2

@mlodykibic24 A tak poważniej to kwiaty najlepszą opcją chyba będą. Każda kobieta lubi dostawać kwiaty, a jak mama nie ma jakiegoś konkretnego życzenia to jest to bardzo bezpieczne wyjście. Ja właśnie wróciłem z kwiaciarni z bukietem i moja mama bardzo się ucieszyła, a to przecież tylko kwiaty :)

5

@mlodykibic24 2 x 20 zł w kopercie

4

@koziar Liverpool 18/19 wyżej od Barçy 14/15? xD

2

@IronSanHybrid Komuniści - kupujesz im prezenty, a oni mordowali Polaków.

0

@Munio W 2018 razem z grupą ze szkoły lecieliśmy Ryanairem i w Krakowie tkwiliśmy na lotnisku przez ponad 6 godzin :D Ogólnie niezły burdel tam mają u siebie. Cała sprawa ciągnęła się przez rok, choć to głównie przez niekompetencję naszej koordynatorki. Gdy sami zebraliśmy się i zaczęliśmy kontaktować się z Ryanairem to w ciągu 2 tygodni udało się wszystkim dostać odszkodowanie. Warto było czekać bo 400 euro :D Choć burdel mieli niesamowity bo 20 osób leciało tym samym lotem i części wysłali od razu pozytywne rozpatrzenie wniosku, a części że wniosek złożony za późno i odszkodowanie nie nalezy się. No ale wszystko dobrze się potoczyło. Zależy też od osoby która akurat ma dyżur na obsłudze klienta. Warto też wysyłać maile do nich i pisać na czacie, wiem z doświadczenia :D

8

@macio_944 Poncjusz Piłat na pewno był za Barçą.

6

@AV0CAD0 Czytając wczorajsze wpisy tutaj, obawiam się że pisali to poważnie.

1

@Cochise E tam, dobrze zrobili bo był kryzys i trzeba było tak zrobić! Do tego za PO nie było takiego syfu w TVP. Według mnie warto im dać szansę na rządzenie ;)

4

@Cochise Miałem nie mówić, ale powiem, bo obraża się zmarłego! Tak się składa że Mieszko dorabiał sobie nielegalnie. Sprzedawał na targowiskach takie małe, brązowe kuleczki o słodkim smaku. Dzisiaj nazywamy to czekoladkami. Nie wierzysz? Ha. A słyszałeś o firmie Mieszko? Myślisz że skąd ta nazwa?

0

@Cochise Bynajmniej. Wydawał swoje pieniądze zgodnie z własną wolą. Żadne zasiłki, tfu!

12

@rasta212 Kurde, fajny był chłopaczek z niego. Zawsze mi 10 zł dawał.

4

@VamosRakieta Widzę Rakiticia nikt nie chce kupić to już wpychacie go jako nagrodę miesiąca byleby się go tylko pozbyć.

2

@macio_944 Dobrze, przepraszam że źle odebrałem ten wpis. Mea culpa i w ogóle.
@sidzej Przepraszam. Przyjmij proszę ten skromny bukiet w ramach moich przeprosin https://img.familie.pl/bukiet_penia_uczuc.jpg

7

@sidzej Bardzo reprezentatywna grupa. Twój wpis zabrzmiał jak jakiś atak na Konfę zarzucający jej niekonsekwencję i hipokryzję.

3

@sidzej Nie ma to jak oceniać oficjalne stanowisko danej partii.

0

Pije tu ktoś Pajarito? Słyszałem dużo dobrego o tej marce, ale nie zasmakowała mi za bardzo. Nie jest zła, ale do @Colona nie ma podjazdu jak dla mnie. Zawiedziony natomiast jestem Kurupi w wersji menta boldo. Tak jak Colon w tej wersji jest moim ulubionym smakiem, tak Kurupi jest po prostu niesmaczna. Dziwne bo chyba powinny smakować podobnie, jednak zarówno zapach jak smak jest daleki od dobrego.

13

@Mesi12 Czy obowiązek maseczek jest tylko w Polsce? W Holandii od początku epidemii nie było czegoś takiego. Gdy poprawiła się pogoda to wszyscy normalnie siedzą na dworze, dzieci wesoło biegają. Dlatego śmieszą i smucą mnie obrazki z Polski gdzie Polacy muszą chodzić w kagańcach bo tak sobie postanowił ich pan.

6

@VirtuoZ Tutaj wideo z tego zdarzenia. https://www.dailymotion.com/video/x74t48l

0

Gwoliż jakim złośliwym kaprysom aury waszmość dobrodzieja persona tak późno w budzie się pojawia?

0

@Barca1992 u mnie się zacina na tym etapie i nie chce drgnąć dalej przez jakąś minutę https://zapodaj.net/a90acafcf7fed.jpg.html
Nawet Menu nie działa ani zaden inny przycisk.
Chyba wygasło mi konto premium.

0

Tylko ja mam dziś problem z załadowaniem LR na mobilnej?

4

@justfootball No pasa nada.

2

@msmsms Zaglądali do kufrów, zaglądali do waliz,
nie zajrzeli do dupy - tam miałem socjalizm.

0

@Ghostface Można się ubezpieczyć od wszelakich chorób czy zabiegów.
Wygląda źle sam fakt że przymusowo są mi rabowane moje pieniądze, obojętnie na jaki cel one idą. Na domiar złego spora część z nich jest po prostu marnowana i wydawana nieefektywnie.
A swoją drogą to co to znaczy "polegać na NFZ"? To nie jest jakaś magiczna darmowa służba zdrowia. Każdy człowiek jest tam ubezpieczony, z tą różnicą że przymusowo i nieopłacalnie.

1

@tbas Świetny pomysł, porównujmy jedne z najbogatszych państw na świecie do Polski :D W Skandynawii są też bardzo wysokie podatki, to też należy wprowadzić w Polsce, bo przecież Norwegowie czy Szwedzi są najszczęśliwsi na świecie.
@Arkon W USA służba zdrowia nie jest sprywatyzowana.

8

@Arkon Ciekawe pytania zadajesz. A niby jak funkcjonuje weterynaria? Słyszałeś o Narodowym Funduszu Zdrowia Psów i Kotów? A widziałeś żeby psy czy koty zdychały pod płotem?
A może wiesz czym jest ubezpieczenie zdrowotne? Miesięcznie na NFZ z pensji jest ci pobierane ponad 320 zł. Za to masz taką służbę zdrowia, jaką masz. Nawet dzisiaj prywatny pakiet ubezpieczeniowy możesz kupić za mniej niż 300 zł i dostać to samo, co na NFZ, tyle że prywatnie, czyli na wizytę nie czekasz miesiąc, tylko 2 dni, do tego miła obsługa i troska o pacjenta, bo prywatny lekarz zarabia na tobie więc musi być miły dla ciebie żebyś ponownie go odwiedził, a państwowy lekarz może być gburem bo i tak swoją wypłatę dostanie niezależnie czy będziesz do niego chodził czy nie.
No a co do węgla to w czym problem? Obecnie ponad 80% naszej energii pochodzi właśnie z niego. Lepiej opowiadać dyrdymały że w 15 lat da się odejść całkowicie od węgla w takiej sytuacji jak nasza? Mamy węgiel, to palmy węglem. A sama Konfederacja jest za budową elektrowni atomowej, to jest realne wyjście, a nie populizmy o przebudowie Polski w zielone imperium w kilkanaście lat.

2

@Barwindg Wyspa totalnej porażki :D Wiem że to nie to, ale fajne to było.

1

@NeroTFP A nie mamy? :D Nie gadaj że darmowa szkoła to też mit. Państwo za wszystko płaci, a ja nawet VATu nie płacę no bo nie mam swojej firmy :D

4

@Arkon No faktycznie absurd. Jak w ogóle można uważać żeby człowiek sam płacił za swojego lekarza. O pociągu już nawet nie wspominam. Wiadomo że dużo lepiej jest płacić w podatkach za lekarza, pielęgniarkę, ministerstwo zdrowia, NFZ, wydziały zdrowia w województwach i powiatach. Na pewno tak jest taniej i lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?