@DonMatteo901 Piękne wystąpienie. Może to on powinien jednak być kandydatem a nie Bosak? Przyznam że byłem za Bosakiem, ale nie znałem Dziambora z tej strony. Dobrze sobie radzi i w telewizji, i w wystąpieniach.
@skakun95 Ja na przykład nie widzę tego progresu. W ogóle zdaję mi się że większość też go nie widzi, a tylko tak mówią bo w końcu nastąpiła zmiana trenera. Mi też się nie podoba oddawanie inicjatywy rywalowi, też wolę dominować w posiadaniu piłki bo to według mnie najlepszy atak i najlepsza obrona, jednak obecnie właśnie klepiemy dla klepania i na to zwrócił uwagę Capello. Miejmy nadzieję że z czasem się to poprawi jednak nie można zakłamywać rzeczywistości i mówić że jest dobrze, gdy nie jest. A ocena Setiéna jako trenera miałaby sens gdyby przyszedł latem, a nie w styczniu.
@skakun95 Tak jakby czekanie na geniusz napastnika nie było znakiem rozpoznawczym Barçy za Enrique :P A poza tym Capello nie ocenia Setiéna jako trenera tylko mówi to co każdy może sam zobaczyć oglądając mecze.
@NaFazieHitman Podobno Tito Villanova niedługo przed śmiercią odbył rozmowę z Messim podczas której przekonał ponoć zdecydowanego do odejścia Messiego do pozostania.
@Fake69 Za Valverde graliśmy bardziej bezpośrednio. To że zdarzały się fatalne mecze to jedno, ale Capello raczej mówi o ogólnej postawie. Obecnie klepiemy dla klepania, ale to nie jest ostateczna wersja Barçy Setiéna, dlatego to tak wygląda.
https://streamable.com/eemkw "Przekazanie 2 mld z TVP na onkologię, to nie dodatkowe 2 mld ale 4 mld, bo nic nie daje takiego raka jak Telewizja Reżimowa"
Dobry odcinek Kiepskich był dzisiaj, na czasie. "Jesteśmy w IV Rzeczypospolitej, gdzie panuje prawo i sprawiedliwość"
"Na szczęście są w tym kraju niezależne i niezawisłe sądy" :D
Odcinek nakręcony w 2007, a wydaje się jakby to była premiera.
Ogólnie fajnie pokazuje o co chodzi z tym całym sporem w sądownictwie. Ferdek mimo że zjadł tą kiszkę Boczka to jednak nie odpowiadał za to bo jak sam powiedział "ja zjadłem, ale to kto inny ją ukręcił". Znajomy adwokat i sędzia załatwili mu uniewinnienie, a "winnego" Obwarzana wsadzili do pierdla.
@masakrator05 Oj chyba jednak nie warto. Znam to uczucie. Niedawno miałem podobnie, tyle że dziewczyna 24 lata, a ja 19. Super jest ale sama powiedziała że potrzebuje starszego a nie dzieciaka. No i w sumie nie dziwię się.
1
@liberoFCB Dla porównania "Nie nazywajcie mnie aroganckim, bo to co mówię jest prawdą. Jestem The Special One."
1
@VamosRakieta Dodam że nie chodzę do fryzjerki tylko do barbera ;)
1
@VamosRakieta Ja zawsze czekam aż mi założy tą płachtę czy jak to tam się nazywa i wtedy bawię się małym.
5
@DonMatteo901 Piękne wystąpienie. Może to on powinien jednak być kandydatem a nie Bosak? Przyznam że byłem za Bosakiem, ale nie znałem Dziambora z tej strony. Dobrze sobie radzi i w telewizji, i w wystąpieniach.
4
@fortunate_son "zobaczcie co mi wylosowało"
2
@skakun95 Ja na przykład nie widzę tego progresu. W ogóle zdaję mi się że większość też go nie widzi, a tylko tak mówią bo w końcu nastąpiła zmiana trenera. Mi też się nie podoba oddawanie inicjatywy rywalowi, też wolę dominować w posiadaniu piłki bo to według mnie najlepszy atak i najlepsza obrona, jednak obecnie właśnie klepiemy dla klepania i na to zwrócił uwagę Capello.
Miejmy nadzieję że z czasem się to poprawi jednak nie można zakłamywać rzeczywistości i mówić że jest dobrze, gdy nie jest. A ocena Setiéna jako trenera miałaby sens gdyby przyszedł latem, a nie w styczniu.
1
@skakun95 Tak jakby czekanie na geniusz napastnika nie było znakiem rozpoznawczym Barçy za Enrique :P
A poza tym Capello nie ocenia Setiéna jako trenera tylko mówi to co każdy może sam zobaczyć oglądając mecze.
2
@damianex10 co on wie o motywacji...
1
@NaFazieHitman Podobno Tito Villanova niedługo przed śmiercią odbył rozmowę z Messim podczas której przekonał ponoć zdecydowanego do odejścia Messiego do pozostania.
3
@Fake69 Za Valverde graliśmy bardziej bezpośrednio. To że zdarzały się fatalne mecze to jedno, ale Capello raczej mówi o ogólnej postawie. Obecnie klepiemy dla klepania, ale to nie jest ostateczna wersja Barçy Setiéna, dlatego to tak wygląda.
0
@macio_944 Stanisław Ignacy Mickiewicz?
6
@macio_944 Jak mawiał Abraham Lincoln "nie wierz we wszystko co przeczytasz w internecie". I wiesz co? Ja mu wierzę.
0
@klopx Ehh, tyle przykładów dyskryminacji. Jak żyć panie premierze/pani premierko?
14
@klopx To jeszcze nic. Musimy wywalczyć aby ludzi określano również hetero sapiens. Co to za dyskryminacja?
9
@kerouac Dobra, zmiana.
14
https://streamable.com/eemkw
"Przekazanie 2 mld z TVP na onkologię, to nie dodatkowe 2 mld ale 4 mld, bo nic nie daje takiego raka jak Telewizja Reżimowa"
15
@kkbarca https://sportnieuws.nl/app/uploads/2016/10/umtiti-puyol-300x300-@LaSouz.jpg
14
@DragonxNF Jak ktoś uważa że Messi powinien biegać jak Vidal to naprawdę musi mieć nierówno pod sufitem.
0
@Witekk10 Robi Kini.
20
Dobry odcinek Kiepskich był dzisiaj, na czasie.
"Jesteśmy w IV Rzeczypospolitej, gdzie panuje prawo i sprawiedliwość"
"Na szczęście są w tym kraju niezależne i niezawisłe sądy" :D
Odcinek nakręcony w 2007, a wydaje się jakby to była premiera.
Ogólnie fajnie pokazuje o co chodzi z tym całym sporem w sądownictwie. Ferdek mimo że zjadł tą kiszkę Boczka to jednak nie odpowiadał za to bo jak sam powiedział "ja zjadłem, ale to kto inny ją ukręcił". Znajomy adwokat i sędzia załatwili mu uniewinnienie, a "winnego" Obwarzana wsadzili do pierdla.
5
@MaTt_BarcaFan No nie wiem. W sezonie 17/18 nasz najlepszy pomocnik i ogólnie jego najlepszy sezon w Barcelonie.
0
@Janas11224 No co ty... Kilka lat temu to tak ale ostatnio strasznie tam jest. Tylko Kapadokya na placu krakowskim :P
0
@NeroTFP O pan z Gliwic witam. Daleko od Trynku mieszkasz?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Hushovt W Spotify można słuchać również offline.
A jeśli chodzi o grupy muzyczne to tak samo jak @myscooter najwięcej słucham Hollywood Undead.
1
@masakrator05 Oj chyba jednak nie warto. Znam to uczucie. Niedawno miałem podobnie, tyle że dziewczyna 24 lata, a ja 19. Super jest ale sama powiedziała że potrzebuje starszego a nie dzieciaka. No i w sumie nie dziwię się.
0
@koksik2700 Partia po prostu chce naszych pieniędzy.
17
Warto przypomnieć stare dobre powiedzenie:
"Rząd chce naszego dobra. Ale zostało go już nam tak mało..."
3
@LuisSalvano Co za bzdura :D Jedynie Messiemu można odpuścić bronienie na 100 %, ale normlanie to od napastnika zaczyna się gra obronna.
1
@Bartek22 @xofcbxo co z nas za kibice...