NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Marusek
Mam do tego utwory szczególny stosunek. Nie dość, że jest po prostu wybitny, to na dodatek od tego kawałka zaczęła się moja miłość do rocka, czyli muzyki, którą pokazał mi tata. To właśnie "Hotel California" był pierwszym kawałkiem, który tata kazał mi puścić, gdy mieliśmy internet w 2006 roku. To był kawałek jego młodości, a ja jako jedyny z piątki rodzeństwa (najmłodszy) polubiłem taką muzykę jak on :D
14
Występ z gatunku tych doskonałych. Co to jest za majstersztyk.
@JimMorrisonFCB @Giwera @Walker @Marusek
0
@Gall
Czyli patologia na całego. I nikt się za to jeszcze nie wziął. Ech...
1
@mordini123
Jutro o 20:40 finały, więc biegi jeden po drugim. A rano jeszcze mikst, w którym Natalia raczej nie wystąpi.
3
Pięknie Natalia. Kolejny bieg pod kontrolą. Jutro bijemy się o medale. I chyba nawet o złoto.
Szkoda tylko tej głupiej formuły halowej w postaci dwóch biegów finałowych...
1
@Vegeta88
Nie no, takich znajomości to nie miał nawet Chuck...
20
Chuck Norris z legendą.
https://x.com/WojcichSzczesny/status/2035046589924786485
2
@Kgorecki2500
Rozciągniesz na tyłku.
Inna sprawa, że najlepszym momentem w kupowaniu nowych spodni jest moment, w którym z powrotem możesz włożyć stare spodnie.
2
@JimMorrisonFCB
Pan z mojego awatara pewnie też tam jest.
6
I kto jest tą perspektywiczną młodzieżą z naszej ligi? Drągowski czy Grosicki?
Borek jak zwykle farmazoniarz xD
2
@heniusss
Jestem daleki od takich wniosków, bo on też biegł z wiatrem 3,4 m/s w plecy. Warunki były naprawdę bardzo korzystne. No i to też było już prawie dwa lata temu.
Obecnie Gout Gout biega 10.00, co jest oczywiście świetnym wynikiem jak na 18 latka, ale do Bolta jeszcze daleka droga. Bolt w jego wieku biegał dość podobnie, notował porównywalne czasy...
No ale zobaczymy. Gout ma potencjał, ale zdecydowanie musi poprawić technikę biegu.
2
"Wójt gminy Niedźwiada, Marek Kubik ma powody do zadowolenia. Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim zdecydował o tym, by samorządowca, który w lutym, mając ponad 1,1 promila alkoholu jeździł samochodem – nie karać. Skończyło się na zapłacie na fundusz i rocznym zakazie prowadzenia pojazdów.
Sąd na wniosek jego obrońcy zdecydował się na warunkowe umorzenie postępowania na okres próby wynoszący dwa lata. Marek Kubik skazany nie zostanie, co oznacza, że zachowa stanowisko".
I tak to się żyje. Równi i równiejsi. Sprawiedliwość nie istnieje. Liczą się pieniądze, stanowisko i układy.
0
@draxidox
Resetowało się modem Neostrady, żeby nie musieć odczekiwać tego limitu pomiędzy kolejnymi częściami pobierania xD
3
@marcin62
Zawsze twierdziłem, że to jakiś rodzaj upośledzenia, choroby lub innego zaburzenia. Żaden mężczyzna, który choć trochę się szanuje, nie płaci prostytutkom na OnlyFans. To upadek męskości w każdym tego słowa znaczeniu.
3
@Danny Gaucho
- Sławek ile ma lat?
- Cholera go wie.
- No mniej więcej ku*wa!
- No jak jest na emeryturze to ile może mieć?
- Sławek jest na emeryturze!?
- Tak.
- To który ku*wa jest synem kogo?!
- To jest syn...,a to Edek
- No to Edek jest na emeryturze czy Sławek?!
- Edek.
- A Sławek?!
- Sławek nie.
5
Kamil Grosicki skończył karierę w reprezentacji, miał oficjalne pożegnanie z honorami, prezentami, przemowami, zrobiła się afera o to, czy kapitan reprezentacji będzie na tym pożegnaniu, więc to normalne, że został powołany do reprezentacji.
3
@Czyhrynski
Była Liga Mistrzów? Była. Jak odszedł, to była? Nie było. To nie marudź!
2
@FCB_dimiC
Pewnie samobójcze liczyli!
7
Patrzmy i podziwiajmy.
3
@Filipem
Niczego bym nie zmienił, bo jestem w bardzo fajnym miejscu. Dość ironiczne jest to, że decyzje, które wydawały mi się błędne, po jakimś czasie jednak przekształciły się w coś dobrego.
11
@shaun
Ziomek, porównałeś zawodnika w szczycie swojej formy , który grał w najlepszym trio w historii futbolu do emeryta.
Luis Suarez w Lidze Mistrzów był przeciętny. I to są fakty.
27
Bardziej epicki moment niż wywieszanie prania przez Messiego.
0
@Fantastyczny Chłopiec
Tyle że trzeba pamiętać, że to bardzo słaba liga brazylijska. Tam na tę chwilę Roque jest gwiazdą i strzela jak szalony.
1
@Ilka
To jest hala. Tutaj może zdarzyć się wszystko, zwłaszcza w biegach długich, gdzie nietrudno o jakieś przepychanki i taktyczne skiepszczenie startu.
Liczę na Natalię na 400 metrów, kobiecą sztafetę. Mikst niestety nie jest tak silny, bo bez Maksa i prawdopodobnie też bez Natalii, która w obliczu trzech indywidualnych biegów i sztafety, nie dałaby rady już pobiec kolejnego biegu w zaledwie trzy dni.
Do tego widzę szanse u Pii, Ewy, Kuby Szymańskiego, Marysia Żodzik (chociaż tutaj trzeba ewidentnie przyznać, że konkurencja potężna). Może któryś z naszych 800 metrowców, bo dobrze biegali :)
4-5 medali to już na pewno byłoby bardzo dobry wynik.
0
@Ilka
Liczę, że zakręcimy się w okolicach 4-5 medali.
4
Jeśli Alvarez tutaj jednak przyjdzie, to będę życzył mu nawet „Złotej Piłki”. To się nazywa dobro zespołu ponad wszystko.
@Lionel_Messi10 @Bocheno1@ViscaelBarca2007
5
@Giwera
Gdy myślisz, że Osa już nie domaga, jest leniwy, zniechęcony, on pokazuje, że nie można go jeszcze skreślać.
2
@Antimadridista_WR
Niesamowicie Hansi go rozwinął. Jasne, to nigdy nie będzie stoper na poziomie tych najwybitniejszych, ale taki chłopak na dodatek stąd? No ekstra.
5
@tomcias10
No jak się Sidor odezwał, to się wszyscy na niego rzucili, że wstrętny dziennikarzyna krytykuje.
Myślę, że jeżeli to tak będzie trwało, to się chyba każdemu skończy cierpliwość, bo chyba wszyscy to widzą, tylko nie Iga.
4
Żaden porządny trener tu nie przyjdzie, dopóki Abramowicz będzie w sztabie. Nikt nie będzie chciał prowadzić Igi, jednocześnie musząc się użerać z psycholożką, która już dawno wyszła ze swojej roli i udziela wskazówek co do gry.
"Inna sprawa, że gdy tylko Fissette rzucał jakiś komunikat, od razu swój dorzucała Abramowicz. Gdy trener przypominał Idze o pilnowaniu odpowiedniej pozycji przy uderzeniach, o dobrej pracy nóg i o zachowywaniu marginesu błędu w uderzeniach, psycholożka potrafiła natychmiast dorzucić: „W lewo, w prawo, graj swój tenis, nie musisz nic kombinować. Było ci powiedziane już". Czy tego typy uwagi były potrzebne? Wypowiedzieć musiałaby się Świątek. Natomiast męczyć mogły nawet widza.