0

@Sheepfan Kibice mogą to widzieć jednak nie bez powodu sztab tego nie widzi. Jak było z Fatim? Tam sami zawodnicy pierwszego składu wypowiadali się że powinien dostać szansę. Widziałeś takie wypowiedzi odnośnie Puiga? On ma już 20 lat. To, że gra świetnie w trzeciej lidze i w spraringach pierwszego zespołu, nie świadczy że ma umiejętności na pierwszy skład. Sam bym go bardzo chętnie sprawdził w pierwszym składzie, jednak trenerzy wszyscy zgodnie jakoś tego nie robią, to skłania do myślenia że muszą mieć ku temu jakiś powód.

1

@Piotruś-BARCA Kolejny mit za często powtarzany. Gdzie niby grał Coutinho na początku sezonu 18/19? Wtedy były narzekania że jest za wolny i nie pracuje w obronie. Wtedy też traciliśmy sporo goli i mieliśmy problemy w obronie, dziwnym trafem sytuacja poprawiła się gdy w środku grał Rakitić z Arthurem.
Iniesta jest piłkarzem wyjątkowym, tak jak Messi. Chyba niemożliwe jest go zastąpić.

2

@kamilos1214 Za kraj może i tak, ale za to państwo które na każdym kroku chce mnie tylko wydymać to na pewno nie. Debile w rządzie doprowadzą do konfliktu zupełnie niepotrzebnego i ja mam za to ginąć?

0

@shinthps A jak to się ma do problemu zakładania tych samych skarpet po kąpieli?

0

Jak można nie zmieniać skarpet po kąpieli?

4

Znajdziemy nas na nowo gdzieś w dolinie burz

1

@pax Ty to wiesz, ja to wiem, ale większość osób jakby nie wiedziała.

0

@pax Niemożliwe! Valverde jest tutaj od 3 lat.

4

@Rewolucja123 Bo to jest proste i nie wymagania wysilenia się.

3

@Vxb93 Twoja zdolność czytania i rozumowania jest na zniewalającym poziomie.

0

@TheNekro94 No właśnie, też myślałem że byli parą dużo wcześniej, jednak prawda jest inna. Spotykała się z innym chłopakiem i właśnie koło 2009 zerwała z nim dla Messiego.

0

@Vxb93 Wyglada jakby ramu brakowało. Może masz włączoną jakąś opcję oszczędzania pamięci, pamiętam że było coś takiego.

2

@Chwytliwy Znali się od młodych lat, spotykać zaczęli się oficjalnie koło 2009/10.

1

@Janiama Ja bym zagrał troszkę inaczej. Chciałbym powrotu rombu Guardioli.
Trójka obrońców. Przed nimi w rombie Busquets, de Jong i Arthur, Messi. Na skrzydłach bardzo szeroko grający Carles Pérez i tu właśnie problem bo idealny Dembélé, ale on ciągle w szpitalu, może Fati. No i jako napastnik Griezmann, wymieniający się ciągle pozycją z Messim.

0

@FafitFCB 3 minuty później - wciąż bez zmian...

1

@kerouac Uważam podobnie. Jednak wydaje mi się oczywiste że Valverde został na ten sezon wyłącznie dlatego, że po EURO przychodzi Koeman.

0

@kerouac Właśnie będąc bolkiem z Polszy to łatwo sie mówi. Duzo trudniej jest gdy jesteś odpowiedzialny za wsysstko i każde twoje posunięcie jest oceniane. Praca pod presją jest dużo trudniejsza niż siedzenie przed kanapą i rzucanie słów bez brania żadnej odpowiedzialności za nie.
Valverde jest nastawiony na wynik i nie lubi zbytnio ryzykować.

3

@kerouac Co dostaje? Chciał Williana to go nie dostał. Dostał nienadającego się Coutinho, kontuzjowanego Dembélé i Malcoma, o którym nigdy nie słyszał. No teraz ma jeszcze Griezmanna, który gra na lewym skrzydle bo nikt inny nie może tam grac. Gdzie ten najlepszy kadrowo zespół? My nie mamy lewego skrzydła ani prawego obrońcy.
Łatwo się mówi nowe rozwiązania i nowe taktyki, gorzej z konkretnymi pomysłami.

12

@Janiama Z niektórymi nie ma po prostu sensu dyskutować. Valverde winny wszystkiemu i już. Nie potrafią zauważyć że on na dzień dobry stracił Neymara, czyli jednego z tridente na którym przez ostatnie seozny opierała się cała nasza gra. Jego następcy do dzisiaj nie dostał. Dembélé ma potencjał być takim następcą jednak jego cały czas nie ma. Dlatego na lewym skrzydle grał Coutinho czy teraz Griezmann. Z racji że prawego obrońcy topowego również nie mamy, to ze schodzącym do środka Messim także prawe skrzydło jest puste. Z lewej jest Alba więc czasem jakoś to wygląda.

0

@NemeZis93 "mam przysłowiowy "ból d*py" . Mam ból o to co włefista valverde zrobił z wielką Barcelona, on zrobił z tej drużyny sredniaka. Kiedys bała się nas cała Europa, każdy zawodnik chciał grać w Barcelonie. A teraz Barcelona zrobiła się dogorywaniem emerytów. "
To są twoje słowa. Tych o "kiepskim" pierwszym sezonie nawet nie będę przywoływał, tak po prostu, z litości.

2

@NemeZis93 Nikt nas się nie boi od 2016.
Wy chyba naprawdę żyjecie w jakimś alternatywnym świecie, w którym do seoznu 17/18 byliśmy niepokonanym potworem, aż do czasu gdy przyszedł wielki pan ciemności Valverde i zniszczył wszystko z radością i premedytacją.

1

@Rewolucja123 No wtedy to był styl! Te szybkie kontry do MSN i całkowite pomijanie linii pomocy. Mmm...

15

4 stycznia 2015 graliśmy pamiętny mecz na Anoeta.

0

@Colon Leave Me Alone, Smooth Criminal, Beat It, Ghosts, Blood on the Dancefloor, Dirty Diana, Bad, Why You Wanna Trip On Me, D.S., Privacy, Threatened...
Jak sam widzisz to jest moje kilka :D

1

To nie żadna tajemnica że jestem ogromnym fanem Michaela Jacksona, słucham go cały czas. Teraz właśnie jadę samochodem i słucham radia, przed chwilą zaczęło lecieć Remember the Time. No i wrażenia są niesamowite, to naprawdę jest zupełnie inny poziom niż większość chłamu radiowego dzisiejszego. Sam utwór przecież znam od dawna, słuchałem wiele razy, ale tak właśnie słuchając zaraz po jakichś gwiazdeczkach czuć tą ogromną różnicę.
Zarówno pod względem brzmienia muzyki jak i słów. To jest prawdziwy król muzyki, nawet po 30 latach utwory są lepsze niż dzisiejsze.

1

Co sądzicie o pomyśle wprowadzenia tzw zielonych kartek? Sędzia mógłby przyznawać ją zawodnikowi, który na przykład przyzna się (jak często robił to Messi) że nie był faulowany lub że zagrał ręką (Klose) i inne tego typu zachowania. Możnaby wprowadzić że 3 takie kartki w sezonie anulują żółtą kartkę w lidze, czy coś podobnego. Wydaje mi się to fajnym pomysłem wprowadzenie tego do przepisów.

1

@Qlewer Ma odnosić się do starszej osoby która myśli staromodnie czy powtarza jakieś stereotypy. Lub też do takiej która mówi że kiedyś to było, a ta dzisiejsza młodzież to…

@JimMorrisonFCB właśnie o to mi chodziło
@mkord a to taki Xavi nie dzielił i rządził w środku pola u nas? :D

0

@Ramos9248 Zdaję sobie z tego sprawę, to właśnie potęguje śmieszność takich osób.
Trochę jak "kończ waść, wstydu oszczędź" :D

8

Widzę nowa moda nastała. Gdy ktoś napisze coś niewygodnego, to znajdzie się jeden, co mu odpisze "ok boomer", zgarnie lajki od podobnych sobie, których boli niewygodna prawda i wszyscy zadowoleni.

3

@KamQiX To najlepsza opcja. 1 mecz przed rozpoczęciem sezonu w Hiszpanii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?