1

@PatrykBarcelona Co sie dziwisz. W ostatnich latach to my w lutym byliśmy mistrzem z 10 pkt przewagi.

0

@Kacper1432 Bo to jest bardzo prawdziwe zdanie. Gdyby nie anomalia w postaci trypletu w 2015 to Bartomeu już by dawno w klubie nie było i wszystko wyglądałoby zupełnie inaczej.

0

Dlaczego w polskim sklepie w Holandii nie mogę płacić złotówkami? Co to za jakaś ściema...

0

@Robertinho Była już poruszana kwestia obserwujących? Gdy wchodzę na profil to pokazuje że mam 0 obserwujących i obserwowanych, a jednak gdy wejdę w konkretną zakładkę to wciąż są tam osoby które obserwowałem przed aktualizacją.

0

Pyszny keks, świeży tekst no i zapach nowych świec.

0

@messi564 A ja nie mam takiego przeczucia, ale bardzo bym chciał żeby tak było.

11

Z każdym newsem dotyczącym przyszłości Messiego mam takie dziwne uczucie. To chyba smutek i strach. Smutek że zbliża się dzień jego odejścia, a strach że ten dzień jest już bliżej, niż dalej.

2

@fcbheroes No właśnie, to pewnie przez Valverde. Przecież nigdy nie grało nam sie trudno w Bilbao.

2

@RosjaninBut Ja nie jestem za legalizacją, bo po tym równie dobrze można ją zdelegalizować znowu. Jestem za tym aby nikt mi nie mówił co mogę jeść, pić czy palić za swoje pieniądze.

1

Chodząc po mieście nosiscie słuchawki douszne czy takie duże nauszne? Nie wiem do końca dlaczego ale zawsze śmieszy mnie jak ktoś idzie w takich wielkich słuchawach. A poza tym chyba nie jest to zbyt bezpieczne.

11

@Jacu327 Nawet bym dopłacił.

2

@KamQiX Nic lepszego już dzisiaj nie przeczytam :D

24

@Szpadla Co to za pytanie? Bojan.

0

@LeoFan10 Zgoda. Tylko że gdyby ta kobieta nie ubrała się skąpo, to prawdopodobnie nie zostałaby zgwałcona. Tak samo ja nie zostałbym pobity gdybym nie poszedł na ten rynek. To nie jest usprawiedliwienie dla gwałcicieli czy kiboli tylko po prostu można było uniknąć swojej krzywdy.
(Tak tylko dodam ten przykład z pobiciem to tylko przykład, żeby nikt nie wzywał prokuratury)

1

@KamQiX Może faktycznie zła nazwa. Wina oczywiście kiboli, ale ja sam mogłem uniknąć tego.

0

@KamQiX No może i błąd. Chodzi mi tylko o to że moim zdaniem nie mam prawa narzekać na to skoro dobrze wiem co się stanie. Zwłaszcza że nikt mi nie każe tam iść.

0

@Amigo_Blanco Ciekawe zdanie. Może przejdziesz się na ten rynek? :D
Albo lepiej na Zatorze :P

0

@KamQiX Taka wina, że dobrze wiem że zostanę pobity, a mimo tego idę tam z własnej woli. Jak mogę w takim razie narzekać na tych co mnie pobiło, skoro od początku zdawałem sobie sprawę że tak będzie. To jest proszenie się o guza. Nieistotne czy ich zachowanie jest właściwe czy nie (nie jest).

1

@Douglasinho Powiem tak. Uważam że takie reagowanie na kogoś z innymi barwami jest debilne i godne potępienia. Jednak jeśli wiem o tym i mimo tego idę na ten rynek, w stroju wrogiego klubu no to sam się proszę o guza. Ktoś mi kazał akurat wtedy iść tam akurat w tym? Uważam tak jak koledzy ze w takim przypadku wina jest po mojej stronie. Choć jeszcze raz podkresle zachowanie tych kiboli jest w całości godne potępienia.
@takisobiektos Jasne że tak. Ale wiedząc że takie coś sprowokuje do agresji wciąż będziesz tak uważał?

0

@jeyx77x Nawet nie chodzi o dobry rap, bo to dla każdego może być trochę co innego. Chodzi mi o obiektywne gówno, a większość najbardziej popularnych "raperów" to właśnie taka rzecz.

1

Jeśli w piątek wieczorem pójdę na rynek w Gliwicach w szaliku i czapce Górnika Zabrze (dodam że te kluby się delikatnie mówiąc nie lubią) i zostanę pobity przez kiboli Piasta, to potem mogę narzekać jacy to kibole są źli? Czy to że zostałem pobity jest moją winą no bo po co szedłem w barwach Górnika do centrum Gliwic?

2

@Rewolucja123 Pełna zgoda że popełnił błąd odchodząc, powinien tutaj zostać i spokojnie przejmować przywództwo po Messim. No ale swoim odejściem przekreślił swoje szanse na taką karierę. A sposób w jaki odszedł powoduje że nie chcę go tutaj już.

0

@TheNekro94 Zgadza się, jestem 99. Tylko tak mnie to zastanawia już od dłuższego czasu. Wydaje mi się że panuje taki kult gównoraperów bo jest to bardzo łatwe i "modne".

@Piotr89Sand Jednak disco polo to głównie na imprezach. Trudno mi zrozumieć jak można słuchać tego na co dzień, ale pewnie mało osób tak robi. Choć w sumie to nie wiem. Nie dla każdego muzyka jest tym samym. Ja lubię słuchać czegoś co ma jakąś wartość, czy to instrumentalną czy tekstową. Może dla niektórych wystarcza wpadający w ucho refren i prosty bit. Jak im to sprawia przyjemność to czemu nie.

2

Czemu ładne dziewczyny w większości tak chętnie słuchają gównianego rapu?

0

Nie pchaj mi w głowę się. Zabieraj słowa i cześć.

0

@TheNekro94 Zrób im dyskretnie zdjęcie.

4

@TheNekro94 Są tynkarze?

3

@NeroTFP To jest taka psychologia tłumu. Nikt nie pomaga bo każdy sądzi że to ten inny powinien pomóc. Gdyby ktoś szedł sam z tym mężczyzną to raczej by pomógł.

2

@Transu96 Taki to pożyje!

2

@levz0r Macie te swoje globalne ocieplenie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?