NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mrboom
Jednym z fajniejszych wątków była postać Jaroszego. Skurwysyn godny Janusza Tracza.
1
@Arden
Filmy, książki (pisanie i czytanie), muzyka, lekkoatletyka, puzzle, spacery.
1
@arczis92
Marta była straszna. Wiecznie niezadowolona mina. Odechciewało się patrzeć.
1
Studentka medycyny rzekła do profesora:
"Och, profesorze, jestem bardzo chora!"
A on jej na to: "Musisz być bardzo dzielna
To smutne, lecz to choroba jest śmiertelna"
Następnie dodał, spokojnie i bez złości:
"Och, moja droga, nie wyleczę Cię z miłości".
1
@mrboom
I ten, co jest jej mężem, był też ojcem jej dziecka w serialu xD
6
@Luciano99
Prosta sprawa. Idziesz po czujnik czadu, a wracając przy okazji kupujesz alkohol.
9
Nie jestem w stanie zrozumieć, jak wielkim brakiem odpowiedzialności wykazują się ludzie, którym nie chce się ruszyć tyłka i poświęcić kasy na kupno czujnika czadu. Przecież to nie kosztuje majątku, a może uratować komuś życie. Rodziny z małymi dziećmi, w mieszkaniu kuchenka gazowa, podgrzewacz gazowy do wody, a czujnika brak. Niektórzy trwonią pieniądze na alkohol i inne rzeczy, a zadbać o bezpieczeństwo rodziny już się nie chce, bo szkoda kasy. Nie dociera to do mnie.
1
@mrboom
Przypomniałeś mi o Krzysztofie, co miał wypożyczalnię kaset VHS i miał romans z tą kobietą, co przez jakiś czas była w rządzie (w sensie naprawdę była w rządzie, nie w filmie) xD
1
@arczis92
Piotrek zdradził Kingę? No co Ty gadasz xD To już na tym etapie nie byłem. No Hanka to początkowo była niesamowita patuska. Celowo powiedziała Marysi, że jej ojcem jest Łagoda i ona straciła dziecko. Tam jeszcze chyba najpierw z Markiem chciała być, żeby gospodarstwo przejąć xD
4
@MrErnest24
Wczoraj na profilach PSG pisano, że to fejk.
1
@agaFCB
Ale tego Jacka, co kiedyś grał w kasynie i nie mógł mieć dzieci, więc się rozstali? XD Przecież on wieki nie grał.
1
@agaFCB
No tak, przecież Marysia i Michał to było rodzeństwo przyrodnie :D Łagoda :D
A Marta to daj spokój, Nie mogłem patrzeć na to jak się wiecznie za tę głowę łapała i się krzywiła. Dramat. Pamiętam Norberta, Jacka, znów Norberta, Andrzeja, pomiędzy też ktoś jeszcze był xD
0
@ToWinaSedziego
Ale żeś podpalił chłopaka.
6
@LAMC_10
Drażnił mnie strasznie, dlatego tym bardziej się cieszyłem, gdy im wklepaliśmy 5:0 na Camp Nou. Trzeba jednak przyznać, że 450 goli w 438 meczach to wynik wybitny.
12
To wygląda jak rozmowa z kilkulatkiem xD
https://x.com/TomaszJanusz/status/2019237133395824834
2
@agaFCB @arczis92
Przypomniał mi się jeszcze wątek Małgosi i Michała. To też była niezła inba. Byli małżeństwem. Michał wyjechał do USA i tam poznał jakiegoś geja, który za nim przyjechał do Polski. Za to Małgosia sobie romansowała z Napiórkowskim i on cały ten romans ich potem opisał w książce. A potem chyba Małgosia i Michał się rozeszli, ale i tak chyba do siebie wrócili xD
Ta Małgośka też była dobra. Michał, Tomek, Stefan, Napiórkowski, kto by to zliczył xD
Był tam ktoś, kto przez całe życie miał tylko jednego partnera i nigdy go nie zdradził? Może Lucek Mostowiak xD
0
@damianex10 @clyde
No właśnie przymierzałem się do tego serialu, bo lubię takie klimaty. Warto? :P
1
@Fog_W_1899
Problem w tym, że kara śmierci, chociażby w USA, kosztuje podatnika więcej niż wyrok dożywocia.
6
@Zoker
Do mnie też kiedyś napisał. Nawet mam jeszcze tę wiadomość.
"Cześć tu Cristiano Ronaldo. Używam swoje drugie konto i tłumacz. Czy można pożyczyć numer twoja karta kredytowa żeby kupić nowe buty sportowe bo mi się zepsuły".
3
@misterio
Korzystam. Niemniej swój profil przekształciłem na profil publiczny/autorski, bo po prostu jest on mi niezbędny do tego, by promować książkę czy kontaktować się z czytelnikami lub w różnych sprawach pisarskich :)
3
@agaFCB
Tak do 15 roku życia oglądałem, ale potem odpadłem. Niesamowite, że to nadal leci xD
11
@agaFCB
Albo jak Paweł był z Madzią, ale rozstali się, bo Madzia dla kasy wzięła ślub z Ivanem Komarenko, który chciał w ten sposób zdobyć polskie obywatelstwo. A potem nie chciał się rozwieść xD
31
@agaFCB
Zawsze byłem pod wrażeniem tego, że ten aktor wiedział, kiedy grać Pawła, a kiedy Piotrka. Nie rozumiem, dlaczego reżyserzy sobie tak utrudnili zamiast wziąć do roli dwóch braci bliźniaków, tak jakby chociaż to było w "Ranczu".
A tak na poważnie, to pamiętam jeszcze za gówniarza, że Paweł kiedyś romansował ze swoją dalszą kuzynką, Teresą, która była starsza od niego i uciekła od przemocowego męża, którego zresztą Paweł wiele razy obił. Najlepsze było to, gdy Teresa nie przyjechała na przysięgę do wojska i Paweł przez to chciał popełnić samobójstwo. I Piotrek ruszył mu na ratunek, a ten sobie strzelił. I nie wiadomo, czy się zabił, czy też nie, a to był ostatni odcinek przed wakacjami i trzeba było czekać do września xD
15
Dro Fernandez nie został przeniesiony do rezerw PSG. Zawodnik nadal trenuje z pierwszym zespołem. Krążące doniesienia mają być fałszywe. Większość kont, które mówiły o zesłaniu do rezerw PSG powoływały się na Le Parisien, który jednak nie wypuścił takiej wiadomości.
Takie wiadomości można znaleźć na różnych twitterowych profilach PSG, a przy niektórych informacjach o tym, że został przeniesiony do rezerw PSG, pojawia się notka kontekstowa mówiąca o tym, że to fake news.
0
@maroon
Tak też mogłoby być.
14
Mudryk to chyba nigdy nie grał w Eurobiznes. Gdyby pięć razy z rzędu stanął na Wiedeń, gdzie przeciwnik miał wykupiony hotel, to dopiero by zobaczył, co znaczą stres i nerwy.
1
@clyde
W myśl historii "Widzisz? To jest Maciuś. Nic nie umie, nic nie potrafi. Też kiedyś zostanie ministrem".
2
@Gaz
Bernal 18, Yamal 18, Cubarsi 19, Fermin 22, Casado 22, Martin 23, Balde 22.
Przecież Flick co chwilę gra młodymi. A Garcia czy Pedri też nie są starzy. Mamy jedną z najmłodszych drużyn w Europie.
1
@sebasarna
Nie. Nie stosuję tak mocnego uczucia do czegoś tak zwyczajnego jak klub piłkarski. Mogę ich nie lubić, nie przepadać za nimi i tyle.
3
@gumaz
Po co o tym piszesz w tym wątku, skoro to nie ma żadnego związku z tematem Bayernu?