1

@Encore
No właśnie. Jeżeli w ten sposób rozładowuje napięcie i gdzieś tam jest jej łatwiej, to dlaczego nie. I też trzeba przyznać, że w ostatnich miesiącach zyskała wizerunkowo.

4

@kanver_
Robercik, Ty idź do Laporty, który ewidentnie Cię lubi, zaproponuj mu, że zagrasz za czapkę gruszek. I Ty będziesz znów mógł grać w maszynie Hansiego Flicka, i my będziemy mieć Polaka rodaka jako jokera za jakąś symboliczną kasę. A zawsze jakiegoś gola, chociażby tyłkiem, gdzieś tam wciśnie.

4

Nie mam pojęcia na czym polegają te wszystkie tiktokowe trendy, ale ostatnio widzę tego sporo i to kolejny materiał, gdzie Sabalenka się wygłupia czy uśmiecha.

Jasne, wiadomo, że gdy ci wszystko wychodzi, to jest łatwiej. Niemniej trzeba przyznać, że złapała niesamowity luz i widać, że bawi się tym tenisem. No i jej sztab też chyba dostosowany do jej wygłupów.

Miła odmiana dla pani psycholog, która drze się w kierunku zawodniczki.


0

@Frimpong
Mnie zszokowało, jak się okazało, że on walczył potem nawet w MMA. I wygrał cztery amatorskie walki i jedną zawodową. Czyli jednak lata praktyki w serialu nie poszły na marne.

2

@Frimpong
Piękne czasy. A to był GOAT wszystkich wojowników. Szkoda, że odszedł z tego świata.


2

Już wiele razy o tym opowiadałem, ale podkreślę raz jeszcze. Za każdym razem jestem pod wrażeniem, jak bardzo życzliwe i sympatyczne jest środowisko tyczkarzy.

Za każdym razem, gdy Mondo bije rekord, widać w nich od groma radości z wyczynu kolegi. Cieszą się tak, jakby sami osiągnęli życiowy wynik. I tak już od wielu, wielu lat. Widać, że jest to szczere, nie na pokaz. Zresztą dotyczy to nie tylko Duplantisa, bo gdy chociażby Kendricks czy Karalis skakali życiówki, to reszta też się cieszyła, mimo że teoretycznie taki wynik nie był im na rękę, bo tym samym mieli trudniej.

Wielokrotnie opowiadał o tym Piotrek Lisek, że niby są to rywale, ale przede wszystkim przyjaciele lub dobrzy koledzy, którzy nie mieli problemu z pożyczeniem tyczki czy butów.


12

@Faro
Z czystej ciekawości, bo mnie zainteresowałeś tematem. W jaki sposób szczepionka miesza w DNA?

13

@Faro
No wiadomo, że wszystko może mieć skutki uboczne, nawet ibuprofen na ból głowy.

Niemniej osobiście przeszedłem covid i konsekwencje w postaci bólu mięśni i nóg odczuwałem przez pół roku. Wyjątkowe gówno i szczerze mówiąc, to przez 30 kilka lat chyba nic mnie tak nie przeczołgało jak covid.

1

@takisobiektos
Psycholog, który krzyczy na zawodniczkę w trakcie meczu. Przecież to jest abstrakcja.


0

Składy na mecz Polska-Ukraina. Ukraina przyjeżdża do Gliwic w mocnym składzie.


0

Ups…


0

@mordini123
Halowe rekordy liczą się oddzielnie, ale jeżeli na hali pobijesz stadionowy, to po prostu liczone jest to jako absolutny rekord świata :)

1

@Fabik87
No to w przyszłym tygodniu poproszę 16 rekord świata. Tym razem w Toruniu. Już raz go bił w tym mieście :)

0

@Luciano99
Z drugiej strony Raków to jeden z tych polskich klubów (a może jedyny), który nie zaliczył kompromitacji z jakimiś pastuchami z nie wiadomo skąd.

2

Celta na 1:0.


11

To ja może skorzystam z okazji i napiszę, że Hansi Flick jest wspaniałym trenerem i jestem dumny, że prowadzi Barcelonę.


0

@Deathwing112
A to ja dla kontrastu powiem, że mojej siostrze, która tak się nacięła, udało się odzyskać kasę. I to było 2000 złotych. Był nawet wyrok sądowy, gdzie komornik ściągał kasę z tamtej osoby i jej przekazywał. Najpierw zgłosiła to na policję, policja mówiła, że będą marne szanse na to, ale jakoś się udało ku jej zaskoczeniu. I też było więcej takich osób, które to zgłosiło.

8

@Popitek12
No dobra, a co zrobisz z resztą czasu? Zajęcie na minutę to niezbyt długo.

7

@TR3YWAY
A mnie nie jest takich ludzi szkoda. Jeżeli komukolwiek pasuje, że jego kobita lata po klubach, to ma, co ma.

Ja bym w życiu nie chciał, żeby moja żona szła do takiego miejsca, tak samo jak ona by nie chciała, bym do takiego klubu się udał. Dlatego też nie chodzimy nawet do takich miejsc nawet wspólnie, bo i po co...

1

@Vegeta88
Tak. Da się to jeszcze cofnąć, żeby kupili?

3

@Faro
Trzymaj się tam.


6

@aspr1me
Pamiętam, jak United dawało grubą kasę za Fatiego.

5

@Fog_W_1899
Jeszcze jak.

4

@mekston
Patrz. Czyli jednak modele symulacyjne miały rację. Zły Flick niszczy Barcelonę.

8

@Faro
Mam nadzieję, że równie rzetelnie oceniłeś grę Raphinhi chociażby w meczu z Bilbao, Realem, Osasuną czy Atletico, bo już podczas pre sezonu pisałeś, że będzie słaby i nic nie da tej drużynie. I Flick, który mówi, że nie wyobraża sobie tej drużyny bez Raphinhi, to też pewnie wazeliniarz.

15

@Faro
Przecież Ty te bzdury pisałeś już podczas presezonu.

1

@vangoor
Zostawiam dyszkę i liczę na rewanżyk!!!111 :*

1

@mkord
Oj, chyba nie, bo tu się w zasadzie nakładają mecze Barcelony, Bayernu i City. A też żaden trener w Europie chyba nie siedzi tak długo w klubie jak Pep. Chociaż akurat Barcelona to wygrany dwumecz, Bayern przegrany, a potem już tylko City.

6

Pep Guardiola jest trenerem, który poniósł najwięcej porażek przeciwko Realowi Madryt w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Jego bilans w starciach z Realem to 6-3-7 (29:33). Jedno zwycięstwo i jeden remis, jeszcze gdy prowadził Barcelonę.

2

@escarabajo
Wstawiłem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?