@AmigoBlancos Nie wiem kto się domagał ZP dla Leo za 2014. Natomiast mogę ci odpowiedzieć dlaczego obśmiewali Lukę Modricia - dlatego że w tym roku był piłkarz który był lepszy. Typie ty nic nie rozumiesz xD Dowolny inny piłkarz byłby obśmiany, nie dlatego że gra w Realu czy innym klubie tylko dlatego że w 2018 najlepszy był Messi.
@AmigoBlancos Przyjacielu, zacznijmy od tego że każdy z nas jest hipokrytą, i wyzywanie kogoś od hipokryty jest nieco głupie. Wyraźnie nie rozumiesz o co chodzi. My nie nazywamy tego konkursu bezwartościowego dlatego że nie wygrał Messi. Nazywamy ten konkurs bezwartościowym dlatego że nie wygrał Messi, a na to zasłużył. To jest główna różnica. Skoro nagroda jest (podobno) dla najlepszego piłkarza, to gdy najlepszy piłkarz w danym roku jej nie otrzymuje, to bez wątpienia konkurs ten staje się bezwartościowy.
"Nagroda nie ma sensu, bo wygrał ją vicemistrz świata i gość ktory wygrał LM. Argument kluczowy wygrał gracz Realu dlatego nie ma sensu." xDDD Raczej nagroda nie ma sensu bo nie wygrał jej najlepszy piłkarz w tym roku.
@Danny Gaucho Ja to widzę zupełnie inaczej. Zobaczą że było 6-5 i pomyślą hmm tak niewielka różnica, oni byli bardzo podobni. Pomyślą że oni byli porównywalni.
@bartoszekkk Śmieszne jest to że po Pepie żaden trener nie potrafił wrócić do tego stylu. To jest po prostu cholernie trudne, jeśli nawet nie niemożliwe. Łatwo się mówi "trzeba grać super w obronie, super w ataku, ładnie i młodymi zawodnikami", dużo trudniej jednak to wprowadzić w życie. To że trzeba grać dobrze to żadne odkrycie, prawdziwym wyzwaniem jest stworzenie tak grającej drużyny. W Manchesterze czy Ajaxie udaje się to, jednak wyzwaniem jest stworzyć to w Barcelonie. A u nas jest to jednocześnie łatwiejsze jak i trudniejsze.
@macio_944 Mam dokładnie takie same odczucia jak ty. Widząc jak dziewczyna ma przenieść paletę to czuję że powinienem jej pomóc w tym, jednak tak jak piszesz, idąc do takiej pracy musi się liczyć z tym że te ciężkie palety będzie musiała przenosić więc nie powinna wymagać od chłopaków żeby jej w tym pomagali.
@joloskyy Jasne że tak. Chodzi mi o takie swego rodzaju poczucie obowiązku. Jako mężczyzna powinienem pomagać kobiecie, może to staroświeckie ale tak zostałem wychowany i nie widzę w tym nic złego. W pracy takiego obowiązku zwyczajnie nie czuję.
Taka luźna myśl z rana. Ciekawi mnie czy ktoś myśli podobnie do mnie. Jakie macie zdanie jeśli chodzi o relacje kobieta - mężczyzna w pracy? Doprecyzuję przykładem. W życiu mężczyzna powinien (ku rozpaczy wojujących feminazistek) "pomagać" kobietom. Czy to przez otworzenie przed nią drzwi, pomoc przy noszeniu czegoś ciężkiego, sięganiu po coś leżącego wysoko itp. Natomiast w pracy według mnie takie zasady już nie obowiązują. Pracując na magazynie nie czuję potrzeby pomocy kobiecie która na przykład musi przenieść paletę czy podnosić jakieś ciężkie kartony. Jesteśmy w pracy i jesteśmy w niej równi, dodatkowo (również ku rozpaczy) zarabiamy tyle samo. Nie wiem czy jestem jakimś szowinistą czy czym tam jeszcze, ale jakoś wydaje mi się że w pracy nie ma miejsca na takie uprzejmości. Oczywiście w przypadku prośby o pomoc natychmiast pomagam, chodzi tylko o takie zachowania od siebie. Jakie macie zdanie na ten temat? Mam nadzieję że jasno określiłem o co mi chodzi.
@Odesseiron Ale nikt tu o tobie nikt nic nie pisał ;) Na pewno znajdą się tacy kibice dla których będzie to powód do radości. Sam fakt że jest szansa na to żeby Messi został i pozostał tym piłkarzem który ma najwięcej ZP w historii dodatkowo potęguje wartość tej nagrody, która jednak i tak jest według mnie mała bo kto jest najlepszym to każdy widzi (a przynajmniej powinien) i jakieś nagrody nie zmieniają tego.
@Odesseiron To chyba bardziej chodzi o swego rodzaju nagrodę pocieszenia, taka rekompensata. Chyba nikt nie wybrałby ZP dla Messiego w zamian za brak wygranej w LM.
@koksik2700 Błagam co to za komentarz. Że to niby jego wina że Argentyna nie została Mistrzem Świata? On sam zaprowadził tą reprezentację do trzech finałów z rzędu, potem sam załatwił awans na mundial w Rosji. To wszystko nie ważne bo nie udało się wygrać samego finału?
Obok samej wygranej muszę powiedzieć że naprawdę fajny tekst ma ta jej piosenka. Tym większa duma że wygrała właśnie z taką piosenką z takimi slowami. Nie śpiewała bum bim bam czy innych tekstów o imprezowaniu. Tylko piękny tekst który, oczywiście zachowując umiar, może pobudzić do refleksji nad naszą egzystencją na tej naszej Ziemi. Naprawdę jesteśmy superheros i naprawdę możemy save the world.
@Colon Wyszukujesz danego wykonawcę i wchodzisz w jego profil. Następnie "odtwarzaj losowo" i zaczną lecieć wszystkie jego utwory losowo. Żeby tak słuchać dwóch na raz to się nie da, musisz stworzyć playlistę lub dodać utwory do kolejki
@karci0 Barça grała świetne mecze w tym sezonie. Tyle tutaj większość tego nie świętowała bo była zajęta narzekaniem. Nienawiść do trenera przesłania im obraz gry na boisku.
@Mat_Cat Nic nie zgłaszałem. I wiesz co? Ten też mogą ci usunąć bo znowu użyłeś wulgaryzmu, wstawienie kropki nie zmienia tego że wpis łamie regulamin.
1
@AmigoBlancos Nie wiem kto się domagał ZP dla Leo za 2014. Natomiast mogę ci odpowiedzieć dlaczego obśmiewali Lukę Modricia - dlatego że w tym roku był piłkarz który był lepszy.
Typie ty nic nie rozumiesz xD Dowolny inny piłkarz byłby obśmiany, nie dlatego że gra w Realu czy innym klubie tylko dlatego że w 2018 najlepszy był Messi.
0
@Maker0 Z racji tego że gramy u siebie z mocnym rywalem to dlaczego niby mielibyśmy zagrać bez zaangażowania? Kiedyś ostatnio taki mecz widziałeś?
5
@AmigoBlancos Przyjacielu, zacznijmy od tego że każdy z nas jest hipokrytą, i wyzywanie kogoś od hipokryty jest nieco głupie.
Wyraźnie nie rozumiesz o co chodzi. My nie nazywamy tego konkursu bezwartościowego dlatego że nie wygrał Messi. Nazywamy ten konkurs bezwartościowym dlatego że nie wygrał Messi, a na to zasłużył. To jest główna różnica. Skoro nagroda jest (podobno) dla najlepszego piłkarza, to gdy najlepszy piłkarz w danym roku jej nie otrzymuje, to bez wątpienia konkurs ten staje się bezwartościowy.
"Nagroda nie ma sensu, bo wygrał ją vicemistrz świata i gość ktory wygrał LM. Argument kluczowy wygrał gracz Realu dlatego nie ma sensu." xDDD
Raczej nagroda nie ma sensu bo nie wygrał jej najlepszy piłkarz w tym roku.
0
@itmustbejoke 6 października
1
@Danny Gaucho Ja to widzę zupełnie inaczej. Zobaczą że było 6-5 i pomyślą hmm tak niewielka różnica, oni byli bardzo podobni.
Pomyślą że oni byli porównywalni.
1
@Rewolucja123 Mad Max Fury Road
0
@bartoszekkk Podziwiam entuzjazm twój jeśli sądzisz że Hag czy Gallardo mogliby ogarnąć to wszystko.
0
@bartoszekkk Śmieszne jest to że po Pepie żaden trener nie potrafił wrócić do tego stylu. To jest po prostu cholernie trudne, jeśli nawet nie niemożliwe. Łatwo się mówi "trzeba grać super w obronie, super w ataku, ładnie i młodymi zawodnikami", dużo trudniej jednak to wprowadzić w życie.
To że trzeba grać dobrze to żadne odkrycie, prawdziwym wyzwaniem jest stworzenie tak grającej drużyny. W Manchesterze czy Ajaxie udaje się to, jednak wyzwaniem jest stworzyć to w Barcelonie. A u nas jest to jednocześnie łatwiejsze jak i trudniejsze.
1
@macio_944 Mam dokładnie takie same odczucia jak ty. Widząc jak dziewczyna ma przenieść paletę to czuję że powinienem jej pomóc w tym, jednak tak jak piszesz, idąc do takiej pracy musi się liczyć z tym że te ciężkie palety będzie musiała przenosić więc nie powinna wymagać od chłopaków żeby jej w tym pomagali.
0
@joloskyy Jasne że tak. Chodzi mi o takie swego rodzaju poczucie obowiązku. Jako mężczyzna powinienem pomagać kobiecie, może to staroświeckie ale tak zostałem wychowany i nie widzę w tym nic złego.
W pracy takiego obowiązku zwyczajnie nie czuję.
5
Taka luźna myśl z rana. Ciekawi mnie czy ktoś myśli podobnie do mnie.
Jakie macie zdanie jeśli chodzi o relacje kobieta - mężczyzna w pracy? Doprecyzuję przykładem. W życiu mężczyzna powinien (ku rozpaczy wojujących feminazistek) "pomagać" kobietom. Czy to przez otworzenie przed nią drzwi, pomoc przy noszeniu czegoś ciężkiego, sięganiu po coś leżącego wysoko itp. Natomiast w pracy według mnie takie zasady już nie obowiązują.
Pracując na magazynie nie czuję potrzeby pomocy kobiecie która na przykład musi przenieść paletę czy podnosić jakieś ciężkie kartony. Jesteśmy w pracy i jesteśmy w niej równi, dodatkowo (również ku rozpaczy) zarabiamy tyle samo.
Nie wiem czy jestem jakimś szowinistą czy czym tam jeszcze, ale jakoś wydaje mi się że w pracy nie ma miejsca na takie uprzejmości. Oczywiście w przypadku prośby o pomoc natychmiast pomagam, chodzi tylko o takie zachowania od siebie. Jakie macie zdanie na ten temat?
Mam nadzieję że jasno określiłem o co mi chodzi.
2
@Kengo Wątpię że tylko ja nie rozumiem.
4
@NeroTFP Nie musisz, jest dobrze. To że niektórzy nie potrafią jej wychwycić to już nie twoja wina, nic nie poradzisz na to.
0
@NeroTFP Naturalnym następcą Messiego był Neymar. Tym większa szkoda że namieszali mu w głowie.
1
@bartoszekkk "styl gry za Pepa" xDDD
6
@Odesseiron Ale nikt tu o tobie nikt nic nie pisał ;) Na pewno znajdą się tacy kibice dla których będzie to powód do radości.
Sam fakt że jest szansa na to żeby Messi został i pozostał tym piłkarzem który ma najwięcej ZP w historii dodatkowo potęguje wartość tej nagrody, która jednak i tak jest według mnie mała bo kto jest najlepszym to każdy widzi (a przynajmniej powinien) i jakieś nagrody nie zmieniają tego.
11
@Odesseiron To chyba bardziej chodzi o swego rodzaju nagrodę pocieszenia, taka rekompensata. Chyba nikt nie wybrałby ZP dla Messiego w zamian za brak wygranej w LM.
0
@lucas/catalan na allegro
1
@TheNekro94 Za mało w niej religii, a za dużo polityki.
63
Ale Gladiator to jest piękny film... Ile razy bym nie oglądał to zawsze przy końcowej scenie "powrotu" do domu płaczę jak bóbr.
5
@koksik2700 Błagam co to za komentarz. Że to niby jego wina że Argentyna nie została Mistrzem Świata? On sam zaprowadził tą reprezentację do trzech finałów z rzędu, potem sam załatwił awans na mundial w Rosji. To wszystko nie ważne bo nie udało się wygrać samego finału?
11
Obok samej wygranej muszę powiedzieć że naprawdę fajny tekst ma ta jej piosenka. Tym większa duma że wygrała właśnie z taką piosenką z takimi slowami. Nie śpiewała bum bim bam czy innych tekstów o imprezowaniu.
Tylko piękny tekst który, oczywiście zachowując umiar, może pobudzić do refleksji nad naszą egzystencją na tej naszej Ziemi. Naprawdę jesteśmy superheros i naprawdę możemy save the world.
2
@Trojanek23 Romka urodzona w Niemczech
1
@Colon Wyszukujesz danego wykonawcę i wchodzisz w jego profil. Następnie "odtwarzaj losowo" i zaczną lecieć wszystkie jego utwory losowo.
Żeby tak słuchać dwóch na raz to się nie da, musisz stworzyć playlistę lub dodać utwory do kolejki
0
@Colon W Spotify można. Bardzo fajna opcja. Ogólnie to ostatnie aktualizacje bardzo na plus zarówno jeśli chodzi o funkcjonalność jak i wygląd.
1
@Kamiloza91 Daria Zawiałow
0
@gurales No zapewne tak było. Szczególnie cała runda wiosenna.
0
@karci0 Barça grała świetne mecze w tym sezonie. Tyle tutaj większość tego nie świętowała bo była zajęta narzekaniem. Nienawiść do trenera przesłania im obraz gry na boisku.
1
@Mat_Cat Nic nie zgłaszałem. I wiesz co? Ten też mogą ci usunąć bo znowu użyłeś wulgaryzmu, wstawienie kropki nie zmienia tego że wpis łamie regulamin.
0
@Mat_Cat No najlepiej zwalać na słownik xD