@Phatro No i dobrze, niech eksponują. Ja nie twierdzę że Liga Mistrzów jest nieważna. Jest bardzo ważna, tylko ja osobiście bardziej cenię ligę niz LM. A podawanie przykładu że Barça ma emblemat z cyfrą 5 jest niedorzeczne, bo nie ma to związku z niczym, taki jest po prostu przepis.
@Pawlak1992 No ja się zgadzam. Dla mnie idealnie byłoby na lewej Griezmann, w środku Messi, na prawej Dembélé i z przodu Suárez. Tylko napisałem że śmiesznie się czyta jak każdy chce co innego :D
@Pawlak1992 Jedni mówią że jak nie posadzi Suáreza dla Griezmanna to będzie sabotażystą. Inni że jak tak zrobi to będzie sabotażystą :D Ciężkie jest życie trenera Barçy...
@YoNoEntiendoNada Ale ja pisałem o edycji z 2018 a nie o magicznych 4 LM o których nawet słowem nie wspomniałem. I nawet w zacytowanym fragmencie napisałem że miał mało jakości, mniej niż my w poprzedniej edycji.
@dzagos To wszystko prawda. A i tak znajdą się tacy którzy będą mówić że my jesteśmy frajerami bo mamy słabego trenera i to wszystko przez niego. A na odpowiedź że Ligę Mistrzów wygrywa się również szczęściem się oburzają. Ale jak inaczej to nazwać? Co gdyby w meczu z Juve nie było tego karnego? Zamiast tego jakaś akcja z dupy i robi się 0-4? To Real byłby tymi frajerami którzy przegrywają dwumecz pomimo wygranej 3-0. Ja już rozpisywałem się na temat rewanżu z Liverpoolem. Pierwsza połowa była świetna w naszym wykonaniu, zabrakło niewiele. A niektórzy piszą o gwałcie :D Gwałt to był od drugiej połowy gdzie szybko straciliśmy 2 gole i wszystkim włączyły się fleszbeki z Rzymu. Znowu brak szczęścia, przecież ten z Liverpoolu mógł trafić w poprzeczkę, mógł się pośligznąć, cokolwiek... A szczęście Realu to w ogóle temat na osobny felieton. To jest chyba nawet matematycznie niemożliwe żeby w jednej edycji dwóch bramkarzy rywali zaliczyli "mecze życia", tym bardziej na poziomie półfinału i finału LM. Różnica pomiędzy nami a Realem jest taka że my mieliśmy (ku rozpaczy wielu tutaj "zwolenników" Valverde) jakość sportową na boisku, zabrakło tylko troszeczkę szczęścia. Real jakości miał mało, za to miał kupę szczęścia. I jak widać to wystarczy żeby wygrać LM.
@format1977 Nie mam pojęcia ile. Z długimi przerwami jestem w trakcie tworzenia tego od jakichś 3 lat. Trochę mi sam Messi zepsuł plany bo idealnym zakończeniem dla fabuły filmu byłby obrazek jego samego podnoszącego puchar z Argentyną no ale cóż... Muszę kombinować jak inaczej zakończyć ;)
@panczo No skrytykował i słusznie ale przykłady jakimi się posłużył są straszne do czytania na poważnie. Jakbyś nie zauważył nic nie pisałem że zarząd nie zasługuje na żadną krytykę.
@panczo Jak ktoś napisze że Messi grał słabo w poprzednim sezonie to też będzie to głupota tylko dla mnie? Potrzebne są argumenty aby zaprzeczyć takiemu stwierdzeniu? No błagam. Krytykować i narzekać jest bardzo łatwo ale żeby chwilkę pomyśleć i przeanalizować co wpłynęło na takie a nie inne efekty to już jest trudniej.
0
@MarioVeB! Gruby wcale nie taki gruby
1
@PatrychoO Ten Messi to zdjęcie czy screen z gry?
2
@MXFCB https://i1.memy.pl/obrazki/6f70186126_no_i_gitara.jpg
0
@Phatro No i dobrze, niech eksponują. Ja nie twierdzę że Liga Mistrzów jest nieważna. Jest bardzo ważna, tylko ja osobiście bardziej cenię ligę niz LM.
A podawanie przykładu że Barça ma emblemat z cyfrą 5 jest niedorzeczne, bo nie ma to związku z niczym, taki jest po prostu przepis.
1
@Phatro No ale to jest przecież wymagane w rozgrywkach, co tu ma wola klubu?
2
@fcbheroes Bella ciao!
1
@Gall A to nie jest tak że każda drużyna która wygrała LM podczas meczów w tych rozgrywkach ma taki emblemat?
1
@Rewolucja123 Przestań, lepiej wygrać obojętnie jak LM i jednocześnie dostać wpi***ol u siebie w kraju
0
@Pawlak1992 No ja się zgadzam. Dla mnie idealnie byłoby na lewej Griezmann, w środku Messi, na prawej Dembélé i z przodu Suárez. Tylko napisałem że śmiesznie się czyta jak każdy chce co innego :D
1
@Krzychu1899 de Gea - Zappacosta, Luiz, Alaba- Silva, Beckham- Villa, Kownacki, Trezeguet
dwóch zabrakło :P
1
@Pawlak1992 Jedni mówią że jak nie posadzi Suáreza dla Griezmanna to będzie sabotażystą. Inni że jak tak zrobi to będzie sabotażystą :D Ciężkie jest życie trenera Barçy...
0
@YoNoEntiendoNada Ale ja pisałem o edycji z 2018 a nie o magicznych 4 LM o których nawet słowem nie wspomniałem. I nawet w zacytowanym fragmencie napisałem że miał mało jakości, mniej niż my w poprzedniej edycji.
1
@Chwytliwy Ale jakie fakty? W komentarzu zostały opisane mecze Realu. Nic tam nie jest zmyślone.
1
@Chwytliwy Jakiej teorii?
@YoNoEntiendoNada Właśnie widzę że ty No Entiendo Nada, nigdzie nie napisałem że Real nie miał jakości.
7
@dzagos To wszystko prawda. A i tak znajdą się tacy którzy będą mówić że my jesteśmy frajerami bo mamy słabego trenera i to wszystko przez niego. A na odpowiedź że Ligę Mistrzów wygrywa się również szczęściem się oburzają. Ale jak inaczej to nazwać? Co gdyby w meczu z Juve nie było tego karnego? Zamiast tego jakaś akcja z dupy i robi się 0-4? To Real byłby tymi frajerami którzy przegrywają dwumecz pomimo wygranej 3-0. Ja już rozpisywałem się na temat rewanżu z Liverpoolem. Pierwsza połowa była świetna w naszym wykonaniu, zabrakło niewiele. A niektórzy piszą o gwałcie :D Gwałt to był od drugiej połowy gdzie szybko straciliśmy 2 gole i wszystkim włączyły się fleszbeki z Rzymu. Znowu brak szczęścia, przecież ten z Liverpoolu mógł trafić w poprzeczkę, mógł się pośligznąć, cokolwiek... A szczęście Realu to w ogóle temat na osobny felieton. To jest chyba nawet matematycznie niemożliwe żeby w jednej edycji dwóch bramkarzy rywali zaliczyli "mecze życia", tym bardziej na poziomie półfinału i finału LM. Różnica pomiędzy nami a Realem jest taka że my mieliśmy (ku rozpaczy wielu tutaj "zwolenników" Valverde) jakość sportową na boisku, zabrakło tylko troszeczkę szczęścia. Real jakości miał mało, za to miał kupę szczęścia. I jak widać to wystarczy żeby wygrać LM.
5
@damianex10 Zależy czy na trzeźwo
26
@FafitFCB Uważaj zaraz będziesz nazwany stuleją xD
2
@KamQiX Ciekawe, ja właśnie oglądam PB tam i jestem na 15 odcinku i na razie żadnej blokady :D
4
@KamQiX Tam gdzie wszystko - fili.cc :D
https://fili.cc/serial/breaking-bad/s01e01/pilot/432
0
0
@fcbarcafan19 Przypadek, znalazłem zdjęcie w necie i mi się spodobało ;)
0
@Arthur Mam nadzieję że przez te 2 tygodnie popracowałeś nad kondycją. Żebyś w końcu grywał po 90 minut ;)
2
@Arthur https://www.fcbarca.com/regulamin.html 9.3.5 polecam na przyszłość ;)
0
@format1977 Nie mam pojęcia ile. Z długimi przerwami jestem w trakcie tworzenia tego od jakichś 3 lat. Trochę mi sam Messi zepsuł plany bo idealnym zakończeniem dla fabuły filmu byłby obrazek jego samego podnoszącego puchar z Argentyną no ale cóż... Muszę kombinować jak inaczej zakończyć ;)
1
@Kamiloza91 Również lubię tworzyć grafiki. Do tego też i filmy, właśnie jestem w trakcie tworzenia wielkiego dzieła o Messim :)
6
@Fawrf A kto niby płacze? Znowu tworzymy problemy których nie ma?
0
@Piotr,1985 Fajnie tylko ten kierowca już niepotrzebnie się odzywał.
0
@masq W takim wariancie raczej nie grałby na PS tylko wymieniał się pozycjami z Messim.
0
@panczo No skrytykował i słusznie ale przykłady jakimi się posłużył są straszne do czytania na poważnie. Jakbyś nie zauważył nic nie pisałem że zarząd nie zasługuje na żadną krytykę.
0
@panczo Jak ktoś napisze że Messi grał słabo w poprzednim sezonie to też będzie to głupota tylko dla mnie? Potrzebne są argumenty aby zaprzeczyć takiemu stwierdzeniu? No błagam. Krytykować i narzekać jest bardzo łatwo ale żeby chwilkę pomyśleć i przeanalizować co wpłynęło na takie a nie inne efekty to już jest trudniej.