@Kukiz FCB Ludzie to zasadniczo głupi są. Na przykład jak jutro jest święto to dzisiaj trzeba jechać na zakupy i kupić rzeczy na kilka dni bo jutro sklepy zamknięte :D Tak u mnie było i na pewno nie tylko u mnie.
@contowsky Ładny hymn mają, najlepszy refren. Szczerze mówiąc nasz hymn nie za bardzo mi się podoba, jest taki za wesoły. Jedynie co robi wrażenie to gdy jest śpiewany acapella przez cały stadion, wtedy mam ciarki.
@HansLanda No właśnie przypadek Fatiego przekreśla "argument" że Valverde to nie stawia na młodych. Był młody który miał umiejętności na pierwszy skład to dostał szansę i grał. Puig najwyraźniej takich umiejętności nie ma. Choć ja sam bym go powoływał i wpuszczał pod koniec spotkań. Talent niewątpliwie ma, ale to że gra świetnie w sparingach i w trzeciej lidze nie oznacza że może grać na najwyższym poziomie. Nie bez znaczenia są też tragiczne warunki fizyczne.
@max1982 To zależy od upodobań ale ja polecam wszelkie z dodatkiem mięty. Przynajmniej dla mnie nie jest odczuwalna ta gorycz yerby tylko właśnie najbardziej przebija się smak mięty.
0
@contowsky kwiecień 2011, La Liga, 1-1 po golach Messiego i Cristiano z karnych
Możesz zrobić z tego konkurs bo chętnie bym coś wygrał dzisiaj :D
6
@IronSanHybrid Trochę im to popsuje średnią celnych podań :D
0
@BarcaInfo Ten pierwszy gol niesamowity. Zdecydowanie jedna z najładniejszych asyst w historii.
0
@hoeniker Jeśli odpadną z Atlético to raczej na potknięcia nie ma co liczyć, bo zostanie im tylko liga.
1
@hoeniker Watford pokazał tyle że u siebie można pokonać drużynę która ma zapewnione mistrzostwo i myślami jest w rewanżu Ligi Mistrzów.
66
Zawsze wszyscy narzekali że Chińczycy robią tylko podróbki. A teraz jak wypuścili coś autorskiego, to cały świat sra ze strachu.
0
@xofcbxo Kupiłaś colę original i top chipsy?
2
@Danny Gaucho Specjalnie wypuścili wirusa żeby zaraz wynaleźć cudowną szczepionkę którą będą sprzedawać za 100 dolarów
5
@MichalZZZ Grzyby, flaczki
2
@PatrykBarca Najlepiej 1-0 po golu Piqué ze spalonego w 92. minucie :D Madryt by tego nie wytrzymał.
2
@Kukiz FCB Ludzie to zasadniczo głupi są. Na przykład jak jutro jest święto to dzisiaj trzeba jechać na zakupy i kupić rzeczy na kilka dni bo jutro sklepy zamknięte :D Tak u mnie było i na pewno nie tylko u mnie.
1
@malyras Pierwszy człon oznaczał kobietę lekkich obyczajów, a drugi oznaczał syna.
6
@contowsky Ładny hymn mają, najlepszy refren.
Szczerze mówiąc nasz hymn nie za bardzo mi się podoba, jest taki za wesoły. Jedynie co robi wrażenie to gdy jest śpiewany acapella przez cały stadion, wtedy mam ciarki.
4
@BarcaInfo To taki śmiech Ferdka gdy coś Paździochowi nie wyszło "hehehe..."
0
Strasznie irytują mnie hipokryci, czyli po prostu wszyscy ludzie.
11
@contowsky Perła export
5
@zadafcb You picked the wrong number, fool!
0
@arkasath @Kleps0n Tyle to wiem :P ciekawi mnie czy jest jakiś odpowiednik
1
@PeteR10 No ktoś dzwoni i prosi na przykład Basię, a ja nie jestem Basia, to mówię że to pomyłka.
2
Jak w rozmowie telefonicznej po angielsku powiedzieć że to pomyłka? It's a mistake?
0
@Colon Courtois - Carvajal, Ramos, Pepe, Arbeloa, Reguilón - Figo, Casemiro, Guti, Marcelo - Cristiano
7
@AllBundy Shakira zdecydowanie.
2
@AllBundy Z kolei Gomes grywał na boku obrony i to sporo lepiej niż w środku pola.
0
@HansLanda No właśnie przypadek Fatiego przekreśla "argument" że Valverde to nie stawia na młodych. Był młody który miał umiejętności na pierwszy skład to dostał szansę i grał. Puig najwyraźniej takich umiejętności nie ma. Choć ja sam bym go powoływał i wpuszczał pod koniec spotkań. Talent niewątpliwie ma, ale to że gra świetnie w sparingach i w trzeciej lidze nie oznacza że może grać na najwyższym poziomie. Nie bez znaczenia są też tragiczne warunki fizyczne.
23
@Dajnatace Dzisiaj zdecydowanie mało się będzie działo, powiedziałbym nawet że nic.
1
@max1982 To zależy od upodobań ale ja polecam wszelkie z dodatkiem mięty. Przynajmniej dla mnie nie jest odczuwalna ta gorycz yerby tylko właśnie najbardziej przebija się smak mięty.
0
@HansLanda Wina Valverde bo nie stawiał na niego bo nie chciało mu się oglądać rezerw i wolał katować pierwszy skład.
51
All we had to do was follow that damn train, @sidzej
10
@NeroTFP No fajne gadżety były na tym Kangurze :D
3
@Hiacynk Pędzi tramwaj po prostej i po rondzie…