1

1

@piasqnfcb Pewnie o to chodzi ;)


0

@ForcaMilosz Nie, za Guardioli tak właśnie często pressowaliśmy. Wiadomo że też trzeba atakować tego z piłką, ale nie można atakować wyłącznie jego.

0

@bartekmess Piękna seria w sezonie 17/18. Niestety później przyszedł Valverde i wszystko się posypało.

0

@Janiama Przede wszystkim pressing powinien być zakładany w taki sposób żeby natychmiast pokryć wszystkich rywali którzy mogą otrzymać podanie, a nie ruszać we dwóch na jednego rywala z piłką.

1

Narzekacie że młodzi nie dostają szans. Teraz mamy bardzo wąską kadrę i naturalnym wydaje się że w przypadku absencji kogoś czy kontuzji szansę powinni dostać chłopaki ze szkółki. Jednak już są narzekania że mamy za wąską kadrę. No tutaj naprawdę nigdy nie będzie dobrze.
Za Guardioli ściągnięty w styczniu Afellay był naszym dwudziestym zawodnikiem w kadrze.

0

@Suzu @Bobo25 A jak to wygląda z LM?

0

Jest jakaś możliwość żebym wykupił gdzieś w internecie jeden pakiet i miał zarówno eleven jak i canal+? Tak żeby zawsze móc obejrzeć mecz?

0

@kamilos1214 Pewnie mają razem z kolegami i dzielą się opłatami.

0

@kamilos1214 20 zł Spotify

5

@Cochise Mnie bardziej wkurzyła postawa Leo w tym meczu przez jego zachowanie względem Fatiego. Młodemu ciągle podawał, przy drugim golu wręcz go szukał. Więc to nie był jeden z tych dni gdy miał ochotę robić wszystko sam. On zwyczajnie miał ochotę olewać wyłącznie Griezmanna. To mi się bardzo nie podobało. Tak jak byłem zachwycony zachowaniem względem młodego, tak powinien robić kapitan, to notoryczne olewanie Griezmanna było po prostu niesmaczne i nie przystoi kapitanowi ani po prostu piłkarzowi na takim poziomie.

1

@Douglasinho Ja nie bardzo potrafię w to wierzyć. Ale chcę tego z całego serca. Mi zależy przede wszystkim na drużynie, a taka sytuacja jaką zastał Setién jest tylko cholernym utrudnianiem mu pracy. Tym bardziej to mnie denerwuje że sprawili to podobno kompetentni ludzie na wysokich stanowiskach.

6

To tylko pokazuje jakim idiotyzmem było posunięcie zarządu. Sam jestem zwolennikiem grania na 3 obrońców, bardzo chciałbym zobaczyć takie ustawienie na dłuższą metę. Niestety w połowie sezonu nie ma czasu ani możliwości na takie eksperymenty i Quique musi grać 4-3-3. Gdyby przejął drużynę w lecie to mógłby na spokojnie wprowadzać swoje pomysły. A tak to mamy nowego trenera, bardzo różniącego się od poprzedniego, chcącego zupełnie innej gry, ale nie może on realizować swoich założeń przez okres w jakim się znajdujemy. To jest po prostu patologia. My nie jesteśmy Realem Madryt aby w połowie sezonu odpuszczać ligę i poświęcić ten czas na "dogranie" sezonu i przygotowania się do następnego, tak jak to było z powrotem Zidana. My musimy walczyć o wszystko. No ale w sumie co ja gadam. Dobrze się stało bo Valverde wyleciał i chłopaki zaczęli klepać Granadę.

0

@Bartek22 Czyli sugerujesz że Valverde robił wszystko aby tylko nie powołać młodego pomocnika? Dobrze rozumiem?

2

@Dembek Myślę że nie masz racji.

3

Pytanie techniczne. @Robertinho da się zrobić aby linki wysyłane w wiadomości prywatnej były jednocześnie odnośnikami, tak jak to jest w przypadku linków w komentarzach? Niby drobiazg ale sporo by ułatwił.

0

@Bartek22 No i dobrze że nie powoływał Wagué skoro nie chce mu dawać szansy.
Drugiego zdania nie bardzo rozumiem. Miał ich w składzie to ich powoływał bo byli w kadrze pierwszego składu. Gdyby ich nie było to musiałby wziąć kogoś z rezerw. Gdyby odszedł w lecie Rakitić to więcej szans (jakieś w ogóle) dostaliby Puig czy Collado bo jedno miejsce by się zwolniło. Był Rakitić, to grał Rakitić.

0

@Bartek22 Ale co nieprawda? Powoływał Vidala czy Denisa bo miał ich w składzie, gdyby ich nie było to na pewno powołałby kogoś ze szkółki bo musiałby mieć 18 zawodników.

3

@Bagsik88 Możliwe że zagrał. Ja uwielbiam Thiago i bardzo chciałem żeby wrócił do nas już w 2016. Teraz myślę że jest chyba za późno, jednak jeśli chodzi o umiejętności to on jest po prostu skrojony pod Barcelonę.
Thiago, de Jong i Arthur - marzenie

4

@tomek256 Alexis swego czasu ładne bramy ładował Realowi. Też sie przyda.

0

@AV0CAD0 Tyle że oni są zawodnikami pierwszego składu, a chodzi o młodych z drugiej drużyny.

3

@Rysiu Dopiero w tym sezonie mieliśmy "wąską" kadrę, a do tego kontuzje ważnych zawodników. Od 2017 Valverde mówił że chce wąską kadrę żeby stawiać na młodych. A że miał na ławce Rafinhę, Denisa, Paco czy Gomesa to oni grali.

0

@tristan87 Oby nie drugi Bojan

5

@SeeleyBooth O to b że zły @Janiama hejtuje Puiga oraz Setiéna bo spytał czy Puig jest chory i dlatego trener go nie powołał.

0

@Lisek Gratuluję poprawnej odpowiedzi.

0

Jaki miesiąc ma 28 dni?

2

@AlvaroHanso Efekt Setiéna.

0

Jeśli chcesz być moją dziewczyną, to bez znaczenia czy jesteś czarna, czy biała.

1

@aras17_VeB Polecam @Colon Menta Boldo

59

To po co kolejny sezon skoro nie będzie kamery w szatni? To był jedyny powód dla którego warto było obejrzeć pierwszy sezon. Wyreżyserowane wywiady mogę sobie oglądać do woli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?