5

Piękne.


1

@maroon o tak. I jeszcze na imprezę pojechał po całym wypadku.

27

@agaFCB
Sęk w tym, że próbujesz to rozpatrywać z perspektywy osoby zdrowej. Człowiek, który wysyła takie zdjęcia obcej osobie, nie jest normalny. Posiada jakieś zaburzenia seksualno-emocjonalne, które sprawiają, że zachowuje się tak, jak się zachowuje. No i w konsekwencji nigdy nie zbuduje normalnej relacji. Takim osobnikom pozostaje się jedynie leczyć.

3

Spora strata dla dzisiejszej rywalizacji.


1

@marcin62
Jeden z najbardziej bezczelnych typów w ostatnim czasie. Zero refleksji.

17

Ale tam się grzeje w czajniku.


11

@Kapitan hawk
Przy Trumpie ego Ronaldo nie wydaje się aż tak duże xD

6

Tylko proszę się trzymać z daleka od naszego Kacperka.


1

@mordini123
Legia niech się uczy robienia filmików.

0

@Criss18Barca
Jestem ciekaw, czy to nastąpi. To bardzo ciekawe, bo zmienia się technologia, wychodzą nowe buty, które dają pewną przewagę na takich dystansach jak chociażby 400 metrów, sportowcy korzystają z lepszych butów, lepszej bieżni, a jednak rekord Bolta od 17 lat pozostaje niezagrożony. Z tych najnowszych wyników to mamy 9.75 Thompsona, ale od 9,75 do 9,58 jest bardzo daleka droga. Tak więc nikt nie może się do jego rekordu zbliżyć, a co dopiero pobić. Myślę, że jeszcze przez wiele lat będziemy cieszyć się tym wynikiem.

2

@Czyhrynski
Do ich wygłupów sędziowskich już jestem przyzwyczajony :P

8

Gdy wydaje mi się, że w sporcie widziałem już wszystko, dzieje się coś takiego. To chyba pierwszy taki przypadek w historii.

Brytyjka Keely Hodgkinson pobiła wczoraj halowy rekord świata w biegu na 800 metrów (1:54.87).

Poprzedni rekord należał do Jolandy Čeplak. Słowenka ustanowiła go 3 marca 2002 roku, czyli... w dniu narodzin Keely Hodgkinson.

13

@Unique
Nie nazwałbym Ardy Turana szrotem. To był jeden z najlepszych piłkarzy w lidze hiszpańskiej. Po prostu to był transfer typowo na nazwisko, bo w naszej kadrze nie miał miejsca, bo na jego pozycję mieliśmy... Neymara. Był rzucany do środka pola i tam się nie sprawdził, bo i nie mógł. Ściągnęliśmy świetnego piłkarza, mając na tej pozycji jeszcze lepszego.

4

Do tego dorzuciłbym jeszcze to, że pokazał się jako osoba, która nie zna właściwego znaczenia wyrażenia "kończ waść, wstydu oszczędź".


12

Dobrze, że w wieku 13 lat oglądałem, jak Ronaldinho dostaje owacje na Santiago Bernabeu, a nie biegałem z maczetą.


2

@Gary
No i pięknie kolega uplastycznił moje myśli. Dziękuję.

1

@Stinger_
No właśnie, kiedyś Włosi mieli tylu charakterystycznych piłkarzy, że nawet jeżeli piszesz z głowy, to nie zapamiętasz ich wszystkich. I tak jak już pisałem wyżej, dla mnie nawet ci średniacy byli lepsi niż obecni Włosi, których przerasta awans na mundial.

@escarabajo Dodam tylko, że sam Vincenzo Iaquinta ma więcej goli na mistrzostwach świata niż wszyscy obecni zawodnicy reprezentacji Włoch razem wzięci.

2

@escarabajo
No dobra, ale ja pisałem z głowy.

Poza tym dla mnie nawet tacy średniacy jak Iaquinta czy De Rossi byli bardziej charakterystyczni i charakterni niż ci, którzy teraz biegają w reprezentacji.

0

Tak to się kończy, gdy wchodzisz na świeżo umyte, a podłoga jeszcze nie wyschła.


7

@Kamiloza91
Właśnie mnie uświadomiłeś, że kiedyś można było wybierać z grona Buffon, Cannavaro, De Rossi, Iaquinta, Camoranesi, Gattusso, Totti, Del Piero, Nesta, Maldini, Zambrotta, Pirlo i inni.

Niesamowicie Włosi podupadli.

4

Nie no, to musi być fejk xD


7

Ale sympatyczna dziewczyna.


4

Szczerze mówiąc to nie widziałem ani jednego komentarza, który drwiłby lub czepiał się tego, że Kacper Tomasiak jest ministrantem.

Smutne, że chłopak odniósł tak niesamowity sukces, kibicowali mu praktycznie wszyscy, którzy śledzili igrzyska, ale nawet w tym przypadku politycy nakręcili wyimaginowaną wojenkę, żeby jeszcze bardziej napuszczać ludzi na siebie. Obrzydliwi ludzie.


1

@tbas
Na to wychodzi. Chyba presja zeszła i grali na luzie. Oby tylko teraz nie zestresowali się w rewanżu.

@Zoker
Przy Puyolu się wystraszyłem, z oczu Xaviego nie da się absolutnie nic wyczytać, a Ramos ma w sobie coś z psychopaty xD

7

Bodo/Glimt w Lidze Mistrzów:

2:2 Slavia Praga (remis)
2:2 Tottenham (remis)
3:1 Galatasaray (przegrana)
0:1 Monaco (przegrana)
2:3 Juventus (przegrana)
2:2 Borussia (remis)
3:1 Manchester City (wygrana)
2:1 Atletico Madryt (wygrana)
3:1 Inter Mediolan (wygrana)

Piękna to jest historia. Niech trwa jak najdłużej, bo trochę mi tego brakuje w piłce nożnej.

3

Kamil Stoch oznajmił , co chce robić po zakończeniu kariery skoczka:

– Widzę siebie w nowej roli po zakończeniu kariery. Może niekoniecznie jako trenera czy menedżera, ale mam świadomość wiedzy i doświadczenia, które zebrałem przez lata na skoczni. Przeszedłem przez każdą możliwą sytuację sportową: byłem na samym szczycie, na samym dnie i pośrodku. Wiem, jak smakuje upadek i jak wygląda powrót na szczyt.

– Uważam, że tej wiedzy nie powinienem trzymać tylko dla siebie – chcę się nią dzielić. Najpierw chciałbym to robić na poziomie klubowym. Razem z moją żoną, Ewą, od 11 lat prowadzimy Klub Sportowy Eve-nement Zakopane. Chcę wzbogacać pracę naszych trenerów tym, czego sam się nauczyłem.

2

@FCB24
Ja nie jestem do niego przekonany, bo o ile kiedyś to był faktyczny top, to ostatnio, tak jak pisze @Fog_W_1899, gra naprawdę słabo.

Jeżeli przyszedłby za malutką pensję, to jasne, do rotacji super. Ale warunek konieczny to mała pensja i brak dużej kwoty za podpis.

1

@FCB24
Przecież to pomocnik bardzo ofensywny, więc trudno mi sobie wyobrazić, że będzie jednoczenie grał z Pedrim. Zwłaszcza przy ustawieniu, którym gra Flick.

I druga sprawa, nie wiadomo, ile będzie chciał za podpis.

2

@BorzyKrzys
No, na wizji była dyskusji o roli pani Darii.

2

@Kozinho.
Przypowieść o synu marnotrawnym w wersji madrycko-katalońskiej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?