1

@Danny Gaucho Zabrzmi brutalnie ale prawda jest taka że biznes się robi na frajerach.

3

@krzychu1526 Mam nadzieję że niedługo Komisja Europejska wyda odpowiednią dyrektywę aby i to ujednolicić. Nie może być tak żeby ludzie w różnych krajach myli ręce w inny sposób.

6

@geass Akurat ona bardzo fajnie wygląda sama w sobie. Komiczne jest tylko cieszenie się w tej sposób po dobitce na pustą bramkę strzelając gola na 6-0 Granadzie.

0

@Mazeri Czy my się znamy? :D brzmi strasznie znajomo

2

@NeroTFP Kaszel i katar. Co to w takim razie jak nie groźny koronawirus z Chin? Haha, co może powiesz że to przeziębienie?

19

@xofcbxo A ty wyobraź sobie że jakiegoś konkretnego dnia każdy z nas wyszedł z piaskownicy, nie zdając sobie sprawy, że już nigdy do niej nie wróci.

40

@Colon https://66.media.tumblr.com/5937a374b619554128f1541337df4919/tumblr_oun9ib3PYh1rjev45o1_1280.jpg
To pokazało jak małym człowiekiem jest i jednocześnie jaki ogromny kompleks względem Messiego ma.

2

@Adamski69 Słodkie to jest.

2

@Adamski69 precz z koruną!

2

@Szicek10 Zależy od wielkości matero chyba. Ja mam spore 350 ml ceramiczne i sypałem właśnie 3/4 ale zauważyłem że jakoś słabo na mnie zaczęła działać ta yerba. A jak innym razem nasypałem trochę to od razu poczułem pobudzenie i czułem się dobrze cały dzień :D Za dużo kofeiny powoduje właśnie senności i brak energii więc nie jest tak że im więcej tym lepiej, trzeba znaleźć swoją optymalną porcję.

2

@IronSanHybrid W rezultacie w TVP wielki napis Akcyza na paliwo obniżona! Brawo rząd PiS!
A kierowca zapłaci tyle samo, jeśli nie więcej.

0

@Barteknos Pamięć bywa zawodna więc pomogłem sobie sprawdzeniem :D

3:10 tutaj widać to na filmie.
Nie da się ukryć że za Pepa drużyna była naprawdę jak rodzina.

0

@Barteknos Na zdjęciu akurat jest sytuacja po golu ze Stuttgartem gdy Messi podbiegł do Milito, a nie do Pepa.

4

@IronSanHybrid Ciekawe że na te 9 wygranych tylko 4 są gdy trenował nas. Drugie 4 to wygrane z Athletikiem i 1 z Espanyolem :D

20

Dzięki wczorajszemu zwycięstwu Pep Guardiola stał się trenerem z największą liczbą wygranych przeciwko Realowi Madryt. Była to wygrana numer 10, wyprzedził tym samym Diego Simeone i Ernesto Valverde, którzy mają po 9 wygranych.

1

@mrboom królowie Ligi Mistrzów :D

0

Czemu my mamy taki problem z wyjazdami, a na Bernabéu gramy świetnie. Czy problem leży w głowach zawodników którzy są tu od Guardioli? Wtedy byli najlepsi na świecie i tylko Real Mourinho potrafił im się przeciwstawić. Może do nich nie dociera że świat się bardzo zmienił od tego czasu. Może oni wciąż myślą że tylko Real jest na ich poziomie i dlatego się spinają na mecze z nimi. A jak inna drużyna wygrywa to mają osrane gacie i nie ogarniają co się dzieje. No bo jak to? Jakiś tam Liverpool nad dominuje? Granada gra pressingiem z nami? Slavia nie dostaje 3 goli do przerwy?
Wiem że to brzmi niedorzecznie no ale co jest powodem tego wszystkiego? Czemu Piqué z reguły gra wyśmienicie w Klasykach, mimo że jest bez formy i w kolejnym meczu gra słabo? Czemu Busquets jest bardziej skupiony niż zazwyczaj w tych meczach? Czemu cała drużyna gra tam jak u siebie i mimo straty goli nie przestajemy atakować i grać w piłkę? Czemu na Bernabéu nikt nie spuszcza głowy? Czemu na Bernabéu widać Drużynę? Czy to chodzi wyłącznie o to, że jest to El Clásico?

0

@Hiacynk Ramos, Casemiro, Carvajal i Marcelo

0

Żyjemy w kraju prawa i sprawiedliwości :D

2

@damiano996 Zgoda, niemniej często to wygląda jakby każdy na siłę podawał do Messiego, bo jak nie poda, to Leo się obrazi na niego. Czasem to śmiesznie wygląda bo tak jakby się bali go.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@MesQueUnClub96 , @Colon , @VamosRakieta , @Rewolucja123 , @Janiama , @tadzik447 , @SeeleyBooth , @KamQiX , @Avada Kedavra , @krzychu1526 jest ich dużo więcej ale nie mogę ich oznaczyć, wszyscy moi obserwowani to ulubieni

0

@MesQueUnClub96 Nie ma za co. Czego się spodziewałeś? Jeszcze z taką mordą.(na avatarze)

2

3

@Tomek_TF Jasne, sam Valverde powiedział że ma w dupie przygotowanie fizyczne :D

5

Samedo, Busqoets, Tobido, Malcolm, Langlet, Griezzman, Sergio Roberto, Frankie de Jong…

3

@KamQiX Samedo?

21

Swoją drogą też ciekawi mnie to wypominanie kwoty za jaką dany piłkarz przyszedł.
"No Griezmann zagrał nieźle ale wymagam więcej od piłkarza za 120 mln" Czyli gdyby Griezmann przyszedł za 60 mln, to byłoby ok? To jego wina ile klub zapłacił za niego? Co innego narzekanie na sens takiego zakupu, ale to wtedy narzekanie na zarząd że wydaje pieniądze bezsensownie. Ale tutaj wymaga się lepszej gry od piłkarza, bo był drogi.

4

@Roobo Przeciwnicy mają bardzo mało sytuacji bramkowych? Strzały celne (my-rywale)
Valencia: 5-6
Levante: 9-5
Athletic: 4-1, tu faktycznie jeden strzał celny tylko
Betis: 6-3
Eibar: 11-5
Napoli: 2-4
Pressing wczoraj był dobry, ale na pewno nie był on świetny.

0

@Harakirian Bo nie strzela.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?