Jakie są wasze ulubione dania z makaronu? Moje to niezbyt oryginalnie spaghetti bolognese i makaron z kurczakiem w sosie śmietanowym. Szukam czegoś nowego. Tylko uprzedzam, darujcie sobie grzyby i szpinak.
Valverde jako pierwszy trener w historii Barçy nie grał w finale Superpucharu, po wcześniejszym wygraniu ligi. Dla porównania Setién jest pierwszym, który w połowie sezonu jest liderem ligi oraz wygrał grupę Ligi Mistrzów, nie przegrywając żadnego meczu, a co więcej nie tracąc nawet jednego gola. Wnioski nasuwają się same.
@jeyx77x Enrique twarda ręka :D Jak rządził twardą ręką to prawie go wyrzucili z klubu. Dopiero jak odpuścił to zaczęło być dobrze bo MSN złapało formę.
@Wilczeq@lukasik17 13/14 - 4 miejsce 14/15 - 7 miejsce (tu jeszcze Puchar, w którym dopiero Messi mijający 4 zawodników ich zatrzymał) 15/16 - 5 miejsce 16/17 - 7 miejsce To z Athletikiem, w którym grać mogą tylko Baskowie. A jak już tak lubimy oceniać trenerów na podstawie pojedynczych meczów, to czemu nie wspomnieć o 4-0 w Superpucharze z nami za Luisa Enrique.
@kuz No ale co jest nie tak w tych słowach? Setién nie trenował Las Palmas, którego główną gwiazdą był Boateng? Fakty są takie że na papierze to za bardzo nie ma co mu ujmować. Szydera nie ma tu nic do rzeczy, chyba każdy chce żeby mu się udało, jednak mało na to wskazuje.
@Simusamu10 A dla mnie jedyny problem to taka technologia, która pozwalałaby na naprawdę dokładne wyznaczenie linii. Nawet 1 centymetrowy spalony to wciąż spalony. Tutaj musi być jasno powiedziane co jest spalonym. "Duch gry" to tylko kolejne kontrowersje związane z interpretacją, tak jak obecnie zagrania ręką.
@Colon Z tego co kojarzę to w Zabrzu ma ten sklep. Jednak nie byłem bo na poważnie yerbę zacząłem pić już na emigracji, teraz z Holandii trochę dalej mam. Ale i tak bardzo fajne filmy ma, widać że prawdziwy pasjonat.
No i Setién nie chce Todibo. Co by nie mówić o Valverde, to jednak za niego Todibo troszkę pograł, a u Setiéna w żadnym meczu nie zagrał i już może odejść.
Panie moderatorze @wpwelement , wysoka izbo @Moderacja składam wniosek formalny o przerwę i zwołanie narady moderacji w celu wykluczenia użytkownika @AmigoBlancos z dalszych obrad dzisiejszej sesji. Ponadto kieruję sprawę do komisji etyki, celem ustalenia czy wspomniany użytkownik złamał punkt regulaminu: 9.3.3. - prowokowanie innych Użytkowników i wszczynanie kłótni; - „trolling” - rozumiany jako prowokacyjne zamieszczanie kontrowersyjnych treści bądź opinii w celu wywołania nagłej i emocjonalnej odpowiedzi ze strony innych Użytkowników; Wnoszę o przyjęcie mojego wniosku, dziękuję za uwagę.
2
Jakie są wasze ulubione dania z makaronu? Moje to niezbyt oryginalnie spaghetti bolognese i makaron z kurczakiem w sosie śmietanowym. Szukam czegoś nowego. Tylko uprzedzam, darujcie sobie grzyby i szpinak.
4
@macio_944 No Georgina niezła jest.
17
Valverde jako pierwszy trener w historii Barçy nie grał w finale Superpucharu, po wcześniejszym wygraniu ligi.
Dla porównania Setién jest pierwszym, który w połowie sezonu jest liderem ligi oraz wygrał grupę Ligi Mistrzów, nie przegrywając żadnego meczu, a co więcej nie tracąc nawet jednego gola. Wnioski nasuwają się same.
25
A taki fajny, spokojny chłopak wydawał się ten Arthur...
5
@macio_944 Wspaniały człowiek ten ksiądz. Polecam jego książkę.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_cX7wel3prHGY4KgQCqNXgjVk3RUthVga.jpg
1
@jeyx77x Enrique twarda ręka :D Jak rządził twardą ręką to prawie go wyrzucili z klubu. Dopiero jak odpuścił to zaczęło być dobrze bo MSN złapało formę.
0
@Janiama No właśnie, nie każdy trening to godzina biegania i wyczerpujących ćwiczeń fizycznych.
17
@Colon Samo się wygra, a jak nie, to wyciągną wnioski i spróbują za rok.
3
@Wilczeq @lukasik17
13/14 - 4 miejsce
14/15 - 7 miejsce (tu jeszcze Puchar, w którym dopiero Messi mijający 4 zawodników ich zatrzymał)
15/16 - 5 miejsce
16/17 - 7 miejsce
To z Athletikiem, w którym grać mogą tylko Baskowie.
A jak już tak lubimy oceniać trenerów na podstawie pojedynczych meczów, to czemu nie wspomnieć o 4-0 w Superpucharze z nami za Luisa Enrique.
1
@BarcaInfo Dobry w FM jest
5
Clásico o 21? A co z biednymi Chińczykami? Tebas, w ogóle cię kibice nie obchodzą...
0
@MesQueUnClub_87 Elizabeth Taylor nazwała MJ "królem popu, rocka i soulu" :D
Według mnie ten opis bardziej pasuje niż sam pop.
0
@tristan87 @MesQueUnClub_87
Te utwory nie są rockowe?
7
@TheNekro94 W latach 2012-2014 miał wyraźną obsesję na gole.
0
@Gosciuu Najlepiej mBank. Sam mam i polecam, a jakbyś założył tam konto z mojego linka to na dodatek dostanę 100 zł więc tym bardziej polecam.
1
@kuz No ale co jest nie tak w tych słowach? Setién nie trenował Las Palmas, którego główną gwiazdą był Boateng?
Fakty są takie że na papierze to za bardzo nie ma co mu ujmować. Szydera nie ma tu nic do rzeczy, chyba każdy chce żeby mu się udało, jednak mało na to wskazuje.
0
@kuz Niby jakie słowa?
1
@Simusamu10 A dla mnie jedyny problem to taka technologia, która pozwalałaby na naprawdę dokładne wyznaczenie linii. Nawet 1 centymetrowy spalony to wciąż spalony. Tutaj musi być jasno powiedziane co jest spalonym. "Duch gry" to tylko kolejne kontrowersje związane z interpretacją, tak jak obecnie zagrania ręką.
0
@Colon Z tego co kojarzę to w Zabrzu ma ten sklep. Jednak nie byłem bo na poważnie yerbę zacząłem pić już na emigracji, teraz z Holandii trochę dalej mam.
Ale i tak bardzo fajne filmy ma, widać że prawdziwy pasjonat.
1
@barpol11 Też mnie wkurza.
3
@macio_944 Zgoda, jednak to wygląda na jakieś porównanie. A te dwie wypowiedzi w ogóle nie łączą się ze sobą.
E: No właśnie :D
3
@Konradomoreno No i co?
5
@Geble Fati i Carles Pérez.
3
@barteq Możemy w końcu zacząć grać skrzydłami. Griezmann z Messim na środku ataku, a na skrzydłach skrzydłowi.
7
No i Setién nie chce Todibo. Co by nie mówić o Valverde, to jednak za niego Todibo troszkę pograł, a u Setiéna w żadnym meczu nie zagrał i już może odejść.
1
@Kapitan hawk A są jakieś filmy o kanalizacji?
2
@Chwytliwy Kierownik Barczak? Rozdawałeś nielegalne bilety miesięczne?
15
Nie uwierzycie co mi się dzisiaj przytrafiło. Zacznę od tego że nazywam się Karol Krawczyk i prowadzę tramwaj...
0
@Bartek22 W końcu się zgadzamy w czymś całkowicie :D
58
Panie moderatorze @wpwelement , wysoka izbo @Moderacja składam wniosek formalny o przerwę i zwołanie narady moderacji w celu wykluczenia użytkownika @AmigoBlancos z dalszych obrad dzisiejszej sesji. Ponadto kieruję sprawę do komisji etyki, celem ustalenia czy wspomniany użytkownik złamał punkt regulaminu: 9.3.3.
- prowokowanie innych Użytkowników i wszczynanie kłótni;
- „trolling” - rozumiany jako prowokacyjne zamieszczanie kontrowersyjnych treści bądź opinii w celu wywołania nagłej i emocjonalnej odpowiedzi ze strony innych Użytkowników;
Wnoszę o przyjęcie mojego wniosku, dziękuję za uwagę.