0

@FCB_dimiC
"Nie sądziłem, że taki jesteś...".

3

@agaFCB
I jeszcze takie osoby często chcą od Ciebie tłumaczenia. No bo jak to może być, że chcesz odzyskać swoje pieniądze? Dlaczego?! Tłumacz się!

6

Pragnę zgłosić kandydaturę Hansiego Flicka do Pokojowej Nagrody Nobla. Za to, że swoją postawą buduje mosty między ludźmi, jednocześnie pokazując, że futbol jest językiem uniwersalnym, który może łączyć. Uczy szacunku nie tylko na boisku, ale daje wzór również poza nim. Uratowanie młodego kibica jest tego najlepszym przykładem. W świecie pełnym napięć i nienawiści Hansi Flick pozostaje skromnym człowiekiem. Udowadnia, że wspólna pasja może łączyć bez względu na sympatie kibicowskie lub polityczne. Dlatego też z pełną świadomością nominuję Hansiego Flicka jako ambasadora pokoju, szacunku i nadziei.

1

@Eklerek
O, czyli nie tylko ja tak zapamiętałem.

2

@Zoker
Uwaga spoiler.

A to nie było tak, że ona jednak właśnie nie zdradziła tego swojego męża, tylko on tak myślał i to jej zarzucał, bo bardziej ten brat się w niej zakochał? Z tego, co kojarzę, to ona się trochę się zbliżyła do niego emocjonalnie, ale w porę to ucięła i tam chyba do niczego nie doszło.

Oglądałem to już jakiś czas temu, więc nie pamiętam.

3

@Epean @Safrani @kubix05
Dziwni ludzie.

@Marusek
W końcu ktoś normalny.

3

@kubix05
Mimo że nie darzyłem matematyki jakąś szczególną miłością, to na maturze udało mi się stuknąć 70%, więc całkiem nieźle. Niemniej geometria przestrzenna była dla mnie zawsze czymś strasznym. Z racji, że byłem sierotą rysunkową, to problem miałem już na etapie rysunku pomocniczego. Nie dotknąłem tego zadania na maturce, a było za 5 pkt :D

7

Cracovia po 22 kolejkach była na 8. miejscu w tabeli.
Po 24 kolejkach jest na 6. miejscu.
Przez dwie kolejki zdobyła dokładnie ZERO punktów.

7

@Ilka
Jako przedstawiciel męskiego gatunku mogę stwierdzić, że wszyscy kochamy Ronaldinho.


5

@mrboom
Ja jeszcze lubię Svena Hannawalda. Też bardzo sympatyczny i zawsze miło mówiący o naszych skoczkach.

To było piękne.


23

Panie Flick, w mordę jeża, kocham Pana!



15

Dziś robimy ten rekord, panie Robercie.


3

@Rifek @Katalończyk 99
Tak, świadkowie udzielili mu pomocy. Tam miał też jakiegoś kolegę, który był z nim, a który był lekarzem. Gość dobrze się przygotował do wyprawy, tylko nieszczęśliwie się poślizgnął i wypuścił czekan, no i potem to już poleciał. Na szczęście pierwsze wskazania nie wskazywały, że mu coś jest, dlatego gość wygrał jakiś los na loterii z tym, że skończyło się tylko na bólu palca.

1

@Zoker
Pamiętam, gdy kiedyś Podbeskidzie było w grupie mistrzowskiej, ale poszły tam potem jakieś protesty czy walkowery wśród innych drużyn i w konsekwencji jednak Podbeskidzie wylądowało w grupie spadkowej. No i spadli po rozegraniu reszty meczów.

O, to ta historia. Potem jednak z niej wypadli.

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016-04-09/podbeskidzie-bielsko-biala-ostatnia-druzyna-grupy-mistrzowskiej-dzieki-klasyfikacji-fair-play/

11

@tadzik447
Chłop tylko złamał mały palec. Nie miał nawet zadrapania. Szok xD

2

@pawelpi04
Wpłacę coś w wolnej chwili. Dużo zdrówka!

1

@AmigoBlancos
Oglądanie tego zawodnika to była czysta przyjemność. Moim zdaniem jego wielkość pokazuje to, że nawet po tych koszmarnych kontuzjach potrafił wrócić i ponownie być wielkim jak to było na MŚ 2002.

4

@Lanosss
Kula, którą dostał 2Pac, podobno była przeznaczona dla Janusza Laskowskiego.

5

"Hansi Flick broni Joana Laportę i jego szwagra".

Piękne te nagłówki są xD

2

@tomek8756
Sven Hannawald, Hansi Flick, Henrich Heine. Nie takie złe Niemcy jak ich malują :D

12

Nic nie ma znaczenia, bo jutro ten wspaniały Niemiec prowadzi nas do zwycięstwa.


0

@AmigoBlancos
Nic nie wskazuje na zwycięstwo Realu, więc dlatego mogą wygrać! :D

7

@Azi
"a Ty z góry zakładasz że Xavi kłamie".

Nigdy nie napisałem, że Xavi kłamie. Napisałem, że to jedynie słowo przeciwko słowu. I tyle. Czyli prawdę może mówić Xavi, ale prawdę może mówić też Laporta.

Bez względu na wszystko sednem mojej wypowiedzi jest to, co napisałem wyżej. Xavi to przeciętny trener, którego przerosło trenowanie Barcelony, który nie miał na nią żadnego pomysłu, a który dostał tę robotę tylko dlatego, że był piłkarską legendą Barcelony. Teraz widzi winę we wszystkich, tylko nie w sobie. I jeszcze kilka innych rzeczy o których napisałem tam, gdzie nie chce Ci się czytać.

Pozdrawiam.

15

@Azi
Zarzucasz mi brak obiektywizmu, po czym sam z góry zakładasz, że informacja o tym, że szwagier Laporty psuł Xaviemu atmosferę w szatni, jest prawdziwa, a na razie wychodzi na to, że to słowo przeciwko słowu. Pomijam już fakt, że w ostatnim czasie z ust Xaviego wypłynęły dwie sprzeczne informacje co do Messiego, co podważa jego wiarygodność.

I teraz, żeby nie było: uważam Laportę za populistycznego polityka, który powie tylko to, co akurat pasuje mu do narracji, żeby osiągnąć polityczny cel. Tutaj nie mam wątpliwości.

Niemniej mam problem z tym, że Xavi był przeciętnym trenerem, który został szkoleniowcem Barcelony wyłącznie za bycie legendą piłkarską, sam zatrudnił swojego brata, mimo braku kompetencji, Barcelona go zwyczajnie przerosła pod kątem trenerskim, bo pomimo 2,5 roku spędzonych w klubie nie miał żadnego pomysłu na tę drużynę i nie była to wina zawodników, co udowodnił Flick grając dokładnie tym samym składem i wprowadzając jakość od razu. I pomimo tych wszystkich kwestii wylewa żale w mediach po takim czasie, robi z siebie męczennika, widzi problem we wszystkich, tylko nie u siebie. Z tym mam problem. I tylko z tym.

20

@Azi
Doceniam chęć użycia sarkazmu, ale trzeba jeszcze wyczuć moment, w którym on pasuje. W tym kontekście zdecydowanie nie.

17

Czyli Xavi chciał pozbyć się Lewego i wolał na jego miejsce Dovbyka. Xavi został zwolniony, a pod wodzą Flicka Lewandowski strzelił 42 gole w sezonie.

No, masterclass, panie Xavi.


3

Halo, Radom? Widzę, że u Was też się sporo dzieje.


4

@Fog_W_1899
Ojj tak, wspólne uściski Casillasa, Raula z Puyolem to było jednak coś niepowtarzalnego. Czuć było ogromny szacunek mimo bycia rywalem.

3

@Bykunn
No serio, tu w zasadzie nie ma się o co przyczepić. Cules, na boisku zawsze na maksa, motywował innych, pensję obniżył, zdrowie oddawał, a gdy czuł, że już nie daje rady pod względem fizycznym, to stwierdził, że nie chce obciążać klubu i zakończył karierę, chociaż teoretycznie miałby prawo do pierdzenia przez cały rok w stołek i zgarniania kasy. A obstawiam, że jakby go zreanimowali to nawet przez miesiąc gry byłby wartością dodatnią dla tego klubu, chociaż wiadomo, że takie półśrodki Puyola nigdy nie inteeresowały.

31

I to jest właśnie klasa w każdym znaczeniu tego słowa. W postawie boiskowej zawsze nienaganny, a po zakończeniu kariery nigdy nie powiedział o nikim złego słowa, choć podejrzewam, że swoje myśli, jak każdy.

W ścięciu Gudongana i Araujo dyplomatycznie opowiedział się za każdym. Gdy Barcelona pod wodzą Xaviego grała słabo, bronił trenera, mówiąc, by oceny dokonać na koniec sezonu. Nawet nie zjechał Viniciusa, twierdząc, że chętnie by z nim porozmawiał, by ten zmienił swoje nastawienie, co sprawiłoby, że zyskałby sympatię.

Klasa, klasa, klasa.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?