@18wojtek99 Ja do dzisiaj mam kołatania wtedy, gdy piję szybko i dużo gorącą yerbę. Im wyższa temperatura tym mocniejsza jest. Gdy popijam sobie na spokojnie to nie występuje kołatanie. Myślę że może to zadziałać u ciebie. Skoro badania masz prawidłowe no to chyba jedyne wyjście. Jeśli chcesz to spróbuj zalewać wodą ciepłą, a nie gorącą i spokojnie popijaj po 2-3 łyki co jakiś czas.
@18wojtek99 Po prostu nie przyzwyczajony do takiej dawki kofeiny :) Ja miałem dokładnie to samo. Do tego nudności, gdy piłem na czczo. To chyba normalne, z czasem przechodzi gdy stopniowo zwiększasz dawkę. Zacznij po prostu sypać mniej.
@Gall Nie wiem jak ty to policzyłeś. Gdy Martino obejmował Barcę to byłem 14 latkiem. No i nie do końca rozumiem co ma wnieść ten (mój?) komentarz który przytoczyłeś.
@KamQiX Szczerze to dobrego wyniku nie było jeszcze. 1-0 z Granadą, 2-1 z Ibizą po widomych okolicznościach no i Valencia. Choć tak jak napisałem, jest to bardzo wyolbrzymione bo to zaledwie 3 tygodnie. Chodzi mi tylko o podobieństwa. Nie chcę by to skończyło jak wtedy.
A dodam jeszcze coś. Za Martino było dobrze, gdy było dobrze. Gdy przyszedł trudny czas to piłkarze się od niego odwrócili no i praktycznie stracił władzę w szatni. Nie można tego nie widzieć. Ostatnie doniesienia Sportu traktuję bardzo z przymrużeniem oka, bo nie chce mi się w to wierzyć, jednak co jeśli są prawdziwe? Zawodnikom nie podoba się ta taktyka no i zobaczymy co z tym zrobią. Między innymi dlatego daleki byłem od tego hurraoptymizmu który tu panował wraz z przyjsciem Quique. Przeczuwałem ze tak się rzeczy potoczą. Bo dalej uważam że tej drużynie potrzebny jest mentor z autorytetem a nie taktyk.
@jachuu9 Sądzę że bzdury wypisujesz. Praktycznie przez całą karierę tutaj Pep robił wszystko aby Messiemu było jak najlepiej. A Neymar to wielokrotnie podawał Messiemu zamiast samemu strzelać, podobnie jak Suárez.
Niestety póki co z Setiénem wszystko jest jak z Martino. Przychodzi trener z ciekawym, ofensywnym spojrzeniem na futbol. Bez sukcesów na poziomie Barçy. Wprowadza nowości i zaczyna uczyć zawodników swoich pomysłów. Początkowa euforia zmienia się gdy brak wyników. Pod presją szatni trener mięknie i wycofuje się z wymagającego fizycznie futbolu na rzecz mniejszej intensywności i większej wolnej ręki dla piłkarzy. Oczywiście to wszystko wyolbrzymione i cały sezon Martino porównany do 3 tygodni Setiéna. Niemniej oby to wszystko się nie potoczyło i nie skończyło tak jak z Tatą.
@Janiama To wszystko jest jak jakiś żart, albo koszmar. No jak można zwolnić Valverde w połowie sezonu, po najlepszym meczu w sezonie, w sytuacji gdy jesteśmy liderami ligi i gramy we wszystkich rozgrywkach? Czas na jego zwolnienie był po poprzednim sezonie lub po tym. Słów brakuje na to po prostu. Jeszcze kupmy Rodrigo za 60 mln na pół sezonu i po sezonie to w ogóle zmieńmy trenera jescze raz, a po kilku miesiącach jego też zwolnijmy bo nie pasuje i dajmy Xaviego od listopada i oczekujmy trypletu.
@student97r Najgorsze w tym że to wszystko wydaje się bardzo odległe, że to ktoś robił, nas to nie dotyczy. A to było zaledwie 80 lat temu. Ludzie tacy jak my zgotowali takie piekło ludziom takim jak my. To jest przerażające.
https://zapodaj.net/739a3af78be8e.jpg.html Tak musimy grać teraz. Podobnie jak w pierwszym sezonie Valverde. Vidal z rolą jak Paulinho, czyli często wbiegający w pole karne. Wysoko grający Alba i Roberto.
@sebasek99 Przeczytałem. No i to wszystko można podpiąć również pod wiek. Psychicznie mogę się czuć 30 latkiem, mogę mieć role jak 30 latek. Fizycznie również mogę być rozwinięty jak 30 latek. I dalej nie mam prawa uważać się za 30 latka i wymagać od innych aby również uważali mnie za takiego?
@sebasek99 A co ma data urodzenia do tego? Skoro czuję się na 30 lat to czemu chcesz być takim bucem i mnie piętnować za to skoro nie mam wpływu na to i taka jest moja natura?
2
Krótkie szare noce, długi wstyd.
1
@18wojtek99 Ja do dzisiaj mam kołatania wtedy, gdy piję szybko i dużo gorącą yerbę. Im wyższa temperatura tym mocniejsza jest. Gdy popijam sobie na spokojnie to nie występuje kołatanie. Myślę że może to zadziałać u ciebie. Skoro badania masz prawidłowe no to chyba jedyne wyjście.
Jeśli chcesz to spróbuj zalewać wodą ciepłą, a nie gorącą i spokojnie popijaj po 2-3 łyki co jakiś czas.
Może @Colon coś poradzi.
3
@18wojtek99 Po prostu nie przyzwyczajony do takiej dawki kofeiny :) Ja miałem dokładnie to samo. Do tego nudności, gdy piłem na czczo. To chyba normalne, z czasem przechodzi gdy stopniowo zwiększasz dawkę.
Zacznij po prostu sypać mniej.
0
Zobaczymy jak to będzie wyglądało w meczach z Czechami czy... nie wiem, ze Związkiem Radzieckim.
3
@NeroTFP Zawsze gdy słyszę Michaela gdy wjeżdża z refrenem to mam ciarki.
1
@Chaoss Też jednak inflacja ma na to wielki wpływ. No i zwiększające się dochody klubów małych i średnich.
0
@Gall Nie wiem jak ty to policzyłeś. Gdy Martino obejmował Barcę to byłem 14 latkiem. No i nie do końca rozumiem co ma wnieść ten (mój?) komentarz który przytoczyłeś.
0
@Gall Nie pamiętam żebym o tym wspominał ale faktycznie w maju zdawałem matury.
1
@robsesh Możesz mówić jak chcesz. Ale ta zmiana nazwy dotyczy tylko spraw urzędowych wewnątrz Holandii. Po polsku nic się nie zmienia.
1
@mkord Akurat dla nas to wciąż jest Holandia.
0
@Gall Jasne że nie pamiętam. Dlatego właśnie o nim wspominam.
4
No niezła ta Holandia. Jadę sobie rowerem i widzę chłopca co sobie stoi. Przejeżdżam obok a on uniósł rękę i krzyknął "Heil Hitler". Mial z 7 lat.
0
@krefi10 Mamy być drugim Milanem już od 5 lat.
0
@KamQiX Szczerze to dobrego wyniku nie było jeszcze. 1-0 z Granadą, 2-1 z Ibizą po widomych okolicznościach no i Valencia. Choć tak jak napisałem, jest to bardzo wyolbrzymione bo to zaledwie 3 tygodnie.
Chodzi mi tylko o podobieństwa. Nie chcę by to skończyło jak wtedy.
A dodam jeszcze coś. Za Martino było dobrze, gdy było dobrze. Gdy przyszedł trudny czas to piłkarze się od niego odwrócili no i praktycznie stracił władzę w szatni. Nie można tego nie widzieć. Ostatnie doniesienia Sportu traktuję bardzo z przymrużeniem oka, bo nie chce mi się w to wierzyć, jednak co jeśli są prawdziwe? Zawodnikom nie podoba się ta taktyka no i zobaczymy co z tym zrobią.
Między innymi dlatego daleki byłem od tego hurraoptymizmu który tu panował wraz z przyjsciem Quique. Przeczuwałem ze tak się rzeczy potoczą. Bo dalej uważam że tej drużynie potrzebny jest mentor z autorytetem a nie taktyk.
2
@jachuu9 Sądzę że bzdury wypisujesz. Praktycznie przez całą karierę tutaj Pep robił wszystko aby Messiemu było jak najlepiej.
A Neymar to wielokrotnie podawał Messiemu zamiast samemu strzelać, podobnie jak Suárez.
0
Niestety póki co z Setiénem wszystko jest jak z Martino. Przychodzi trener z ciekawym, ofensywnym spojrzeniem na futbol. Bez sukcesów na poziomie Barçy. Wprowadza nowości i zaczyna uczyć zawodników swoich pomysłów. Początkowa euforia zmienia się gdy brak wyników. Pod presją szatni trener mięknie i wycofuje się z wymagającego fizycznie futbolu na rzecz mniejszej intensywności i większej wolnej ręki dla piłkarzy.
Oczywiście to wszystko wyolbrzymione i cały sezon Martino porównany do 3 tygodni Setiéna. Niemniej oby to wszystko się nie potoczyło i nie skończyło tak jak z Tatą.
3
@Janiama To wszystko jest jak jakiś żart, albo koszmar. No jak można zwolnić Valverde w połowie sezonu, po najlepszym meczu w sezonie, w sytuacji gdy jesteśmy liderami ligi i gramy we wszystkich rozgrywkach? Czas na jego zwolnienie był po poprzednim sezonie lub po tym. Słów brakuje na to po prostu. Jeszcze kupmy Rodrigo za 60 mln na pół sezonu i po sezonie to w ogóle zmieńmy trenera jescze raz, a po kilku miesiącach jego też zwolnijmy bo nie pasuje i dajmy Xaviego od listopada i oczekujmy trypletu.
0
Był kiedyś jakiś mistrz, który wygrał ligę mając ujemny bilans bramek?
1
@NGTRX Ja również. Wydaje się bardzo szalony jeśli chodzi o ustawienia. Ale to w sumie dobrze, przynajmniej nie będzie nudno :D
6
@student97r Najgorsze w tym że to wszystko wydaje się bardzo odległe, że to ktoś robił, nas to nie dotyczy. A to było zaledwie 80 lat temu. Ludzie tacy jak my zgotowali takie piekło ludziom takim jak my. To jest przerażające.
6
@panczo Uważam że Benzema świetnie by się odnalazł u nas. I to nie jest żart.
13
https://zapodaj.net/739a3af78be8e.jpg.html
Tak musimy grać teraz. Podobnie jak w pierwszym sezonie Valverde. Vidal z rolą jak Paulinho, czyli często wbiegający w pole karne. Wysoko grający Alba i Roberto.
1
@FafitFCB Jak widać podania nic nie dają. Musimy grać jak za Enrique czyli laga do przodu i trójka napastników coś wymyśli.
3
@macio_944 Najlepiej to na TVP oglądać materiały o PO, a na TVN o PIS. Wtedy mamy gwarancję że będą mówić prawdę.
5
@sebasek99 Przeczytałem. No i to wszystko można podpiąć również pod wiek. Psychicznie mogę się czuć 30 latkiem, mogę mieć role jak 30 latek. Fizycznie również mogę być rozwinięty jak 30 latek. I dalej nie mam prawa uważać się za 30 latka i wymagać od innych aby również uważali mnie za takiego?
8
@barcanawieki A znasz jakiegoś znanego przywódcę światowego który umarł na raka?
6
@sebasek99 A co ma data urodzenia do tego? Skoro czuję się na 30 lat to czemu chcesz być takim bucem i mnie piętnować za to skoro nie mam wpływu na to i taka jest moja natura?
9
@sebasek99 A mam prawo uważać się za 30 latka? Czy to już nie podlega pod prawo do takiego myślenia?
8
@sebasek99 Wolność czyli narzucanie innym aby kobietę nazywać mężczyzną, bo ona tak sobie życzy.
6
@l0Messini To nawet nie kwestia wychowania, co po prostu logiki. Najpierw się wysiada, aby zrobić miejsce dla tego, który chce wsiąść.