1

@liberoFCB Dla porównania "Nie nazywajcie mnie aroganckim, bo to co mówię jest prawdą. Jestem The Special One."

1

@VamosRakieta Dodam że nie chodzę do fryzjerki tylko do barbera ;)

1

@VamosRakieta Ja zawsze czekam aż mi założy tą płachtę czy jak to tam się nazywa i wtedy bawię się małym.

5

@DonMatteo901 Piękne wystąpienie. Może to on powinien jednak być kandydatem a nie Bosak? Przyznam że byłem za Bosakiem, ale nie znałem Dziambora z tej strony. Dobrze sobie radzi i w telewizji, i w wystąpieniach.

4

@fortunate_son "zobaczcie co mi wylosowało"

2

@skakun95 Ja na przykład nie widzę tego progresu. W ogóle zdaję mi się że większość też go nie widzi, a tylko tak mówią bo w końcu nastąpiła zmiana trenera. Mi też się nie podoba oddawanie inicjatywy rywalowi, też wolę dominować w posiadaniu piłki bo to według mnie najlepszy atak i najlepsza obrona, jednak obecnie właśnie klepiemy dla klepania i na to zwrócił uwagę Capello.
Miejmy nadzieję że z czasem się to poprawi jednak nie można zakłamywać rzeczywistości i mówić że jest dobrze, gdy nie jest. A ocena Setiéna jako trenera miałaby sens gdyby przyszedł latem, a nie w styczniu.

1

@skakun95 Tak jakby czekanie na geniusz napastnika nie było znakiem rozpoznawczym Barçy za Enrique :P
A poza tym Capello nie ocenia Setiéna jako trenera tylko mówi to co każdy może sam zobaczyć oglądając mecze.

2

@damianex10 co on wie o motywacji...


1

@NaFazieHitman Podobno Tito Villanova niedługo przed śmiercią odbył rozmowę z Messim podczas której przekonał ponoć zdecydowanego do odejścia Messiego do pozostania.

3

@Fake69 Za Valverde graliśmy bardziej bezpośrednio. To że zdarzały się fatalne mecze to jedno, ale Capello raczej mówi o ogólnej postawie. Obecnie klepiemy dla klepania, ale to nie jest ostateczna wersja Barçy Setiéna, dlatego to tak wygląda.

0

@macio_944 Stanisław Ignacy Mickiewicz?

6

@macio_944 Jak mawiał Abraham Lincoln "nie wierz we wszystko co przeczytasz w internecie". I wiesz co? Ja mu wierzę.

0

@klopx Ehh, tyle przykładów dyskryminacji. Jak żyć panie premierze/pani premierko?

14

@klopx To jeszcze nic. Musimy wywalczyć aby ludzi określano również hetero sapiens. Co to za dyskryminacja?

9

@kerouac Dobra, zmiana.

14

https://streamable.com/eemkw
"Przekazanie 2 mld z TVP na onkologię, to nie dodatkowe 2 mld ale 4 mld, bo nic nie daje takiego raka jak Telewizja Reżimowa"

14

@DragonxNF Jak ktoś uważa że Messi powinien biegać jak Vidal to naprawdę musi mieć nierówno pod sufitem.

0

@Witekk10 Robi Kini.

20

Dobry odcinek Kiepskich był dzisiaj, na czasie.
"Jesteśmy w IV Rzeczypospolitej, gdzie panuje prawo i sprawiedliwość"

"Na szczęście są w tym kraju niezależne i niezawisłe sądy" :D

Odcinek nakręcony w 2007, a wydaje się jakby to była premiera.

Ogólnie fajnie pokazuje o co chodzi z tym całym sporem w sądownictwie. Ferdek mimo że zjadł tą kiszkę Boczka to jednak nie odpowiadał za to bo jak sam powiedział "ja zjadłem, ale to kto inny ją ukręcił". Znajomy adwokat i sędzia załatwili mu uniewinnienie, a "winnego" Obwarzana wsadzili do pierdla.

5

@MaTt_BarcaFan No nie wiem. W sezonie 17/18 nasz najlepszy pomocnik i ogólnie jego najlepszy sezon w Barcelonie.

0

@Janas11224 No co ty... Kilka lat temu to tak ale ostatnio strasznie tam jest. Tylko Kapadokya na placu krakowskim :P

0

@NeroTFP O pan z Gliwic witam. Daleko od Trynku mieszkasz?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Hushovt W Spotify można słuchać również offline.
A jeśli chodzi o grupy muzyczne to tak samo jak @myscooter najwięcej słucham Hollywood Undead.

1

@masakrator05 Oj chyba jednak nie warto. Znam to uczucie. Niedawno miałem podobnie, tyle że dziewczyna 24 lata, a ja 19. Super jest ale sama powiedziała że potrzebuje starszego a nie dzieciaka. No i w sumie nie dziwię się.

0

@koksik2700 Partia po prostu chce naszych pieniędzy.

17

Warto przypomnieć stare dobre powiedzenie:
"Rząd chce naszego dobra. Ale zostało go już nam tak mało..."

3

@LuisSalvano Co za bzdura :D Jedynie Messiemu można odpuścić bronienie na 100 %, ale normlanie to od napastnika zaczyna się gra obronna.

1

@Bartek22 @xofcbxo co z nas za kibice...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?