6

Ale Mozart to był geniusz... 200 lat po jego śmierci jego utwory wciąż zachwycają, a o dzisiejszych "hitach" po 2 latach już nikt nie pamięta.

1

@NemeZis93 Tego nie wiem gdyż do twarzy używam zwykłej golarki elektrycznej, a one blade tylko do ciała.

1

@Hushovt Polecam. Jest to nieporównywalnie wygodniejsze niż golenie maszynkami :D

8

@Hushovt Podobno depilowanie jest niezdrowe dla skóry i lepsze jest golenie na bardzo krótko. Sam uważam że przynajmniej powinno się przycinać ze względów zarówno estetycznych jak i higienicznych.

0

@sendesara No nie wiem czy z lepszymi. Wobec absencji Umtitiego Todibo mógł dostać szanse w rotacjach, a nie dostał. Czy Rakitić jest lepszy od Aleñíi? Nazwiskiem i pozycją w klubie na pewno, ale czy na boisku również? W poprzednim sezonie Aleñá grał świetnie i dostawał sporo okazji od Valverde, w tym sezonie został odstawiony całkowicie po jednej połowie pierwszego meczu. Takie sytuacje pokazują jaka patologia dzieje się w tym klubie. Rakitić powinien odejść w lato, ale klub i trener powinni mu zakomunikować że nie będzie się łapał do składu. A nie w tajemnicy włączać go w operację z Neymarem, a potem tydzień przez końcem okienka wypychać z klubu, żeby na końcu przez kilka miesięcy siedział na ławie, będąc zapewniany że jego rola się nie zmieni.
O Wagué zbyt dużo nie mogę napisać bo on wcale nie grał, ma też problemy w kadrze więc nie dziwię się że nie grał.

1

@marcin000019

i tyle w tym śmiesznym temacie.

4

Dzisiaj swoje 56. urodziny obchodzi jeden z najgorszych trenerów w historii Barcelony i główny winowajca dwóch ostatnich kompromitacji w Lidze Mistrzów, a więc Ernesto Valverde.

4

Zaraz dowiemy się co o nas mówią we kosmosie.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FC1899Barca Całe życie sie uczy, a dalej głupi :P

0

@FafitFCB Przy Break of Dawn można fajnie sie bujać.

0

Chciej pomóc mamie i rozwieś pranie.
Dowiedz się że można źle rozwiesić skarpetki.
No nieźle mam na chacie.

2

@SergioTomas No trudno żeby 12 latkowie tworzyli swoje melodie i pisali sobie teksty. Chodzi mi o to że cały ten konkurs junior jest na wyższym poziomie niż edycja dla dorosłych.

2

Dlaczego piosenki dzieciaków z eurowizji junior są dużo lepsze niż piosenki dorosłych uczestników?

1

@koksik2700 Tak czy siak to Messi zasługuje na każdy cent jego obecnej pensji.

8

@Kengo No i głównie o to chodziło krytykom zwalniania Valverde w połowie sezonu. No ale lepiej się naśmiewać że hehe boli strata ukochanego Valverde.

46

@Nano22 No i zajebiście.

7

Jedna odpowiedź pod tym komentarzem i idę na piwo.

0

@Fake69 Takie uroki demokracji

34

@Janiama Najważniejsze że są osoby które lubiły czytać twoje wypowiedzi, nawet jeśli nie zawsze się z nimi zgadzały. W gąszczu głupoty i frazesów miło było przeczytać dłuższy tekst o czymś. Tym bardziej szkoda że wiele osób nie rozumiały sensu tych tekstów, a niektórzy nawet ich nie czytali i kończyli na przeczytaniu nicku autora. Ich strata ;)

4

Kimmich, de Ligt, Kanté, Neymar, Lautaro i Mbappé i jedziemy po tryplet w następnym sezonie!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@4drian0 No nie wiem. Gdy inni widzą że Messi po straconym golu bierze piłkę i szarpie do ataku to chyba jest dla nich doskonała motywacja żeby robić to samo. Pamiętam jak chyba Rakitić po meczu z United powiedział że gdy widzi że Messi zasuwa z przodu, to czuje w sobie chęci aby robić to samo. Tak właśnie kapitan daje przykład innym. Chyba że motywować można wyłącznie przez ekspresyjne klaskanie i darcie mordy, wtedy zgoda, Messi to słaby kapitan.

8

Według mnie ta napięta atmosfera wokół klubu wpłynie właśnie pozytywnie na zawodników. Ta drużyna wielokrotnie pokazywała że w trudnych momentach potrafi się zjednoczyć i zmobilizować. Czy to z Milanem w 2013, praktycznie bez trenera, czy w 2014/15 po tym całym bagnie które działo się w klubie, czy w 2016 po serii porażek pod koniec sezonu ligowego, czy w całej Lidze Mistrzów 18/19, po porażce z Romą i obietnicy Messiego, gdzie widać było mobilizację i zaangażowanie. Ja w nich wierzę z prostego powodu - nie mam powodu żeby w nich nie wierzyć.

1

@Yoshi94 No co można myśleć o nim? To najlepsze ustawienie dla nas na ten moment.

47

Moje marzenie? Zostanie moderatorem La Rambli i banowanie użytkowników których nie lubię lub nie zgadzam się z nimi.

1

0

@tadzik447 Wiemy że ty najbardziej lubisz Bigos!

5

@IronSanHybrid W jednym odcinku sam Janusz mówi o tym Osie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?