NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Czyli chcecie powiedzieć, że pomimo tego, że Real dostawał prezenty od sędziów w postaci gola z Celtą, który został zaliczony pomimo faulu czy karnego z kapelusza dla Mbappe oraz tego, że w meczu z Gironą Barcelona straciła gola po faulu, to i tak mamy 7 pkt przewagi nad Realem?
Smakuje tym bardziej.
3
Ale to nie do Hansiego tak, do niego nie.
Zrób mu suszarkę w szatni, panie Flick.
5
No i można kolejne skreślić w tej grafice. Niesamowity jest xD
7 lat, miliard euro na transfery i przegrywam wszystko xD
16
Wojciech Szczęsny w drodze po piąty tytuł w barwach Barcelony. Godna emeryturka.
2
Jeżeli Real wygra wszystkie mecze ligowe do końca sezonu, to może nie zostać mistrzem Hiszpanii.
11
A co tu takie humory, jakby Barcelona miała 7 pkt na przewagi nad Realem i zaczynały się święta?
1
Panie Robercie, biegiem do Laporty obniżać wynagrodzenie i zostajesz z nami.
4
Gonzalez pewnie czuje się teraz jak ja w technikum, gdy dostałem 2 ze sprawdzianu, zgłosiłem się do nauczycielki, bo uważałem, że z punktów powinienem dostać 3, ona sprawdziła raz jeszcze i finalnie zmieniła mi ocenę, ale na 1.
3
Może i straciliśmy na to 5 minut, ja sam nie wiedziałem, co widzę, ale przynajmniej wyszło na to samo.
5
Czyli chcecie powiedzieć, że Barcelona, która przegrała mistrzostwo w meczu z Gironą, ma 4 pkt przewagi nad Realem, mimo że rozegrała jedno spotkanie mniej?
1
@Lionel_Messi10
O tak, Raphinha zdecydowanie. Trudno było ostatnio znaleźć jakiegoś Brazyliczyka, którego dałoby się lubić (a kiedyś było ich mnóstwo). Zawsze uwielbiałem piłkarzy z takim zaangażowaniem dla barw.
1
@Lionel_Messi10
Yamal dobry wariacik, piłkarz kapitalny mimo że tak młody, ale na razie nie potrafię go polubić tak jak Messiego czy Ronaldinho, którzy od razu skradli moje serducho. Tych dwóch było jakoś tak bardziej naturalnych.
2
@Lionel_Messi10
Dla mnie dwie najpiękniejsze 10-tki koszulkowe w historii futbolu.
1
@mekston
W ostatnich 5 latach raz awansował do półfinału i odpadł tam... z Realem. O, ironio.
0
Bayern Monachium w ostatnich 5 latach wygrał 2 na 10 ćwierćfinałowych meczów Ligi Mistrzów.
0
@Czyhrynski
No a my im 6!
1
@Walker
Szkoda, że dziś już wszystko pozamykane, bo bym mieszkanie zastawił.
3
Liverpool rozwalony przez holenderskiego ściemniacza. Bayern traci formę. Arsenal zesra się jak zawsze. Sporting na nic więcej nie stać. Z Atletico już umiemy wygrywać. PSG to nie to samo PSG co rok temu. Real oklepany w El Clasico jak zawsze.
Szanowni państwo! Ligę Mistrzów w sezonie 2025/2026 wygrywa Barcelona Hansiego Flicka!
14
No w sumie xD
1
@LukaszFan
A ja myślę, że to niekoniecznie musi mieć coś wspólnego z ateizmem. Przecież wiele osób, które określa się katolikami, chodzi do kościoła wyłącznie w dni świąteczne typu Wielkanoc czy Boże Narodzenie. Wystarczy zobaczyć, że właśnie w te dni kościoły są bardziej pełne niż zwykle. Podobnie jest ze święceniem pokarmów, które z racji tradycji angażuje więcej osób.
3
@Enerio
Z dobrym filmem jest jak z dobrą książką. Zawsze lubimy wpaść z wizytą do bohaterów, których dobrze znamy i zobaczyć, co u nich słychać.
Poza tym skoro lubimy kawę lub herbatę, dlaczego przestać ją pić?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kamyk_23
Ja poznałem Ronaldinho na mundialu w 2002 roku i sobie pomyślałem, że fajnie byłoby, gdyby do Barcelony trafił, ale szczerze mówiąc nie sądziłem, że to się wydarzy :D
22
Dzień, który zmienił wszystko, a Barcelona ponownie stała się wielka.
1
@MesQueUnClub_87
Trzymam kciuki. Dużo zdrówka, tego emocjonalnego również.
7
Legenda, ale gość przesadził z pracą. Oby jeszcze nie było za późno.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
17
Uwaga! Jeżeli nie umyjecie okien, to święta i tak się obędą. Nikt tego nie sprawdza.
8
@Fog_W_1899
To się nie klei. Idąc tym tropem, to osoby świętujące Boże Narodzenie czy Wielkanoc też byłyby hipokrytami w momencie, gdy krytykują Halloween, andrzejki lub coś innego, zarzucając, że to pogański zwyczaj, jednocześnie potem celebrując święta, używając do tego pogańskich elementów. A przecież nie są.
Myślę, że najlepsze, co możemy zrobić w tym czasie, to po prostu szanować się. Bez względu na to, czy przestrzegamy postu, czy nie, czy jedziemy na ten obiad, czy nie. Spędzenie czasu z rodziną jest czymś pięknym (a często to dla wielu ludzi jeden z niewielu dni wolnych od pracy), a dodawanie do tego otoczki hipokryzji jest brzydkie, niegodne miłosierdzia do drugiej osoby.
0
@PatrykBarca
Grał. Nawet z nami w barażu wystąpił.