3

@Skaramuczi Ale głupoty wygadujesz. Co ty nie wiesz że Valverde w szatni drze mordę na chłopaków żeby tylko przypadkiem nie przyszło im do głowy grać szybko i atrakcyjnie? No i de Jongowi przypomina codziennie że wcale go nie chciał.

3

@SinMistico No z pewnością xD
"Styl bez wyników jest bezcelowy, wyniki bez stylu są nudne" i to powinien być koniec tej bezsensownej dyskusji

5

@betonito Sergi Roberto

4

@TR3YWAY Jakbyś zobaczył kierowniczkę na tym dziale, na który mam iść to też byś nie odrzucił ;)

3

@TR3YWAY Mi właśnie zadzwonili ze zapraszają do pracy.

1

@ja8215 Zdecydowanie Piqué. To bydło ma takie kompleksy na jego punkcie ze ciągle go wygwziduja na Bernabéu. Piłkarze też nie lepsi skoro na celebracji śpiewają "Piqué, cabrón..."
Na Camp Nou jak kibice wygwziduja to wszystkich z Realu a nie tylko Ramosa.

2

@HermesHWH Pewnie dlatego że Valverde nie lubi stawiać na młodych. Dlatego żaden chłopak ze szkółki nie dostaje szans w pierwszym zespole.

2

@macio_944 Ja szczerze gardzę i Rosellem, i Bartomeu. Zrobili z tego klubu maszynkę do robienia kasy. Wyniki sportowe czy ekonomiczne nie mogą przesłonić mi zwykłego niesmaku który zostawili swoimi decyzjami. Odebranie Cruyffowi tytułu honorowego prezydenta, nieprzedłużenie umowy z Abidalem mimo obietnicy, brudne transfery Neymara, Douglasa czy Paulinho, szemrane umowy z Qatar Foundation, zatrudnianie dyrektorów i trenerów którzy w poważaniu mają La Masíę, przekładanie interesów ponad wartości klubowe. Oni są największym złem jakie spotyka ten klub. Paradoksalnie najgorszym co spotkało Barçę w ostatnich latach jest tryplet w 2015. To właśnie dzięki niemu Bartomeu został wybrany na prezydenta w przyspieszonych wyborach.

6

@Colon Gdy myślę że już nie ma ciasteczek w pudełku, mimo wszystko sięgam do pudełka a tam jest jednak ostatnie.

0

@Cardinale W porządku. Myślałem że chodzi ci o dodanie możliwości wystawienia oceny przez użytkowników, do tego właśnie odnosił się mój komentarz. Wiadomo że redakcja bardziej obiektywnie ocenia.

1

@MichalZZZ To kółeczko oznacza chyba na jakiej pozycji dany zawodnik najlepiej się czuje. Ja zawsze patrzę na nie i tak dobieram rolę żeby było jak najbardziej zielone.

0

@JohnA Jak? Hmm, no może tak że autokorekta działa na pojedyncze słowa a nie całe zdania.

0

@Cardinale No świetny pomysł. Valverde miałby 1 niezależnie od meczu.

1

@SeeleyBooth Bo praca w Barcelonie to nie jest po prostu wybieranie składu czy taktyki na mecz. Większość osób tutaj nawet nie zrozumie z czym się wiąże i jaka jest to presja i ogromna odpowiedzialność za wszystko.

4

@barteq Zidane jest lepszym trenerem bo wygrał 3 LM, a Valverde żadnej.

7

@FafitFCB Już 12:04 a gnój dalej się trzyma!

9

Jeśli ktoś twierdzi że to nie motywacja jest problemem to wystarczy spojrzeć na Piqué.
Jak on gra w Klasykach, jaką pasję w nim widać to jest coś pięknego.

0

@skakun95 Bajdurzenie. Real zagrał świetny mecz a my beznadziejny. No szkoda że nie do końca tak jest. My graliśmy na luzie, uważnie żeby nie stracić gola. Można się kłócić czy to odpowiednie podejście w tym klubie. No dobra nie można się kłócić w tej kwestii bo wiadomo że nie jest to dobre podejście. Ale taki był plan na ten mecz. Real grał intensywnie i przez to optycznie miał przewagę no ale litości. Messi w piłkę nie trafił, Alba świetna sytuacja przestrzelił, w pierwszej połowie świetna akcja gdzie podanie Semedo do Griezmanna wybił jeden z obrońców, wybicie Ramosa... Wszędzie tam mógł paść gol.
Dużo gorzej my i jednocześnie dużo lepiej Real grał w meczu gdzie wygraliśmy 3-0 w pucharze, tam była bardzo słaba gra i brak kontroli, ale w przypadkowych akcjach gole padły i już gra nieważna bo 3-0.

7

@Keriox Mnie ciekawi czy Jordi Cruyff ma odpowiednie kompetencje do tej funkcji, czy samo nazwisko ojca wystarczy.

1

@SeeleyBooth "nie żebym sie chwalił, ale mówiłem już przed meczem że..." :D

1

Za Valverde nigdy nie strzelimy 5 goli Realowi.

0

@sebo939 To akurat często smutne jest

13

Ale zabawnie się czyta to wszystko :D

0

Pytanie do Polonii. Macie jakąś sprawdzoną tv internetową gdzie obejrzę mecz za granicą?

5

No piękny skład, naprawdę. Ten beton nigdy się nie nauczy rotować, ter Stegen gra wszystko po 90 minut, kiedy on ma odpocząć? Znowu na wiosnę zespół będzie oddychać rękawami.

1

@Odesseiron Dziękuję. Już wysyłam flaszkę, oczywiście na sylwestra.

0

@donleoJR Takie właśnie podejście widzę tutaj w temacie Gran Derbi (Clásico).

1

Sporo ludzi mówi "bynajmniej" jako "przynajmniej". Sam też tak mówiłem kiedyś, teraz jednak dowiedziałem się że jest to niepoprawne. Czyli teraz nie mogę poprawiać innych w tej kwestii, ponieważ sam kiedyś popełniałem ten sam błąd?

2

@D10SLEO Ja bardziej żałuję że de Lighta nie ma u nas. Na pewno Frankie de Jong świetnie by się z nim rozumiał.

1

Ale świetny filmik.


"- Nie przejmuj się tak tym, to tylko zwykły mecz
- Ta, jasne... Tylko zwykły mecz"
Nie ma angielskich napisów, ale można włączyć automatyczne hiszpańskie i przetłumaczyć na polski, na pewno coś się zrozumie :) A nawet jeśli nie, to można pooglądać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?