6

@klemens100 No nie będę ukrywał że z małych dziewczynek to wolę Roxie czy Viki niż Gretę. Ale nie rozumiem skąd u ciebie taka zawziętość? Sam fakt że nie podałem źródła chyba świadczy o tym że nie jest to prawdziwa wypowiedź. Nie każdy jest taki spięty jak ty i wszystko traktuje poważnie i na dodatek jako jakiś atak xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BarcaInfo Ciekawe gdyby Unzué z ławki krzyczał to, co Sarabia. Jedną kwestią jest możliwe obrażanie się jak panienki naszych zawodników na nieco ciężkie słowa. A zupełnie inną wypowiadanie się w taki sposób w świetle kamer. Takie sytuacje mogą się zdarzyć w B klasie, ale na pewno nie w Barcelonie. Od tego jest szatnia, a nie ławka trenerska.

0

@sebasek99 Poszukaj w Biblii.

5

@sebasek99 Tak jak pan Jezus powiedział.

4

Po prostu spieprzaj, spieprzaj
Nikt nie chce być pokonanym
Pokaż jak silna jest twoja walka
To nie ma znaczenia kto ma rację, a kto nie

Billie Jean nie jest moją kochanką
To tylko dziewczyna, która
twierdzi że jestem jedynym
Ale dzieciak nie jest moim synem

Bo to jest dreszczowiec! Dreszczowa noc
I nikt cię nie ocali przed bestią, która zaraz uderzy
Wiesz że to jest dreszczowiec, dreszczowa noc
Walczysz o życie podczas zabójczej dreszczowej nocy

Moje nowe hobby to słuchanie wielkich angielskich hitów po polsku. Niezły odjazd.

4

@zawsze_barca Wybieram D

2

@Chwytliwy Export czy chmielowa?

7

Josep… To dobrze że mnie słuchasz, kto odpowiada za to jak wygląda w tym klubie? Ta… Nie wkurzaj mnie, dobrze? Od dwóch lat jest tak uwalony skład tutaj, że tylko dlatego że Messi nie odszedł i robi wszystko to jeszcze się to jakoś, kurczę, uchowało i ludzie tego nie widzą. Może by ktoś ruszył dupsko po prostu i to ogarnął.
A jak tu będzie Espanyol nas gromił na Camp Nou, to to też pokażesz czy będziesz protestował? Josep, to nie jest coś wymyślić, dobra? Trzeba po prostu powiedzieć Abidalowi, że ma załatwić tak, żeby tu, kurczę, się ktoś pojawił i to ogarnął. Albo jakiemukolwiek innemu facetowi, który się poczuwa, no minimum odpowiedzialności co pokazujemy stu milionom ludzi przed telewizorem. Skład uzupełniany BlackRedWhitem czy, kurczę, nie wiem kim…

5

Eurowizja junior ponownie będzie w Polsce. Jeśli zasady się nie zmienią i wciąż będzie można głosować na siebie to trzecią wygraną z rzędu mamy w kieszeni. TVP rozdmucha tę imprezę pewnie jeszcze bardziej niż ubiegłoroczną edycję, mając na uwadze Roxie i Viki. Rekord oglądalności pewnie zostanie pobity. Wtedy było to 5,5 mln oglądających, ogromna przepaść bo milion przekroczyła tylko Hiszpania mając 1,5 mln. Cała narracja związana z możliwą trzecią wygraną sprawi że sporo osób będzie zmotywowanych do głosowania. Tak więc nawet nieważne kto będzie reprezentował Polskę i jaki będzie miał utwór. Najpewniej znowu wygramy :D
Trochę to przypomina głosowanie Złotej Piłki.

25

@FafitFCB puść jom! Powiedziałam puść jom!

5

@pt9 Dużo częściej na naszą korzyść?
Ręka Zapaty przy golu na 1-0 dla Milanu w 2013.
Nieuznany gol Bojana na wagę awansu do finału w meczu z Interem w 2010.
Brak karnego pod koniec rewanżowego meczu z Atlético w 2016. (Pomijam że zasłużenie odpadliśmy i ten karny nic by nie zmienił, ale był ewidentny).
W samym dwumeczu z Chelsea w 2009 brak karnego za rękę Ballacka, czerwona kartka dla Abidala za nic.
To tak z pamięci, a błędy na naszą korzyść to zdecydowanie wyrzucenie van Persiego, ale co poza tym? Ten niby największy skandal sędziowski czyli Chelsea 2009 to był pokaz niekompetencji sędziów w obie strony.

3

@Chwytliwy Halo, policja? Jakiś piękniś mi się włamał do telefonu. A nie, chwila, odwołuję. To tylko @Chwytliwy

6

@YoungTalents Długie spodnie to i długie skarpetki, gdy spodenki to krótkie.

47

Barcelona w obiektywie #3
Podsumowanie sezonów za pomocą 10 zdjęć. Staram się, aby nie były to pierwsze lepsze zdjęcia z google grafika. Możliwe, że niektóre ze zdjęć zobaczysz pierwszy raz.
Zapraszam w podróż w czasie do minionych sezonów w wykonaniu FC Barcelony!

Sezon 2009/10

1. Superpuchar i SuperPedro
Piąte trofeum w roku 2009 zostało zdobyte w Monako. Po 90 minutach wynik był bezbramkowy i potrzebna była dogrywka. Pedro precyzyjnym strzałem pokonał ukraińskiego bramkarza i tym samym zapewnił Barcelonie Superpuchar Europy.
28.08.2009
FC Barcelona 1-0 Szachtar Donieck
(Pedro 115')
https://zapodaj.net/images/3107e6e829b18.jpg

2. Wielki Zlatan
Pierwsze El Clásico w sezonie zostało rozegrane na Camp Nou w 110. rocznicę założenia klubu. Na początku drugiej połowy na daleką wrzutkę w pole karne zdecydował się Dani Alves, a Ibrahimović fantastycznym uderzeniem z pierwszej piłki pokonał Casillasa.
29.11.2009
FC Barcelona 1-0 Real Madryt
(Ibrahimović 56')
https://zapodaj.net/images/c480e00a7f1f0.jpg

3. Pierwsza z wielu
Złotą Piłkę za rok 2009 otrzymał po raz pierwszy Lionel Messi. W głosowaniu wyprzedził drugiego Cristiano Ronaldo oraz swoich klubowych kolegów Xaviego i Iniestę.
01.12.2009
https://zapodaj.net/images/c64fe22f44470.jpg

4. "Jeśli przegracie, pozostaniecie najlepsi. Jeśli wygracie, staniecie się wieczni"
Tymi słowami Pep motywował zawodników w przerwie przed dogrywką w finale KMŚ. Do owej dogrywki doszło dzięki trafieniu Pedro na parę minut przed końcem meczu. W samej dogrywce wyjątkowego gola strzelił Messi. Trafienie klatką piersiową zapewniło Barcelonie wygraną.
19.12.2009
Estudiantes 1-2 FC Barcelona
(Boselli 37' - Pedro 88' Messi 110')
https://zapodaj.net/images/f9a98270090c6.jpg

5. 6 pucharów
Rzeczywiście drużyna stała się wieczna dzięki niebywałemu osiągnięciu. Dowodzona przez Guardiolę ekipa wygrała dosłownie wszystko, co było do wygrania. Przed meczem z Villarealem zaprezentowano wszystkie 6 pucharów.
02.01.2010
FC Barcelona 1-1 Villarreal
(Pedro 7' - Fuster 50')
https://zapodaj.net/images/88a51e8210ad5.jpg

6. Wielki mały człowiek
Jeden z moich ulubionych meczów Messiego. Przez całe spotkanie był prowokowany, kopany i faulowany przez zawodników Zaragozy. Odpłacił im się tym, co potrafi najlepiej, czyli strzeleniem pięknych goli. Polecam obejrzeć skrót tego meczu. Wspaniały pokaz umiejętności i opanowania.
21.03.2010
Real Zaragoza 2-4 FC Barcelona
(Colunga 85' 89' - Messi 4' 65' 78', Ibrahimović 90')
https://zapodaj.net/images/f7d0f5e479df0.jpg

7. 4rsenal
Tego wieczora Camp Nou było świadkiem jednego z największych meczów w karierze Messiego. W ćwierćfinale Ligi Mistrzów przypieczętował awans Barcelony zdobywając 4 gole przeciwko Arsenalowi. Po tym meczu zaczęto mówić o Messim jako o najlepszym w historii.
06.04.2010
FC Barcelona 4-1 Arsenal
(Messi 21' 37' 42' 88' - Bendtner 18')
https://zapodaj.net/images/e83d571fbf883.jpg

8. Wygrana po katastrofie
W związku z katastrofą w Smoleńsku rewanżowy Klasyk poprzedziła minuta ciszy. Kolejny raz w sezonie błysnął Messi zdobywając pierwszego gola i odważnie eksponując herb Barcelony kibicom na Bernabéu. W drugiej połowie gola dołożył Pedro. W niezwykle wyrównanej walce o mistrzostwo ta wygrana była ogromnie cenna.
10.04.2010
Real Madryt 0-2 FC Barcelona
(Messi 32', Pedro 56')
https://zapodaj.net/images/740910ce87bb1.jpg

9. Mourinho
W rewanżowym półfinale Ligi Mistrzów czerwoną kartkę w 28. minucie otrzymał Thiago Motta, utrudniając zadanie Interowi. Słynący z prowokacji José Mourinho podszedł do Guardioli, udzielającemu wskazówek Ibrahimoviciowi, i powiedział że "w normalnych warunkach to Inter by wygrał". Normalnych warunków zdecydowanie nie było w tym meczu, gdyż prawidłowy gol Bojana, dający awans do finału został anulowany. Mimo to Mourinho odniósł swoje pierwsze zwycięstwo nad Guardiolą.
28.04.2010
FC Barcelona 1-0 Inter
(Piqué 83')
https://zapodaj.net/images/475407d2411f6.jpg

10. Liga i mama
Wyścig o mistrzostwo Hiszpanii trwał aż do ostatniej kolejki. Barcelona przypieczętowała zdobycie tytułu gromiąc u siebie Real Valladolid. Po jednym z goli Messi podbiegł do siedzącej na trybunach matki i wyściskał ją.
16.05.2010
FC Barcelona 4-0 Real Valladolid
(Prieto 27' (sam.), Pedro 31', Messi 61' 74')
https://zapodaj.net/images/d0b21e44f159b.jpg


Poprzedni wpis: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8262652#comment-8262652

Prosili o oznaczenie: @Kompletny @_wiktoria_ @ToshyFCB @Shroud @Kidd @JimMorrisonFCB @LonelyVEB @Q55 @Simon_1899 @Rompul

Jeśli ktoś jeszcze chciałby być informowany o kolejnych postach, to można się zgłaszać. Co prawda nie mogę oznaczyć więcej niż 10 osób, ale będę wysyłał wiadomość prywatną z linkiem do posta ;)

0

Tak sobie czytam te zalecenia dotyczące jak uchronić się przed tym wirusem. No i trochę dziwnie, bo z tego wynika że nic nie muszę zmieniać w swoim życiu. Bo to żeby często być ręce i zasłaniać twarz przy kichaniu czy kaszlu to chyba oczywiste.

6

@Mario96w Ja rozumiem ofensywę ale żeby aż tak? Bez bramkarza?

47

Pamiętam jak kiedyś przyszedłem do szkoły i był dzień przebierańców. Każdy się za kogoś przebrał, a ja kompletnie o tym zapomniałem. A jednak prawie każdy chwalił mnie mówiąc "o fajny strój debila".

2

@Kompletny Bo mieli z tyłu głowy jego krzyki i to odbiło się na ich psychice…

5

Dobry kapitan - taki co drze mordę na boisku.
Dobry trener - taki co drze mordę z ławki.

8

@SuperPatsonFCB Weź człowieku zastanów się trochę co ty wypisujesz, bo naprawdę aż się smutno robi gdy się to czyta.

0

@PanPatrykk No jeśli niewygodnym fragmentem jest drugie przykazanie, to tak, tak właśnie robi.

19

@TheNekro94 Ostatnio też byłem w szpitali zapisać się do ortopedy. Pani w rejestracji stwierdziła że najbliższy termin jest za 10 lat, 5 marca 2030. Zdziwiła się bardzo gdy dopytałem na którą godzinę.
- A co to za różnica, skoro to za 10 lat? - zapytała z zaciekawieniem.
- Na 10:00 mam już umówionego okulistę.

1

@PanPatrykk Ciekawe na jakiej religii cię tak uczyli. Podejrzewam że na katolickiej, a sama religia katolicka jest bardzo daleka od Biblii.

2

@Pressinho Co to za bzdurne zestawienie? Większość najważniejszych porażek za Guardioli też była na wyjeździe.

3

@Hiacynk
Boczek wchodzi do pokoju: Dzień dobry państwu, to ja
Ferdek: no widzę i co z tego?

Ferdek: jak to mówią, pokaż mi swojego buta, a powiem ci kim jesteś
Boczek pokazuje klapka: no i kim jestem panie Ferdku?
Ferdek: no panie Boczek nikim

Ferdek: a jakby pana jakaś niemiecka kopara wykopała to co?
Boczek: panie, ale ja nie chwast jestem
Ferdek: to się panu tak wydaje…

Ferdek do Paździocha: coś się pan tak wystroił jak na pogrzeb babki?
Paździoch: tak się właśnie składa że wybieram się na pogrzeb babki


1

@msmsms Antoine Lenglet Matuidi

0

@deyna2018 Rosyjski? Może jakiś bałkański.

1

@Kamil92 Symfonii 40. Mozarta, 5. Beethovena oraz Sonaty Księżycowej, Jezioro łabędzie i Dziadek do orzechów Czajkowskiego.

4

@KamQiX Obaj mieli bardzo trudną sytuację. Nie wiem kto trudniejszą, bo nie da się porównać. Nasza gra za Enrique była w całości oparta na MSN. A tu na dzień dobry zostajemy z Deulofeu zamiast Neymara. Za to co Valverde zrobił wtedy będzie miał mój dożywotni szacunek. Sytuacja Setiéna jest o tyle gorsza, że właściwie na własne życzenie ją mamy. Bo Valverde miał problem przez szczeniackie zachowanie Neymara, a Quique cierpi przez debilizm zarządu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?