1

@Odesseiron To nie jest śmieszne. Jakiś czas temu byłem w Warszawie i tam oczywiście w mieszkaniu indukcja. U mnie na wsi tylko zwykłe kuchenki gazowe. Wiesz ile się głowiłem żeby ją uruchomić? To wcale nie takie proste.

1

@Fake69 No a kto za niego niby? Boateng?

0

@Hiacynk Adriano zdecydowanie. Jeden z najlepszych transferów ostatnich lat. Przyszedł za 9,5 mln a zapewniał solidny poziom na obu bokach obrony, na lewym skrzydle, w środku pola, a jak trzeba było to i na stoperze zagrał. Cudowne gole z Atlético czy Valencią. Nigdy nie narzekał i dawał z siebie wszystko. Szkoda że pod koniec podupadł na zdrowiu. Świetny transfer.

3

Przeprowadzić lustrację i tyle. Niech Abidal wyciągnie teczki na wszystkich którzy współpracowali z bezpieką (Valverde) i ujawni ich nazwiska. Opinia publiczna juz ich rozliczy.

1

@Vhaeraun zdecydowanie Gboard

1

@NeroTFP Bo każdy jest mądry po fakcie.

0

@LaSTeR To jest według ciebie tekst o niczym?

2

@4drian0 z powrotem, zawsze chcę napisać spowrotem
Na co dzień, też często chcę napisać na codzień

1

Krótkie moje myśli, a potem wstyd.

2

@Janiama W końcu mogę się podpisać pod każdym twoim słowem. Pełna zgoda.

11

W sumie historia zatacza koło. Nieco spóźniła się o miesiąc bo burza powinna być na początku stycznia, wtedy byłoby identycznie jak za Lucho w 2014/15. Czy będzie podobny przebieg, czyli przyspieszone wybory po sezonie i zdobyty tryplet? Hmm... Patrząc na to, co dzieje się z klubem po ostatnim tryplecie, chyba byłbym skłonny do tego, żebyśmy nie wygrali nic i żeby Bartomeu i jego ludzie nie dostali reelekcji.
Czuję się trochę jak ludzie którzy życzyli klubowi porażki aby tylko zwolniony został Valverde. Wtedy nie zgadzałem się z nimi dlatego że to nie Valverde był problemem, samo życzenie nie jest według mnie niczym złym, bo jednak w perspektywie długoterminowej chodzi o dobro klubu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Odpowiedź Messiego niczym swego czasu Kaczyńskiego.
"Wiem że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich moord zdradzieckich nazwiskiem naszego byłego trenera. Kłamaliście go, wyrzuciliście, jesteście kanaliami!"

2

@Homeopata8989 I te przyspieszone wybory ogłoszone przez Bartomeu. I ten cholerny tryplet z dupy przez który ten typ pozostał na stanowisku. Demokracja...

1

@FafitFCB Zobaczymy co sie wydarzy :D

3

Valverde: No jak tam, Quique?
https://zapodaj.net/be776f8ea217d.jpg.html

3

@NGTRX On po prostu wiedział kiedy to wszystko pier... I odszedł żeby nie brać za to odpowiedzialności.

1

@Chwytliwy Wina zarządu że Dembélé doznał kolejnej kontuzji :D

4

@krzychu1526 Mimo wszystko wątpię czy to by coś dało. Jakby trzeba było to w rewanżu i piątego gola by Liverpool strzelił, a raczej my byśmy stracili.

0

@DonAndresFCB W 2014 też nie było różowo.

1

@Avada Kedavra Fakt, bardziej pasuje akwen wodny :D

4

@Avada Kedavra Pierwsze twoje pytanie jest retoryczne.

0

@Avada Kedavra Na przykład dzień dzisiejszy.

1

@Jakchcesz Co to za pytanie? Griezmanna też tu nie chciałem ale jak już przyszedł to go traktuję jak członka naszej rodziny.

3

Bartomeu musi odejść!

0

@Katalonbar Holandia i Portugalia

3

@chavez A obecnie jaki klub oprócz Barçy jest w stanie zdobyć tryplet? Myślę że żaden.

1

@geass No popatrz ja mam zupełnie inne zdanie. Nie podobało mi się to wracanie po stracie, jak to bywało za Valverde czy właściwie nawet wcześniej za Lucho. Dużo bardziej wolę natychmiastowy pressing i właśnie rzucanie się do przodu.

0

@NeroTFP Normalnie, centralnie, kamieniem go bez kitu.

3

Śmieszy mnie gadanie że musimy dużo biegać aby wygrywać. Wiadomo że mecz sam sie nie wygra, ale bieganie nie jest najważniejsze. Jak mawiał boski Johan piłka jest zawsze szybsza nawet od najszybszego piłkarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?