Mieszkam w Waalwijku, tuż obok jest Tilburg, gdzie był pierwszy przypadek korony w Holandii i do teraz tam jest najwięcej przypadków. Przez kilka ostatnich dni nigdzie nie wychodziłem, poza pracą do której mam 10 min pieszo. Właśnie pojechałem sobie rowerem do sklepu no i naprawdę niesamowite są te pustki na ulicach. Mijałem dwa skrzyżowania gdzie zawsze niemożliwym było przejechać od razu, taki ruch był, a dzisiaj normalnie przejechałem bez zatrzymania się. W sklepach przy wejściu postawione są kosze z rękawiczkami, przy stanowiskach postawione są szyby oddzielające pracowników od klientów. Same sklepy również prawie puste. Ogólnie jest taka dziwna cisza wszędzie w całym mieście i też bardzo dziwna atmosfera. Smutne to trochę, ale i piękne widzieć jak ludzie potrafią się jednoczyć, bo nawet takie samo niewychodzenie jest w pewnym stopniu jednoczeniem się.
@Rewolucja123 Mi się wydaje że w piątek ostatni dzień szkoły. No niby ze zdania wynika że już w piątek zamknięte ale to trochę bez sensu bo wtedy czemu niby jutro macie iść? Czemu nie zamknąć od jutra tylko od piątku?
@Krzychu1010 Messi gdyby grał w kosza. Messi gdyby grał w ręczną. Messi gdyby grał w tenis. Messi gdyby grał w siatę. Messi gdyby był sprinterem. Messi.
@NeroTFP A co jest złego w piciu minimum 2 litrów wody dziennie? Abstrahując od tego że to nie chroni przed zarażeniem, to nawodnienie organizmu jest bardzo ważne.
@semafor Fajny pomysł. Ja bym proponował oglądanie takich meczów na jakiejś stronie która umożliwia grupowe oglądanie. Tam można sobie komentować na żywo na czacie i ogólnie bardzo fajna atmosfera jest zazwyczaj na takim oglądaniu.
@Colon Dobra uwaga z tym Korwinem. Sam to zauważyłem już dawno, podobnie jak on Janiama mówi co myśli i ma gdzieś co inni o tym myślą. Często też celowo mówi jakieś kontrowersyjne tezy aby prowokować.
@Misanthrope@macio_944@Colon@Bykunn może podamy ich nazwiska (nicki)? Ja mogę podać: @Janiama lubię go i szanuję za pasję do piłki, jednak często nie zgadzam się jeśli chodzi o kwestie polityczne @Odesseiron podobnie jak wyżej, a wydaje się fajną osobą @Bartek22 bardzo lubię, jednak mamy chyba kompletnie odwrotną wizję co do Valverde, jednak akurat w polityce się zgadzamy @sebasek99 no co tu dużo mówić, po prostu lewak, ale lubię go bo wydaje się sympatyczny i nigdy nie jest niegrzeczny czy chamski
@SkN Nie znam się na konsolach ale co do kupna gry to musisz po prostu sprawdzić ceny. Jak znajdziesz interesującą konsolę z grą to znajdź tą samą konsolę samą i osobno samą grę i zsumuj ich ceny. Wtedy się dowiesz czy się opłaca w zestawie czy osobno.
Prawda jest taka że nie ma dobrego rozwiązania w kwestii przyznania mistrzostwa. Ja i wielu innych pozytywnie oceniamy decyzje takie jak obecna tabela czy wyniki z pierwszej rundy, ale tylko dlatego że to Barcelona jest na pierwszym miejscu w obu przypadkach. Gdyby to Real był liderem i takie decyzje by zapadły to pisalibyśmy że to skandal.
@Colon Pamiętam coś było na końcu z czołgiem, ojciec bodajże obiecał mu że wygraną będzie czołg. No i w pustym już obozie dzieciak zobaczył żołnierza na czołgu i ten pozwolił mu wsiąść na czołg. Możliwe że pomieszałem coś, ale taki motyw pamiętam.
@Veb1233 A to jest akurat ciekawa kwestia. Bo wielokrotnie zarzucano Valverde że Messi go ratuje bo gra świetnie. A już w tym kontekście Guardiola był geniuszem który umożliwił Messiemu takie granie.
@bartoszekkk Ja akurat gram Barceloną i taktykę ustawiłem taką jaką bym chciał żeby Barça grała naprawdę. 4-3-3 ofensywne, utrzymywanie się przy piłce, wysoki pressing i kontry po odzyskaniu piłki.
Z racji akcji #zostanwdomu zapraszam do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest Q&A. Możecie się dowiedzieć o mnie różnych rzeczy. Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie.
4
@kewin W finale z Juve 2015 Szpaku tak powiedział.
4
Mieszkam w Waalwijku, tuż obok jest Tilburg, gdzie był pierwszy przypadek korony w Holandii i do teraz tam jest najwięcej przypadków. Przez kilka ostatnich dni nigdzie nie wychodziłem, poza pracą do której mam 10 min pieszo. Właśnie pojechałem sobie rowerem do sklepu no i naprawdę niesamowite są te pustki na ulicach. Mijałem dwa skrzyżowania gdzie zawsze niemożliwym było przejechać od razu, taki ruch był, a dzisiaj normalnie przejechałem bez zatrzymania się. W sklepach przy wejściu postawione są kosze z rękawiczkami, przy stanowiskach postawione są szyby oddzielające pracowników od klientów. Same sklepy również prawie puste. Ogólnie jest taka dziwna cisza wszędzie w całym mieście i też bardzo dziwna atmosfera. Smutne to trochę, ale i piękne widzieć jak ludzie potrafią się jednoczyć, bo nawet takie samo niewychodzenie jest w pewnym stopniu jednoczeniem się.
0
@Rewolucja123 Mi się wydaje że w piątek ostatni dzień szkoły. No niby ze zdania wynika że już w piątek zamknięte ale to trochę bez sensu bo wtedy czemu niby jutro macie iść? Czemu nie zamknąć od jutra tylko od piątku?
3
@wpwelement Ale słodziak ten piesek!!!
5
@Krzychu1010 Messi gdyby grał w kosza.
Messi gdyby grał w ręczną.
Messi gdyby grał w tenis.
Messi gdyby grał w siatę.
Messi gdyby był sprinterem.
Messi.
5
Wstałem wyspany, piję sobie yerbę, słucham sobie Roxie i wszystko jest po prostu w porząsiu.
0
@l0Messini Helsinki Darii Zawiałow
2
@NeroTFP A co jest złego w piciu minimum 2 litrów wody dziennie? Abstrahując od tego że to nie chroni przed zarażeniem, to nawodnienie organizmu jest bardzo ważne.
2
@semafor Fajny pomysł. Ja bym proponował oglądanie takich meczów na jakiejś stronie która umożliwia grupowe oglądanie. Tam można sobie komentować na żywo na czacie i ogólnie bardzo fajna atmosfera jest zazwyczaj na takim oglądaniu.
0
@Colon Dobra uwaga z tym Korwinem. Sam to zauważyłem już dawno, podobnie jak on Janiama mówi co myśli i ma gdzieś co inni o tym myślą. Często też celowo mówi jakieś kontrowersyjne tezy aby prowokować.
2
@Misanthrope @macio_944 @Colon @Bykunn może podamy ich nazwiska (nicki)?
Ja mogę podać: @Janiama lubię go i szanuję za pasję do piłki, jednak często nie zgadzam się jeśli chodzi o kwestie polityczne
@Odesseiron podobnie jak wyżej, a wydaje się fajną osobą
@Bartek22 bardzo lubię, jednak mamy chyba kompletnie odwrotną wizję co do Valverde, jednak akurat w polityce się zgadzamy
@sebasek99 no co tu dużo mówić, po prostu lewak, ale lubię go bo wydaje się sympatyczny i nigdy nie jest niegrzeczny czy chamski
0
@Qlewer Dlaczego? Ja sam lubię kilka osób z którymi się nie zgadzam w kwestiach czy to politycznych czy nawet piłkarskich.
0
Macie jakichś użytkowników których lubicie, ale często ich poglądy wam zupełnie nie odpowiadają?
1
@BarcaInfo Ciekawe czy znowu fake news. Dzisiaj to już nic nie wiadomo.
0
@SkN Nie znam się na konsolach ale co do kupna gry to musisz po prostu sprawdzić ceny. Jak znajdziesz interesującą konsolę z grą to znajdź tą samą konsolę samą i osobno samą grę i zsumuj ich ceny. Wtedy się dowiesz czy się opłaca w zestawie czy osobno.
0
@Zoker A niby dlaczego miałby tak myśleć? Nic takiego nie napisał.
1
Wiecie czemu ukraiński premier dopiero teraz ogłosił kwarantannę na Ukrainie?
Ogłosił ją od razu po tym jak skończył zmianę w Żabce.
0
@marcin62 Po prostu każdy jest hipokrytą :D
0
Prawda jest taka że nie ma dobrego rozwiązania w kwestii przyznania mistrzostwa. Ja i wielu innych pozytywnie oceniamy decyzje takie jak obecna tabela czy wyniki z pierwszej rundy, ale tylko dlatego że to Barcelona jest na pierwszym miejscu w obu przypadkach. Gdyby to Real był liderem i takie decyzje by zapadły to pisalibyśmy że to skandal.
5
@gorgota Ariane Lipski
0
@Colon Pamiętam coś było na końcu z czołgiem, ojciec bodajże obiecał mu że wygraną będzie czołg. No i w pustym już obozie dzieciak zobaczył żołnierza na czołgu i ten pozwolił mu wsiąść na czołg. Możliwe że pomieszałem coś, ale taki motyw pamiętam.
0
@Colon Piękny film. Wspaniały pokaz poświęcenia dla dobra małego dziecka.
1
@Veb1233 Za Setiéna nie wygląda tak dobrze bo Valverde go zajechał :D
0
@bartoszekkk A zawodnicy mają dobre role przydzielone?
4
@Veb1233 A to jest akurat ciekawa kwestia. Bo wielokrotnie zarzucano Valverde że Messi go ratuje bo gra świetnie. A już w tym kontekście Guardiola był geniuszem który umożliwił Messiemu takie granie.
0
@bartoszekkk Ja akurat gram Barceloną i taktykę ustawiłem taką jaką bym chciał żeby Barça grała naprawdę. 4-3-3 ofensywne, utrzymywanie się przy piłce, wysoki pressing i kontry po odzyskaniu piłki.
0
Z racji akcji #zostanwdomu zapraszam do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest Q&A. Możecie się dowiedzieć o mnie różnych rzeczy. Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie.
6
https://memytutaj.pl/uploads/2016/05/23/57434b375bb5b.jpg
0
@DaPi Masz praktyki w urzędzie pracy? :D jaki kierunek technikum?
0
@Kajtek77 No nie wiem, nie wiem. Zamiast tradycyjnych niebieskich fartuchów w kwiatki mają w kolorach moro.