NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO
Wiem, że nie powinno się oceniać człowieka po pozorach i wyglądzie, ale patrzę na twarz Lewandowskiej i widzę kogoś takiego złośliwego i niesympatycznego. Anka nawet jak się uśmiechnie, to mam wrażenie, że w tym uśmiechu nie widać uśmiechu, tylko taka złośliwość.
5
@Faro
To nie jest takie zero jedynkowe, jak się wydaje. To nie tylko kwestia siedzenia na tyłku w domu. Świat nie zawęża się jedynie do lata, w którym ludzie mogą korzystać z samych przyjemności. Wielu ludzi boryka się z poważnymi chorobami układu krążenia, a objawy takich chorób nasilają się latem. Część osób z powodu astmy czy jakiegoś uczulenia ma problemy z oddychaniem, a upał i lato to dla nich prawdziwy koszmar, w którym trudno im funkcjonować. I nie każdy z powodów medycznych może sobie pozwolić na wzięcie leków na alergię. Wcale się nie dziwię, że niektórzy wolą zimę, bo mogą wtedy spokojniej żyć.
3
@michaleu
Zdecydowanie najbardziej lubię wiosnę, bo też jest ciepło, miły wiatr wieje po twarzy, da się oddychać i w przeciwieństwie do lata nie kapie z człowieka pot jak szalony, wszystko nie lepi się do Ciebie i zasrane robactwo nie żre jak szalone.
0
@Vegeta88
Takich do obozu pracy. Najlepiej na zawsze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@clyde
Bartłomiej i Bartosz to dwa różne imiona, a Bartek to po prostu zdrobnienie zarówno Bartosza i Bartłomieja xD Dlatego nie lubię Bartosza, bo to tytułowanie mnie innym imieniem xD
7
@clyde
Jak Orłowski, to Bałtek, ale reszta Bartek. Niektórzy niestety mówią też Bartosz, ale wtedy muszę ich poprawiać, że to całkowicie inne imię xD
4
@clyde
Mojego to na pewno nie odgadniesz! A tym bardziej nazwiska! Hehe!
1
O. Na kongresie Brauna znalazło się nawet miejsce dla patusa, który przywiązał psa do haka holowniczego i jechał samochodem tak szybko, że pies nie nadążał i w konsekwencji zmarł.
1
@Bilon87
"Ronaldo strzelił najwięcej goli w historii ( co jest nie prawda swoją drogą)"
Z czystej ciekawości, dlaczego to jest nieprawdą? Przy okazji oznaczę @Danny Gaucho.
23
Oczywiście nie zabrakło internetowych mistrzów sztuk walki i współczesnych Rambo, którzy niestabilnie emocjonalną patologiczną kobietę z nożem rozbroiliby jednym pierdnięciem. Ach ten pan Robert. Jaki on męski!
https://scontent.fktw6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/623686366_122162624270837940_1204722198143429996_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=fCWQorZpS8AQ7kNvwFEjTmJ&_nc_oc=AdkiwhRa9vRZUxFXSJO6GvOg8hQRjQGmIpkWN5CkL8bOmUqbrlLmiz-t9H8Mfvub9sG3IOwbIvr6tjsRN-Ho3jmV&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.fktw6-1.fna&_nc_gid=CYC3IEVs8B1kfnyRfWxZvA&oh=00_AfsgxaVSrjyAkcK0lhd1HLNT_btRwXSx8EvofV1F7XpbFw&oe=6982ED78
3
@Criss18Barca
Stoch umie grać w piłkę, a nawet w siatkonogę. Na drugą stronę kortu też by kilka razy przebił. Za to Djoković i Messi zabiliby się na nartach i skoczyliby bliżej niż kilkuletnie dzieci.
Wniosek? Stoch > Djoković + Messi.
1
@D10SLEO
Ten serial był tak naturalny i tak dobrze zrobiony, że gdy oglądałeś Fronczewskiego i Kownacką, to miałeś wrażenie, że oni naprawdę stworzyli tak ciepły i rodzinny dom. Byli w tym wszystkim tacy naturalni, jakby w ogóle nie musieli grać.
@July_6_BcN To jest właśnie Polsat Go Box, ale tam niestety powprowadzali abonamenty na te cenniejsze rzeczy, a za darmo jest chyba tylko dziadostwo :/
5
@LeoMessiiBarcaPepa
Na Polsacie Box jest, ale oczywiście to dostęp płatny. Zdaję sobie sprawę, że nie o taki mogłeś pytać. Niemniej chyba zaryzykuję, bo przypomniałeś mi o tym wspaniałym serialu.
5
@mekston
Czyli jak przystało na najlepsze ligi świata, walka będzie toczyła się do ostatniej kolejki.
3
@arsenallondyn0
Po prostu dałeś maksymalną cenę. Jeżeli ktoś da np. 75 zł, to Twoja oferta nadal będzie aktualna i najwyższa, ale już wskoczy do tej kwoty, którą ktoś wpisał. I tak aż ktoś przebije Twoją najwyższą ofertę. Czyli w tym przypadku ktoś Cię przebije dopiero wtedy, gdy zaproponuje 91. Oczywiście on też może ustawić maksymalną cenę.
19
Pan redaktor jaki ostry przy piąteczku.
3
@July_6_BcN
Nie. Ból podczas porodu jest tak silny, że kobieta jest niemal w stanie sobie wyobrazić sobie to, co czuje mężczyzna podczas przeziębienia!
3
@AmigoBlancos
Jeżeli przeziębienie, to już czas na testament.
17
Fraszkę tę dedykuję wszystkim tym, których dopadła najgorsza rzecz świata, czyli przeziębienie. Trzymajcie się!
Gdy @AmigoBlancos zaległ w chorobie
I jedną nogą już leżał w grobie
Nagle ogarnął go srogi lament
Poczuł, że musi spisać testament
W trakcie pisania przyszło zwątpienie
Straszna diagnoza: to przeziębienie.
4
@mekston
Musiałem. Modele symulacyjne tak wskazywały.
10
Kiedy politycy wreszcie będą ponosić odpowiedzialność za sianie dezinformacji? Trudno zliczyć wszystkie fejki Berkowicza. I dziwnym trafem większość dotyczy Ukraińców.
10
@Stinger_ @FcPortoFan1999
"Bramki na wyjeździe liczą się podwójnie" to związek frazeologiczny, który polega na tym, że jego znaczenie jest przenośne i nie wynika bezpośrednio ze znaczenia poszczególnych słów. Taki związek ma stałe i utrwalone znaczenie. Jest metaforyczny i nie tłumaczy się go w sposób dosłowny. Służy on ubarwieniu wypowiedzi, a jego sens oraz znaczenie wynikają z tego, że z jakichś powodów został utrwalony w kulturze i w niej funkcjonuje.
Mam nadzieję, że tym samym zakończyłem Waszą dyskusję. Pozdrawiam i polecam się.
3
@BojanKriKicz
Przestań już prowokować. Nikt się na to nie nabierze.
6
Jan Bednarek:
- Oskar Pietuszewski dał koszulkę Romanowi Kołtoniowi, a komu ja? Heh, na pewno Tomkowi Hajcie. Niech trzyma za nas kciuki na koniec sezonu. Ja myślę, że do siebie go nigdy nie przekonam. Ale życzę mu wszystkiego najlepszego, niech mu się wiedzie w życiu. Całego świata nie zmienię. Pozdrawiam!
Króciutko z farmazoniarzem.
1
@Zoker
Najlepsza część książkowa, najlepsza część filmowa.
22
Ruskie trolle nie śpią. Niestety, wielu ludzi po obejrzeniu filmu w to uwierzyło i zaczęło rozpowszechniać fejka.
4
@MesQueUnClub_87
Oglądałem ostatnio Carte Blanche. Cóż można powiedzieć… kapitalne kino. A Chyra kolejny raz udowodnił, że jest top aktorem, szczególnie jeśli porównany go z tego filmu, a z „Długu”. Dwie różne osobowości, a tak dobrze oddane.
8
Pamiątka dla chłopaka na całe życie.
1
Już niedługo Duncan powinien być połknięty przez Stepha.