17

@Kredon To moje pieniądze, wypadły mi z kieszeni.

0

@Colon Menta Boldo

0

Była już Viki na TVP?

0

@quarto Messi z Athletikiem w 2015

9

Ja kupiłem sobie butelkę wina i to tylko dlatego że domownicy uparli się że jest sylwester to trzeba coś pić. Nie widzę sensu w upijaniu się wyłącznie dlatego że kończy się rok. Dla mnie to nie jest nic niezwykłego. Piję wtedy gdy mam na to ochotę i jest mi obojętne czy jest 31 grudnia czy 8 kwietnia. Czy ktoś ma podobnie? Czy tylko ja nie piję konkretnie w ten dzień?

0

Do you know what we're fighting for? Ajajaja...

2

@IronSanHybrid "nowy styl" trwa od przyjścia Martino.

3

@Kaisuj Skoro Zidane może być trenerem to dlaczego nie Henry?

8

@Striker Za hajs z etoto i Player baluj.

0

@barteq No wiadomo że aspekt finansowy jest bardzo ważny. Tyle że po pierwsze, tak jak sam przyznałeś, Klopp również dużo wydaje, a po drugie inni trenerzy w City również mogą dużo wydawać, a nie zawsze przynosi to takie efekty.
Co do Kloppa to ja osobiście dużo bardziej go cenię za to, co robił w Dortmundzie. Tam nie miał kasy i tam widać było jego oko do zawodników. Ściąganych za kilkaset tysięcy euro jak Kagawa, czy za skromne kilka milionów jak Lewy. Zrobił z nich zawodników fantastycznych, zbudował super ofensywną drużynę, która była w stanie przeciwstawić się Bayernowi.
Bez wątpienia jest wspaniałym trenerem, jednak nie wiem czemu uważa się Liverpool za taki klub jak BVB, podczas gdy oni mają naprawdę ogromny budżet i podobnie jak Pep, kupuje sobie zawodników których chce. Ma swój pomysł na futbol i dobiera sobie zawodników, aby byli w stanie ten pomysł realizować, tak samo jak Pep.
A co do trudności to nie można zapominać o wymaganiach i presji. Przychodzi Pep i wszyscy z miejsca oczekują świetnej gry i wyników. Czy ktoś oczekiwał tego od Kloppa? Nie sądzę. Bez presji dużo łatwiej się pracuje.

Jeszcze słowo co do burzy. Wiele razy podkreślałem że Guardiola nie jest taki idealny, jakiego go tutaj opisują, tak samo jak Valverde nie jest taki beznadziejny, jakiego tu z niego robią. Nigdzie @barteq nie napisał czegoś nieprawdziwego ani obraźliwego w stosunku do Guardioli więc owa burza nie ma prawa się pojawić, bo nie ma do niej powodu.

4

Ciekawi mnie na jakiej podstawie trenowanie Bayernu czy City jest uznawane za łatwiejsze niż Liverpoolu na przykład. Że ten Guardiola to w sumie miał łatwo bo przejął super drużyny. Skoro to takie łatwe, to dlaczego są trenerzy, którzy z tymi super klubami nie wygrywają?

0

@Cochise "Tak polecić, polecić dziś można tylko raz" xD

2

@Hushovt Wiadomo że Ferdek Kiepski.

1

@ściah I bardzo dobrze, że się nie przejmujesz, bo nie ma czym. Gdyby wywiad był pozbawiony tych "kontrowersyjnych" pytań, to byłoby pełno narzekania na to, że wywiad nudny i w ogóle niepotrzebny bo nic ciekawego nie można się dowiedzieć i w ogóle co to za pomysł wstawiać wywiad z użytkownikiem.
Typowa La Rambla, typowa Polska.

1

@Witekk10 Mi właśnie bardziej od gola podobała się cała akcja.

19

Najważniejsze że Niemiec nie wygrał.

3

Śmiejecie się nieustannie że Valverde chce Williana. Prawda jest taka że od odejścia Neymara nie mamy jego następcy. Lewego skrzydła nie mamy oprócz wchodzącego Alby. Valverde skoro już prosi o jakiegoś zawodnika no to musi mieć pomysł na niego. Nietrudno połączyć fakty i stwierdzić że Willian mógłby się odnaleźć u nas na lewym skrzydle.
Valverde nie jest trenerem na lata więc nie zależy mu na budowaniu kadry na lata, jest trenerem i oceniany jest za tu i teraz. ( Tutaj dodam że według mnie nie jest to dobre i nie podoba mi się to, niemniej takie są fakty i nie można tego pomijać i nieustannie mówić że Pep to by...) Stara się więc jak najlepiej zarządzać składem na tu i teraz. Wielu krytykowało transfery Paulinho czy Vidala z uwagi na wiek, jednak gdy jeden ładował gole a drugi walczy o każdą piłkę to jakoś ten wiek już nie przeszkadza.
Brakuje nam lewego skrzydłowego i Valverde takowego chce, ale mimo tego jest krytykowany za to. Tego nie rozumiem. Mimo braku spełniania swoich próśb trener godzi się grać tymi których ma, a ma takich zawodników że po Neymarze na lewym skrzydle graliśmy Deulofeu i częściowo Suárezem, potem Coutinho i teraz Griezmann. Dembélé wydaje sie świetnym rozwiązaniem, jednak jest non stop poza składem, czego wielu chyba nie zauważa. No chyba że to też wina trenera...

1

Hitler dążył do tego aby "rasa panów" czyli Aryjscy Niemcy byli wysokimi blondynami z niebieskimi oczami. Podczas gdy sam był zupełnym przeciwieństwem takiego obrazu, podobnie jak jego najbliżsi współpracownicy.
Z perspektywy czasu wydaje się to bardzo zabawne, odkładając na bok okrucieństwa wojen.

0

@DonAndresFCB Najlepszym pokazem siły tej drużyny było kompletne odpuszczenie drugiej połowy.

0

@Gaucho Patrząc na ich reakcje chyba jednego to zabolało.

1

@Odesseiron "nieważne o czym piszą, ważne że z nazwiskiem (w tym przypadku z nickiem)"

6

Nieskromnie dodam że byłem prekursorem jeśli chodzi o te animacje.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8031163#comment-8031163

0

@nadachu Bar‎ca
Co wy macie z tymi zmianami...

2

@IAmBackCules Po prostu dla wielu śmieszne jest pisanie Ronaldo zamiast Me‎ssi i udawanie że to samo się zmienia.

6

@MESSIah16 Przestań się wygłupiać... Napisz normlanie Me‎ssi a nie świrujesz

2

Przykład dzieła (film, serial, gra itd) którego druga lub kolejna część była lepsza od pierwszej?

1

@VenoM Ty chyba nie wiesz co piszesz xD
O ile pierwsza część posta w miarę rozsądna to już z Enrique poleciałeś mocno.

1

e-papierosy ‎‎‎

2

Dam ci na to słowo, że warto żyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?