Jakie słuchawki dokanałowe polecasz? Cena nieważna, no ale wiadomo bez przesady. Zależy mi na mocnym basie, wyrazistym brzmieniu no i fajnie jakby wytrzymały dłużej niż 2 miesiące. Do tej pory kupowałem głównie najtańsze JBL, no i pytanie czy warto dopłacić do droższych modeli z tej firmy, zwykle po właśnie 2-3 miesiącach jedna słuchawka przestawała grać.
No ale super jest ta strona! Kocham was wszystkich, od redakcji przez atencjuszy, kółko adoracji, ekspertów aż do alkoholików i zbanowanych. Chociaż jeden dzień spokoju i miłości, wesołych!
@Cochise Według mnie mężczyzna powinien być jak najlepszym mężczyzną a kobieta jak najlepszą kobietą. Żaden nie jest lepszy czy gorszy, po prostu jest inny.
0
@Abuk A jak z izolacją dźwięków otoczenia? Dobrze wyciszają?
0
Jakie słuchawki dokanałowe polecasz? Cena nieważna, no ale wiadomo bez przesady. Zależy mi na mocnym basie, wyrazistym brzmieniu no i fajnie jakby wytrzymały dłużej niż 2 miesiące.
Do tej pory kupowałem głównie najtańsze JBL, no i pytanie czy warto dopłacić do droższych modeli z tej firmy, zwykle po właśnie 2-3 miesiącach jedna słuchawka przestawała grać.
3
@FCBMati10 Wyzywanie siostry też nie miało wiele wspólnego z klasą.
0
Panie kochany, ja nie architekt - kafle kładę. Każą kłaść to kładę, nie każą nie kładę.
1
Nas nami niebo pełne spadających gwiazd
11
No ale super jest ta strona! Kocham was wszystkich, od redakcji przez atencjuszy, kółko adoracji, ekspertów aż do alkoholików i zbanowanych. Chociaż jeden dzień spokoju i miłości, wesołych!
3
@Chwytliwy Ale serio najlepiej to wygląda u ciebie :D
165
Wow, ale super! :D
Rewelacyjna ta animacja świąteczna przy klikaniu polecenia
1
@Hushovt Czym się różni pizza od żyda?
14
O witam księdza, ładne buty. Zamszowe?
4
@Witekk10 Masz tu małpę i idź baw się!
5
To wszystko to jest oszustwo... Nie ma żadnego świętego Mikołaja. Jest komunizm i Gomułka!
1
@Cochise Według mnie mężczyzna powinien być jak najlepszym mężczyzną a kobieta jak najlepszą kobietą. Żaden nie jest lepszy czy gorszy, po prostu jest inny.
5
Nikomu już nie ufam, chyba zmienię PIN
0
@Balus Piękne czasy to były. Za Valverde możemy tylko pomarzyć o takich.
8
@ksobi Ja bym wolał tryplet dla nas i nicplet dla Realu.
1
Miraż powoli rozmywa się
1
Stąd do wieczności jest zaledwie kilka chwil
0
@AmigoBlancos To że ktoś jest dziennikarzem sportowym sprawia że na pewno ma większą wiedzę od kogoś kto takowym nie jest?
7
Komentarz usunięty
0
Krótkie są momenty, krótkie dni
0
@Ramos9248 Najbardziej to chyba @Nano22
6
Ciekawe ile km przebiegliśmy. A nie, wygraliśmy więc to nieważne.
0
Czy wygrywasz, czy nie
Ja i tak nie chcę cię
W moim sercu #ValverdeOut
I na dobre, i złe
0
@IronSanHybrid Monika fajna była
0
@barteq Abel Ruiz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PanPatrykk Ja zwykle najpierw sprawdzam bramkarza bo najbardziej mnie zastanawia kto tam zagra.
29
@Criss18Barca Widzę wypowiedź na poziomie Reguilóna "Suárez, ale jesteś brzydki!"
5
@ForcaMilosz Riqui z kolei zdjęcia robi telefonem z autofokusem.