4

@kewin W finale z Juve 2015 Szpaku tak powiedział.

4

Mieszkam w Waalwijku, tuż obok jest Tilburg, gdzie był pierwszy przypadek korony w Holandii i do teraz tam jest najwięcej przypadków. Przez kilka ostatnich dni nigdzie nie wychodziłem, poza pracą do której mam 10 min pieszo. Właśnie pojechałem sobie rowerem do sklepu no i naprawdę niesamowite są te pustki na ulicach. Mijałem dwa skrzyżowania gdzie zawsze niemożliwym było przejechać od razu, taki ruch był, a dzisiaj normalnie przejechałem bez zatrzymania się. W sklepach przy wejściu postawione są kosze z rękawiczkami, przy stanowiskach postawione są szyby oddzielające pracowników od klientów. Same sklepy również prawie puste. Ogólnie jest taka dziwna cisza wszędzie w całym mieście i też bardzo dziwna atmosfera. Smutne to trochę, ale i piękne widzieć jak ludzie potrafią się jednoczyć, bo nawet takie samo niewychodzenie jest w pewnym stopniu jednoczeniem się.

0

@Rewolucja123 Mi się wydaje że w piątek ostatni dzień szkoły. No niby ze zdania wynika że już w piątek zamknięte ale to trochę bez sensu bo wtedy czemu niby jutro macie iść? Czemu nie zamknąć od jutra tylko od piątku?

3

@wpwelement Ale słodziak ten piesek!!!

5

@Krzychu1010 Messi gdyby grał w kosza.
Messi gdyby grał w ręczną.
Messi gdyby grał w tenis.
Messi gdyby grał w siatę.
Messi gdyby był sprinterem.
Messi.

5

Wstałem wyspany, piję sobie yerbę, słucham sobie Roxie i wszystko jest po prostu w porząsiu.

0

@l0Messini Helsinki Darii Zawiałow

2

@NeroTFP A co jest złego w piciu minimum 2 litrów wody dziennie? Abstrahując od tego że to nie chroni przed zarażeniem, to nawodnienie organizmu jest bardzo ważne.

2

@semafor Fajny pomysł. Ja bym proponował oglądanie takich meczów na jakiejś stronie która umożliwia grupowe oglądanie. Tam można sobie komentować na żywo na czacie i ogólnie bardzo fajna atmosfera jest zazwyczaj na takim oglądaniu.

0

@Colon Dobra uwaga z tym Korwinem. Sam to zauważyłem już dawno, podobnie jak on Janiama mówi co myśli i ma gdzieś co inni o tym myślą. Często też celowo mówi jakieś kontrowersyjne tezy aby prowokować.

2

@Misanthrope @macio_944 @Colon @Bykunn może podamy ich nazwiska (nicki)?
Ja mogę podać: @Janiama lubię go i szanuję za pasję do piłki, jednak często nie zgadzam się jeśli chodzi o kwestie polityczne
@Odesseiron podobnie jak wyżej, a wydaje się fajną osobą
@Bartek22 bardzo lubię, jednak mamy chyba kompletnie odwrotną wizję co do Valverde, jednak akurat w polityce się zgadzamy
@sebasek99 no co tu dużo mówić, po prostu lewak, ale lubię go bo wydaje się sympatyczny i nigdy nie jest niegrzeczny czy chamski

0

@Qlewer Dlaczego? Ja sam lubię kilka osób z którymi się nie zgadzam w kwestiach czy to politycznych czy nawet piłkarskich.

0

Macie jakichś użytkowników których lubicie, ale często ich poglądy wam zupełnie nie odpowiadają?

1

@BarcaInfo Ciekawe czy znowu fake news. Dzisiaj to już nic nie wiadomo.

0

@SkN Nie znam się na konsolach ale co do kupna gry to musisz po prostu sprawdzić ceny. Jak znajdziesz interesującą konsolę z grą to znajdź tą samą konsolę samą i osobno samą grę i zsumuj ich ceny. Wtedy się dowiesz czy się opłaca w zestawie czy osobno.

0

@Zoker A niby dlaczego miałby tak myśleć? Nic takiego nie napisał.

1

Wiecie czemu ukraiński premier dopiero teraz ogłosił kwarantannę na Ukrainie?
Ogłosił ją od razu po tym jak skończył zmianę w Żabce.

0

@marcin62 Po prostu każdy jest hipokrytą :D

0

Prawda jest taka że nie ma dobrego rozwiązania w kwestii przyznania mistrzostwa. Ja i wielu innych pozytywnie oceniamy decyzje takie jak obecna tabela czy wyniki z pierwszej rundy, ale tylko dlatego że to Barcelona jest na pierwszym miejscu w obu przypadkach. Gdyby to Real był liderem i takie decyzje by zapadły to pisalibyśmy że to skandal.

5

@gorgota Ariane Lipski

0

@Colon Pamiętam coś było na końcu z czołgiem, ojciec bodajże obiecał mu że wygraną będzie czołg. No i w pustym już obozie dzieciak zobaczył żołnierza na czołgu i ten pozwolił mu wsiąść na czołg. Możliwe że pomieszałem coś, ale taki motyw pamiętam.

0

@Colon Piękny film. Wspaniały pokaz poświęcenia dla dobra małego dziecka.

1

@Veb1233 Za Setiéna nie wygląda tak dobrze bo Valverde go zajechał :D

0

@bartoszekkk A zawodnicy mają dobre role przydzielone?

4

@Veb1233 A to jest akurat ciekawa kwestia. Bo wielokrotnie zarzucano Valverde że Messi go ratuje bo gra świetnie. A już w tym kontekście Guardiola był geniuszem który umożliwił Messiemu takie granie.

0

@bartoszekkk Ja akurat gram Barceloną i taktykę ustawiłem taką jaką bym chciał żeby Barça grała naprawdę. 4-3-3 ofensywne, utrzymywanie się przy piłce, wysoki pressing i kontry po odzyskaniu piłki.

0

Z racji akcji #zostanwdomu zapraszam do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest Q&A. Możecie się dowiedzieć o mnie różnych rzeczy. Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie.

0

@DaPi Masz praktyki w urzędzie pracy? :D jaki kierunek technikum?

0

@Kajtek77 No nie wiem, nie wiem. Zamiast tradycyjnych niebieskich fartuchów w kwiatki mają w kolorach moro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?