NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Karol145
Dawanie patologii to jedno, ale teraz widzę, że zaczynają tam wkręcać ludzi niepełnosprawnych intelektualnie, jak chociażby ten Jaruś z "Chłopaków do wzięcia". To jest dobry chłopak, który ma pozytywny stosunek do ludzi, nikogo nie prześladuje, ale jego tragizm polega na tym, że z powodu FAS-u, który zafundowali mu rodzice, ma niestety poważne braki intelektualne, czyli mówiąc krótko jest upośledzony.
Mam poważne wątpliwości, czy chłopak jest w ogóle świadomy tego na co się pisze. Takie osoby mają upośledzone funkcje poznawcze, problemy z odczytywaniem emocji, komunikatów, interpretacji rzeczywistości. Obstawiam, że uległ jakimś namowom, manipulacji, wizji zarobku i za bardzo nie ogarnia, co się dzieje.
I tak jak mówię, moment, w którym są tam ludzie upośledzeni umysłowo, sprawia, że chyba ktoś powinien coś z tym zrobić.
0
Nigdy nie było u mnie jakiejś specjalnej sympatii do Sabalenki, ale trzeba przyznać, że dziewczyna w ostatnim czasie złapała spory luz.
Wiadomo, bycie na topie i kolejne wygranie turnieje zawsze sprawiają, że jest łatwiej, niemniej i tak widać u niej sporą zmianę mentalną.
Tego luzu życzę również Idze.
6
@Frimpong
Dlatego najfajniej było, gdy i Euro, i MŚ miały mniej drużyn i decydowały wyłącznie eliminacje.
Pamiętam EURO 2008. Awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy eliminacyjnej i było po zawodach.
Taka Szkocja wygrała wtedy 8 meczów, a na EURO nie pojechała, bo to starczyło na trzecie miejsce w grupie.
0
@Gall
Tak to chyba można nazwać :))
@MessiForeverTheBest No ja szczerze mówiąc to za nim specjalnie przepadałem. Piłkarz oczywiście świetny, ale mam wrażenie, że trochę tego splendoru dodaje mu fakt, że przez całe życie grał w Romie.
1
@Rastafarnianin
Tak, gdy Del Piero ładował Niemcom w dogrywce, to darłem mordę tak, jakby to sama Polska trafiła. I ta Niemka płacząca na trybunach.
Cannavaro teraz przerywa. No i Totti, zobaczmy. Gilardino, to będzie dwa czy też poczeka? Gilardino. Indywidualna akcja Gilardino, aj będzie Del Piero! Dwa, dwa! Nokautujące uderzenie! Wreszcie wielki Del Piero! Italia! Nie będzie arrivederci! Forza Italia do Berlina!
3
Napastnicy reprezentacji Włoch podczas MŚ 2006:
Del Piero, Toni, Totti, Gilardino, Iaquinta, Inzaghi.
Na MŚ nie pojechali m. in. Vieri, Cassano, Lucarelli.
7
@mrboom
Tak naprawdę tylko łaskawość trenera Michniewicza uchroniła ich przed odpadnięciem w fazie grupowej.
1
@Frimpong
Widzę, że kolega chętny, by przy niedzieli wywołać małą awanturę.
0
@bodzio10
No to niech będzie. O tym właśnie piszę. Najlepiej razem z Dolezalem, a Maciusiak wypad.
Ewentualnie jest szansa, że Horngacher będzie robił coś innego, a jak w PZN zobaczą w kolejnym sezonie, co robi Maciusiak, to wywalą go i dadzą Austriaka na pierwszego szkoleniowca, żeby już nie musieć szukać.
5
Oby. Horngacher zrobił ze Stocha skoczka na niebotycznym poziomie, który masakrował rywali. Jest w stanie to samo zrobić z Tomasiakiem.
Niech przychodzi, bo będziemy płakać jak Maciusiak dorwie się do Tomasiaka i zacznie udzielać mu swoich rad.
2
@Encore
Jedynkę ogląda się świetnie, gdy patrzysz na nią po raz kolejny i z perspektywy czasu widzisz, jak młodzi byli aktorzy. Ale Więzień Azkabanu to dla mnie numer 1. I w kwestii książki, i filmu.
10
Artysta.
0
@kocuur
Chyba jedyne co najlepsze.
11
Ciekawostka. W pożegnalnym skoku Kamilowi Stochowi machał lepszy trener niż Maciej Maciusiak.
3
@LAMC_10
Właśnie sobie uświadomił, że koniec trzymania diety i od dziś może szamać to, co tylko chce.
22
Cóż za wybitna kariera. Cytując słowa Włodzimierza Szaranowicza „To jest po prostu wielki sportowiec i wielki mistrz. Nie tylko mistrz olimpijski”.
0
@Czyhrynski
No dla mnie takim ideałem jest Carles Puyol. W momencie, gdy czuł, że zdrowie nie domaga, to po prostu skończył karierę, choć też pewnie mógłby jeszcze odbijać kupony. I to nawet w Barcelonie. Żadnej egzotyki, żadnych Arabów czy Amerykanów.
0
@Fantastyczny Chłopiec
"Coś jak Iniesta".
A Iniesta to w wieku 40 lat nie kopał w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, po tym jak spędził 5 lat w Japonii?
2
@michal26
Nie. Vlahović to dla mnie nadal półśrodek i piłkarz nie na tak wielki klub jak Barcelona Zresztą to taki statysta w polu karnym. Poza już z ostatnich doniesień wynikało, że zależy mu na dużej pensji i dużej premii za sam podpis, skoro będzie wolnym zawodnikiem. Nie dość, że drewnika, to jeszcze najemnik, któremu nie zależy.
4
@Vegeta88
Mam podobnie. Żaden inny piłkarz nie dostarczył mi tak wielkiej frajdy jak Brazylijczyk. Niesamowicie nastawiłem się na jego mundial w 2006 roku, ale już chyba wtedy wleciały imprezki, bo to nie był ten sam Ronaldinho...
4
@Vegeta88
Gość, który dźwignął Barcę i z europejskiego średniaka ponownie zrobił ją wielką. Człowiek patrzył i nie dowierzał. Cudowny piłkarz.
14
Bawił się futbolem jak nikt inny. Jeżeli dla kogoś piłka nożna była zabawą, to właśnie dla Ronaldinho.
3
@Bobo25
Moja sympatia nigdy nie była jakaś taka bardzo jednoznaczna. Gdzieś ta miłość do Ronaldinho, Rivaldo czy Ronaldo była od zawsze, ale w 2006 też potrafiłem kibicować Argentynie, bo bardzo miło mi się oglądało Juana Romana Riquelme, Sorina, Maxi Rodrigueza czy Cambiasso.
Z obecną Argentyną jednak nie potrafię nawiązać nici sympatii.
13
Najwspanialsza reprezentacyjna drużyna jaką miałem okazję oglądać.
Mistrzostwo zdobyte w niesamowicie widowiskowym stylu. 18 strzelonych goli. Komplet zwycięstw. Żadnej dogrywki, żadnych rzutów karnych.
1
@PIWOSZ89
Powiedz Raphinhi, żeby nie grał z Francją.
13
Niemiecka legenda zwróciła się do polskiej legendy.
12
Kiedy Roy Hodgson ostatni raz trenował Bristol City (1982):
◉ w Anglii rozgrywano dopiero pierwszy sezon z trzema punktami za zwycięstwo;
◉ mistrzem był Liverpool z atakiem Rush & Dalglish;
◉ FA Cup wygrał Tottenham;
◉ Ligę Mistrzów wygrała Aston Villa;
◉ premierę miał film Znachor;
◉ mistrzem Polski był Widzew Łódź ze Zbigniewem Bońkiem w składzie;
◉ Polska zajęła trzecie miejsce na mundialu.
Źródło: Angielskie Espresso.
5
@Giwera
Nie da się ukryć, że Tiger Woods nieustannie trafiał do dziurki. Czasem na polu golfowym, czasem poza nim.
10
Mam nadzieję, że wiedzą, jak dać dziecku na imię.
2
@Starrk
To jeszcze tylko dodam. Lewy - 142 spotkania w LM, Drogba 254 w Premier League.