1

@Zoker A ile trofeów zdobył w ciągu tych 4 sezonów?

13

Ciekawostka: W telewizji widać człowieka, a w radiu już nie.

7

@Messibestplayerintheworld ZP nie dla Messiego za 2016 i 2017 to już był skandal.

6

@macio_944 "Wyszkolenie techniczne nie polega na tym, że potrafisz żonglować piłkę tysiąc razy. Każdy umie to zrobić poprzez ćwiczenie. Z czymś takim możesz iść do cyrku. Technika to podanie piłki za pomocą jednego kontaktu, z odpowiednią prędkością, w odpowiednim momencie, na lepszą nogę twojego kolegi."

2

@Bykunn Ja cię nauczę. Włącz wodę i opłukaj gdzie trzeba, potem zakręć i elegancko wyczyść wszystko gąbką i jak już wszystko umyte, odkręć wodę i opłucz wszystkie naczynia.

16

Nie jestem jakimś ekoświrem, ale jasny szlag mnie trafia gdy ktoś zmywa naczynia, typu kubek po kawie i łyżeczka i przez cały ten czas z kranu leci woda dużym strumieniem. Zakręć ten pieprzony kran skoro nie potrzebujesz bieżącej wody. Tak samo przy myciu zębów, znam takich co przez te 2 minuty mają odkręcony kran no i woda tak sobie leci przez te 2 minuty, bez żadnego celu... grrr...

6

@Hosh Ponad milion głosów do sejmu tez było niemożliwe w najbardziej optymistycznych sondażach.

3

@Colon W moim serduszku.

1

Iniesta, łamie tę akcję do środka iii... Jeden do zera! Barcelona obejmuje prowadzenie w dziesiątej minucie. Xavi, Xavi, Xavi pokonuje Ikera Casillasa!

0

@MESSIah16 Pomijając ochronę zdrowia to atmosfera strachu wśród społeczeństwa jest korzystna zarówno dla mediów, jak i dla rządów, więc dlatego.

1

Z jakiego windowsa korzystacie? Ja od zawsze z windows 7. Te nowsze mnie odpychały z powodu menu kafelkowego i podobno znacznych różnic względem poprzednika. Siódemka jest dla mnie bardzo intuicyjna i po prostu wygodna, gdyż znam ten system bardzo dobrze i czuję się pewnie w nim. Teraz myślę czy by nie zmienić na 8 lub 10. Ktoś przeszedł z siódemki na któryś z tych? Jakie opinie? Warto? No i też pytanie do czego wykorzystujecie komputer? Ja bardzo ogólnie, tworzę filmy, grafiki, muzykę, przeglądam internet, w gry nie gram specjalnie, tylko czasem FM czy Minecraft. Do tego siódemka wystarcza, a nie wiem jak pozostałe.

3

@contowsky Może nie ulubiony, ale jedyny o którym wiem to Nani.
E: O proszę, również nasz Jorge Cuenca, mój rówieśnik :D
E2: ejejej, chwila chwila… poznałeś moją datę urodzenia, a więc i 6 pierwszych cyfr mojego numeru PESEL, osz ty cwaniaku…

0

@DonMatteo901 Nie każdy ogląda Overwatche.

0

@TheNekro94 Butelka do ręki i jazda!

0

Najgorsza rzecz rano to czekanie aż woda do yerby się ochłodzi na tyle aby można było się napić…

3

@Felipe_PL Requiem dla snu.

2

Najwięcej goli zza pola karnego od 2017 roku:
25 (!) - Lionel Messi
11 - Memphis Depay, Dries Mertens, Suso
10 - Riyad Mahrez, Philippe Coutinho, Marcel Sabitzer, Nabil Fekir
Niezły odlot.

9

@BarcaInfo Środek pola: Xavi, Busi i Iniesta. Oni się prześcigali w tym, kto jest bardziej niesamowity...

11

@Bykunn No nie wiem. Jedną sprawą jest pajacerka Luisa który sam nie wiedział za co się złapać, a zupełnie inną fakt że Marquinhos go podciął i dlatego ten się przewrócił. Oczywisty karny. Na powtórkach wyraźnie to widać.

4

@Katalonbar Ale jakiego materiału? Cała ostatnia klasa to są powtórki do matury. Jeśli pełnoletni ludzie nie potrafią sami się przygotować przez miesiąc to w ogóle nie powinni mieć matury, jeśli ona ma jakąkolwiek wartość. Nie nie róbmy sobie jaj. Poza tym to nie jest wolne od nauki tylko od wychodzenia z domu do szkoły. Nie ma żadnych podstaw aby nie uczyć się w tym czasie.

2

@Bykunn A co tam było nieprawidłowego?

1

@Mns21 Poziom życia jest znacznie większy niż w Polsce. Tutaj jak przyjedziesz z zerem na koncie to po pół roku pracy już możesz sobie odłożyć jakąś kwotę, po roku stać cię na samochód itd. I to wszystko żyjąc normalnie, wcale nie głodując czy odmawiając sobie wszystkiego. Bardziej chodzi mi o inne aspekty. Pogoda jest tutaj okropna, bardzo silne porywiste wiatry wiejące non stop przez cały dzień, do tego deszcz i zimno i naprawdę nie jest przyjemne wychodzenie z domu, a jak tak jak ja nie masz prawka i jeździsz rowerem to tym bardziej. Inne kwestie to takie już osobiste, tęsknie za moimi znajomymi, za moim miastem. Tutaj większość Polaków to ćpuni czy dno społeczne. Irytują mnie też takie "pierdoły" jak chleb. Tutaj nie mają pojęcia co to jest chleb. Jakieś plastikowe gówno tu mają, a nie porządny chleb z piekarni. Nigdy nie sądziłem że może mi brakować czegoś co w Polsce mam na każdym kroku. Niby są polskie sklepy z polskimi produktami ale ceny to mają tam niezłe. Sumując plusy i minusy jednak chyba wychodzi bardziej na plus, bo faktycznie jeśli chodzi o pieniądze to nawet zaczynając tu i zarabiając minimalne stawki stać cię na więcej niż w Polsce. Ale te takie "pierdoły" o których wspominałem potrafią irytować na co dzień.

0

@Kajtek77 Ano konni łucznicy :D Super opcję mieli formowania takiego kręgu. Początek każdej bitwy to była gra w kotka i myszkę z oszczepnikami wroga, podbiegałem i ostrzeliwałem ich, a zanim oni zdążyli wycelować i rzucić oszczepami ja już się oddaliłem i tak aż do wyczerpania amunicji. Akurat ja wierny Rome, w Barbarian Invasion nie za bardzo lubiłem grać, niemniej super były ataki nocne.

0

@Marcello Dziecko ogląda czy sam się skusiłeś? :D

0

@Mns21 Nie wiem. Rodzice tu mieszkają, ale mi się w ogóle tu nie podoba. Jedyne co mnie tu trzyma to pieniądze. Dużo bardziej wolałbym w Polsce mieszkać, no ale w Polsce trudno spokojnie żyć.

0

@Kajtek77 Rzymem też grałem ale to było za łatwe, zawsze kończyło się tak samo, czyli Juliusze i Brutusi podbijają wszystko, Scypioni Afrykę i zatrzymują się na walce z Egiptem :D Macedonią najfajniej mi się grało. Lubiłem też Scytię i ich konnych łuczników.

1

@Kajtek77 Polecam obejrzeć


Wspaniała bitwa. Moja ulubiona cywilizacja antyczna czyli Rzym vs moja ulubiona taktyka bitewna czyli falanga :D Oj grało się Macedonią w Rome Total War...

4

@NeroTFP Dzisiaj rano niespodzianie znów Alina włącza pranie
Pralka brzęczy, ona jęczy xD wszystko dźwięczy, to mnie męczy

0

@Mns21 0,5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?