1

@Janiama W ostatnim sezonie w Barçy było to ogromnie widoczne. Zawodnicy przyznawali że byli zwyczajnie zmęczeni tą współpracą. Tak już jest przy pracy na najwyższych obrotach. Podobnie jak podczas meczu, nie da się grać na najwyższej intensywności i wysokim pressingiem od pierwszej do ostatniej minuty.

0

@koksik2700 Akurat ten filmik z Gladiatorem bardziej zaszkodził niż pomógł. Sami zawodnicy przyznawali że łzy im leciały w czasie oglądania i na początku meczu byli zwyczajnie przytłoczeni, również przez występ Bocellego.
A już poza tym to śmieszy mnie takie upraszczanie. No była super Barça, przyszedł zły Valverde i wszystko zniszczył. Peawda jest taka że od 2012 coraz bardziej odchodziliśmy od tego stylu Cruyffa. Martino i jego porzucanie posiadania piłki, Lucho i jego kontry i marginelizowanie linii pomocy, w końcu Valverde i jego minimalizm i pragmatyzm. Robi się z niego głównego winowajcę, a on prostu jest jednym z wielu. Na jego nieszczęście nie ma MSN z przodu które może wygrywać mu mecze.

0

Znacie jakieś fajne sklepy w których kupujecie (lub gdzie można kupić) płyty cd z muzyką? Fajnie żeby miał duży wybór no i wiadomo dobre ceny. Oprócz empiku.

0

@DonMatteo901 Heh, wielu głosowało na Biedronia bo jest "miły i sympatyczny" :D

0

@sebasek99 Okej, nic dziwnego że nie chcą poprzeć. Lewica chce utrzymania dochodowego, a Konfederacja zniesienia.
Dzięki za poszukanie ;)

5

@wawrzyn1 Muszę powiedzieć że refren mają fajny, taki dostojny. Przed Klasykami na Bernabéu lubię posłuchać. Nasz hymn jest za wesoły, choć acapella przez ważnym meczem i tak robi niesamowite wrażenie.

0

@sebasek99 A to przepraszam. Niemniej i tak nie wyjaśnia to jej argumentacji typu "nie poprzemy bo nie lubimy ich"
A właściwie to gdzie to napisała? Teraz przeglądam tego tweeta i najciekawsze co znalazłem to określenie Konfederacji jako "nazioli"

0

@sebasek99 Ciekawe dlaczego WCz pani poseł, tudzież posłanka, nie napisała właśnie tego.

8

@zadafcb "Jak można lubić kogoś, kto na każdym kroku obraża nasz elektorat?"
No myślę że ten elektorat sam się obraża.

2

@CatalanVeBFCB Wątpię czy oni w ogóle oglądali wtedy tą Barçę. Zobaczyli 0-7 z Bayernem no to wiadomo że graliśmy beznadziejnie. Przecież wcale nie było tak że gra się drastycznie pogorszyła wraz z wyjazdem Tito do NY.
No i naprawdę czytając takie rzeczy jakie na przykład w tej dyskusji jak można dziwić się @Janiama gdy mówi że niewiele osób zna się na piłce? Tu nawet nie chodzi o kłótnie o jakieś decyzje trenera czy grę zawodników. Ludzie zwyczajnie wypowiadają się na temat czegoś, czego nie widzieli, lub nie widzieli uważnie. No jak można mówić że graliśmy słabo za Tito dlatego że przegraliśmy z Bayernem? Drużyna była rozbita mentalnie przez stan zdrowia swojego trenera ale i przyjaciela. Drużyna została bez trenera, bo z Roury żaden trener ani autorytet. Messi był kontuzjowany, a na środku obrony grał żółtodziób Bartra. Mając naprzeciw dobrze działającą maszynę Heynckessa to takie dziwne że dwumecz wyglądał, tak jak wyglądał? Nawet nie wspominam o pierwszym meczu na wyjeździe i kotle zrobionym przez kibiców Bayernu. Czy tak trudno jest brać pod uwagę czynniki pozaboiskowe które mają wpływ zarówno na wynik jak i na grę? Troszeczkę myślenia wystarczy. A jak (co bardzo prawdopodobne) nie oglądaliście wtedy meczów to nie wypowiadajcie się na ten temat bo wygadujecie takie głupoty że głowa mała. Porównywalne do tego że w zeszłym sezonie graliśmy beznadziejnie w Lidze Mistrzów, no bo przecież przegraliśmy z Liverpoolem. Przez Valverde oczywiście.

2

@jacobFCB No nie wiem. Trudno mi się zgodzić z tym. Jedynym co ratowało Lucho była genialna forma MSN. Za niego zaczęliśmy bronić się głęboko, co robimy również teraz. Za Lucho nauczyliśmy się cierpieć, przeciwnicy nas zamykali na naszej połowie. Taktycznie daleko mu do Valverde a co dopiero do Pepa i Tito.
Ostatni sezon Lucho to była katastrofa, drużyna nic nie potrafiła zrobić gdy MSN czegoś nie wymyślili. Teraz nie ma Neymara i jesteśmy praktycznie cały czas bez jego następcy, Valverde jakoś to poukładał a i tak jest nieustannie krytykowany (często słusznie, ale częściej nie). Też podobało mi się że zaczęliśmy grać z kontry, bo tego niesamowicie brakowało, natomiast opieranie całej naszej taktyki na szybkim podaniu do napastników i kontrze było naprawdę słabe i bardzo dalekie od wzorców Cruyffowskich, do których powinniśmy przecież dążyć.

1

@jacobFCB W większości poprzednich, już w ostatnim sezonie Guardioli pojawiały się problemy z koncentracją i motywacją na wyjazdach. Później to 0-2 z Milanem, 0-4 z Bayernem, dwukrotnie bezradność z Atlético, 1-3 z City, 0-4 z PSG, 0-3 z Juve... Roma i Liverpool wiadomo. Ten problem trwa już bardzo długo.

Tak przypomnę bo mnóstwo ludzi o tym nie pamięta lub nie wie, w 2014 sporo naszych meczów wyjazdowych wyglądało tak że kończyliśmy je bez żadnej okazji bramkowej. Z początkiem 2015 coś się stało i zaczęliśmy być potworem zarówno u siebie jak i na wyjazdach, ale niestety trwało to tylko do końca tego sezonu.

1

@jacobFCB Mówiąc poważnie, to gdyby zrezygnować z rewanżów w fazie pucharowej i gdybyśmy grali wyłącznie u siebie to rzeczywiście bylibyśmy głównym faworytem do wygrania.

1

@dawo17 Czy to nie w tym meczu na boisko powrócił Abidal?

7

@DonMatteo901 To tylko pokazuje że mówienie o "bandzie czworga" jest jak najbardziej na miejscu.

6

@MarioVeB! Brak ambicji :D

21

@dorkizos
Człowieku on wygrał dosłownie wszystko, co było do wygrania w swoim pierwszym roku, stworzył drużynę która jest uważana za najlepszą w historii piłki. Chcą go wszystkie najlepsze kluby na świecie. Ale nie, on ma iść do jakiegoś słabszego klubu żeby udowadniać coś randomom z Polski xD

1

5

@ViscaBarca123 brak zgody na transfer do PSG?

5

O czym może myśleć taki Donald Trump gdy siada na kiblu?

0

@Rewolucja123 A Rakitić, Vidal i Roberto mają jakieś problemy zdrowotne? Czemu ma zagrać Puig/Aleña kosztem nich akurat jutro? Dużo bardziej spodziewam się ich gry we wtorek.

3

Czemu tyle osób spodziewa się wielkich rotacji jutro? 3 punkty są koniecznością a we wtorek gramy mecz o nic.

0

@jedrek7000 wkurw/denerwują mnie świąteczne piosenki słyszane w październiku czy listopadzie

0

@ViscaBarca123 A na jakiej pozycji według ciebie mógłby grać najlepiej w pierwszej drużynie? Czy dałby radę z prawej strony z de Jongiem na pivocie oraz Arthurem z lewej?

3

W Puerto Rico to się działo...
W pięknej willi na Macao...

7

@Jacu327 Powtarzaj "ząb mnie nie boli"

0

@Colon domyślam się że w wersji terere?

3

@SeeleyBooth LR w pigułce :D

0

@Colon Z nazwy tak, ale nie piłem nigdy. Teraz sobie zamówiłem Tradicional i Menta Boldo, nie lubię eksperymentować jeśli chodzi o smaki :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?