NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Giwera
No dobra, ale gdyby nie szwagier Laporty, to Xavi miałby 142 takich spotkań.
18
Trzeba przyznać, że chłop się niesamowicie mobilizuje na ważne mecze. O to chodzi, bo w kolejnych spotkaniach potrzebujemy Raphinhi w takiej formie.
https://x.com/CorDelBarca_/status/2034383428238385580
9
Ale tam musiało boleć wczoraj, gdy Lewy dublecik ustrzelił.
Lecimy dalej z zazdrośnikami.
4
@PatrykBarca
No jest od niego jednak 5 lat młodszy. Robercik w wieku Kane strzelał jak szalony i bił się o Złotą Piłkę.
3
@clyde
Ej, poważnie xD
13
Lecimyyyyyyy!
7
@Konradowskyy
7 lat i skromny wydany miliard euro.
8
Króciutko tam.
https://x.com/palpatun/status/2034361514564489313
9
⚽️ 5 goli
⚽️ 2 asysty
⚽️ Wywalczony karny
⚽️ 2 tytuły MVP
Luźne 4 dni w wykonaniu pana Raphinhi.
1
@mordini123
Ech to Bodo!
2
@Kapitan hawk
Tak z ciekawości, to przypadkiem nie ona ostatnio skończyła karierę i założyła rodzinę?
86
@Faro
Wystarczyło nie nakręcać głupot przed meczem. Miej pretensje do samego siebie.
10
LECIMYYYYY!!!!
1
@mekston
Jednak co ekspert to ekspert.
1
@Laminedependencia
Dzięciołowski to GIGA CHAD w wywiadach xD
1
Ależ nas ciśnie to Newcastle. To było pewne, że przegramy. Dobrze, że postawiłem oszczędności na Anglików.
0
@Frimpong
Kłopoty, kłopoty Faro.
1
Ale co odpadliśmy z Ligi Mistrzów jeszcze przed pierwszym gwizdkiem to nasze!
1
W tym meczu to nawet karnego nie wykorzystamy.
EDIT: Uffff.
0
Nic nie wskazuje na to, że wejście Araujo będzie pozytywne, więc dlatego będzie.
0
Martin do Bernala i humor tralalala.
1
@FabianekMrozek
@mekston
2
@Kgorecki2500
Nie grzesz.
4
Dziś tak poproszę.
3
Komentarz usunięty
7
@Faro
Człowieku, co Ty bredzisz?
3
@Roobo
Trzeba jednak wziąć pod uwagę to, że w lidze punktujemy lepiej, Lewy jest rok starszy, a z drużyny odszedł najlepszy stoper, czyli Martinez. W jego miejsce nie dostaliśmy nikogo.
9
Mam wrażenie, że niektórzy, którzy określają się kibicami Barcy, trzymają dziś kciuki za zwycięstwo Newcastle.
43
@Faro
To dlaczego nie jest najlepszym napastnikiem w Monaco, skoro byłby najlepszym napastnikiem w Barcelonie?
25
@Jakchcesz
To oczywiste, że tutaj jest przyczyna niechęci do Flicka. Wprost powiedział, że lenie, którym się nie chce, nie będą grały w Barcelonie. A Fati to leń.