6

@IronSanHybrid Piszesz jakbyś był zdziwiony. W większości wywiadów z Korwinem mówi się o głupotach zamiast o programie jego partii.
Wszystko po to żeby zrobić z niego oszołoma.
No ale gawiedzi się to podoba.

11

To jest niesamowite jak nastroje zmieniają się w ciągu kilku dni :D
Część użytkowników zrozumie o co mi chodzi i pewnie razem ze mną mają niezły ubaw z tego

0

@BarcaInfo Piękny.

1

@koksik2700 Jezus

0

@Lincolm Piłem, pobudza fajnie. Tylko trzeba pamiętać żeby zalać gorącą wodą ok.80 stopni.

2

@FCBMati10 No gadam, co gadam. Nie chciałbym aby Barça wygrywała w taki sposób.
Samo w sobie osiągnięcie jest ogromne, jednak zgłębiając się w sposoby wygrania ich wartość jest znacznie mniejsza.
W 2015 rozbiliśmy wszystkich mistrzów największych lig, każdego po kolei, bez kontrowersji, bez dziwnych sytuacji, dominowaliśmy w każdym dwumeczu i zasłużenie wygraliśmy w Berlinie. Takie są fakty, jak to porównać do którejkolwiek z tych 3 edycji wygranych przez Real?

1

@ForcaMilosz Hmm... A może po prostu pozbyto się ławkowiczów typu Munir, Denis, Rafinha czy Gomes. I ich miejsce mogą zająć chłopaki ze szkółki.

1

@HassanMubarak No ale przecież mówimy o futbolu klubowym. Nie wiem jakie masz priorytety ale ja nie chciałbym żeby Barça wygrała LM przy jednoczesnym braku wygrania ligi hiszpańskiej.
Real ma 13 Pucharów. Ale co z tego? Połowę zdobyli 60 lat temu, w ostatnich latach wygrywali odpuszczając ligę w połowie sezonu.
Ja wolę nasze 5 Pucharów, każdy z nich zdobyty w sezonach wybitnych, wspaniała gra, co najmniej dublet. To są niezapomniane sezony. A takie wygrywanie jak choćby po meczach życia bramkarzy Bayernu czy Liverpoolu, sam gol w finale jaki zdobyć Benzema... To po prostu niesmacznie wygląda.

2

@kamilo0066 Kurde, no może masz rację. Jakie to wszystko proste.

3

@kamilo0066 Ten styl to szybka piła do przodu i MSN coś wymyśli :D
Wspaniała wygrana LM to fakt, tak samo jak upokorzenie z Atlético rok później. O 0-4 i 0-3 w 2017 nie wspominam.

4

@kamilo0066 Czyli przed Valverde wybiegane drużyny nas nie dominowały? :D

1

@robsesh Ale ktoś uważa się za jasnowidza?
Mi chodzi tylko o to, że odpowiadając na posty niektórych użytkowników zupełnie nie bierze się pod uwagę treści postu, tylko wyłącznie nick autora i z automatu lecą zawsze te same teksty. Oczywiście teksty te związku z treścią posta nie mają żadnego.

1

@tristan87 Którą dyskusję? Chyba napisałem swoje przemyślenia.

2

Ciekawi mnie, czy gdyby @Janiama pisał dokładnie to samo co pisze cały czas, tylko przed tym dodawał by "wydaje mi się że..." lub "nie jestem pewny ale..." czy "mogę się mylić lecz..." to czy stosunek do jego wypowiedzi byłby taki sam. Jeśli nie to jest naprawdę śmieszne. Nieważne co ktoś pisze tylko jak. Czy to, że jest czasem może zbyt pewny siebie czy arogancki sprawia, że jego wypowiedź jest mniej wartościowa?
Przypomina mi to sytuację w której ktoś powie "no ja w sumie mam wolnorynkowe poglądy ale nie zagłosuję na Korwina bo często przesadza"
Dla mnie liczy się wartość merytoryczna przekazu, a nie sposób jego przedstawienia. Tym bardziej że nikt (albo mało kto) nie zarzuca Janiamie że jest inaczej niż pisze, tylko zawsze problemem jest to, że uważa się za nieomylnego. Ale czy to, że bardzo często ma rację, nie dlatego że tak sądzi tylko dlatego że tak po prostu jest, jest jego wina? Może jego wada? Często ma rację i to już wszystko, arogancja według mnie nie powinna przesłaniać wartości samych wypowiedzi.

0

Czy jesteśmy sami we Wszechświecie?
Tak? Nie? Obie odpowiedzi są równie przerażające.

0

@SergioTomas Ogólnie pytania z tego testu są bardzo często głupio sformułowane. Przed chwilą rozwiązałem go kolejny raz i na niektóre pytania nie miałem pojęcia jak odpowiedzieć. Np pytanie czy zgadzam się z tym że we współczesnym świecie inwigilacja ze strony rządu jest niezbędna. No ale o co oni pytają? Czy uważam że inwiligacja jest czymś dobrym i koniecznym czy może o to czy jest konieczna w dzisiejszym świecie który już niekoniecznie musi mi się podobać.
Podobnie pytanie o ograniczanie swobód obywatelskich w celu ochrony przed terroryzmem. No niewątpliwie dzisiaj w celu ochrony ograniczanie wolności jest niezbędne, ale czy jest potrzebne? Na to już nie można odpowiedzieć w ten sposób.

0

13

@Barwindg Mi się wydaje że po prostu doceniają geniusz Messiego. I chyba chodzi im że jak Messi ma swój dzień to żadna taktyka nie działa na niego bo on po prostu minie czterech zawodników i strzeli gola.

0

@sebasek99 Niepotrzebne dodane "czyli SA"

1

@AmigoBlancos Nie wyglądali tak źle? xD
Liverpool jedyną dobrą sytuację oprócz akcji bramkowej po błędzie Alby miał po strzale Robersona. My mieliśmy kilka setek. No to niezły pogrom, rzeczywiście. Sportowo na pewno nie można powiedzieć że Liverpool był drużyną lepszą.

0

@FCBMati10 Nie wiem jaki miało sens. Nie napisałem że teraz trener robi wszystko idealnie.
Z Paulinho chodziło o coś zupełnie innego, on przyszedł do nas latem po rozegraniu sezonu, nie miał wakacji. W połowie sezonu wyraźnie zgasł bo jego największą zaletą było zaangażowanie.

3

@AmigoBlancos Obejrzyj sobie na spokojnie pierwszą połowę meczu na Anfield. No jeżeli dla ciebie Barça grała wtedy tak samo jak po przerwie no to jest mi przykro po prostu.

0

@FCBMati10 No z pewnością. Szczególnie sprawa ostatniego meczu grupowego w LM. Teraz również grał pierwszy skład, prawda?
Mający problemy zdrowotne Alba czy Arthur również są powoływani gdy nie są w pełni zdrowia.

1

@robsesh Po fakcie każdy mądry :)
Tak samo z transferami Coutinho czy Dembélé. Na stronie panowała euforia, a taki @Janiama od początku był sceptycznie nastawiony do nich. I tutaj nie ma co się czepiać czy ktoś jest arogancki czy nie. Takie są po prostu fakty.

3

Bardzo ciekawa dyskusja: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-6059413#comment-6059413
Fajnie można zaobserwować jak bardzo zmieniły się nastroje tutaj. Wtedy wiele osób nie zgadzało się ze mną i z tym co napisałem. Dzisiaj piszę w dalszym ciągu to samo, a jestem jednym z nielicznych po tej "pozytywnej" stronie. Bardzo przesunęła się ta oś oceny pracy trenera, krytykując błędy kiedyś byłem w centrum ze wskazaniem na krytyka Valverde, teraz jestem jako skrajny zwolennik, czy wręcz wielbiciel, tylko dlatego że nie obwiniam go za absolutnie wszystko.
Jest to zadziwiające również dlatego że z biegiem czasu Valverde wyciąga wnioski ze swoich błędów i popełnia ich mniej. Najprostszy przykład - sprawa rotacji wspomniana w przytoczonej dyskusji. Wtedy brak rotacji i granie pierwszym składem cały czas, jednak już w poprzednim sezonie to wyglądało znacznie lepiej. W tym również się poprawiło, nawet młodzi grają więcej, głównie przez uszczuplenie kadry.
Ostatni mecz również fajnie pokazuje naukę na błędach. W pierwszym meczu ustawienie Interu sprawiało nam ogromne problemy, przyszedł rewanż, trener zmienia formację na trójkę z tyłu i nawet w słabszym składzie radzimy sobie wyśmienicie z napastnikami Interu. Czy też mój chyba ulubiony przykład, czyli pucharowe Klasyki w poprzednim sezonie. Na Camp Nou Vinicius szalał po prawej stronie, sprawiał olbrzymie problemy. Na rewanż wyszliśmy już inaczej i udało się zneutralizować to zagrożenie całkowicie.
Podsumowując ten przydługi wywód, wydaje się to zwyczajnie dziwne, że skoro jest coraz lepiej, to dlaczego jest coraz gorzej? Czyżby niechęć do człowieka przysłaniała prawdziwy obraz?

5

Iniesta, łamie tę akcję do środka iii...

3

Czy marihuana jest z konopii? Chyba nie...

0

Czy 3 minuty to długo?

2

Znajdziemy nas na nowo gdzieś w dolinie burz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?