2

@Kajtek77 Oddziały monitorujące okolice obecne w każdym oknie. Mają poduszkę na parapecie i rozwiązują krzyżówkę.

1

@tadzik447 Ja dostawałem tego typu mail gdy ktoś kupił coś mojego i miałem do zapłacenia prowizję dla allegro. A z tego co wkleiłeś to wynika że to ty coś kupiłeś. Dziwna sytuacja, ja bym nie płacił.

0

@Damian11 A co robią dzieci w domach dziecka 26 maja?

5

@Kwiatek67 Nie chcielibyśmy.

3

@FCBhls7 Contratiempo

1

‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎

0

@kamilop :-D ‎

1

@Czak18 Bardzo trudno jest to ogarnąć na początku, przytłoczy cię po prostu natłok różnych informacji. Jednak z czasem nauczysz się że większość jest niepotrzebna, a raczej taka że nie musisz na wszystko zwracać uwagi. Najpierw weź sobie swój ulubiony klub, najlepiej Barcelonę, bo znasz jej piłkarzy, styl gry i tak dalej. No i też łatwo się gra takim klubem. Rozegraj sobie cały sezon jako taki samouczek, po prostu próbuj różnych opcji i nie przejmuj się wynikami. Ja gdzieś tak w połowie sezonu już ogarniałem o co chodzi. Polecam tak zrobić bo mi to bardzo pomogło: pierwszy sezon graj Barceloną jako trening i zapoznanie grą, a jak uznasz że już swobodnie się czujesz to zacznij nową karierę już na serio ;)

3

@BarcaInfo Ale to był piękny mecz… 2009 ma może ładniejszą otoczkę przez Rzym, motywacyjny film Pepa czy hymn Champions League wykonany przez Bocellego, ale to ten z 2011 to była maestria. Prawie perfekcyjny mecz w wykonaniu Barçy, Manchester był bezradny, co podkreślił Sir Alex mówiąc że to najlepsza drużyna w historii. Gdyby nie główka Cristiano w finale pucharu to byłby kolejny tryplet po fantastycznym sezonie. Wątpię czy będzie nam dane przeżywać coś podobnego w najbliższych kilkunastu latach.

0

@pero1983 Pełna zgoda. Brawo rząd PiS!

21

@Witekk10 Nic dziwnego, w końcu jest noc.

0

@Irmscher10 A mnie bawi sugerowanie że tak by nie było gdyby Real był liderem.

3

@Barca1992 A rzeczywiście, cztery po siódmej

2

@Kamil92 Ogólna atmosfera po zwolnieniu Valverde.

2

@quarto Zdecydowanie Barcelona 3-0 Bayern w 2015. To co Messi tam odwalał to jest niepojęte, nawet jak na niego.

5

@wojopancer 1. Symetria
2.Dzień Świra
3. Incepcja
4. Naga broń
5. Epoka lodowcowa
6. Liverpool 4-0 Barcelona
7. Real Madryt - Tryplet The Movie

0

@Colon Roxie Węgiel

2

@kubs_ Przeczytałem Złotą dekadę i naprawdę polecam. Bardzo szybko się czyta i ciekawych rzeczy można się dowiedzieć.

0

Mam jakieś takie przeczucie, że gdyby to Real był mistrzem jesieni lub liderem tabeli na obecną chwilę, to La Liga jakoś tak szybciej by podjęła decyzję co do przyznania mistrzostwa.

3

@Avada Kedavra W Hiszpanii nawet zdobyta bramka to jeszcze niekoniecznie gol.

1

@mekston Wydaje mi się że każde zdobyte punkty byłyby tak samo ważne jak te ze wspominanym przez ciebie Sociedad.

1

@macio_944 Ładny avatar.

3

@Serokles Dokładnie o to chodzi, też na początku myślałem że od teraz są to Niderlandy, a nie Holandia, ale jednak tak nie jest. To coś podobnego jak Włochy. We Włoszech i chyba na całym świecie jest to Italia, a u nas Włochy :D

4

@Serokles Właśnie w języku polskim zadnej zmiany nie było, Holandia wciąż jest Holandią.

2

@VenoM Dziwnie brzmi bo jest po prostu głupie. Holandia nie zmieniła swojej nazwy.

0

Jeśli mam FM19 to jak mogę zacząć grę z aktualnymi składami? Jest jakaś możliwość żeby zaktualizować składy bezpośrednio w grze? Czy muszę jakoś ręcznie pobrać z internetu i samemu zainstalować?

0

Który tam to Zborek?

0

@NorbiTBOB Ciekawe ile goli strzelił w Grand Derby.

0

@barcafan9512 A jaki powód tego że wolałbyś "bić konia"? Względy higieniczne? Czy bardziej moralne? Jeśli chodzi o higienę to sam bym nie skorzystał z oferty obcej pani stojącej przy tej leśnej dróżce. Ale nazwijmy to pracownica domu publicznego raczej jest pod tym względem czysta.

12

Czy jeśli korzystam z usług prostytutek, to znaczy że traktuję kobiety przedmiotowo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?