NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Hansi Flick: Bycie na górze to moja ulubiona pozycja.
1
Nie żebym jakoś źle życzył Arsenalowi, ale nie powiem, że śmiechnąłbym srogo, gdyby się okazało, że niczego nie wygrają, zwłaszcza po tym, jak widziałem pół Twittera zaspamowanego tym, że to obecnie najlepsza drużyna świata, bo jest na 1 miejscu w lidze i w Lidze Mistrzów.
Chociaż obstawiam, że dowiozą, bo City też ma tendencję do wtop.
2
#CarrickBall
Chłop może umawiać wizytę do fryzjera na 11 lutego.
6
Całkiem nieźle jak na drużynę, która miała dziś nie wrócić na fotel lidera.
0
Maszyna jedzie dalej!
2
@marcin62
Przecież to troll lub kibic Realu, który zaczął ujawniać się ze swoimi opiniami, gdy Barcelona przegrała z Sociedad. On proponował Mottę za Flicka xD On nawet pisał, że sędziowie nie ciągną Realu. Aż się @Kapitan hawk prosi oznaczyć.
1
11 minuta i brak goli? Real mistrzem Hiszpanii.
0
@Chucky
Chyba nie musisz, chociaż jeżeli jesteś z nim w jakiś dobrych relacjach, to możesz mu coś tam chlapnąć. Myślę, że najlepiej zadzwonić na policję akurat wtedy, gdy będzie się coś działo, by policja wbiła na gorąco.
3
@Stinger_
Nie mógł strzelić gola, bo stoi z puszką i zbiera na Owsiaka.
2
@beter2
On nie jest drewniany. Po prostu nie jest wart 100 mln euro, a poza tym to nie typ napastnika, którego potrzebuje Barcelona. I tyle.
1
@Stinger_
Bardzo czekam na to łyżwiarstwo szybkie na igrzyskach. Oby nikt się nie spalił.
20
@Stinger_
Gdybanie. Równie dobrze można powiedzieć, że jeżeli będzie bezkarny, to będzie jeszcze gorzej i z czasem dojdzie do przemocy fizycznej.
Poza tym jeżeli po takim telefonie będzie jeszcze gorzej, to znaczy, że gościu jest niestabilny emocjonalnie, więc prędzej czy później sprowokuje go coś innego: jeżeli nie telefon czy zgłoszenie, to równie dobrze krzywe spojrzenie czy źle odgrzany obiad.
Właśnie z takich powodów rozwija się przemoc i dochodzi do tragedii, bo ludzie mają podejście w stylu "A co się będziemy wtrącać, jeszcze będzie na nas".
Tym bardziej, że sam autor napisał, że dzieje się to codziennie, więc to nie jest jednorazowy incydent czy jednorazowa sprzeczka.
5
@partymaker
Jeżeli słyszy to przez pion, to równie dobrze "podejrzenie" może paść na osoby mieszkające obok niego, bo przecież na swoim piętrze musi mieć sąsiadów, którzy słyszą. W takich blokach hałas się roznosi.
37
@Chucky
Oczywiście, że tak. Warto zadzwonić na policję lub zgłosić do jakiejś instytucji społecznej. Możesz to zrobić anonimowo. Dzieci wychowujące się w takim środowisku ponoszą realne szkody, a kto wie, co tam się jeszcze może wydarzyć. Czasem jedna interwencja jest w stanie przerwać taką spiralę. Warto zadzwonić.
1
@Karol145
Dlatego staram się skupić na tym, co dobre.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Encore
Chciałbym mieć taką starość jak mój sąsiad. W tym roku stuknie mu 90 lat, a on sobie spacerkiem do Lidla zasuwa i robi zakupy. Po schodach wchodzi szybciej niż niejeden młody. I przy tym wszystkim jest w nim ogrom serdeczności, mimo że kilka lat temu pochował żonę. Co go spotkam, to on w zasadzie nigdy nie narzeka. Może to jest metoda.
5
@Karol145
Co roku wspieram WOŚP, bo widzę w tym po prostu coś dobrego. Gównoburzy politycznej staram się unikać.
9
@MesQueUnClub_87
W ostateczności. Teraz chodzę do takich lekarzy, którzy nie są jakoś bardzo starzy i zauważyłem, że w ich pokoleniu jest tendencja do tego, by ten antybiotyk dawać naprawdę w ostateczności. Kiedyś ci starsi dawali w zasadzie na pierwszej wizycie. Tutaj widzę zmianę.
Niemniej dawno nie byłem już tak chory, by musieć brać antybiotyk. W ogóle chyba te moje inne przewlekłe choroby sprawiły, że jakoś grypy, przeziębienia, zapalenia mnie omijają :D
1
@MessiForeverTheBest
Stawiam, że Sociedad wygra. Na ich terenie zawsze się trudno gra (hehe), a poza tym Celta grała w czwartek Ligę Europy przez prawie cały mecz w dziesiątkę xD
3
Barcelona klepie Oviedo i wraca na fotel lidera La Liga, a Celta klepie Sociedad i przeskakuje Espanyol, a przy dobrych wiatrach także Betis, co sprawia, że melduje się na 5 miejscu w ligowej tabeli.
Tego sobie i Państwu życzę.
25
@draxidox
Ty to obejrzałeś w ogóle? Po opisie myślałem, że to będzie jakieś słodkie pierdzenie, a tutaj trochę się zdziwiłem, bo ja jednak ten materiał odebrałem negatywnie.
"Aż się zastanawiałem, czy swoich psów nie oddać panu Marianowi, żeby miały lepiej w życiu."
No gdzie? Jak? Przecież tam były pokazywane zdjęcia skrzywdzonych psów i jeszcze ta karma z tej taczce, która wywołała moje obrzydzenie. To że puścili materiał, w którym ktoś mówi, że kontrola nie wykazała nieprawidłowości, to raczej wina beznadziejnej kontroli (ewentualnie znajomości), co pokazały dalsze losy tego schroniska.
7
@Unbe
A ja nie, bo swoim ego robi dziurę w Księżycu, co szkodliwe było już w Paryżu. PSG bez niego sobie świetnie poradziło, bo zamiast gwiazdy, której nie chciało się pressować, mieli zespół.
3
@arasz1819
Sięgając tak daleko i idąc tym tropem, to trzeba byłoby mówić, że Mourinho jest ciągle wielkim trenerem.
Holenderscy trenerzy obecnie to tragiczni ludzie, którzy znani są z gburowatych konferencji prasowych, obwiniania wszystkich tylko nie siebie oraz kłócenia się z rekordową liczbą zawodników.
Jeden został wyjaśniony przez PL, gdy skończyła się wybitna forma Salaha i schematy wklepane przez Kloppa, a drugi wydał najpierw 600 baniek na piłkarzy, którzy się do niczego nie nadają, skonfliktował się z połową zespołu, sztabu szkoleniowego i do dzisiaj nie może znaleźć roboty w trenerce, bo w Leverkusen poznali się na nim, zanim naściągał swoich kumpli z Ajaxu.
5
Miejsce holenderskiej myśli szkoleniowej jest w lidze holenderskiej. I tylko tam.
1
Coś czuję, że po tym meczu w Liverpoolu będzie wolny slot, a Slot będzie wolny.
EDIT: A może jednak nie.
5
Ale ekipa.
15
@TR3YWAY
A ja się dziwię, że ludzie z perspektywy kanapy, nie wiedząc nic o innych ludziach, o tym, jak wyglądają ich relacje, jaka atmosfera panuje w domu, co ich łączy, co dzieli, w jaki sposób ze sobą rozmawiają, co lubią, a czego nie, chcą układać im życie prywatne, zwłaszcza w kwestiach relacji. Jeśli o mnie chodzi, to Robert może nawet spotykać się z Laportą. Niech gra w piłkę i tyle.
0
A temu to znów co? Sporo szczęścia miał.
7
Pep Guardiola na konferencji prasowej:
– Pep Guardiola: To proste, jest za wiele meczów. Ale to nie problem City, to dotyczy wszystkich zespołów. Spójrzcie na Pedriego w Barcelonie, znowu kontuzjowany. Dlaczego? Mięśnie nie wytrzymują takiej liczby spotkań.
– Dziennikarz: Jak sobie z tym poradzić?
– Guardiola: 50 piłkarzy w kadrze. I dwóch menedżerów. Drugiego, żeby uporać się z tymi 25, którzy nie grają. To jest jedyne rozwiązanie, które mam w tej chwili.
– Dziennikarz: A coś bardziej realnego?
– Guardiola: Nie. Nie jestem naukowcem, ale to liczba spotkań, jest ich za dużo.