1

@Lionel_Messi10
No i namówiłeś, żeby zagrać :D

25

Fantastycznie Flick odbudowuje Bernala. Chłopak ma dopiero 18 lat, a już imponuje taką dojrzałością boiskową. Jak ważne jest zaufanie trenera do piłkarza, a Bernal udowadnia, że warto mu ufać.

Pedri, Bernal. Niech tylko im zdrowie dopisuje, a będziemy mieć piękną pomoc na lata.

Co do wczoraj. Czy trochę szkoda? Pewnie, że tak. Czy jednak są powody do zadowolenia? Jeszcze jak. Myślę, że to zwycięstwo nakręci zespół, który udowodnił, że naprawdę potrafi grać wielkie mecze.

1

@Lionel_Messi10
Panie, to oddaj, bo to doświadczenia szkoda :D

1

@Lionel_Messi10
W Nocy Kruka oddajesz Szpon Beliara? Z jednej strony fajnie wali na Jaszczurach, gdy blokują ciosy, ale z drugiej strony to w sumie nie jest najlepsza broń, a doświadczenie się przydaje.

1

@Lionel_Messi10
Ja jedynkę i 2 z Nocą Kruka ogrywałem jakieś 1515151515151 razy. A co ciekawe nigdy nie przeszedłem tej gry magiem. Tyle razy sobie obiecuję, że tym razem będzie inaczej, a potem i tak walę najemnikiem.

2

@Lionel_Messi10
E tam, po to człowiek zasuwa, po to pracuje, by coś z tego życia mieć. Baw się dobrze!

Ja prawdopodobnie kupię sobie nowego lapka pod Gothic Remake :P

2

Dali niesamowicie z wątroby dziś. Grali aż do ściemnienia w oczach. Tyle się mówiło zawsze o mentalu Realu, ale to Barca pokazała, jak gra i jak podnosi się klasowa drużyna.

Ten zespół pokazał dziś, że stać go naprawdę na wiele. Barca wysłała jasny sygnał do całej Europy, że nie powiedziała ostatniego słowa i każdy, absolutnie każdy, musi się z nią liczyć.

A Atletico? Kto wie, może los da nam okazję, by zagrać z nimi jeszcze jeden dwumecz i wtedy zgarniemy to, co zdecydowanie cenniejsze.

Brawa.

5

Drużyna się podniosła. To dobry znak na resztę sezonu. Bez względu na to, czy awansujemy, to myślę, że ten mecz da nam kopa.

2

Z jednej strony ogromna duma z tego, jak nieprawdopodobnie potrafi podnieść się ta drużyna, ale z drugiej trochę szkoda tego gola z pierwszego meczu, którego powinniśmy mieć na swoim koncie.

2

Przynajmniej nie odpadliśmy z Albacete.

1

@Dankho94isback
Ok, ale Atletico opłaca pensję.

1

@MessiForeverTheBest
Tak, Celta jest w bardzo dobrej formie, chociaż miewa trochę wahania. Oby nie w meczu z Realem... No i w tym roku jesr dużo lepsza na wyjazdach niż u siebie.

11

Ufff.


1

Ale jednak spotkać się z Atletico w ćwierćfinale Ligi Mistrzów i spuścić oklep bufonowi Simeone to jednak byłoby coś miłego. Wtedy nikt już nie pamiętałby o tym i nie podniecałby się, gdybyśmy ewentualnie odpadli z Pucharu Króla z nimi.

8

@Tasde
Nie no, każda Liga Mistrzów to marzenie, a wygranie jej jest największym prestiżem. I nie ma znaczenia, ile przy tym jest innych pucharów, bo ja oddałbym choćby jeden tytuł ligowy, by wreszcie Barcelona te rozgrywki wygrała. Jasne, zdobycie trypletu jest jeszcze bardziej prestiżowe, ale Liga Mistrzów to ciągle Liga Mistrzów, choćby się drużyna w pozostałych rozgrywkach zesrała na rzadko.

Umówmy się, zeszły sezon był świetny, bo zgarnęliśmy dublet, ale nie oszukujmy się, najbardziej marzyliśmy o czymś innym i dlatego ten Inter tak bardzo bolał.

Liga Mistrzów to największy fejm dla klubu, a mistrzostwa świata to największy fejm dla kraju.

Dlatego ja nie stawiam znaku równości pomiędzy bycia najlepszą drużyną, a triumfatorem Ligi Mistrzów. No bo tutaj racja, to nie jest to samo.

3

@MOLESTA
Los Angeles Aztecs, Boca Juniors, FC Groningen

3

@CLS63AMG
O to to. 10 platform, a potem i tak film znajdziesz tylko na CDA.

11

@panczo
Uściślajac, za zgwałcenie i zabicie strusia dostał 4 lata. Łącznie wyrwał 7, bo miał 20 innych zarzutów. Nie zmienia to oczywiście faktu, że Majczak to bezczelny gnojek, który powinien pierdzieć w pasiaki przez długie lata.

28

Efekt nowej miotły.

Najważniejsze, że zwolnili Xabiego, bo gwiazdeczki się poobrażały, a Arbeloa na pierwszej konferencji zrobił wazelinę Viniciusowi i już było git xD

Z perspektywy kibica Barcelony bardzo się cieszę z tej zmiany.


1

@Batys
Chyba nie rozumiem. Po prostu w zakładzie pracy podaj inny numer konta, a tak normalnie korzystaj sobie z mBanku, jak tylko Ci wygodnie. Przecież nikt nie zabrania korzystać z karty czy aplikacji mBanku.

15

Chłop nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów, motocykl nie spełniał żadnych wymogów, gość nie zatrzymał się do kontroli i uciekał przed policją, a niektórzy winią policję xD


1

@Kacper1432
Nie, zupełnie nie to miałem na myśli. Mówię o przejmowaniu się i przeżywaniu. No bo co jakiś czas jest tutaj post w stylu "Ten Ćwiąkała taki i taki, on jest taki i taki, jak może tak mówić o tym i o tym w ten sposób?". I to mam na myśli, że jest dziennikarz, który ma jakieś zdanie na ten temat (kto powiedział, że słuszne?) i jest histeria (powtarzam, histeria), że on uważa akurat tak, a nie inaczej.

4

@Zoker
Zawsze się zastanawiam, dlaczego ludzie tak bardzo przejmują się i przeżywają to, co mówi jakiś dziennikarz. Tak jakby jego zdanie (bez względu na to, czy dobre, czy nie) miało w jakiś sposób wpłynąć na nasze postrzeganie futbolu.

2

@Gibbon_FCB
A jeszcze jak sobie człowiek przypomni jego komentarz "Jeffren! Jeffren! Jeffren! La Manita!" albo "Ale Xavi i Iniesta oni rozumieją się na boisku jak rodzeni bracia".

5

@AmigoBlancos
A mnie bardziej brakuje Jacka Laskowskiego, bo dla mnie to on najlepiej komentował wszelkie El Clasico.

5

@blakkudium
Coś czuję, że to nowy trener Atletico.

4

Ja tylko przypomnę, że epokowy talent Franco Mastantuono kosztował 45 mln euro.

0

Szkoda, że dzisiejsze zwycięstwo Getafe jest bez znaczenia, bo przecież w meczu z Gironą przegraliśmy ligę, a Real wygląda coraz lepiej.

6

Brawa dla Getafe za ten mecz. Teraz mogą już przegrać wszystko do końca.

1

Panie Aspas, liczę na pana w piątek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?