2

Krótkie szare noce, długi wstyd.

1

@18wojtek99 Ja do dzisiaj mam kołatania wtedy, gdy piję szybko i dużo gorącą yerbę. Im wyższa temperatura tym mocniejsza jest. Gdy popijam sobie na spokojnie to nie występuje kołatanie. Myślę że może to zadziałać u ciebie. Skoro badania masz prawidłowe no to chyba jedyne wyjście.
Jeśli chcesz to spróbuj zalewać wodą ciepłą, a nie gorącą i spokojnie popijaj po 2-3 łyki co jakiś czas.

Może @Colon coś poradzi.

3

@18wojtek99 Po prostu nie przyzwyczajony do takiej dawki kofeiny :) Ja miałem dokładnie to samo. Do tego nudności, gdy piłem na czczo. To chyba normalne, z czasem przechodzi gdy stopniowo zwiększasz dawkę.
Zacznij po prostu sypać mniej.

0

Zobaczymy jak to będzie wyglądało w meczach z Czechami czy... nie wiem, ze Związkiem Radzieckim.

3

@NeroTFP Zawsze gdy słyszę Michaela gdy wjeżdża z refrenem to mam ciarki.

1

@Chaoss Też jednak inflacja ma na to wielki wpływ. No i zwiększające się dochody klubów małych i średnich.

0

@Gall Nie wiem jak ty to policzyłeś. Gdy Martino obejmował Barcę to byłem 14 latkiem. No i nie do końca rozumiem co ma wnieść ten (mój?) komentarz który przytoczyłeś.

0

@Gall Nie pamiętam żebym o tym wspominał ale faktycznie w maju zdawałem matury.

1

@robsesh Możesz mówić jak chcesz. Ale ta zmiana nazwy dotyczy tylko spraw urzędowych wewnątrz Holandii. Po polsku nic się nie zmienia.

1

@mkord Akurat dla nas to wciąż jest Holandia.

0

@Gall Jasne że nie pamiętam. Dlatego właśnie o nim wspominam.

4

No niezła ta Holandia. Jadę sobie rowerem i widzę chłopca co sobie stoi. Przejeżdżam obok a on uniósł rękę i krzyknął "Heil Hitler". Mial z 7 lat.

0

@krefi10 Mamy być drugim Milanem już od 5 lat.

0

@KamQiX Szczerze to dobrego wyniku nie było jeszcze. 1-0 z Granadą, 2-1 z Ibizą po widomych okolicznościach no i Valencia. Choć tak jak napisałem, jest to bardzo wyolbrzymione bo to zaledwie 3 tygodnie.
Chodzi mi tylko o podobieństwa. Nie chcę by to skończyło jak wtedy.

A dodam jeszcze coś. Za Martino było dobrze, gdy było dobrze. Gdy przyszedł trudny czas to piłkarze się od niego odwrócili no i praktycznie stracił władzę w szatni. Nie można tego nie widzieć. Ostatnie doniesienia Sportu traktuję bardzo z przymrużeniem oka, bo nie chce mi się w to wierzyć, jednak co jeśli są prawdziwe? Zawodnikom nie podoba się ta taktyka no i zobaczymy co z tym zrobią.
Między innymi dlatego daleki byłem od tego hurraoptymizmu który tu panował wraz z przyjsciem Quique. Przeczuwałem ze tak się rzeczy potoczą. Bo dalej uważam że tej drużynie potrzebny jest mentor z autorytetem a nie taktyk.

2

@jachuu9 Sądzę że bzdury wypisujesz. Praktycznie przez całą karierę tutaj Pep robił wszystko aby Messiemu było jak najlepiej.
A Neymar to wielokrotnie podawał Messiemu zamiast samemu strzelać, podobnie jak Suárez.

0

Niestety póki co z Setiénem wszystko jest jak z Martino. Przychodzi trener z ciekawym, ofensywnym spojrzeniem na futbol. Bez sukcesów na poziomie Barçy. Wprowadza nowości i zaczyna uczyć zawodników swoich pomysłów. Początkowa euforia zmienia się gdy brak wyników. Pod presją szatni trener mięknie i wycofuje się z wymagającego fizycznie futbolu na rzecz mniejszej intensywności i większej wolnej ręki dla piłkarzy.
Oczywiście to wszystko wyolbrzymione i cały sezon Martino porównany do 3 tygodni Setiéna. Niemniej oby to wszystko się nie potoczyło i nie skończyło tak jak z Tatą.

3

@Janiama To wszystko jest jak jakiś żart, albo koszmar. No jak można zwolnić Valverde w połowie sezonu, po najlepszym meczu w sezonie, w sytuacji gdy jesteśmy liderami ligi i gramy we wszystkich rozgrywkach? Czas na jego zwolnienie był po poprzednim sezonie lub po tym. Słów brakuje na to po prostu. Jeszcze kupmy Rodrigo za 60 mln na pół sezonu i po sezonie to w ogóle zmieńmy trenera jescze raz, a po kilku miesiącach jego też zwolnijmy bo nie pasuje i dajmy Xaviego od listopada i oczekujmy trypletu.

0

Był kiedyś jakiś mistrz, który wygrał ligę mając ujemny bilans bramek?

1

@NGTRX Ja również. Wydaje się bardzo szalony jeśli chodzi o ustawienia. Ale to w sumie dobrze, przynajmniej nie będzie nudno :D

6

@student97r Najgorsze w tym że to wszystko wydaje się bardzo odległe, że to ktoś robił, nas to nie dotyczy. A to było zaledwie 80 lat temu. Ludzie tacy jak my zgotowali takie piekło ludziom takim jak my. To jest przerażające.

6

@panczo Uważam że Benzema świetnie by się odnalazł u nas. I to nie jest żart.

13

https://zapodaj.net/739a3af78be8e.jpg.html
Tak musimy grać teraz. Podobnie jak w pierwszym sezonie Valverde. Vidal z rolą jak Paulinho, czyli często wbiegający w pole karne. Wysoko grający Alba i Roberto.

1

@FafitFCB Jak widać podania nic nie dają. Musimy grać jak za Enrique czyli laga do przodu i trójka napastników coś wymyśli.

3

@macio_944 Najlepiej to na TVP oglądać materiały o PO, a na TVN o PIS. Wtedy mamy gwarancję że będą mówić prawdę.

5

@sebasek99 Przeczytałem. No i to wszystko można podpiąć również pod wiek. Psychicznie mogę się czuć 30 latkiem, mogę mieć role jak 30 latek. Fizycznie również mogę być rozwinięty jak 30 latek. I dalej nie mam prawa uważać się za 30 latka i wymagać od innych aby również uważali mnie za takiego?

8

@barcanawieki A znasz jakiegoś znanego przywódcę światowego który umarł na raka?

6

@sebasek99 A co ma data urodzenia do tego? Skoro czuję się na 30 lat to czemu chcesz być takim bucem i mnie piętnować za to skoro nie mam wpływu na to i taka jest moja natura?

9

@sebasek99 A mam prawo uważać się za 30 latka? Czy to już nie podlega pod prawo do takiego myślenia?

8

@sebasek99 Wolność czyli narzucanie innym aby kobietę nazywać mężczyzną, bo ona tak sobie życzy.

6

@l0Messini To nawet nie kwestia wychowania, co po prostu logiki. Najpierw się wysiada, aby zrobić miejsce dla tego, który chce wsiąść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?