8

@Giwera
No dobra, ale gdyby nie szwagier Laporty, to Xavi miałby 142 takich spotkań.

18

Trzeba przyznać, że chłop się niesamowicie mobilizuje na ważne mecze. O to chodzi, bo w kolejnych spotkaniach potrzebujemy Raphinhi w takiej formie.
https://x.com/CorDelBarca_/status/2034383428238385580

9

Ale tam musiało boleć wczoraj, gdy Lewy dublecik ustrzelił.

Lecimy dalej z zazdrośnikami.


4

@PatrykBarca
No jest od niego jednak 5 lat młodszy. Robercik w wieku Kane strzelał jak szalony i bił się o Złotą Piłkę.

3

@clyde
Ej, poważnie xD

13

Lecimyyyyyyy!


7

@Konradowskyy
7 lat i skromny wydany miliard euro.

8

9

⚽️ 5 goli
⚽️ 2 asysty
⚽️ Wywalczony karny
⚽️ 2 tytuły MVP

Luźne 4 dni w wykonaniu pana Raphinhi.


1

@mordini123
Ech to Bodo!

2

@Kapitan hawk
Tak z ciekawości, to przypadkiem nie ona ostatnio skończyła karierę i założyła rodzinę?

86

@Faro
Wystarczyło nie nakręcać głupot przed meczem. Miej pretensje do samego siebie.

10

LECIMYYYYY!!!!


1

@mekston
Jednak co ekspert to ekspert.

1

@Laminedependencia
Dzięciołowski to GIGA CHAD w wywiadach xD

1

Ależ nas ciśnie to Newcastle. To było pewne, że przegramy. Dobrze, że postawiłem oszczędności na Anglików.

0

@Frimpong
Kłopoty, kłopoty Faro.

1

Ale co odpadliśmy z Ligi Mistrzów jeszcze przed pierwszym gwizdkiem to nasze!

1

W tym meczu to nawet karnego nie wykorzystamy.

EDIT: Uffff.

0

Nic nie wskazuje na to, że wejście Araujo będzie pozytywne, więc dlatego będzie.

0

Martin do Bernala i humor tralalala.

1

2

@Kgorecki2500
Nie grzesz.

4

Dziś tak poproszę.


3

Komentarz usunięty

7

@Faro
Człowieku, co Ty bredzisz?

3

@Roobo
Trzeba jednak wziąć pod uwagę to, że w lidze punktujemy lepiej, Lewy jest rok starszy, a z drużyny odszedł najlepszy stoper, czyli Martinez. W jego miejsce nie dostaliśmy nikogo.

9

Mam wrażenie, że niektórzy, którzy określają się kibicami Barcy, trzymają dziś kciuki za zwycięstwo Newcastle.

43

@Faro
To dlaczego nie jest najlepszym napastnikiem w Monaco, skoro byłby najlepszym napastnikiem w Barcelonie?

25

@Jakchcesz
To oczywiste, że tutaj jest przyczyna niechęci do Flicka. Wprost powiedział, że lenie, którym się nie chce, nie będą grały w Barcelonie. A Fati to leń.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?