3

@BaroPodertos Wydała specjalną rozszerzoną dyrektywę która w końcu ujednoliciła przepisy dotyczące prawidłowego mycia rąk w każdym kraju członkowskim.

8

@clyde Zdecydowanie jeden z moich ulubionych goli
https://media.balls.ie/uploads/2013/03/ib1cbTAB9yZzxV.gif

1

@Klaudix Waalwijk, Holandia. Ładne miasto, ale nie polecam. Straszna jest tutaj pogoda. No i bez samochodu beznadziejnie jest bo wszędzie rowerem trzeba jeździć, bo na piechotę za daleko. A jazda w deszczu czy porywistym wietrze nie należy do najprzyjemniejszych łagodnie mówiąc. Brakuje mi strasznie komunikacji miejskiej. W moich Gliwicach mogłem dojechać praktycznie wszędzie. Również w stanie nietrzeźwienia, co było ogromną zaletą. Dla porównania tutaj jest kilka przystanków i autobusy jeżdżą co pół godziny. Do tego całkowity zakaz picia alkoholu w plenerze, a dla mnie jako niepalącego domówki czy bary odpadają. Jedyne co mnie tu trzyma to pieniądze :)

0

@Encore Kiedyś się grało :D Miejsca na podium miałem Granadą, Betisem czy Sportingiem Gijón.

0

@karlu105 Musisz zrobić aby to zdjęcie miało kształt kwadratu. Jak chcesz to mogę ci to zrobić.

0

@Jordi10 Głosowanie będzie. Komisja w składzie tak jak ktoś już podawał: Tebas, Perez, Zidane i Ramos.

0

@Uukasz_93 Jeśli mają przyznać komukolwiek mistrzostwo to nie ma innej opcji niż Barcelona. Jesteśmy zarówno mistrzem jesieni jak i mistrzem na chwilę obecną.

3

@Hiacynk W pięknej willi na Makao...

0

@macio_944 Ej no nie wierzę co tutaj się stało :D włożyłem ten uszkodzony dysk do tego drugiego laptopa i tam się uruchomił bez problemu i wszystkie dane są!! Ale się jaram teraz bo długo już się męczyłem z tym bo chciałem koniecznie odzyskać dane.
Tu pole do popisu dla informatyków: co tu się stało? Czemu na moim laptopie nie dało się uruchomić z tego dysku, w biosie go wykrywał, tylko narzędzie diagnostyczne wykrywało jakiś problem. Problem z komputerem? Jeśli tak to dlaczego dysk z W10 uruchomił się normalnie. Problem z dyskiem? Jeśli tak to czemu na drugim laptopie uruchomił się normalnie. Ale to dziwne...
@ArdoFCB @Bykunn

1

@Bykunn Stary miałem na myśli że ten mój :D 8 GB ramu i core i5 powinno wystarczyć.
A jeśli chodzi o tamten dysk to jest jakaś możliwość aby odzyskać dane z niego? W sensie jeśli dysk jest na tyle uszkodzony że nie da się uruchomić komputera to mimo tego jest jakaś szansa żeby dane nie przepadły?
@Bobo25 @FDJ

0

Szybkie pytanie do komputerowych świrów. Mam uszkodzony dysk twardy w laptopie i nie mogę uruchomić laptopa. Przed chwilą wpadł mi taki pomysł żebym włożył do niego inny dysk. Wykręciłem go z innego laptopa i włożyłem do tego z uszkodzonym. W moim laptopie był windows 7, a w tym drugim 10. Po włożeniu włączam laptopa a tam ekran startowy windowsa 10, po dłuższej chwili pojawił się napis że przygotowuje aktualizacje. Czy dobrze rozumiem co tu się stało? Czyli po prostu będę miał windows 10 na moim starym laptopie, jeśli to faktycznie problemem był dysk, a nie sam laptop?

0

@TR3YWAY Dżentelmeni nie piją alkoholu przed południem. Z tego powodu nie dziwię się że ty pijesz.

0

@karci0 Tylko Eripe

1

@Homeopata8989 No właśnie. Ja rok temu miałem strajk nauczycieli i dzięki temu miałem czas na spokojną naukę. Mogłem się dobrze przygotować zamiast marnować czas na siedzenie w szkole na fascynujących lekcjach HISu czy niemieckiego.

2

@kodi77
Un dia de partit
Al gol nord vaig anar
Només entrar a la grada
Em vaig enamorar
El cor em bategava
No el preguntis per què
Del Barça sóc supporter
Sempre t’animaré
Ale ale ale
Ale ale ale
Ale ale ale
Ale ale ale

W dniu meczowym
Poszedłem na północą trybunę
Gdy wszedłem na nią
Zakochałem się
Moje serce kołatało
Nie pytaj mnie dlaczego
Jestem kibicem Barçy
Zawsze będę cię wspierał

Jedna z moich ulubionych przyśpiewek :)

4

Eduardo Inda: "Zarząd Barçy zaczyna żałować zwolnienia Valverde. Uważa, że postawienie na Setiéna było błędem."
"Ewentualne mistrzostwo nie uratuje posady Hiszpana. Jeśli Barça nie wygra Ligi Mistrzów, Setién pożegna się z klubem." [OKDIARIO]

1

@Cariones No przecież wyraźnie jest "za twoim przewodem"

0

@masakrator05 Według prawa alkoholem jest napój o stężeniu alkoholu wyższym niż 0,5%.

53

@skakun95 Dla mnie jest niepojęte jak po sezonie 16/17 można się w ogóle odzywać na temat rzekomej stronniczości przeciwko Realowi.
Barça okradziona z gola z Betisem, Modrić popycha Jamesa i Real dostaje rzut karny, dwa rzuty karne z Villarealem nieodgwizdane mimo dwóch zagrań ręką, Neymar dostaje 4 mecze zawieszenia (w tym Klasyk) za klaskanie po czerwonej kartce a dla porównania Ramos za to samo żadnej kary nie dostał. Do tego dwumecz z Bayernem w LM… No naprawdę to jest po prostu wstyd.

4

@4drian0 Nie no spokojnie, do Michela Morana mi daleko ale coś tam potrafię w kuchni :D
Najbardziej mnie martwi zrobienie ciasta no ale zobaczymy co się wydarzy.
@Triv44 Najlepsze, czyli ruskie :D

44

Pierwszy raz w życiu robię pierogi. 3majcie kciuki.

Zapraszam do dyskusji na różnorakie tematy kulinarne.

0

@Danny Gaucho Pamiętam że gdy sędzia skończył pierwszą połowę to powiedziałem sobie "nawet nie musimy awansować, już jestem z nich dumny że naprawdę dali z siebie wszystko i widziałem w nich że naprawdę chcą"

4

@zagi31 No bo trudno go nie darzyć sympatią. Sam nie chciałem aby tu przychodził po tym co odwalił rok wcześniej. Jednak przychodząc tu powiedział że nie będzie nikogo przepraszał, po prostu pokaże siebie na boisku. No i pokazuje, walczy za tą koszulkę tak jakby się tu urodził. Może mu nie iść pod bramką, ale zaangażowania nigdy mu nie można odmówić.

21

@FC1899Barca Nigdy nie rozumiałem i nie rozumiem fenomenu boksu czy innych sportów walki. A wersji dla kobiet to już w ogóle.

5

@Pewex I co mi to da? Dla twojej wiadomości już wyjechałem. I boli mnie to że nie mogę mieszkać we własnym kraju. Boli mnie że w moim kraju jestem traktowany jak jakiś murzyn którego można tylko doić z ostatniego grosza.

14

Wiecie co jest smutne? Wyjeżdżając za granicę i zarabiając tam najmniej jak się da, wciąż mam ponad 2 razy więcej niż bym miał gdybym pracował w Polsce na normalnej stawce. Jeśli weźmiemy do tego dużo wyższy poziom życia, te same ceny w sklepach, zupełnie inne podejście do człowieka (nawet imigranta) w urzędach to naprawdę płakać się chce jak my żyjemy w tej naszej Polsce.

4

@SuperVegeta Wielce czcigodny błogosławiony Klopp nawet z Korony Kielce zrobiłby potwora.

3

Was też irytuje gdy ktoś ciągle kończy zdanie mówiąc "tak?"?
Typu "no, możemy potem iść do sklepu i tam zrobimy zakupy, tak?" albo "lepiej najpierw zrobić to, a potem tamto, tak?"

0

@jak_leg Można, przed Ligą Mistrzów przeszukują, w lidze czasem puszczają bez szukania nawet. Więc jeśli nie masz niczego niebezpiecznego to spokojnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?