1

@NeroTFP A może to Antonella pomyliła się w nazwie swojego Instagrama oraz w zaproszeniu?

8

@Pablopicasso27 Wtedy byłoby czepianie się że nie wygrał MŚ ;)

0

@Serek Ja też bym w ciemno brał LM, ale tylko wspólnie z Ligą i pucharem.
Wygranie LM bez bycia najlepszym w kraju zostawiłbym Realowi ;)

0

@Danny Gaucho Skąd oznaczenia akurat dla tych użytkowników?

2

@Serek Akurat takich wyników bym nie wziął w ciemno. Natomiast jeśli magiczna wróżka w sierpniu powiedziałaby mi, że mogę wybrać jedyne trofeum, jakie zdobędzie Barça w nadchodzącym sezonie, to bez wątpliwości wybrałbym Ligę.

3

@Majkel34 Co robić to wiadomo, pytanie z kim.

0

@HansLanda Plotki? No jeśli dla ciebie dyskwalifikacja za doping kogoś kto miał w krwi trochę alkoholu jest plotką czy moim urojeniem to ok.

22

W głosowaniu ZP prawo głosu powinni mieć wyłącznie ci dziennikarze, którzy zagłosują na Messiego lub, w najgorszym przypadku, na kogokolwiek z Barçy.

1

@JimMorrisonFCB No nie, wiadomo że będzie jeździł gorzej, przecież jest pijany.

0

@Alanooo Ty zwyczajnie nie rozumiesz o co mi chodzi. Jakie zezwalanie po kilku piwkach?

0

@NGTRX O to że sugerowanie się wyłącznie wynikiem alkomatu i rozumowanie że jak masz 0,2 to możesz jeździć, a jak 0,3 to już nie jest niepoważne. To że takie jest prawo to jedna kwestia. Są ludzie, pewnie nawet w tej dyskusji również, którzy uważają że ta różnica jednej dziesiątej ma wpływ na umiejętności człowieka. Najważniejsze jest to jak się osoba czuje. Jeśli ktoś sprawdza swój poziom alkoholu i dlatego rezygnuje z jazdy no to w porządku, ma do tego prawo. Tylko twierdzenie że ktoś jeździ gorzej dlatego że ma więcej promili jest według mnie zbyt uproszczone.

0

@JimMorrisonFCB No jasne że potrafię bo na pewno są tacy ludzie. Może brzmię tak jakbym popierał jazdę po pijanemu. No tak nie jest. Chodzi mi tylko o to że ludzie są różni oraz wpływ alkoholu jest też różny. 1 piwo nie ma takiego samego wpływu na każdego.
Twierdzisz że zwiększa się szansa na spowodowanie wypadku. Uważasz tak tylko dlatego że ma wyższy poziom alkoholu we krwi?

0

@NGTRX Ale ty patrzysz ustawowymi limitami i cyferkami na alkomacie. A mi chodzi o umiejętności. Czy potrafisz że zaprzeczyć że jakaś osoba mając 0,5 promila jest w lepszym stanie niż inna która ma 0,2?

1

@pride98 Zgadzam się z tobą, jednak niezupełnie. Może im istotnie dzieją się te rzeczy po dwóch piwach. Nie ma w tym nic złego ani dziwnego. Ale traktowanie wszystkich tak samo jest zwyczajnie głupie. Są osoby którym nic się nie dzieje po 2 piwach, nie dlatego że im się tak wydaje tylko dlatego że po prostu tak jest. I tym osobom również chcą zakazywać jazdy xD
@FDJ Podobnie z tobą. Ogólnie się zgadzam, jednak niektórym po tym jednym piwie może się dziać coś niedobrego. Każdy jest inny i inaczej reaguje. Tylko to właśnie taka osoba nie powinna wsiadać za kółko. A nie żeby zakazywać tego wszystkim.

0

@NGTRX xD
Czyli dla ciebie jazda po alkoholu = jazda po pijanemu. Z tym się zgodzić nie mogę. Jak ktoś jest pijany to nawet nie myśli o tym że nie może wsiąść. Osoby trzeźwe powinny szczególnie zadbać aby nie pozwolić mu jeździć.
Swoją drogą gdy ktoś wsiądzie za kółko po 1 czy 2 piwach to jeśli jest mądry to właśnie będzie jechał wolniej, uważniej i będzie się bardziej skupiał na drodze. Właśnie dlatego że wie że wypił, nie chce popełnić błędu żeby policja go nie złapała.

0

@HansLanda Ale jaki dowód? Sportowców dyskwalifikuje się za spożycie alkoholu, traktuje się go jako doping. No to jak może pogarszać umiejętności?
Ja nigdzie nie napisałem że każdy powinien jeździć po alkoholu bo to jest dobre. Napisałem po prostu ciekawą moim zdaniem historię z dyskwalifikacją. Do tego fakt że na mnie osobiście 1 piwo działa bardziej pozytywnie niż negatywnie. Po prostu pisałem o sobie, jako ciekawostkę.
Napisałem też że na każdego działa inaczej. Chyba nie będziesz twierdził że jest to nieprawda?

0

@Chwytliwy Jak to kiedy? Poszukaj sobie w internecie sytuacji gdy sportowcy byli zdyskwalifikowani za doping bo przed jazdą wypili sobie trochę alkoholu. Czy to drużyna bobslejów czy kierowca samochodu.
Gdyby nie poprawiał umiejętności to z jakiej racji dyskwalifikacja za doping?
Sam po sobie wiem jak się czuję po jednym piwie. Dużo poprawia się koncentracja.
Najważniejsza jest znajomość siebie, każdy inaczej reaguje po danej dawce alkoholu. Nie można mówić że każdy alkohol zawsze poprawia/pogarsza umiejętności bo jest to totalna bzdura. Wszystko zależy od człowieka.

0

@Alanooo No i przecież nikt nie chce zezwolić na "dwa piwa" xD
Alkohol w odpowiednich ilościach (różnych dla każdego) poprawia umiejętności prowadzenia i koncentrację. Jeżeli ktoś coś wypił a zachowuje pełną sprawność psychoruchową to nie powinien być karany za to.

19

@NeroTFP Messi nie był na podium.

0

@tadzik447 No co ty :P
Jestem niemal pewny że jest to zrobione po złości. Wiem o oszustwach jakich dopuszcza się to biuro i głośno o tym im mówię. Ostatnio dość gorąco było, więc to dziwny zbieg okoliczności że akurat teraz taka sytuacja nastąpiła.
Moja nadzieja to wyrwanie się z agencji i podpisanie umowy bezpośrednio z firmą. Jako ze jestem dobrym pracownikiem i znam języki to mam duże szanse. Tylko pracuję za krótko więc muszę jakoś przetrwać z miesiąc lub kilka.

0

@tadzik447 @ArdoFCB Głównie chodzi o to że po prostu bardziej mi pasują takie zmiany. Wiadomo wstawanie o 6:00 również mi nie odpowiada.
Chyba warto dodać że pracuję w Holandii, przez biuro pracy. Na początku współpracy jasno zaznaczyłem że interesują mnie wyłącznie nocki, odpowiedzieli że nie ma problemu, no i przez jakiś czas tak było. Jednak teraz dostałem grafik cały tydzień na rano. Jako że to biuro to porażka i inne brudy również wychodzą chcę pogadać bezpośrednio z firmą u której pracuje. Jednak tam będę potrzebował dobrego powodu.
@FDJ właśnie z rozmów z innymi wiem że są tacy którym pasują wyłącznie ranne zmiany, jednak jak już wspomniałem pracuję za granicą przez agencję pracy i to oni ustalają planning. Dlatego chcę wyjaśnić tą sytuację bezpośrednio w firmie.

1

@tadzik447 Order picker, Nie wiem czy to coś zmienia :P
@Avada Kedavra @RichardWinters dzieki chłopaki!
@l0Messini tak się składa że naprawdę mam uczulenie na słońce, tylko nie wiem czy to dobry powód.
@VamosRakieta jak to mówią - nadzieja matką głupich :)

0

Pewnie będę tego żałował no ale trudno.
Potrzebuję jakiegoś dobrego powodu (wymówki) przez który nie mogę przychodzić do pracy na ranne zmiany tylko wyłącznie na nocne. Dajcie jakieś propozycje :D
Tylko proszę, do zbierania herbów wykorzystajcie inne posty niż ten. Gracias.

6

@Transu96 Ta Anto taka sztuczna... Wszystko ma zrobione. Nie wiem co w niej takiego ładnego. Czym wy się podniecacie...

12

@kuz Przypatrz się czasem mu w trakcie meczu. To że podczas zbliżeń widzimy go jak kuca i się patrzy nie oznacza że robi tak cały czas.

0

@l0Messini Może po prostu nie wstydzą (wstydzimy, bo ja też podałem) się tego na kogo głosują? Dla mnie nawet w wyborach krajowych w obecnych czasach pokoju bezsensowna jest "tajemnica wyborcza". Oddając głos na partię, kandydata, użytkownika powinno się oddawać go świadomie. I nie ma powodu aby ukrywać to.

12

@Bartek22 Jesteś bardzo zły.

0

@kamiVeB Oby to był bardzo piękny okres czasu.

0

@Kengo Ale śmiesznie wygląda Cristiano w towarzystwie tych zawodników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?