nagroda nie ma żadnego znaczenia, wiem też że każdy może głosować jak chce (takie prawo wspaniałego tworu jakim jest demokracja) i nie zamierzam się tutaj kłócić w tak błahej sprawie. Przypominam tylko lub informuję bo pewnie sa osoby które nie wiedzą że Don został oficjalnie doceniony na naszej stronie.

5

Uno, dos y tres Barça!!

0

@Rewolucja123 Myślę że ponownie wygra @BarcaInfo
Sam zagłosowałem na niego, @Colon i @Janiama

1

@nammah Ja również na tv Samsung. Po 7 odcinkach 2 lub 3 razy miałem reklamę na początku 30 sekund.

2

@dontripe 3 minutowe reklamy? :D
Ja jeśli mam reklamę to tylko jedną 30 sekund, a często wcale nie ma reklam.

4

@Janiama Mi sie wydaje że on bardzo często wybucha w szatni. Podczas meczów stara się zachowywać spokój przez cały czas aby zawodnicy mniej się denerwowali widząc spokój u trenera oraz żeby sam lepiej skupił się na analizie meczu.

1

@Gaucho To zdanie jest całkiem mądre.

53

Moim najgorszym pomysłem w życiu było odwiedzenie stolicy Włoch. Samo w sobie nie było to złe, ale gdy chciałem stamtąd wyjechać okazało się, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Nie miało znaczenia jak bardzo próbowałem opuścić to miasto, prędzej czy później i tak tam wracałem. Siedzę tu już ósmy rok, niech mi ktoś pomoże.

3

@Chakalaka "Obejrzyj w YouTube"

2

@Kengo Tak jak Valverde

4

@Destiny Co do Piqué zgoda, ale gdzie ty widzisz zmianę w nastawieniu Rakiticia? On od 2014 daje z siebie wszystko w każdym meczu.

3

@Colon Nominuję go za oryginalny humor, ciekawe posty, świetne riposty, dobry gust jeśli chodzi o smaki yerby oraz za to że po prostu wydaje się być super gościem.

1

@MesQueUnClub_87 Okej, przyjmuję. Można screenować. Do zobaczenia 30 maja ;)

44

@BarcaInfo "Dlaczego Real Madryt nie ma żadnego okolicznościowego znaczka pocztowego? Bo ludzie nie wiedzą, na którą jego stronę splunąć, by się przykleił"
Uwielbiam go! :D

1

Z racji że kilka osób chciało się zakładać o brak wygranej w LM, i z tego co widziałem mówili serio, to i ja chętnie się założę. Oczywiście obstawiam że wygramy LM w tym sezonie. Kwota dowolna, ale oczywiście wpłata na cel charytatywny. Ktoś chętny?

0

@JimMorrisonFCB Masz kogoś na myśli?

0

@Granto Ja stawiam 10 000 zł na to że nie wygramy wszystkich meczów do końca sezonu.

1

@sebo939 Heh, to był żart :D
Po prostu naszym problemem jest psychika a nie poziom sportowy. Wygrywać z najlepszymi potrafimy bo pokazaliśmy to w poprzednich latach, nic się nie zmieniło w tym, może tylko to że nie jesteśmy tymi wyjątkowymi, a tylko jedną z najlepszych drużyn.
Mecze wyjazdowe same w sobie są trudne, a dodając do tego myśli pt "Roma" to już w ogóle. Wystarczy posłuchać wypowiedzi zawodników, oni sami przyznają że wychodząc na boisko na Anfield po prostu zwyczajnie bali się. Mimo tego strachu potrafili rozegrać dobrą połowę. Jednak po golu wszystko się rozsypało. Problem jest w głowie. Ten mecz z Romą będzie za nami się ciągnął jeszcze przez długi czas.

7

@Janiama Jeśli aż do finału wszystkie rewanże będziemy grać na Camp Nou to również jestem spokojny o wygraną w LM.

4

@Rewolucja123 Co to za jakiś fotomontaż. Liverpool nas zgwałcił wtedy, nie przypominam sobie żebyśmy mieli jakiekolwiek okazje na gola.

8

@Hubert102 Był filarem gdy miał obok siebie wybieganych zawodników. Na początku sezonu wyglądał świetnie gdy grali z nim Arthur i de Jong ale także gdy grali prawdziwi skrzydłowi. Gdy za Messiego grał Pérez to prawa strona nieustannie była w ruchu, działał wysoki pressing. Wtedy Busi mógł grać tak jak lubi najbardziej. Gdy już pressing z przodu nie działa Busquets musi pokrywać większe obszary boiska i z jego motoryką staje się to piekielnie trudne. Większość tutaj woli bezmyślnie wyzywać niż poświęcić chwilę na obserwacje i wyciągnięcie wniosków.

1

@NGTRX Najkrócej można to podsumować tak "Złota Piłka jest gówno warta, ale lepiej żeby wygrał ją Messi" i chyba większość tutaj się zgodzi z taką opinią.

0

@AmigoBlancos No a w 2016, 2017, 2018 powinien wygrać Messi i co?

0

@Striker Ciekawe co nasz Biały Przyjaciel powie o ZP dla Cristiano w 2013 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?