9

Wolność, równość, moderacja!

2

@OnlyBarcelona No popatrz, a ja bym bez zastanowienia wybrał krajowy dublet niż samą LM.
Nawet samą ligę bym wolał niż samą LM.

1

@bixmix Ja w miarę często wrzucam wersy piosenek, głównie Viki Gabor i czasem są usuwane, a czasem nie. Trochę nie rozumiem powodów usunięcia, bo przecież jest to jakby nie było zaproszenie do integracji - kto zna dalej to może dopisać kolejny wers.

6

@chavez Mi jest go po prostu szkoda. Na początku widać było że to wszystko go przytłoczyło i zachłysnął się pieniądzmi i sławą. Wyglądał jakby olewał sobie wszystko. Jednak teraz widać że mu zależy nad pracą. Może dojrzał po prostu? Oprócz tego że jest młodym piłkarzem to przede wszystkim jest bardzo młodym człowiekiem.

1

@mekston No ale te 6 trofeów to jednak chodzi o to że wygrało sie wszystko, głównie te 3 najważniejsze. Byłbyś zadowolony z sezonu w którym wygrywamy wyłącznie Superpuchary oraz KMŚ? Dla mnie to byłby sezon bez trofeum.

10

@Gappeq To raczej jest w takim kontekście że Real może objąć prowadzenie w tabeli. Nic nadzwyczajnego.

5

@mekston No błagam, w sezonie gra się o Ligę, Ligę Mistrzów oraz Puchar. Reszta to dodatki, o które gra się wtedy, gdy sezon wcześniej wygra się któreś z tych głównych trofeów.

3

@Stoiczkow To chyba oczywiste. Mści się za wyrzucenie z klubu. Jednak Valverde jest taki beznadziejny że nawet nie potrafi porządnie ustawić wirusa żeby trafił w Barcelonę.

2

@SuperPatsonFCB Bardzo ładny komentarz. Dziękuję za napisanie go.

0

@norbi77 Nowa miotła działa wtedy gdy w klubie jest zakażona atmosfera i nikt nie chce już pracować z trenerem. Valverde większość piłkarzy lubiła i ufała mu.

4

@kuz Na forum ludzie dyskutują! No nienormalni jacyś!

1

@itmustbejoke No niezły argument. A Luis Enrique był wybitnyn trenerem bo miał remontadę z PSG.

3

@Lord_Vader To raczej trzeba podziękować tym wszystkim którzy mu odpisują. Według nich pisze głupoty, a jednak tracą swój czas na odpisywanie. Może to właśnie świadczy o tym że to co @Janiama pisze to nie do końca takie głupoty?

0

@Hushovt Fakty takie że za Valverde nigdy nie męczyliśmy się z Ibizą. Na dodatek w obecnym sezonie wygraliśmy z Valencią, co jak dotąd nie udało się Barçy Setiéna.

0

@Hushovt No może byliśmy my we dwóch i parę innych ale sporo osób naprawdę wierzyło w to że przyszedł nowy trener i to w zupełności wystarczy aby od razu grać super.

3

Za Valverde to nic nie było, a wszystko było. Za Setiéna wszystko jest, a nic nie ma.

0

@Wichurek No naprawdę świetny okres przygotowawczy. Cały grany z Neymarem, a tu przed pierwszym meczem on odchodzi. No wymarzony wręcz okres i początek sezonu xD

0

Komentarz usunięty

5

@Janiama Tak właśnie propo czasu to warto zauważyć że Valverde przyszedł do rozbitej drużyny którą zostawił Luis Enrique. Drużyny osłabionej nagłym odejściem Neymara. W końcu drużyny która została rozwalona przez Real, aż Piqué stwierdził że pierwszy raz od 10 lat poczuł się słabszy. I co zrobił ten Valverde? Z miejsca odmienił naszą grę. Zrobił to na tyle skutecznie że pomimo takiego gówna jakie zastał, mistrzostwo wygrane w połowie sezonu z zaledwie jedną porażką, wygrany Puchar Króla oraz odpadnięcie z LM na własne życzenie jest traktowane jako fatalny sezon. On jakoś nie potrzebował czasu.

5

Nie rozumiem po co ta cała dyskusja. Za kilka dni oklepiemy Leganés 5-0, Puig strzeli gola i znów będzie wielki Kike i wielki powrót wielkiej Barçy.

3

@Zip @bixmix Jak widać zdania ekspertów podzielone.

4

@kkbarca Paweł Dybała.

0

@Douglasinho Kluczem będzie mentalność. Nasi piłkarze potrafią biegać tylko ktoś musi ich przekonać do tego aby uwierzyli że warto biegać. Do tego te wyjazdy... Tu jest główny problem.

0

@NaFazieHitman Ja wolę 5-4 niż 1-0. Choć oczywiście najlepsze jest 5-0.

2

@D10SLEO No to chyba nie takie oczywiste. Z Valverde pewnie byśmy wygrali tylko ligę i to bez pięknej gry.

1

Coś czuję że z Setiénem albo polegniemy na wszystkich frontach lub będziemy grać pięknie i osiągniemy dużo. Jakoś nie widzę żebyśmy zaliczyli przeciętny sezon.

2

Tyle pięknych chwil wciąż czeka na nas

1

@filip73 Pewnie tyle ile użytkownicy będą się ośmieszać swoimi wpisami.

0

@Odesseiron To ile masz tych psów?

1

@Odesseiron fajny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?