19

Hej, wiadomo już kto będzie sędzią w najbliższym Klasyku?

0

@krzychu1526 Patrzysz na niego to pierwsze skojarzenie to Manita :D

3

@Gosciuu Jak nosisz okulary to musisz mieć zaświadczenie od okulisty. Jak nie będziesz miał to tak jak ja wysłuchasz najpierw darcia mordy że dlaczego nie przyniosłeś, przecież było podane że trzeba przynieść i że w ogóle nieodpowiedzialny jesteś i chyba sobie robisz jaja. Potem myśląc że to już wszystko to ci babka da karteczkę i powie żebyś zasuwał do najbliższego szpitala na badanie. Czyli po prostu tracisz więcej czasu więc lepiej przynieść.

73

Są sędziowie, którzy sympatyzują z nami. Są też tacy, którzy sympatyzują z Realem. No i są też tacy, którzy po prostu są do dupy, takim właśnie jest pan Lahoz.

10

@sebasek99 Człowieku weź dorośnij, jaka demokracja? Spójrz co się dzieje w kraju, a nie jakieś bajeczki o demokracji czy o bohaterskim trwaniu w swoich poglądach. Tu chodzi o naszą przyszłość, a właśnie przez takich jak ty nic z tej przyszłości nie będzie.

7

@Hiacynk Co wynalazł Dąbrowski?
No nie wiem... telewizję kablową?

3

@sebasek99 Ja nie jestem wolnościowcem, więc to nie do mnie pretensje. Po prostu nie rozumiem jakie znaczenie mają te jego poglądy skoro i tak nic z tego nie wynika, bo prezydentem nie zostanie. Chodzi tylko o wysoki wynik jako swego rodzaju straszak na PiS. Po co dodawać do tego jakieś drugie dno? Tak samo w prawyborach nie rozumiałem tego wewnętrznego sporu na zasadzie "nie zagłosuję na Bosaka bo wolę Dziambora". No może ja też wolę ale co z tego? Liczy się tylko wynik, a wyższy wynik może uzyskać Bosak, a nie Dziambor, jego poglądy nie mają tu nic do rzeczy. Co innego gdyby była szansa na wygranie, to wtedy rzeczywiście można się zastanawiać na kogo zagłosować, ale w takiej sytuacji jaką mamy?

0

@Jakchcesz Wolę na oba mecze 4-4-2 z Fatim na ławce.

3

@sebasek99 Ale jakie to ma znaczenie? Bosak i tak nie wygra tych wyborów, więc głosując na niego nie sprawisz że ten jego "rasizm" czy "faszyzm" będzie miał wpływ na cokolwiek. Natomiast wysoki wynik Bosaka pokaże PISowi że ten traci głosy na rzecz właśnie Konfederacji. Dzięki temu mogą się opamiętać z tymi swoimi szaleństwami, z powodu zwykłego zaniepokojenia możliwość utratą większości. Bo władzy raczej nie stracą nawet w przyszłych wyborach, jednak aby zatrzymać ich koniecznym jest wysoki wynik Konfederacji. I to jest najlepszy i właściwie jedyny powód aby głosować na Bosaka. A takie zachowanie typu no on mi się nie podoba bo faszysta, bo będziemy mieć tu to i tamto jest niezwykle infantylne i zwyczajnie głupie, bo tego ani tamtego mieć nie będziemy, bo Bosak nie wygra tych wyborów.

9

@Kengo "Messi jest najlepszy, jest niesamowitym graczem i żywym przykładem dla wszystkich dzieci." Otóż to. Jest również dobrym przykładem dla dorosłych, pokazuje żeby nigdy się nie poddawać. Gdy życie daje ci kopniaki, tak jak jemu rywale na boisku, to nie możesz się położyć i płakać, tylko musisz wstać i kontynuować swój bieg. Ten człowiek jest niesamowicie inspirujący, pewnie nie tylko dla mnie.

5

@masakrator05 U mnie to będzie taki trochę paradoks, bo mimo tego że będę w butach to jednocześnie będę na Bosaka.

3

@IronSanHybrid Pełna zgoda, ale przynajmniej będzie na czym oko zawiesić. Wolę ją niż nieco młodszą wersję zespołu Jarzębina xD

2

@IronSanHybrid Ważne że dziewczyna ładna.

7

Na canal+ sport leci film o Klasyku.

3

@Danny Gaucho Ja zauważyłem jakiś czas temu że nie mogę ustawić ekranu na gorące dyskusje bo automatycznie odświeża mi się LR i pokazują się starsze posty. Dzieje się tak przy każdym przeskrolowaniu na dół.
No a co do ścinania to używam Chrome i samo przeglądanie nie ścina.

1

Szybciej Xavi zostanie trenerem Barçy czy Piqué prezydentem?

4

@zawsze_barca Rosjanki to już tak mają że są albo szkaradne albo 10/10.

20

@IronSanHybrid Pytam o link w imieniu swoim bo nie mam kolegów.

30

@bixmix Najlepsze komentarze "co ten Espanyol wam zrobił że go tak nie lubicie?" xD

0

@fcb710 Jakby była gruba i miała brodę to na pewno by wygrała Eurowizję.

21

@AmigoBlancos Jak się ciebie czasami czyta na LR to również nóż się otwiera w kieszeni.

2

@DaPi Kto będzie asystował Suárezowi? A nie, czekaj...

0

@l0Messini Na każdy komp to zdecydowanie TZAR. Świetna gra, a praktycznie nie ma żadnych wymagań sprzętowych, aż się dzieciństwo przypomina.

1

@KamQiX Już któryś raz widzę to określenie. Co to jest yerba 100%? Chodzi po prostu o yerbę bez żadnych dodatkowych smaków? :D
Jeśli tak to sam często pijam @Colon bez dodatkowych smaków i bardzo mi smakuje, jeśli zaleję ją pierwszy raz i poczekam trochę dłużej to faktycznie jest bardzo intensywny smak, ale później już normalnie piję bez żadnych emocji :D
Ale to chyba dlatego że mi smakują takie gorzkie smaki. Niedawno mama, za moją namową, zaparzyła sobie pierwszą yerbę. Wybrała cytrynową i dodała trochę miodu. Zszedłem do kuchni i pytam jak jej smakuje to powiedziała że strasznie gorzkie, spróbowałem to aż mnie wykręciło od tej słodyczy :D

0

@Barcelon1899 Trzeba w domu wlać do butelki połowę spirytusu, bo na miejscu piwo za 10 zł.

2

@AllBundy Z Vidala się śmiali że strzelił gola ale nieuznany.

0

@Rastafarnianin Czyli za Valverde nie mieliśmy ładnych dla oka meczów u siebie w lidze?
Z Valencią, Betisem, Valladollid czy Sevillą graliśmy fatalnie?

0

@Mario96w W Hiszpanii pokerem nazywa się zdobycie 4 goli, a repoker to 5 goli.

2

@KamQiX Również zwróciłem uwagę na Arthura i również mi się bardzo podobał w tym meczu. Nie wyobrażam sobie Barçy bez niego. Jedyne co musi się w nim zmienić to żeby zaczął posyłać odważne piłki.
Natomiast co do tej poprawy to naprawdę zazdroszczę że ją widzisz, bo dla mnie nie ma widocznej pozytywnej zmiany. No ale jeśli jest to dobrze, oby tak dalej.

0

@Uukasz_93 Tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?