4

Trzeba przyznać, że polscy skoczkowie na igrzyskach olimpijskich w XXI wieku prezentują się fenomenalnie. Obłowiliśmy się niesamowicie w te medale.

Dwa razy (!) więcej indywidualnych medali niż Austriacy, którzy przecież słynęli zawsze z gwiazd czy wielu skoczków na wysokim poziomie. A przecież mieliśmy jeszcze chociażby dwa razy Kamila Stocha na czwartym miejscu.


1

@Criss18Barca
Ogólnie w XXI wieku austriaccy skoczkowie zdobyli tylko jeden indywidualny tytuł mistrza olimpijskiego, co przy takiej skali talentu i gwiazd jest zwyczajnie przeciętnym wynikiem, by nie powiedzieć słabym.

8

Początek Marty Nawrockiej jako pierwszej damy był bardzo obiecujący, ale ten wczorajszy wywiad okazał się tragiczny.

„Nie do końca rozumiem pytanie”, „Proszę inny zestaw pytań”, milczenie, stres, rozgorączkowanie i to rozpaczliwe szukanie wzrokiem jakiejś pomocy, by ktoś jej podpowiedział, co ma powiedzieć.

Pani prezydentowa wyszła niestety na nieprzygotowaną i osobę, która albo nie ma własnego zdania, albo boi się je wyrazić, bo nie wie, czy może.

Zrobili jej trochę krzywdę, rzucając ją tak bez żadnego przygotowania. Obstawiam, że teraz raczej będzie już milczenie w stylu Dudowej.



22

Przez ostatnie 2 lata Atletico wydaje 400 mln, Real 220 mln + zgarnia Mbappe, sędziowie robią wszystko, by przepchnąć Real, a w międzyczasie Hansi Flick dostaje trzech piłkarzy, po sezonie traci swojego najlepszego obrońcę, a dziurawą defensywę łata mu się Cancelo, a i tak zgarnia cztery trofea, dodatkowo liderując w tym sezonie i punktując lepiej niż rok temu.

Przecież ten gość to najlepsze, co nas spotkało. Nie wiem, jak można mieć wątpliwości co do trenera, który daje trofea i z zerowym budżetem stawia się Realowi, który jest wspierany przez sędziów.


1

@Arden
1992.

5

To uczucie, gdy w wieku 19 lat ogarniasz sobie emeryturę.

4

Lipiec 2025 - Kacper Tomasiak odbiera świadectwo dojrzałości
Luty 2026 - Kacper Tomasiak odbiera dwa medale olimpijskie

1

@mekston
Ogólnie on tych czwartych miejsc i na igrzyskach, i na mś, strasznie dużo natrzaskał. To jest klasa Stocha, że on cztery lata temu będąc w zasadzie w średniej formie i już starszy, jak równy z równym bił się z zawodnikami, którzy byli w prime formy.

1

@July_6_BcN
Ale nie podejrzewaj mnie o takie rzeczy!

4

Sportowiec roku: Kacper Tomasiak
Trener roku: Maciej Maciusiak
Prezes roku: Radosław Piesiewicz.

4

11 medal polskich skoków na igrzyskach olimpijskich w XXI wieku!

Adam Małysz - 3, 2, 2, 2
Kamil Stoch - 1, 1, 1
Kacper Tomasiak - 2, 3
Dawid Kubacki - 3
Maciej Kot, Stefan Hula, Dawid Kubacki, Kamil Stoch - 3

4

Jak Małysz skończy karierę, to będziemy w tyłku ze skokami. No dobra, jest Stoch, ale jak Stoch skończy, to już na pewno, bo następców nie widać.

8

Pani Igo Świątek, po lekcje mentalu do pana Kacpra Tomasiak, naprzód marsz.

0

"I to jest właśnie piękne, że coś się w sporcie odtwarza"

8

I pomyśleć, że Kacper Tomasiak jako dziewiętnastolatek robi na igrzyskach olimpijskich to samo, co Adam Małysz, który na te igrzyska jechał jednak jako faworyt i wielka postać. Wydźwięk jednak jest tego zgoła inny. Małysz wtedy jednak wracał z zawodem, Tomasiak jest bohaterem.

4

@mekston
Niestety nie ma Pucharu TVP Sport.

3

Kij tam z Prevcem, mamy srebro i brąz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Lionel_Messi10
Lego fajna zabawa, ale trochę mnie przerażają te ceny. Chciałem sobie kiedyś zamek Hogwartu kupić, ale blisko 2000 zł. Trochę dużo jak na jeden raz ułożenia.

3

Współczuję dzieciakowi taty narcyza.


4

@AduŚ07
Piękne czasy. Ludzie bawili się i nie zastanawiali się nad tym, jakimi zaimkami się będą określać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tbas
Tak? Gdzie to znacznie lepiej?

Ostatnie 10 edycji Ligi Mistrzów Barcelony:
1/2 finału - 2 razy
1/4 finału - 4 razy

Ostatnie 10 edycji Ligi Mistrzów Atletico:
1/2 finału - 1 razy
1/4 finału - 3 razy

W ostatnich 10 latach jedynym sukcesem Simeone jest dotarcie jeden raz do półfinału Ligi Mistrzów. I tak samo jak Barcelona, dwa razy dostawał bęcki w grupie. Od 2017 roku Simeone nie przeszedł ćwierćfinału.

5

Tyle znów pisania o geniuszu trenerskim Simeone, a prawda jest taka, że chłop po jednym meczu, który mu wyszedł, wróci do walki o 3 miejsce w tabeli, a w Europie 10 rok z rzędu dostanie oklep, dochodząc najwyżej do ćwierćfinału.

7

@Majkel34
Mieszkał na parterze i nie miał jak wypaść z okna.

7

@Marcelinho99
Matko bosko.

3

@Antimadridista_WR
Znałem człowieka, który mówił, że w pole karne się nie dośrodkowuje, tylko w pole karne się podaje. I to co zrobił Adriano, on podawał w pole karne.

1

@Giwera
Aż bym tutaj wkleił fragment, jak Boczek z Ferdkiem tańczyli, bo uczyli Waldusia podrywać xD

9

Rozumiem, że wczoraj był trudny dzień, bo najpierw pączkowe obżarstwo (były smaczne, pozdrawiam), potem ciężki łomot od Atletico i jeszcze wkurzenie na to, co te sędziowskie klauny wyprawiały, ale tęsknienie gdzieś tam za Xavim, patrząc na to, co dla tej drużyny zrobił Flick, no ludzie... NIE RÓBMY SOBIE JAJ.

0

@Sysia11
Przyznaj się. Kibicowałaś wczoraj Alvarezowi, a nie Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?