@bixmix Ja w miarę często wrzucam wersy piosenek, głównie Viki Gabor i czasem są usuwane, a czasem nie. Trochę nie rozumiem powodów usunięcia, bo przecież jest to jakby nie było zaproszenie do integracji - kto zna dalej to może dopisać kolejny wers.
@chavez Mi jest go po prostu szkoda. Na początku widać było że to wszystko go przytłoczyło i zachłysnął się pieniądzmi i sławą. Wyglądał jakby olewał sobie wszystko. Jednak teraz widać że mu zależy nad pracą. Może dojrzał po prostu? Oprócz tego że jest młodym piłkarzem to przede wszystkim jest bardzo młodym człowiekiem.
@mekston No ale te 6 trofeów to jednak chodzi o to że wygrało sie wszystko, głównie te 3 najważniejsze. Byłbyś zadowolony z sezonu w którym wygrywamy wyłącznie Superpuchary oraz KMŚ? Dla mnie to byłby sezon bez trofeum.
@mekston No błagam, w sezonie gra się o Ligę, Ligę Mistrzów oraz Puchar. Reszta to dodatki, o które gra się wtedy, gdy sezon wcześniej wygra się któreś z tych głównych trofeów.
@Stoiczkow To chyba oczywiste. Mści się za wyrzucenie z klubu. Jednak Valverde jest taki beznadziejny że nawet nie potrafi porządnie ustawić wirusa żeby trafił w Barcelonę.
@norbi77 Nowa miotła działa wtedy gdy w klubie jest zakażona atmosfera i nikt nie chce już pracować z trenerem. Valverde większość piłkarzy lubiła i ufała mu.
@Lord_Vader To raczej trzeba podziękować tym wszystkim którzy mu odpisują. Według nich pisze głupoty, a jednak tracą swój czas na odpisywanie. Może to właśnie świadczy o tym że to co @Janiama pisze to nie do końca takie głupoty?
@Hushovt Fakty takie że za Valverde nigdy nie męczyliśmy się z Ibizą. Na dodatek w obecnym sezonie wygraliśmy z Valencią, co jak dotąd nie udało się Barçy Setiéna.
@Hushovt No może byliśmy my we dwóch i parę innych ale sporo osób naprawdę wierzyło w to że przyszedł nowy trener i to w zupełności wystarczy aby od razu grać super.
@Wichurek No naprawdę świetny okres przygotowawczy. Cały grany z Neymarem, a tu przed pierwszym meczem on odchodzi. No wymarzony wręcz okres i początek sezonu xD
@Janiama Tak właśnie propo czasu to warto zauważyć że Valverde przyszedł do rozbitej drużyny którą zostawił Luis Enrique. Drużyny osłabionej nagłym odejściem Neymara. W końcu drużyny która została rozwalona przez Real, aż Piqué stwierdził że pierwszy raz od 10 lat poczuł się słabszy. I co zrobił ten Valverde? Z miejsca odmienił naszą grę. Zrobił to na tyle skutecznie że pomimo takiego gówna jakie zastał, mistrzostwo wygrane w połowie sezonu z zaledwie jedną porażką, wygrany Puchar Króla oraz odpadnięcie z LM na własne życzenie jest traktowane jako fatalny sezon. On jakoś nie potrzebował czasu.
@Douglasinho Kluczem będzie mentalność. Nasi piłkarze potrafią biegać tylko ktoś musi ich przekonać do tego aby uwierzyli że warto biegać. Do tego te wyjazdy... Tu jest główny problem.
Coś czuję że z Setiénem albo polegniemy na wszystkich frontach lub będziemy grać pięknie i osiągniemy dużo. Jakoś nie widzę żebyśmy zaliczyli przeciętny sezon.
9
Wolność, równość, moderacja!
2
@OnlyBarcelona No popatrz, a ja bym bez zastanowienia wybrał krajowy dublet niż samą LM.
Nawet samą ligę bym wolał niż samą LM.
1
@bixmix Ja w miarę często wrzucam wersy piosenek, głównie Viki Gabor i czasem są usuwane, a czasem nie. Trochę nie rozumiem powodów usunięcia, bo przecież jest to jakby nie było zaproszenie do integracji - kto zna dalej to może dopisać kolejny wers.
6
@chavez Mi jest go po prostu szkoda. Na początku widać było że to wszystko go przytłoczyło i zachłysnął się pieniądzmi i sławą. Wyglądał jakby olewał sobie wszystko. Jednak teraz widać że mu zależy nad pracą. Może dojrzał po prostu? Oprócz tego że jest młodym piłkarzem to przede wszystkim jest bardzo młodym człowiekiem.
1
@mekston No ale te 6 trofeów to jednak chodzi o to że wygrało sie wszystko, głównie te 3 najważniejsze. Byłbyś zadowolony z sezonu w którym wygrywamy wyłącznie Superpuchary oraz KMŚ? Dla mnie to byłby sezon bez trofeum.
10
@Gappeq To raczej jest w takim kontekście że Real może objąć prowadzenie w tabeli. Nic nadzwyczajnego.
5
@mekston No błagam, w sezonie gra się o Ligę, Ligę Mistrzów oraz Puchar. Reszta to dodatki, o które gra się wtedy, gdy sezon wcześniej wygra się któreś z tych głównych trofeów.
3
@Stoiczkow To chyba oczywiste. Mści się za wyrzucenie z klubu. Jednak Valverde jest taki beznadziejny że nawet nie potrafi porządnie ustawić wirusa żeby trafił w Barcelonę.
2
@SuperPatsonFCB Bardzo ładny komentarz. Dziękuję za napisanie go.
0
@norbi77 Nowa miotła działa wtedy gdy w klubie jest zakażona atmosfera i nikt nie chce już pracować z trenerem. Valverde większość piłkarzy lubiła i ufała mu.
4
@kuz Na forum ludzie dyskutują! No nienormalni jacyś!
1
@itmustbejoke No niezły argument. A Luis Enrique był wybitnyn trenerem bo miał remontadę z PSG.
3
@Lord_Vader To raczej trzeba podziękować tym wszystkim którzy mu odpisują. Według nich pisze głupoty, a jednak tracą swój czas na odpisywanie. Może to właśnie świadczy o tym że to co @Janiama pisze to nie do końca takie głupoty?
0
@Hushovt Fakty takie że za Valverde nigdy nie męczyliśmy się z Ibizą. Na dodatek w obecnym sezonie wygraliśmy z Valencią, co jak dotąd nie udało się Barçy Setiéna.
0
@Hushovt No może byliśmy my we dwóch i parę innych ale sporo osób naprawdę wierzyło w to że przyszedł nowy trener i to w zupełności wystarczy aby od razu grać super.
3
Za Valverde to nic nie było, a wszystko było. Za Setiéna wszystko jest, a nic nie ma.
0
@Wichurek No naprawdę świetny okres przygotowawczy. Cały grany z Neymarem, a tu przed pierwszym meczem on odchodzi. No wymarzony wręcz okres i początek sezonu xD
0
Komentarz usunięty
5
@Janiama Tak właśnie propo czasu to warto zauważyć że Valverde przyszedł do rozbitej drużyny którą zostawił Luis Enrique. Drużyny osłabionej nagłym odejściem Neymara. W końcu drużyny która została rozwalona przez Real, aż Piqué stwierdził że pierwszy raz od 10 lat poczuł się słabszy. I co zrobił ten Valverde? Z miejsca odmienił naszą grę. Zrobił to na tyle skutecznie że pomimo takiego gówna jakie zastał, mistrzostwo wygrane w połowie sezonu z zaledwie jedną porażką, wygrany Puchar Króla oraz odpadnięcie z LM na własne życzenie jest traktowane jako fatalny sezon. On jakoś nie potrzebował czasu.
5
Nie rozumiem po co ta cała dyskusja. Za kilka dni oklepiemy Leganés 5-0, Puig strzeli gola i znów będzie wielki Kike i wielki powrót wielkiej Barçy.
3
@Zip @bixmix Jak widać zdania ekspertów podzielone.
4
@kkbarca Paweł Dybała.
0
@Douglasinho Kluczem będzie mentalność. Nasi piłkarze potrafią biegać tylko ktoś musi ich przekonać do tego aby uwierzyli że warto biegać. Do tego te wyjazdy... Tu jest główny problem.
0
@NaFazieHitman Ja wolę 5-4 niż 1-0. Choć oczywiście najlepsze jest 5-0.
2
@D10SLEO No to chyba nie takie oczywiste. Z Valverde pewnie byśmy wygrali tylko ligę i to bez pięknej gry.
1
Coś czuję że z Setiénem albo polegniemy na wszystkich frontach lub będziemy grać pięknie i osiągniemy dużo. Jakoś nie widzę żebyśmy zaliczyli przeciętny sezon.
2
Tyle pięknych chwil wciąż czeka na nas
1
@filip73 Pewnie tyle ile użytkownicy będą się ośmieszać swoimi wpisami.
0
@Odesseiron To ile masz tych psów?
1
@Odesseiron fajny