0

@Hiacynk Kto to widział żeby Ligę Mistrzów wygrywała drużyna, która jest w super formie w styczniu.

10

To jest kabaret co się dzieje z tym klubem. Jeśli chcą zwolnić Valverde teraz, w sytuacji gdy jesteśmy liderem ligi i wygraliśmy grupę Ligi Mistrzów, to po jaką cholerę on został na stanowisku po poprzednim sezonie?
Gramy o wszystkie trofea i zwalniamy trenera, no to jest po prostu smutny kabaret.
Jedynym argumentem pozostania Valverde było zwyczajne przeczekanie tego sezonu, aż do końca EURO i przyjściu Koemana. Jeśli plotki z Xavim są prawdziwe, to oznacza że Koeman wcale nie jest dogadany.
Tak jak często decyzje Valverde są dla mnie niezrozumiałe, tak to co wyprawia zarząd to dopiero jest zagadka. Może rzeczywiście idioci zarządzają tym klubem? Wtedy może rzeczywiście i Valverde jest idiotą który celowo podejmuje złe decyzje, nie dostrzega talentów czy niszczy zawodników. No bo w sumie, dlaczego nie? To jest dopiero tragikomedia.

Jest też oczywiście opcja, że to wszystko są plotki rozsiewane tylko po to żeby uspokoić kibiców i rozładować napiętą atmosferę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kuczek Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu, dochodzę do fundamentalnej konkluzji - warto studiować!

1

@Hawajczyk Oczywiście że tak by było. Niektórzy po prostu wydają się być za głupi żeby to pojąć. Tak jak napisałeś 3 pieprzone mecze dzieliły nas od trypletu! Rok wcześniej przez cały sezon przegraliśmy zaledwie 3 mecze. A i tak oba sezony są katastrofą z nieudacznikiem na ławce no bo przegraliśmy w LM.

0

@jachuu9 Ja mam dosyć już po dwumeczu z Liverpoolem. Dzisiaj nawet można się uśmiać czytając komentarze pod artykułami po pierwszym meczu. Zadziwiające jak wszystko się zmieniło tydzień później :D To nie ma sensu po prostu, żadna dyskusja, żadna polemika. Tu po prostu słów brakuje.

4

@Bartek22 To tylko pokazuje dlaczego Rakitić musiał odejść. Na ławce u nas powinien siedzieć Aleñá czy Puig a nie Ivan.

0

@Artsss W chowanego i berka.

8

@ViscaBarca123 Dani to był po prostu wariat, zarówno na boisku jak i w życiu. Brakuje tego szaleństwa.

3

No nieźle macie w tej Warszawie. Zamówiłem ubera, kurs dosyć krótki, niecałe 11 zł. Kierowcą okazał się Gruzin, przesympatyczny co prawda, jednak nie mówił po polsku oraz w ogóle nie znał miasta. Krążyliśmy z 10 minut bo nie ogarniał nawigacji i ciągle źle jechał, po tych 10 minutach praktycznie wróciliśmy do miejsca, z którego mnie odebrał :D Dalsza droga już bez większych komplikacji, pomijając jedną pomyłkę i jedno kółko. Jednak chcąc wystawić ocenę i dać napiwek, bo człowiek naprawdę miły okazało się że opłata za mój przejazd to prawie 30 zł. I to jest legalne? Mam płacić za to że kierowca nie potrafi korzystać z nawigacji i nie zna miasta? Ja jestem prosty chłopak z Gliwic, może nie znam się, może to normalne w stolicy, ale u siebie uberami jechałem jakieś 50 razy i nigdy czegoś podobnego nie miałem.
Mogę jakoś się odwołać od tej ceny? Bo to trochę niedorzeczne żebym płacił 30 zł za 2,8 km trasy, bo tak pokazywało w momencie gdy zamawiałem.

0

Co fajnego zobaczyć w Warszawie? Jestem pierwszy raz i mam cały dzień.

0

@macio_944 No ale pytanie jest kto jest winny takiego a nie innego presezonu :D
Po edycji wygląda to inaczej ale swój komentarz napisałem zanim op edytował post.

0

@macio_944 Jakie przygotowanie? Pytanie było o presezon.

0

@FDJ Wiadomo że Valverde.

4

@Avada Kedavra Ja się cieszyłem po pierwszych meczach. Myślałem sobie jak bardzo rywale będą mieli przesrane. Z prawej strony dwie czarne rakiety czyli Dembélé i Semedo, z lewej ciągle wbiegający Alba. Wyobrażałem sobie że rywale będą co mecz zabiegani przez tą dwójkę po prawej stronie. No jednak nie wyszło.

0

@KapiFCB To wiem, tylko pytanie czy muszę to mieć w walizce podręcznej, czy w tym bezpłatnym małym bagażu też mogę.

1

Lecąc samolotem bez bagażu podręcznego, a tylko z małym plecakiem, mogę w nim mieć płyny w przezroczystym woreczku?

0

No pain, no game. Nie ma bólu, nie ma gry.

3

3

@Gaucho Chyba chodzi mu o to, że zrobił wszystko, co uważał za słuszne i postąpiłby tak samo jescze raz. Cały sezon dobrze zarządzał drużyną, błędy z poprzedniego sezonu naprawił, drużyna była przygotowana, zawiodła głowa.

4

#TsubasaWróć @Kapitan hawk

0

@Colon Liberian Girl chyba jak kojarzę dobrze

A co do Earth Song, to dla mnie najmocniejsze jest to ostatnie pytanie, zadane po wymienieniu tych wszystkich naszych grzechów, czyli "do we give a damn?"

1

@DaPi Żaden żywioł nie niszczy planety w takim stopniu jak człowiek

0

@IronSanHybrid Poczytaj komentarze po pierwszym meczu z Liverpoolem.

3

@contowsky Dzięki temu USA jedyne co zyskało, to miliony irańskich wrogich fanatyków, którzy będą chcieli pomścić morderstwo swojego przywódcy.

3

@DonMatteo901 Jak to? On jest przecież taki miły i fajny...

0

@Bartek22 Sam jestem fanem chłopaków ze szkółki. Bardzo duże nadzieje miałem co do Aleñíi, podobała mi sie jego gra. Podobnie z Puigiem, myślę że fajnie by się uzupełniał w środku z Arthurem i de Jongiem.
Jednak to są tylko gdybania i nasze życzenia, do tej pory Puig szansy na grę nie dostał. Mówię tu o poważnym meczu a nie sparingach. Czy to dobrze czy źle to możemy się kłócić, niemniej jeśli już tej szansy nie dostał, to musi być ku temu jakiś powód. Argument że zły Valverde nie chce stawiać na młodych jest niepoważny. Jestem pewny że musi być jakiś prawdziwy powód dlaczego nie jest powoływany ani u nas ani w reprezentacjach. Wszyscy się mylą? Dziwne to. Choć i tak wolałbym oglądać słabego Puiga niż słabego Rakiticia.

0

@Sheepfan Ernesto przede wszystkim nie myśli o przyszłości, tylko o tym co jest tu i teraz. Tak ustawia drużynę żeby było dobrze na obecną chwilę, dlatego nie jest skłonny do ryzykowania z młodymi nieogranymi. Dochodzi do tego też za szeroka kadra.
A z Fatim to naprawdę musisz nie dostrzegać jaką presję na trenera nałożyli sami zawodnicy wypowiadając się o młodym w taki sposób że praktycznie dawali znać trenerowi że ma go powołać bo ma odpowiednie umiejętności.

0

@MILYFCB17 Potrzebny jest autorytet. Z realnych opcji tylko Koeman.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?