@tadzik447 Ja dostawałem tego typu mail gdy ktoś kupił coś mojego i miałem do zapłacenia prowizję dla allegro. A z tego co wkleiłeś to wynika że to ty coś kupiłeś. Dziwna sytuacja, ja bym nie płacił.
@Czak18 Bardzo trudno jest to ogarnąć na początku, przytłoczy cię po prostu natłok różnych informacji. Jednak z czasem nauczysz się że większość jest niepotrzebna, a raczej taka że nie musisz na wszystko zwracać uwagi. Najpierw weź sobie swój ulubiony klub, najlepiej Barcelonę, bo znasz jej piłkarzy, styl gry i tak dalej. No i też łatwo się gra takim klubem. Rozegraj sobie cały sezon jako taki samouczek, po prostu próbuj różnych opcji i nie przejmuj się wynikami. Ja gdzieś tak w połowie sezonu już ogarniałem o co chodzi. Polecam tak zrobić bo mi to bardzo pomogło: pierwszy sezon graj Barceloną jako trening i zapoznanie grą, a jak uznasz że już swobodnie się czujesz to zacznij nową karierę już na serio ;)
@BarcaInfo Ale to był piękny mecz… 2009 ma może ładniejszą otoczkę przez Rzym, motywacyjny film Pepa czy hymn Champions League wykonany przez Bocellego, ale to ten z 2011 to była maestria. Prawie perfekcyjny mecz w wykonaniu Barçy, Manchester był bezradny, co podkreślił Sir Alex mówiąc że to najlepsza drużyna w historii. Gdyby nie główka Cristiano w finale pucharu to byłby kolejny tryplet po fantastycznym sezonie. Wątpię czy będzie nam dane przeżywać coś podobnego w najbliższych kilkunastu latach.
Mam jakieś takie przeczucie, że gdyby to Real był mistrzem jesieni lub liderem tabeli na obecną chwilę, to La Liga jakoś tak szybciej by podjęła decyzję co do przyznania mistrzostwa.
@Serokles Dokładnie o to chodzi, też na początku myślałem że od teraz są to Niderlandy, a nie Holandia, ale jednak tak nie jest. To coś podobnego jak Włochy. We Włoszech i chyba na całym świecie jest to Italia, a u nas Włochy :D
Jeśli mam FM19 to jak mogę zacząć grę z aktualnymi składami? Jest jakaś możliwość żeby zaktualizować składy bezpośrednio w grze? Czy muszę jakoś ręcznie pobrać z internetu i samemu zainstalować?
@barcafan9512 A jaki powód tego że wolałbyś "bić konia"? Względy higieniczne? Czy bardziej moralne? Jeśli chodzi o higienę to sam bym nie skorzystał z oferty obcej pani stojącej przy tej leśnej dróżce. Ale nazwijmy to pracownica domu publicznego raczej jest pod tym względem czysta.
2
@Kajtek77 Oddziały monitorujące okolice obecne w każdym oknie. Mają poduszkę na parapecie i rozwiązują krzyżówkę.
1
@tadzik447 Ja dostawałem tego typu mail gdy ktoś kupił coś mojego i miałem do zapłacenia prowizję dla allegro. A z tego co wkleiłeś to wynika że to ty coś kupiłeś. Dziwna sytuacja, ja bym nie płacił.
0
@Damian11 A co robią dzieci w domach dziecka 26 maja?
5
@Kwiatek67 Nie chcielibyśmy.
3
@FCBhls7 Contratiempo
1
0
@kamilop :-D
1
@Czak18 Bardzo trudno jest to ogarnąć na początku, przytłoczy cię po prostu natłok różnych informacji. Jednak z czasem nauczysz się że większość jest niepotrzebna, a raczej taka że nie musisz na wszystko zwracać uwagi. Najpierw weź sobie swój ulubiony klub, najlepiej Barcelonę, bo znasz jej piłkarzy, styl gry i tak dalej. No i też łatwo się gra takim klubem. Rozegraj sobie cały sezon jako taki samouczek, po prostu próbuj różnych opcji i nie przejmuj się wynikami. Ja gdzieś tak w połowie sezonu już ogarniałem o co chodzi. Polecam tak zrobić bo mi to bardzo pomogło: pierwszy sezon graj Barceloną jako trening i zapoznanie grą, a jak uznasz że już swobodnie się czujesz to zacznij nową karierę już na serio ;)
3
@BarcaInfo Ale to był piękny mecz… 2009 ma może ładniejszą otoczkę przez Rzym, motywacyjny film Pepa czy hymn Champions League wykonany przez Bocellego, ale to ten z 2011 to była maestria. Prawie perfekcyjny mecz w wykonaniu Barçy, Manchester był bezradny, co podkreślił Sir Alex mówiąc że to najlepsza drużyna w historii. Gdyby nie główka Cristiano w finale pucharu to byłby kolejny tryplet po fantastycznym sezonie. Wątpię czy będzie nam dane przeżywać coś podobnego w najbliższych kilkunastu latach.
0
@pero1983 Pełna zgoda. Brawo rząd PiS!
21
@Witekk10 Nic dziwnego, w końcu jest noc.
0
@Irmscher10 A mnie bawi sugerowanie że tak by nie było gdyby Real był liderem.
3
@Barca1992 A rzeczywiście, cztery po siódmej
2
@Kamil92 Ogólna atmosfera po zwolnieniu Valverde.
2
@quarto Zdecydowanie Barcelona 3-0 Bayern w 2015. To co Messi tam odwalał to jest niepojęte, nawet jak na niego.
5
@wojopancer 1. Symetria
2.Dzień Świra
3. Incepcja
4. Naga broń
5. Epoka lodowcowa
6. Liverpool 4-0 Barcelona
7. Real Madryt - Tryplet The Movie
0
@Colon Roxie Węgiel
2
@kubs_ Przeczytałem Złotą dekadę i naprawdę polecam. Bardzo szybko się czyta i ciekawych rzeczy można się dowiedzieć.
0
Mam jakieś takie przeczucie, że gdyby to Real był mistrzem jesieni lub liderem tabeli na obecną chwilę, to La Liga jakoś tak szybciej by podjęła decyzję co do przyznania mistrzostwa.
3
@Avada Kedavra W Hiszpanii nawet zdobyta bramka to jeszcze niekoniecznie gol.
1
@mekston Wydaje mi się że każde zdobyte punkty byłyby tak samo ważne jak te ze wspominanym przez ciebie Sociedad.
1
@macio_944 Ładny avatar.
3
@Serokles Dokładnie o to chodzi, też na początku myślałem że od teraz są to Niderlandy, a nie Holandia, ale jednak tak nie jest. To coś podobnego jak Włochy. We Włoszech i chyba na całym świecie jest to Italia, a u nas Włochy :D
4
@Serokles Właśnie w języku polskim zadnej zmiany nie było, Holandia wciąż jest Holandią.
2
@VenoM Dziwnie brzmi bo jest po prostu głupie. Holandia nie zmieniła swojej nazwy.
0
Jeśli mam FM19 to jak mogę zacząć grę z aktualnymi składami? Jest jakaś możliwość żeby zaktualizować składy bezpośrednio w grze? Czy muszę jakoś ręcznie pobrać z internetu i samemu zainstalować?
0
Który tam to Zborek?
0
@NorbiTBOB Ciekawe ile goli strzelił w Grand Derby.
0
@barcafan9512 A jaki powód tego że wolałbyś "bić konia"? Względy higieniczne? Czy bardziej moralne? Jeśli chodzi o higienę to sam bym nie skorzystał z oferty obcej pani stojącej przy tej leśnej dróżce. Ale nazwijmy to pracownica domu publicznego raczej jest pod tym względem czysta.
12
Czy jeśli korzystam z usług prostytutek, to znaczy że traktuję kobiety przedmiotowo?