@HansLanda No spojrzałem i co? Zdecydowana większość to długie piłki na skrzydło. To wynika ze stylów gry obydwu drużyn. Specjalnością Busiego od zawsze były nagłe, szybkie i krótkie podania wertykalne które napędzały akcję. Teraz wymagamy od niego długich piłek na skrzydło? :D
@cracker A pamiętasz Wielką Grę? :D Tam to czasami podziw że w ogóle gracz coś powiedział po usłyszeniu pytania. Choć z drugiej strony, z tego co wiem to tam tematyki były znane wcześniej i wystarczyło się przygotować bardzo szczegółowo. Niemniej poziomem to nie ma porównania nawet do 1z10.
@Azi Zadają takie pytania bo teraz zaczynają dostrzegać że coraz mniej mogą kupić za ten sam "dodatek". Potwierdza to tylko teorię że ludzie to idioci, jednak nawet największy idiota potrafi myśleć jeśli chodzi o jego pieniądze.
Ogląda ktoś teleturnieje typu 1z10 lub Va Banque? Ja bardzo je lubię i zawsze gdy mam możliwość to sobie obejrzę. Miło gdy znam odpowiedź na większość pytań, a nawet jak nie znam to zawsze mogę się dowiedzieć czegoś nowego :)
@Mns21 08/09 to była świeża radosna drużyna która cieszyła się każdym meczem. 10/11 to był najwyższy poziom gry, tam oni już wydawali sie jak mistrzowie którzy mecz po meczu robią to co potrafią najlepiej, niczym teatr. 14/15 to bardziej popisy trójki z przodu i dobra gra w obronie całej drużyny. Najlepsza to jednak 10/11 według mnie.
@SergioTomas No i dobrze że jest więcej, niech będzie jak najwięcej. Ja tylko mówię że należy to tylko docenić. Sama Roksana od wygrania Eurowizji bardzo wyraźnie poprawiła swój głos pod względem technicznym, dajmy też rok Viki. To są tylko dzieci a już niezwykle obiecujące. Z czasem może być tylko lepiej.
@SergioTomas Nie ma wybitnego głosu? Akurat utwór Superhero pasuje idealnie do jej głosu i podkreśla wszystkie jej zalety.
na przykład tutaj od 2:20, druga część tego refrenu. Gdy przedłuża "gwiaaazd" to az ciarki mam. Niesamowity głos i to w ciele 12 latki. Nauczyciele śpiewu zachwycają się nią bo żeby wykonać tego typu dźwięki to trzeba się bardzo postarać a ona wygląda jak Dembélé, robi to jakby niechlujnie tak jakby jej się wcale nie chciało, a mimo to wychodzi niesamowicie.
No a co do "zarzutu" że to nie ona jest autorem utworu... Niektórzy dzisiejsi piosenkarze nie mają swoich tekstów tylko śpiewają to co ktoś inny napisze, podobnie z pisaniem muzyki. Skoro profesjonalni piosenkarze tego nie robią to jak można wymagać to od dziecka? Nie każdy jest jak Michael Jackson który sam pisał teksty, sam układał melodie, sam je wykonywał poprzez beatbox i sam aranżował cały utwór. Naprawdę należy docenić to co mamy bo mamy dwa super talenty w postaci Viki i Roxie.
@Fidiasz Co tu jest banalnie oczywiste? Mi chodzi tylko o aspekt formalny który istotnie nie dyskryminuje żadnej orientacji seksualnej i sam @NGTRX to przyznał. I jemu też dziękuję za wyjaśnienie. Co do szerszej sprawy to uważam że nie ma problemu gdyż można żyć bez ślubu cywilnego tak jak wiele par hetero żyje. A jeśli ktoś bardzo chce przywileje typu dziedziczenie majątku cxy podobne sprawy to można je załatwić u notariusza bez ślubu cywilnego. Naprawdę, zostawmy małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny.
@NGTRX Tu pytam poważnie bo po prostu nie wiem jak to wygląda. Jeżeli jest stwierdzenie że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny to prawnie nie ma dyskryminacji żadnej orientacji. Ja jako hetero też nie mogę wziąć ślubu cywilnego z innym mężczyzną. Orientacja nie ma tu nic do rzeczy. Co innego jeżeli jest sprecyzowane że musi to być związek heteroseksualny. Jednak nie wydaje mi się żeby tak było gdyż byłoby to trochę niepoważne.
@lucca87 Leo: dawać, dawać, zróbmy to teraz Busquets: Tak jest, musimy być pewni Leo: Dawać wszyscy razem tak jak innym razem, to nas uczyni silnymi, dawać chłopaki Mniej więcej takie coś, typowa motywacja na zasadzie "jedziemy z kur..." :D
@4drian0 Gdyby nie ten zasrany rewanż na Anfield to Liverpool teraz nie byłby na szczycie ligi angielskiej a my bylibyśmy w zupełnie innym miejscu, zarówno sportowo jak i mentalnie.
@JackH Myśląc logicznie to pewnie niewiele. Gdybym był homo to na pewno nie chciałbym aby kojarzono mnie z tymi tęczowymi świrami. Raczej wolałbym żeby ludzie zrozumieli że jestem takim samym człowiekiem jak każdy tylko że w łóżku leżę z chłopakiem a nie z dziewczyną, a to już nikogo nie powinno obchodzić. I tylko z tego powodu nie przysługują mi jakieś dodatkowe prawa i nie mam żadnych podstaw aby się ich domagać.
@asdfdsg Mogę ci polecić @Colon Menta Boldo. Jest to również dosyć mocna yerba, jednak w wersji Menta Boldo czuć bardzo przyjemny posmak mięty i gorycz yerby nie doskwiera tak bardzo.
0
@HansLanda No spojrzałem i co? Zdecydowana większość to długie piłki na skrzydło. To wynika ze stylów gry obydwu drużyn. Specjalnością Busiego od zawsze były nagłe, szybkie i krótkie podania wertykalne które napędzały akcję. Teraz wymagamy od niego długich piłek na skrzydło? :D
4
@HansLanda Z tego co widzę to mapka pokazuje wszystkie jego podania do przodu w tym sezonie.
0
@voetballer @Odesseiron
0
@cracker A pamiętasz Wielką Grę? :D Tam to czasami podziw że w ogóle gracz coś powiedział po usłyszeniu pytania. Choć z drugiej strony, z tego co wiem to tam tematyki były znane wcześniej i wystarczyło się przygotować bardzo szczegółowo. Niemniej poziomem to nie ma porównania nawet do 1z10.
4
@Azi Zadają takie pytania bo teraz zaczynają dostrzegać że coraz mniej mogą kupić za ten sam "dodatek". Potwierdza to tylko teorię że ludzie to idioci, jednak nawet największy idiota potrafi myśleć jeśli chodzi o jego pieniądze.
0
Ogląda ktoś teleturnieje typu 1z10 lub Va Banque? Ja bardzo je lubię i zawsze gdy mam możliwość to sobie obejrzę. Miło gdy znam odpowiedź na większość pytań, a nawet jak nie znam to zawsze mogę się dowiedzieć czegoś nowego :)
5
@Colon Pasożyt to osoba która popiera socjalizm.
0
@NeroTFP coraz dziwniejsze te...
4
Ja nigdy nie byłem wylewny. Zamykałem się na ludzi otwarcie. Aż do otwarcia butelki mam do powiedzenia niewiele.
3
@Mns21 Wiadomo. To była zdecydowanie najlepsza nasza faza pucharowa w historii.
16
@Mns21 08/09 to była świeża radosna drużyna która cieszyła się każdym meczem.
10/11 to był najwyższy poziom gry, tam oni już wydawali sie jak mistrzowie którzy mecz po meczu robią to co potrafią najlepiej, niczym teatr.
14/15 to bardziej popisy trójki z przodu i dobra gra w obronie całej drużyny.
Najlepsza to jednak 10/11 według mnie.
0
@SergioTomas No i dobrze że jest więcej, niech będzie jak najwięcej. Ja tylko mówię że należy to tylko docenić.
Sama Roksana od wygrania Eurowizji bardzo wyraźnie poprawiła swój głos pod względem technicznym, dajmy też rok Viki. To są tylko dzieci a już niezwykle obiecujące. Z czasem może być tylko lepiej.
2
@SergioTomas Nie ma wybitnego głosu? Akurat utwór Superhero pasuje idealnie do jej głosu i podkreśla wszystkie jej zalety.
No a co do "zarzutu" że to nie ona jest autorem utworu... Niektórzy dzisiejsi piosenkarze nie mają swoich tekstów tylko śpiewają to co ktoś inny napisze, podobnie z pisaniem muzyki. Skoro profesjonalni piosenkarze tego nie robią to jak można wymagać to od dziecka? Nie każdy jest jak Michael Jackson który sam pisał teksty, sam układał melodie, sam je wykonywał poprzez beatbox i sam aranżował cały utwór. Naprawdę należy docenić to co mamy bo mamy dwa super talenty w postaci Viki i Roxie.
1
@Fidiasz Co tu jest banalnie oczywiste? Mi chodzi tylko o aspekt formalny który istotnie nie dyskryminuje żadnej orientacji seksualnej i sam @NGTRX to przyznał.
I jemu też dziękuję za wyjaśnienie.
Co do szerszej sprawy to uważam że nie ma problemu gdyż można żyć bez ślubu cywilnego tak jak wiele par hetero żyje. A jeśli ktoś bardzo chce przywileje typu dziedziczenie majątku cxy podobne sprawy to można je załatwić u notariusza bez ślubu cywilnego. Naprawdę, zostawmy małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny.
3
@NGTRX Tu pytam poważnie bo po prostu nie wiem jak to wygląda. Jeżeli jest stwierdzenie że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny to prawnie nie ma dyskryminacji żadnej orientacji.
Ja jako hetero też nie mogę wziąć ślubu cywilnego z innym mężczyzną. Orientacja nie ma tu nic do rzeczy. Co innego jeżeli jest sprecyzowane że musi to być związek heteroseksualny. Jednak nie wydaje mi się żeby tak było gdyż byłoby to trochę niepoważne.
1
@NGTRX A to nie jest tak że ślub cywilny może wziąć kobieta z mężczyzną? Jest sprecyzowane że oboje muszą być heteroseksualni?
8
@lucca87 Leo: dawać, dawać, zróbmy to teraz
Busquets: Tak jest, musimy być pewni
Leo: Dawać wszyscy razem tak jak innym razem, to nas uczyni silnymi, dawać chłopaki
Mniej więcej takie coś, typowa motywacja na zasadzie "jedziemy z kur..." :D
2
@mandigal A jakie prawa mają ludzie hetero? Gdzie w prawie jest zdefiniowane że coś dotyczy wyłącznie osób o orientacji heteroseksualnej?
8
@amanter Tak jak myślałem, nie nadaje się na kapitana.
1
@4drian0 Gdyby nie ten zasrany rewanż na Anfield to Liverpool teraz nie byłby na szczycie ligi angielskiej a my bylibyśmy w zupełnie innym miejscu, zarówno sportowo jak i mentalnie.
4
@KamQiX Tym właśnie wyróżniają się geniusze. Sprawiają że to co robią wydaje się dziecinnie proste.
5
@JackH Myśląc logicznie to pewnie niewiele. Gdybym był homo to na pewno nie chciałbym aby kojarzono mnie z tymi tęczowymi świrami. Raczej wolałbym żeby ludzie zrozumieli że jestem takim samym człowiekiem jak każdy tylko że w łóżku leżę z chłopakiem a nie z dziewczyną, a to już nikogo nie powinno obchodzić. I tylko z tego powodu nie przysługują mi jakieś dodatkowe prawa i nie mam żadnych podstaw aby się ich domagać.
14
@Persyfl Nie wiem w co trafiłeś ale naprawdę celności w tym niewiele.
57
@Persyfl No naprawdę genialny post. Porównanie tak trafne jak postulaty gospodarcze Lewicy.
7
@Douglasinho Jak Unzué pod koniec pracy Luisa Enrique.
0
@NemeZis93 Jak najbardziej, warto kupić
0
@tombard Za napisanie że lubisz rodzynki w serniku.
0
@Kengo To nic takiego. Pewnie sie po prostu przywitał z nimi.
1
@Witekk10 Oby, oby. W Managerze u mnie gra beznadziejnie. I w rezultacie Alba gra wszystko, a jak potrzebuje odpoczynku to gram trójką z tyłu.
0
@asdfdsg Mogę ci polecić @Colon Menta Boldo. Jest to również dosyć mocna yerba, jednak w wersji Menta Boldo czuć bardzo przyjemny posmak mięty i gorycz yerby nie doskwiera tak bardzo.